Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Seria: Detektyw
Oprawa: Miękka
Wydawnictwo: Sabat
Rok wydania: 2024
Ilość stron: 308
Opis

Trzeci tom serii detektyw! Elektryzujący romans z nutą kryminału! Eryk Dąbrowski, doświadczony agent i współwłaściciel biura detektywistycznego, wciąż nie może pogodzić się z zaginięciem Jana, brata Zoi. Pragnąc chronić kobietę i jej syna, staje twarzą w twarz z własnymi demonami, które czyhają na każdym kroku. Zoya Heller, twarda i niezależna agentka ABW, mierzy się z najtrudniejszym wyzwaniem w swojej karierze. Trop prowadzący do seryjnego mordercy urywa się, a liczba ofiar rośnie w zastraszającym tempie. Do tego powraca duch przeszłości, którego obiecała sobie nigdy więcej nie spotkać. Kiedy los ponownie splata ścieżki Eryka i Zoi, wspólnie stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Na ich drodze pojawia się tajemnicza, młoda kobieta, która może być kluczem do rozwiązania zagadki. Czy uda im się odkryć prawdę, zanim będzie za późno? Czy miłość i poświęcenie okażą się silniejsze od cieni przeszłości?

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans lub z serii Detektyw

Szczegóły
  • Autor: Marcelina Baranowska
  • Wydawnictwo Sabat
  • Seria Detektyw
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2024
  • Ilość stron: 308
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788397090514
  • Język: polski
  • Podtytuł: Detektyw. Tom 3
  • ISBN: 9788397090514
  • EAN: 9788397090514
  • Wymiary: 14.5x20.5 cm
  • Ostrzeżenia i pozostałe informacje: 18
  • Dane producenta: Wydawnictwo Sabat, Os. Kościuszkowców 16/8, 62-020 Swarzędz, Polska, biuro@wydawnictwosabat.pl
  • Dane osoby odpowiedzialnej: Wydawnictwo Sabat, Os. Kościuszkowców 16/8, 62-020 Swarzędz, Polska, biuro@wydawnictwosabat.pl
Recenzje książki Eryk. Detektyw. Tom 3 (3)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Iwona Ś. w dniu 2024-07-24
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    "Eryk" to trzeci tom serii detektywistycznej opowiadającej o grupie młodych mieszkańców Trójmiasta, której trzon stanowi rodzeństwo Eryk, Hugo i Lena. Jan wraca do świata żywych co bardzo cieszy przyjaciół, którzy nigdy nie wierzyli w jego śmierć. Hugo i Kaja planują ślub ale sielska atmosfera nie trwa długo. Ponieważ Zoya, siostra Jana będąca agentką ABW natrafia na trop niezwykle niebezpiecznej organizacji Kara cielesna. Wsparcie okazuje jej Eryk, do którego kobieta ma słabość. Czy dzięki przystojnemu detektywowi Zoya wpadnie na ślad bandytów? Czy ta dwójka ma szansę na szczęście? Jak w całej sytuacji odnajdzie się syn kobiety?

    "Eryk" to wciągająca od pierwszych stron opowieść, w której nie ma nudy. Za to dzieje się całkiem sporo, mamy porywanie, utratę pamięci, pościgi, śledztwo, tortury, gorący romans i dużo dobrego humoru. Autorka stworzyła oryginalne postaci, które poznajemy bliżej w kolejnych tomach tej trylogii. Nie ukrywam, że najbardziej czekałam na tę część by poznać tajemniczego, upartego i zabójczo przystojnego Eryka. Emocje gwarantowane a ja mam nadzieję, że ta seria powiększy się o kolejny tom.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Magdalena B. w dniu 2024-06-16
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    "Co muszę zrobić, abyś w końcu dopuściła mnie do siebie"?

    Są takie serie, dla których serce bije szybciej od pierwszego tomu. I moje zabiło tak już przy okładce pierwszego tomu i nie zwolniło swojego rytmu przy każdym kolejnym.

    Eryka poznajemy od pierwszego tomu. Jest on jednym z współwłaścicieli biura detektywistycznego i doświadczonym agentem. Odkąd go poznałam, całkowicie zawładnął moim sercem. Inteligentny, przystojny, zabawny i do bólu profesjonalny. I takiego poznaje go Zoya. A na jej widok coś dzieje się z naszym Erykiem i tym razem to jego serce gubi rytm. Po wydarzeniach jakie spotkały jego siostrę, wszyscy próbują dojść do siebie. Spowodowało to również zbliżenie się do Zoi i chęć jej ochrony. Jednak to budzi uśpione demony z którymi pora stanąć oko w oko.

    Zoya jest agentką ABW. Silna i niezależna kobieta, która nie dopuszcza do siebie nikogo. Przeszłość dała jej się mocno we znaki i kobieta zbudowała wokół siebie mur. Jednak w pracy, daje z siebie wszystko. A to prowadzi do jednej z najtrudniejszych spraw, jakie przyszło jej prowadzić. Niestety stawia to na jej drodze duchy przeszłości, które nigdy miały się nie pojawić. I jest jeszcze Ciasteczkowy potwór, który miał być tylko chwilą zapomnienia, a dziwnie zakorzenia się w jej życiu....

    Sprawa, którą prowadzi Zoya splata jej drogi z Erkiem i wywołuje śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy razem będą w stanie przejść przez piekło, które szykuje dla nich życie?

    Zacznę od końca. Marcelina, Ty wiesz, że ja się nie zgadzam z tym, że to ostatni tom. I ja mam nadzieję, że jeśli tak zakończyłaś serię Detektyw, to tam powstaje już kolejna z pewnym tajemniczym gościem. Dobra, to teraz od początku 😁

    Czekałam na tego Ciasteczkowego Potworka z niecierpliwością i zdecydowanie było warto. Eryk to taki facet, na jakiego czekamy dziewczyny. On nie odpuszcza. Zarówno w pracy jak i życiu prywatnym działa na najwyższym poziomie. Ryzyko to jego drugie imię a chęć pomocy innym sprawia, że oddaje się mu serce. To jak przebija się przez mury zbudowne przez Zoyę powoduje, że człowiek oddaje mu serce na dłoni. W pracy zaś jest pełnym profesjonalistą. Gorącym jak sam diabeł.

    Zoya nic od niego nie odbiega. To jedna z tych bohaterek, z którymi się nie zadziera. Jednak to jak mięknie pod wpływem Eryka jest piękne.

    Zdecydowanie we dwoje tworzą mieszankę wybuchową, która przyciąga kłopoty jak magnes. A co za tym idzie momentami jest tak niebezpiecznie, że podczas czytania wytrzymywałam oddech. Marcelina jak zawsze prowadzi akcję tak, że od książki nie można się oderwać I ocenić co wydarzy się na kolejnej stronie.

    Złamałaś mi serce tym co zrobiłaś na ostatnich stronach książki I nie dowierzałam, kiedy czytałam kolejne zdania. Nie tego się spodziewałam. Czy go skleiłaś? I tak I nie, bo teraz chcę więcej 🙈

    Podsumowując, całą serię koniecznie musicie poznać. W Eryku dostaniecie akcję jak w najlepszym kinie. Bohaterów, których determinacja się nie kończy. Porządnie, które aż parzy. Relacje rodzinne z których każdy powinien brać przykład (oj tak, dowiecie się co u Hugona I Lenki😈). Poruszenie ważnych wątków. I zakończenie, które zostawi Was w rozsypce I z chęcią na więcej 😈

    Czytajcie!

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzent Wybitny
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Alicja Z. w dniu 2024-06-13
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    "Eryk pod maską bła­zna skry­wa dużo wię­cej. Jest tro­skli­wym, uczu­cio­wym i cho­ler­nie in­te­li­gent­nym fa­ce­tem." ♡

    Za egzemplarz do recenzji oraz współpracę bardzo dziękuję @wydawnictwosabat

    Doskonale pamiętam dzień, w którym po raz pierwszy sięgnęłam po książkę od @[Adres usunięty]

    Jeden z lipcowych wieczorów, mocny zastój czytelniczy i ta ogromną chęć pochłonięcia kolejnej książki. Nie mogłam się na nic zdecydować, aż w końcu trafiłam na pierwszy tom #seriadetektyw #Hugo

    Okładka przyciągająca wzrok, krótki tytuł i intrygujący opis. Właśnie wtedy przepadłam dla tej serii, a dziś przychodzę do was z recenzją trzeciego tomu #Eryk, którego zostałam recenzentką i ogromnie się z tego cieszę.

    Marcelina już od pierwszych stron wprowadza nas w świat pełen zawirowań, tajemnic i zagadek, nie szczędząc nam przy tym całego przekroju różnorakich emocji.

    Fabuła jest zaskakująca, dynamiczna i bardzo wciągająca, a bohaterowie — zarówno pierwszoplanowi, jak również pozostali — genialnie wykreowani, cechujący się różnorodnością i dający się polubić od samego początku.

    Eryk — właściciel biura detektywistycznego. Pewny siebie i swoich umiejętności, troskliwy, czuły i bardzo inteligentny.

    Zoya — Agentka ABW, matka i kobieta nieustraszona. Silna i niezależna. Kobieta ogień, lewirująca pomiędzy przeszłością, a teraźniejszością.

    Obydwoje mają ciężką pracę, która potrafi przełożyć się na życie prywatne. Zarówno upór, jak i ryzyko stanowią nieodzowny element ich życia. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że ich spotkanie zakończy się ogromną potrzebą chronienia kobiety, która z początku traktowała go tylko jako chwilę zapomnienia.

    Ich relacja rozwija się stopniowo, Zoya obawia się, dopuścić go do siebie jednak Eryk się nie poddaje i próbuję przebić się przez jej skorupę, którą wytworzyła przez te wszystkie lata. Relacja głównego bohatera z jej synem również zasługuję na chwilę uwagi, dba on zarówno o Zoyę, jak i jej syna, a gdy dochodzi do pewnych wydarzeń, nie waha się ani przez sekundę, by objąć i jego swoją opieką.

    "Eryk" Marceliny Baranowskiej to historia, której nie będziecie chcieli kończyć. To ogrom zagadek i tajemnic przeplatanych fantastycznie napisanym wątkiem romantycznym. Nie zabraknie tutaj zarówno spicy scen, jak i uroczych, roztapiających naszych serc, momentów. Nie można jednak zapomnieć o tym, że to wciąż —przede wszystkim — seria detektywistyczna z dozą dreszczyku, budząca w nas strach, a czasem nawet przerażenie. Historia Eryka i Zoi jest niczym bomba nieznanego pochodzenia — nigdy nie wiesz, co znajdziesz w środku i czy podejmując próbę rozbrojenia jej, nie przypłacisz życiem. Emocje, Tajemnice i Plot Twisty - Marcelina umie w to doskonale i w powiązaniu z jej przyjemnym oraz prostym w odbiorze stylem pisania zyskujemy nic innego, jak kolejną książkową perełkę.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula