Elfy Londynu

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
400
Rok wydania
2023
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 32,39 zł
Audiobooki mp3
za 35,92 zł
Nasza cena: 35,09 zł 44,99 zł Taniej o: 22%

Współczesny Londyn, w którym elfy i ludzie żyją wspólnie, na podobnych zasadach.

Stare, potężne elfickie rody prowadziły niegdyś ze sobą wojny, po nich nastąpiły stulecia względnego spokoju, jednak rany nie zabliźniają się łatwo i w ostatnich czasach zdają się znów zaogniać. Rośnie też i umacnia się grupa radykalnych głosicieli wyższości rasowej elfów nad ludźmi.

Młoda elfka Arianrhod infiltruje organizację terrorystyczną, szukając osobistej zemsty. Tymczasem miasto staje się areną zakulisowych starć zwaśnionej elfickiej arystokracji. Arianrhod niechcący trafia w sam środek przygotowań wojennych.

Wielowątkowa opowieść o konfliktach rasowych, o ambicjach i życiu zdeterminowanym rodowymi powinnościami.

Recenzje książki Elfy Londynu (5)

 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zazwyczaj autorzy pisząc powieści fantastyczne starają się wykreować zupełnie nowy świat, racząc czytelników skomplikowanymi nazwami miast, państw, czy kontynentów. Niewielu decyduje się na taki krok, aby przenieść akcję we współczesne lata i miasta. Na taki zabieg zdecydowała się Marta Dziok-Kaczyńśka używająca pseudonimu Riennahera. Przeglądając media społecznościowe moją uwagę przykuła ta niesamowita okładka z elfią kobietą. Zaczęłam się bardziej interesować książką, z czasem dowiedziałam się, że autorką jest blogerka, która, na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii. Fakt ten wydał mi się ciekawy, zupełnie, jak opis wydawcy. Nie byłabym sobą, gdybym nie chciała sięgnąć po książkę.

  Główną bohaterką książki autorstwa Riennahery pod tytułem „Elfy Londynu” jest stuletnia elfka Arianrhod Faolin, którą zdrobniale nazywają także Rią. Arianrhod pracuje na uczelni i zajmuje się paleografią, jednak to nie jest jej jedyne zajęcie. To drugie jest bardziej niebezpieczne, bowiem elfka infiltruje pewną terrorystyczną organizację – Publikanów. Ich poglądy są szkodliwe, rasistowskie i niebezpieczne. Według nich spoufalanie się elfów z ludźmi nie powinno mieć racji bytu. Podkreślanie na każdym kroku wyższości elfów nad ludźmi nie jest właściwe, zważywszy na historię, gdzie potężne elfickie rody toczyły między sobą walki, których nie da się zapomnieć. Ria współpracuje z wywiadem, jednak ma w tym także własny osobisty cel. Elfy mają swoje własne powiązania, są arystokratami, a z szlacheckim urodzeniem wiążą się także zobowiązania i ogromne wymagania. Z czasem sytuacja między ludźmi i elfami staje się oraz bardziej napięta, rasowe uprzedzenia zaostrzają konflikt, z którego z pewnością nie wyniknie nic dobrego, prawda?

  „Elfy Londynu” to nie jest taka typowa książka fantastyczna, przepełniona magią, smokami baśniowymi krajobrazami. Ten rodzaj powieści jest bardziej realny niż nam się wydaje. Autorka poruszyła tutaj wiele współczesnych problemów, które zostały umiejętnie wplecione w fabułę książki. Zgadzam się z opisem, że powieść jest wielowątkowa, wystarczy spojrzeć na nią z szerszej perspektywy. Wrogość na tle rasowym, z powodu inności, która dzieli ludzi i elfy. Ludzie sam względem siebie mają tyle uprzedzeń i ten konflikt staje się coraz bardziej niebezpieczny. W naszej codzienności te same problemy, wrogie emocje i uczucia potrafią doprowadzić do walki, czy wojny. Wielu czytelników domaga się większej ilości fantastycznych motywów, ale we współczesnym świecie i wizji autorki właśnie tak miało być. Riennahera zamiast na otoczce skupiła się tutaj na społecznych aspektach, nie chciała zbyt kolorowego świata, chciała przybliżyć go nam. „Elfy Londynu” to powieść charakteryzująca się różnorodnością pod względem bohaterów, wątki polityczne, subtelny romantyczny, który nie przytłacza fabuły.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Marta Dziok-Kaczyńska @riennahera

  "Elfy Londynu"

  * " - Taka jest kolej rzeczy. Ginąc za to, w co wierzymy, to najlepszy rodzaj śmierci.

  - Wolałbym żyć dla tego, w co wierzymy."

  Zapraszam Was do współczesnego Londynu, w którym elfy i ludzie żyją wspólnie, na podobnych zasadach.

  Genialnie wykreowanym świat, wszystko jest przemyślane i dopięte na ostatni guzik. Nic nie dzieje się przypadkowo. Na wszystko przyjdzie odpowiedni moment i czas, który w książce skacze jak szalony, ale ja to uwielbiam.

  Autorka świetnie wykreowała bohaterów. Każdy z nich miał mocny charakter i był prawdziwy, chciałoby się poznać ich w realu. Elfka Arianrhod to dziewczyna, która wie czego chce dąży do tego, i ma swoje własne demony, które nie dają jej spokoju. Sheridan i Evenden to elfy, których nie da się nie polubić i serce też ukraść potrafią. Nie tylko główni byli dobrze wykreowani, lecz każdy poboczny jak i przyboczny bohater. A jest ich tutaj trochę i każdy jest inny.

  Wszystko było szczegółowo opisane - powiązania między postaciami, ich przeszłość i teraźniejszość, wszystko na swoim miejscu. Cała historia jest genialna. Bardzo mnie wciągnęła, wręcz czułam się jakbym przemierzała Londyn wraz z bohaterami. Dodatkowym plusem były retrospekcje i skoki w przeszłość, dzięki czemu poznałam sytuacje bliżej jak i wybory bohaterów, bo wiem co nimi kierowało.

  Opisy były dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Uwielbiam kiedy mogę sobie oczami wyobraźni wszystko urzeczywistnić i sprawić, aby historia stała się realna. Świat elfickich rodów jest genialnie wykreowany!

  Fajnie czytało się też dialogi między bohaterami były przepełnione sarkazmem i wywoływały uśmiech na twarzy, ale też były pełne bólu i wywoływały łzy. Są naturalne, nie sztuczne i nie wymuszone. Pojawiają się wtedy kiedy trzeba i zawsze są na temat, a nie po to by były.

  Dostałam również wątek romantyczny, który został tak wpleciony w fabułę i to w cudownie delikatny sposób. Uwielbiam kiedy taki wątek jest dodatkiem, a nie głównym tematem i tutaj tak było, idealnie zgrane z całą akcja, której tutaj nie brakuje, fabuła która zabrała mnie do Londynu i jego wątków.

  Podobał mi się wątek polityki i kwestii społecznych, które można interpretować i przenieść do naszego, realnego świata. Historia, która ma drugie dno i to sprawia, że jest jeszcze bardziej genialna!

  Emocji tutaj nie zabrakło ja miałam totalny chaos emocjonalny, cały czas było napięcie co się wydarzy jak potoczą się losy bohaterów nie tylko głównych, ale i pobocznych! Śmiech, łzy i opanowanie, które starałam się utrzymać nie zawsze wychodziło.

  Podsumowując dostałam wielowątkową opowieść o konfliktach rasowych, ambicjach i życiu zdeterminowanym rodowymi powinnościami. O bohaterach, których tutaj nie brakuje 🤩 O emocjach, tych skrywanych głęboko i o tym by nigdy się nie poddawać. Fantastyka inna niż wszystkie, wyjątkowa i niepowtarzalna. Lecz nie oczekujcie magii, bo tego tutaj nie ma, ale jest coś innego, co intryguje mimo wszystko.

  Ja polecam ❤

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W ,,Elfach Londynu" występuję przekrój różnorodnych postaci ze względu na położenie na dworze, miejsce w rodzie i status społeczny. Zostali oni bardzo dobrze nakreśleni, nie ma się wrażenie, że postaci drugoplanowi są tłem, elementem, który pcha fabułę na odpowiednie tory, wręcz przeciwnie autorka w sposób zwięzły i rzeczowy nakreśla ich charaktery.

  Marta Dziok-Kaczyńska zadbała o właściwe nakreślenie relacji. Zwłaszcza ciekawie wypadają skomplikowane relacje rodzinne.

  Na kartach powieści Marty Dziok-Kaczyńskiej Londyn żyje. Nie jest bezosobowym miejscem bez ulic, a rozległą metropolią ze znanymi ulicami, która tętni życiem.

  ,,Elfy Londynu" to wielowątkowa powieść z wartką akcją, ciekawymi opisami i błyskotliwymi dialogami. Pomimo paru mankamentów uwielbiam ,,Elfy Londynu" Marty Dziok-Kaczyńskiej. Świetnie, się bawiłam przy tej książce i nie mogę się doczekać kiedy poznam dalsze losy bohaterów. To opowieść o ambicji, żądzy zemsty, uprzedzeniach i zaufaniu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dziś przychodzę do Was z przedpremierową recenzją książki "Elfy Londynu" Marty Dziok-Kaczyńskiej (@riennahera). 📚 Ta lektura ukaże się na rynku 8 marca, ale ja, dzięki Wydawnictwu Uroboros, miałam okazję przeczytać ją dużo wcześniej. 😊 Co o niej sądzę❓️

  Fabuła osadzona jest we współczesnym Londynie, a tematem przewodnim jest narastający konflikt między elfickimi rodami. 🧝‍♀️ Wojna, której nie toczyli między sobą od stuleci, wydaje się być nieunikniona. 😯 Mamy też grupę elfów o radykalnych poglądach, którzy twierdzą, że ich rasa jest lepsza od ludzkiej. 😕 Toczą oni swą prywatną bitwę o równouprawnienie. Jest też wątek osobistej zemsty i bardzo ciekawy wątek miłosny. 💕 Ogólnie w książce wiele się dzieje. 😃

  Bardzo podobali mi się bohaterowie. Autorka świetnie ich wykreowała. 🙂 Każdy z nich miał mocny charakter i był prawdziwy. Moi ulubieńcy to elfy Arianrhod, Sheridan i Evenden. 😍 Fajnie czytało się też dialogi między nimi. Nierzadko były przepełnione sarkazmem i wywoływały uśmiech na twarzy. 😄 Podobał mi się też stworzony przez autorkę świat elfickich rodów. 🧝‍♀️🧝‍♂️ Wszystko było szczegółowo opisane - powiązania między postaciami, ich przeszłość czy konflikty sprzed lat. 👍 Cała historia również okazała się świetna. Bardzo mnie wciągnęła, momentami zaskakiwała, były również chwile trzymające w napięciu. 🤩

  Niestety książka ma również i minus, o którym muszę wspomnieć. 😔 Problem z odróżnianiem postaci. Co najmniej do połowy lektury nie byłam w stanie połapać się kto jest kim❗️🤷‍♀️ Gdyby nie umieszczone na początku drzewo genealogiczne elfickich rodów i tabelka z nazwiskami najważniejszych bohaterów, chyba nigdy nie doszłabym do tego, kto z kim w danej chwili rozmawia. 🤦‍♀️ Ciągłe powroty do tych podpowiedzi bardzo mnie męczyły. 😔

  Słowem podsumowania, historia bardzo przypadła mi do gustu i bawiłam się przy niej znakomicie. 😃 A że pałam miłością nieskończoną zarówno do elfów, jak i do Londynu, ❤️ to tym bardziej byłam zachwycona. Nie sposób tej książki nie polecić, więc na zakończenie to robię. Sięgajcie po "Elfy Londynu" i czytacie❗️ Warto❗️😊

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Co do londyńskich elfów miałam umiarkowane oczekiwania. Byłam po prostu ciekawa co to będzie. I jestem zadowolona 💙

  Przez pierwsze 50 stron co kilka zdań wracałam do rozpiski bohaterów 😂 Super, że była taka, bo inaczej bym zginęła. Imiona bohaterów były dla mnie podobne (np. kilka imion na A), nazwiska, kto jaką pełni funkcję więc... bohaterowie otrzymali ode mnie własne. Nie jest to ujma dla książki! Jak już zapamiętałam kto kim jest to szło z górki.

  Pomysł na bunt organizacji [Adres usunięty]j elfów był ciekawy, ich struktury złożone- prawdziwie oddani organizacji i szpiedzy. Ale gdyby podstawić za Elfy zwykłych ludzi i dać inny odnośnik nienawiści to element fantasy by zniknął. Chociaż i tak śledziłam wydarzenia z wypiekami na twarzy.

  Bohaterowie są różnorodni, jednych by wytargało się za uszy a z drugimi przybiło piątkę. Rodowe powinności i rodzinne koligacje sprawiają, że można poznać bohaterów z różnych stron. Ich determinacja zadziwia na każdej płaszczyźnie.

  Jest tu też naprawdę fajnie poprowadzony i początkowo nieoczywisty wątek romantyczny. Nie przytłacza on akcji, raczej fajnie ją ubarwia.

  Gdy wciągnęłam się w kto jest kim to strony same leciały mi przed oczami.

  Zemsta, zagadki, porachunki, zdrady,[Adres usunięty] elficki, relacje rodzinne- a to wszystko w deszczowej londyńskiej atmosferze.

  Wątek kryminalny jak z dobrego serialu 🔥 Sarkazm, etykieta rodów, rasowe konflikty elf-czlowiek, aspiracje osobiste i dużo więcej.

  A wisienką na torcie jest genialne wydanie książki. Grafiki , drzewa rodowe, ozdobione początki rozdziałów. No miodzio.

  Bardzo dobre i złożone duszne urbanfantasy. I to nasze rodzime.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 • Gild

  Złoto. Złote posadzki i ściany. Złote meble i szaty. W zamku króla Midasa – wzniesionym na grani ośnieżonych gór – złote jest wszystko! Mit  o królu Midasie powraca w nowej odsłonie. Kobieta, na której władca złożył swój złotodajny dotyk, ukaże nam mroczną stronę chciwości. Oto pierwszy tom...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 26,72 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 27,61 zł
 • Księga zaginionych opowieści. Historia Śródziemia. Tom 2

  Historia Śródziemia to najbardziej oczekiwany przez fanów na całym świecie (w całości ukazała się tylko po angielsku, wybrane tomy natomiast opublikowano po polsku, francusku, niemiecku, szwedzku, hiszpańsku, węgiersku i rosyjsku) dwunastotomowy cykl książek wydanych przez Christophera Tolkiena na...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 79,91 zł 55,16 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 54,01 zł
 • Kosiarze. Żniwa śmierci. Tom 1

  Best YA Book of All Time według magazynu "Time" (2021) Świat bez głodu, bez chorób, bez wojen i biedy. Ludzkość pokonała nawet śmierć. O zakończeniu czyjegoś życia mogą zadecydować jedynie kosiarze. To oni kontrolują wielkość populacji. Dwoje nastolatków Citra i Rowan rozpoczyna szkolenie na...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 59,99 zł 48,78 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 44,62 zł
 • Chrzest ognia. Wiedźmin. Tom 5

  Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę! Oto Geraltowa kompania: JASKIER, trubadur w kapelusiku z piórkiem egreta. Studiował siedem sztuk wyzwolonych, słynny po wszystkich...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 59,90 zł 34,24 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,67 zł
 • Dzień nastania nocy. Tom 1

  Autorka światowego bestsellera Zakon Drzewa Pomarańczy Dzień nastania nocy to epicka opowieść rozgrywająca się w świecie Zakonu Drzewa Pomarańczy. Tunuva Melim, siostra Zakonu, przez pięćdziesiąt lat przygotowywała się do walki z wyrmami – ale od czasu pokonania Bezimiennego na świecie nie pojawił...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 54,99 zł 37,96 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 37,64 zł
 • Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1

  Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę! Później mówiono, że człowiek ów nadszedł od północy, od Bramy Powroźniczej. Nie był stary, ale włosy miał zupełnie białe. Kiedy...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 59,90 zł 36,80 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,67 zł
 • Wieża jaskółki. Wiedźmin. Tom 6

  Jesienne Ekwinokcjum tegoż dziwnego roku przyniosło rozmaite znaki na niebie i na ziemi, które jakoweś klęski niechybnie zwiastowały. Tuż przed północą zerwała się straszliwa zawierucha, zadął potępieńczy wicher, a pędzone po niebie chmury przybrały fantastyczne kształty, wśród których najczęściej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 61,90 zł 35,60 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 35,01 zł
 • Warkocz ze Szmaragdowego Morza

  Samodzielna opowieść w uniwersum Cosmere, która szczególnie przemówi do fanów "Narzeczonej dla księcia". Proste życie Warkocz na wyspie na szmaragdowym oceanie wypełniały proste przyjemności – zbieranie kubków przywożonych przez marynarzy z odległych krain i słuchanie opowieści przyjaciela...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 59,00 zł 43,01 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 42,71 zł
 • Babel, czyli o konieczności przemocy

  Pamiętasz wspaniałe opowieści o angielskich gentlemanach i ich eleganckim życiu? Ta książka nie będzie opowieścią o nich, ale o ludziach, na których plecach, spracowanych rękach i krwi zbudowano Imperium Brytyjskie z całą jego zamożnością, elitarnością i dobrym wychowaniem. Robin, osierocony...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 99,90 zł 71,33 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 72,53 zł
 • Królestwo ciała i ognia. Krew i popiół. Tom 2

  Drugi tom cyklu „Krew i popiół”, światowego bestsellera z gatunku new adult. Wszystko, w co Poppy kiedykolwiek wierzyła, okazało się kłamstwem. Nawet mężczyzna, w którym się zakochała, nie był tym, za kogo się podawał. Uprowadzona podstępem dziewczyna, wrzucona między tych, którzy widzą w niej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 54,90 zł 33,78 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,77 zł
 • Pani Jeziora. Wiedźmin. Tom 7

  Ciri wpatruje się w wypukły relief przedstawiający ogromnego łuskowatego węża. Gad, zwinąwszy się w kształt ósemki, wgryzł się zębiskami we własny ogon. To pradawny wąż Uroboros. Symbolizuje nieskończoność i sam jest nieskończonością. Jest wiecznym odchodzeniem i wiecznym powracaniem. Jest czymś,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 61,90 zł 35,60 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 35,01 zł
 • Korona ze złoconych kości. Krew i popiół. Tom 3

  Trzecia część jednego z najpopularniejszych cykli fantasy ostatnich lat. Poppy nawet nie marzyła, że ​​odnajdzie miłość u boku księcia Casteela. Mroczny okazał się przyjacielem, bratnim sercem i wspaniałym kochankiem. Jednak los, który byłby udziałem zwyczajnej dziewczyny, nie jest jej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 54,90 zł 32,95 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,76 zł
Najczęściej kupowane razem
 • Pucio rośnie zdrowo

  Rośnij zdrowo z Puciem! Pucio jest zawsze chętny do zabawy! Poćwicz razem z nim: pomachaj rękami, pokiwaj głową i potup wesoło! A potem pomóż mu wybrać ubranie – jakie będzie najlepsze zimą, a jakie latem? Pucio uwielbia również jeździć na torze rowerowym. Wkłada wtedy swoje odjazdowe ochraniacze...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 29,99 zł 19,49 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 16,54 zł
 • Sprawa czarnego powozu. Enola Holmes. Tom 7

  Robi, co tylko zechce, wystarczy, że się na to zdecyduje... Enola Holmes, ulubiona bohaterka nastolatków, znowu rozwiązuje kryminalne zagadki. Przy gwałtownym sprzeciwie słynnego brata, Holmesa. Komu kibicujesz w tym pojedynku? Enola Holmes powraca w Sprawie czarnego powozu - kolejnej opowieści,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,99 zł 24,64 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 23,79 zł
 • Czytam sobie. Baba Jaga w Ameryce

  Seria "Czytam sobie" poziom 2 to książeczki przeznaczone dla dzieci, które już rozpoczęły naukę czytania. Zdania są dłuższe i bardziej złożone, pojawiają się bardziej złożone dialogi. Teksty liczą około 800-900 wyrazów. Na tym etapie mały czytelnik doskonali dotychczasowe umiejętności oraz poznaje...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 14,99 zł 11,24 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 11,24 zł
 • Republika Ptaków

  Magia w Stolicy jest zabroniona. Każda dziewczyna wykazująca oznaki magii zostaje zabrana na Ponury Step – do życia, jak głoszą opowieści – w niewypowiedzianym horrorze. Olga jak nikt inny zna się na starożytnych księgach, mapach i … magii. Kiedy ptasia armia porywa siostrę Olgi, Mirę, dziewczyna...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 49,90 zł 30,94 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 29,20 zł
 • Historia naturalna wróżek

  Oto sekretna księga prof. Elsie Arbour, cenionej botaniczki, która przez całe życie zajmowała się tropieniem i badaniem wróżek. Owocem jej pracy jest zachwycający album „Historia naturalna wróżek”, który badaczka przekazała swojej siostrzenicy, aby i ona mogła poznać tajemne życie tych magicznych...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 59,99 zł 38,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 36,25 zł
 • Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 2

  Choć ma kilkanaście lat i nie grzeszy pewnością siebie, owinęła sobie Willa, Vincenta, Dylana, Shane’a i Tony’ego wokół palca. Starsi bracia Hailie pójdą za siostrą w ogień i zrobią dla niej wszystko. A ponieważ nie ma silniejszego człowieka od tego, za którym stoi rodzina, najmłodsza z Monetów...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 26,72 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,49 zł
 • Uwięziona

  Przekłady na 40 języków. Ponad 3,5 miliona sprzedanych egzemplarzy „Za zamkniętymi drzwiami“ - w tym ponad 400 tysięcy w Polsce. 3 nominacje do tytułu Książki Roku Lubimy Czytać w kategorii kryminał, sensacja/thriller. Jest ciemno. Nie wiesz, gdzie jesteś. Słyszysz zbliżające się kroki. A potem......
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 31,97 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,26 zł
 • Dom po drugiej stronie jeziora

  Riley Sager, autor bestsellerowych powieści „Tylko przetrwaj noc” i „Zamknij wszystkie drzwi”, wraca ze swoim najbardziej zaskakującym jak dotąd thrillerem. Casey Fletcher, niedawno owdowiała aktorka, aby uciec przed dziennikarzami, wyjeżdża do domu rodzinnego nad jeziorem w stanie Vermont, licząc...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 27,84 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 29,19 zł
 • Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień

  Autor zawarł szereg technik i praktyk rozwoju osobistego, które pozwolą przeprogramować twoją podświadomość, sposób twojego myślenia i formułowania pragnień. Zarówno afirmacje, medytacje, trening autogenny, autosugestia czy wizualizacje mają na celu aktywowanie odpowiednich kodów DNA , np....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,40 zł 32,19 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,94 zł
 • Magiczna chwila

  Wzruszająca opowieść o miłości do skrzywdzonego dziecka. napisana przez Kristin Hannah, uwielbianą na całym świecie autorkę powieści „Słowik“ oraz „Zimowy ogród“. Pewnego jesiennego dnia mieszkańców Rain Valley elektryzuje wiadomość o znalezieniu w parku dziwnego dziecka. Emocje sięgają zenitu, a...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 34,21 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,17 zł
 • Królowa niczego. Okrutny książę. Tom 3

  Kontynuacja bestsellerowych powieści Okrutny książę i Zły król, zwieńczenie trylogii. Magiczny i niebezpieczny świat elfów, pełen tajemnic, intryg i skrywanych namiętności. Królowa niczego to ukoronowanie cyklu o okrutnym księciu i złym królu pióra bestsellerowej autorki Holly Black. Czytać taką...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 37,91 zł 22,82 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 22,56 zł
 • Światło, którego nie widać

  Kultowa i oszałamiająca powieść. Niewidoma Marie-Laure mieszka w Paryżu w okolicy Muzeum Historii Naturalnej, gdzie pracuje jej ojciec. Ma dwanaście lat, kiedy naziści okupują jej miasto i wraz z ojcem musi uciekać do Saint-Malo w Bretanii. Traf chce, że mają przy sobie pewien klejnot, jeden z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Cena detaliczna 64,90 zł 42,04 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 37,07 zł
Wybrane bestsellery
Kult. Mentalista. Tom 2 0/5 Cena detaliczna 59,99 zł 38,75 zł Do koszyka dodaj do schowka

Kult. Mentalista. Tom 2

Kult to druga część trylogii autorskiego duetu Läckberg & Fexeus. W sztokholmskiej dzielnicy Södermalm uprowadzony zostaje pięcioletni Ossian. Natychmiast rusza dochodzenie. Do policyjnego zespołu Miny Dabiri dołącza negocjator Adam Blom, który dostrzega podobieństwa do wcześniejszej sprawy –...
najniższa cena z 30 dni: 37,29 zł
Najlepsze miejsce na świecie. Gdzie Wschód zderza się z Zachodem 0/5 Cena detaliczna 69,90 zł 46,58 zł Do koszyka dodaj do schowka

Najlepsze miejsce na świecie. Gdzie Wschód zderza się z Zachodem

Najnowsza publikacja Jacka Bartosiaka nie jest poświęcona USA, Chinom czy Rosji – to książka o Rzeczpospolitej i o tym, czym ona jest i jakie mamy wobec niej marzenia. Konflikt o panowanie nad światem stał się faktem. Czy Polska ma pomysł na swoją pozycję w tej rozgrywce? Z jednej strony mamy...
najniższa cena z 30 dni: 44,53 zł
Once upon a time 5/5 Cena detaliczna 44,90 zł 25,33 zł Do koszyka dodaj do schowka

Once upon a time

Prawdziwa miłość istnieje tylko w książkach. I tylko tam można spotkać zakończenie "i żyli długo i szczęśliwie". Maja jest bibliotekarką, pasjonatką książek, która na własnej skórze przekonała się, że pierwsza miłość nie ma nic wspólnego ze słodkim zauroczeniem. Uciekając w świat fikcji, ignoruje...
najniższa cena z 30 dni: 20,08 zł
Ciało 0/5 Cena detaliczna 44,90 zł 31,87 zł Do koszyka dodaj do schowka

Ciało

Pierwszy thriller medyczny Tess Gerritsen. Lekarka sądowa, która ma przeciwko sobie wszystkich: władze miasta, policję i prokurturę... I byłego męża. Zwłoki młodej pięknej dziewczyny przywiezione do prosektorium nie zdradzają żadnych widocznych urazów ani śladów przemocy. Lekarka sądowa Kat Novak...
najniższa cena z 30 dni: 34,08 zł
Gwiezdny pył 0/5 Cena detaliczna 45,00 zł 32,38 zł Do koszyka dodaj do schowka

Gwiezdny pył

Młody Tristran Thorn zrobi wszystko, byle tylko zdobyć lodowate serce pięknej Victorii - przyniesie jej nawet gwiazdę, której upadek z nieba oglądali razem pewnej nocy. By jednak to uczynić, musi wyprawić się na niezbadane ziemie po drugiej stronie starożytnego i dobrze pilnowanego muru, od którego...
najniższa cena z 30 dni: 32,08 zł
Florystki 5/5 Cena detaliczna 44,99 zł 34,99 zł Do koszyka dodaj do schowka

Florystki

Mistrzyni thrillerów psychologicznych powraca z nową książką! W jej pięknych oczach mieszkał strach i było mu tam bardzo wygodnie. Helena Bardo - utalentowana florystka i właścicielka kwiaciarni Chloris, tworząca zachwycające bukiety, z których każdy zdaje się opowiadać jakąś tajemniczą historię -...
najniższa cena z 30 dni: 28,98 zł
Kobiety od A do Z, czyli o tym, co ważne dla kobiecej tożsamości, o emocjach, postawach i życiowych wyborach 5/5 Cena detaliczna 46,90 zł 29,25 zł Do koszyka dodaj do schowka

Kobiety od A do Z, czyli o tym, co ważne dla kobiecej tożsamości, o emocjach, postawach i życiowych wyborach

O kobietach dla kobiet – mądrze i z humorem. Katarzyna Miller, znana i lubiana psychoterapeutka, dzieli się przemyśleniami na temat kobiet. Omawia kwestie ważne dla kobiecej tożsamości, wybierane przez kobiety role i postawy oraz mechanizmy psychologiczne, na które są szczególnie...
najniższa cena z 30 dni: 28,43 zł
Do trzech razy Natalie. Natalii 5. Tom 3 0/5 Cena detaliczna 43,00 zł 28,49 zł Do koszyka dodaj do schowka

Do trzech razy Natalie. Natalii 5. Tom 3

Natalie powracają, by uciec w wielkim stylu... W Międzyzdrojach, uroczej nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej, gdzie zazwyczaj najgorszą plagą są kieszonkowcy, zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. Nikt nie wie, kim była ofiara morderstwa. W tym samym czasie ktoś włamuje się do pustego pokoju...
najniższa cena z 30 dni: 28,83 zł
Klątwa Langerów. Opowieść warmińska. Tom 1 5/5 Cena detaliczna 42,00 zł 28,80 zł Do koszyka dodaj do schowka

Klątwa Langerów. Opowieść warmińska. Tom 1

Pierwszy tom nowej porywającej sagi Wioletty Sawickiej. W roku 1919 w rodzinie młodych Langerów, polskich Warmiaków, rodzi się pierwsze dziecko - dziewczynka, której dano na imię Lizka. W dniu jej narodzin w chałupie Langerów niespodziewanie pojawia się kilkuletni Franz, syn miejscowego...
najniższa cena z 30 dni: 28,46 zł
Ghost. Storm Riders MC. Tom 4 5/5 Cena detaliczna 42,90 zł 27,24 zł Do koszyka dodaj do schowka

Ghost. Storm Riders MC. Tom 4

Ghost należy do Storm Riders MC. Dla bikera Klub od zawsze jest na pierwszym miejscu, jednak między sprawy zawodowe i klubowe wchodzą jeszcze prywatne: przeszłość oraz kobieta, której nie powinien pragnąć, ponieważ surowe zasady mówią, że Carmela, jako siostra jednego z nich, jest dla niego...
najniższa cena z 30 dni: 25,95 zł
Zmyślona. Słoneczna trylogia. Tom 3 0/5 Cena detaliczna 47,99 zł 36,56 zł Do koszyka dodaj do schowka

Zmyślona. Słoneczna trylogia. Tom 3

Trzeci tom historii bohaterów znanych czytelnikom z „Poczekajki” i „Zachcianka”: Patrycji, Łukasza, Hanki i Gabriela. Losy tej czwórki splotą się w pewnym momencie z losami młodego mężczyzny, Patryka, za sprawą uroczych dzieci: Lusi, Adasia i Anielki, a także ich opiekunki – Dominiki. Nie można...
najniższa cena z 30 dni: 34,55 zł
Fragile Heart. Scarlet Luck. Tom 2 5/5 Cena detaliczna 59,90 zł 31,99 zł Do koszyka dodaj do schowka

Fragile Heart. Scarlet Luck. Tom 2

Wyczekiwana kontynuacja miłosnej historii Rosie –  młodej i ambitnej dziennikarki muzycznej oraz fascynującego perkusisty Adama, który mierzy się z ograniczeniami, utrudniającymi mu ułożenie życia osobistego. Minęły trzy miesiące, odkąd Adam zerwał kontakt z Rosie. Słowa jego listu pożegnalnego...
najniższa cena z 30 dni: 35,80 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula