Fantastyka taniej

Po raz kolejny zabieramy Cię w magiczną, książkową podróż. Ludzka wyobraźnia nie zna granic. Wystarczy po prostu sięgnąć po jedną z książek z TanioKsiążkowego działu "Fantastyka".

Tam nie ma barier, nie ma limitów, niemożliwe nie istnieje. Przygoda czeka :) Słowo pisane zaniesie Cię tam, gdzie tylko zapragniesz, więc wybierz odpowiedni tytuł i pozwól opowieści płynąć.

Co więcej, od teraz aż do 10 kwietnia 2018 roku kupujesz fantastykę taniej!

Te książki warto sprawdzić:

Księga mieczy to nowa antologia nigdy dotąd niepublikowanych opowiadań. Gardner Dozois zgromadził utwory wielu gwiazd współczesnej literatury fantasy, często dziejące się w ich najpopularniejszych światach. W antologii przeczytasz opowiadania między innymi takich autorów, jak: George R. R. Martin, Robin Hobb, Scott Lynch, Ken Liu, Daniel Abraham oraz Ellen Kushner.

Biały Kruk to pierwszy tom serii Raven, w której wątki paranormalne łączą się z romansem i tajemnicami! Znasz i ubóstwiasz serię Zmierzch, Akademia Wampirów czy Dary Anioła? W takim razie Biały Kruk, to idealna książka dla Ciebie.

Player One to opowieść, w której ludzie uciekają od przytłaczającej, szarej, zepsutej rzeczywistości, prowadząc wirtualne życie w OASIS, pełnej rozmachu utopii online, gdzie można być, kim się chce i spokojnie funkcjonować, grać i zakochiwać się na jednej z tysiąca planet.

  

 

Sprawdź resztę produktów >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać