Eleanor & Grey

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
472
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,02 zł
Nasza cena: 28,05 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Krążysz po niezliczonych księgarniach w poszukiwaniu dobrej, niebanalnej książki, która urzeknie Cię swoją historią? W takim razie koniecznie sięgnij po "Eleanor & Grey" autorstwa znanej już Brittainy C. Cherry.

Ta nietuzinkowa i pełna głębi historia sprawi, że zatrzymasz się na dłużej przy przygodach głównych bohaterów i ich życiu uczuciowym, pełnym wzlotów, lecz również wielu upadków.

Eleanor i Greyson poznali się jeszcze jako młodzi ludzie, a każde z nich szukało czegoś w życiu – znaleźli więc siebie. Wydawać by się mogło, że łącząca ich gruba nić uczuć to coś idealnego; coś, co będzie istnieć zawsze i na zawsze. Greyson był dla Eleanor chłopakiem prosto z marzeń. Jednak ich szczęście napotkało swój koniec szybciej, niż dziewczyna by się tego spodziewała.

Eleanor nie chce oddawać swych wspomnień i nadal jej największym pragnieniem było to, aby odnaleźć mężczyznę, który odmienił jej świat. Kiedy los się do niej uśmiecha, okazuje się, że to, czego tak bardzo pragnęła, okazało się być czymś zupełnie innym.

Kiedy odpowiadała na ofertę pracy jako niania, nigdy nie przeszło jej przez myśl, że osobą, która ją zatrudni, będzie nikt inny, jak chłopak, który ukradł jej serce. Jednak nie był ON tym samym człowiekiem. Na jego twarzy nie można było dostrzec uśmiechu, nie biło od niego tak kochane przez Eleanor ciepło. Greyson był teraz cichym i zamkniętym w sobie mężczyzną, od którego promieniował pewien ból i który nie chciał odkopywać tego, co kiedyś między nimi było. Czy w obecnym Greysonie drzemie jeszcze chociaż niewielka cząstka tego chłopca, który sprawił, że serce dziewczyny zapłonęło? Czy w jego oczach będzie można dostrzec iskierkę, znak, który sprawi, że będzie warto walczyć o to, co kiedyś utracili?


O autorce

Brittainy C. Cherry to amerykańska autorka jednych z najpoczytniejszych romansów i powieści dla młodych dorosłych (New Adult). Jej twórczość cechuje się doskonałym opisywaniem emocji na papierze, a także kreowaniem niezwykle barwnych postaci. Inne książki jej autorstwa to, np. "Art & Soul", "Kochając pana Danielsa", jak również serie "Elements. Żywioły" czy "L&S Duet".

Recenzje (8)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Eleanor & Grey” to książka, która jest podzielona na dwie części. Dość nietypowo, ponieważ zazwyczaj jedna książka to pierwsza część, a druga to druga część. Tutaj mamy to połączone.

  W pierwszej części poznajemy młodych bohaterów – Eleanor i Greyson chodzą razem do szkoły. Greyson jest typem popularnego chłopaka, który tak samo jak popularny jest też rozpoznawalny. Eleanor natomiast nie jest duszą towarzystwa, a jej przyjaciółmi są książki – i kuzynka. Mimo, że oboje wiedzą kim jest ta druga osoba, nie spędzają razem czasu. Aż do pewnej imprezy, która zmieniła wszystko. Stają sobie na drodze w momencie, w którym najbardziej potrzebują wsparcia drugiej osoby. Greyson stracił osobę, której jako jedynej na nim zależało, a Eleanor otrzymuje ciężką wiadomość – okazuje się, że jej matka jest śmiertelnie chora. Obydwoje w tłumie ludzi czują się samotni, a w sobie nawzajem znajdują bratnią duszę. Połączyła ich najpierw przyjaźń, później miłość. Jednak życie jest przewrotne i na przekór im stawia im na drodze problemy, które mają nadzieję przetrwać. Niestety, z biegiem czasu ich relacja słabnie, kontakt zanika, aż w końcu w ogóle nie mają od siebie wieści.

  Dziewczyna ponownie zdaje sobie sprawę o przewrotności losy, kiedy po 16 latach stawia ON ponownie na jej drodze Greyson’a. Okazuje się, że jej nowym pracodawcą zostaje ni kto inny jak Greyson East we własnej osobie. Jednak ma ona świadomość, że nie jest ON tym samym Grey’em co ponad dekadę temu. W jego oczach dostrzega tylko ból, a dodatkowo jest ON zimny jak lód – nie tylko w stosunku do niej, ale też względem swoich córek. Do tego przepełnia go żal i smutek. Eleanor zdaje sobie sprawę, że przed nią cieżka przeprawa – musi przebić się przez mur trzech osób, które cierpią po stracie najważniejszej dla siebie osoby. Jednak zdaje sobie sprawę, że lata temu los na jej drodze postawić Greyson’a, aby pomógł jej – tak teraz ona nie bez powodu została postawiona na jego drodze. Jak potoczy się historia Eleanor i Grey’a? Czy uczucie, które było między nimi ponad 10 lat temu odeszło w zapomnienie? Czy oboje mają jeszcze szansę na ponowną radość z życia?

  Książkę, mimo iż jest dość obszerna, czyta się bardzo szybko. Widać, że autorka ma lekkie piór do pisania tak emocjonujących książek. Co prawda, jest to moje pierwsze spotkanie z książką autorki – nie miałam przyjemności czytać innych jej powieści – jednak emocje, które znajdują się w tej książce są tak dobrze pokazane, że ciężko nie uronić chociażby jednej łzy. Autorka pokazuje jak ciężka jest droga do szczęścia, szczególnie wtedy, kiedy dusza i serce są poranione. Pokazuje nam jak łatwo przestać troszczyć się o osoby, które powinny być na pierwszym miejscu, ponieważ patrząc na nie odczuwa się jedynie ból i wielką stratę.

  Podobał mi się fakt, że autorka w treści książki potrafi przekazać mądrości, które mogą trafić w serca czytelników. Tutaj pojawiła się historia o ważkach – szczerze mówiąc nie znałam jej, a kiedy ten fragment pojawił się w książce czytałam z zapartym tchem. Do tego w treści poruszone są dość ciężkie tematy, które niejednokrotnie mogą dotyczyć nas samych. Bo kto nie cierpi po stracie ważnej dla nas osoby? Kto nie przeżywa i nie stara się zamknąć w sobie po usłyszeniu tak cholernie ciężkich i bolesnych informacji? Ale zarówno autorka daje nam nadzieję, że zaledwie jedna osoba może sprawić, że mimo wszystko będzie chciało się nadal żyć pełnią życia. Mimo problemów, które nas dotykają, to właśnie ta jedna osoba może sprawić, że przy niej będzie się zapominać o wszystkim dookoła, o problemach, o całym świecie. Często takie oderwanie się pozwala spojrzeć na świat z dystansem, dlatego tak bardzo podoba mi się to, że autorka pokazała to w historii tak przepełnionej bólem. Poza tym, moim zdaniem, książka pokazuje nam, że każdy jeden człowiek, który staje na naszej drodze – staje po coś. Może dać nam lekcje, może dać nam wsparcie – ale jest z konkretnego powodu. Po prostu w życiu każdego z nas nie ma przypadków – tak samo jak nie ma przypadkowych osób, które staną na naszej drodze.

  Podsumowując. „Eleanor & Grey” to książka przepełniona ogromem emocji. Jest obawa przed stratą, smutek po stracie, przyjaźń, zauroczenie i miłość. To książka, która porusza do łez, ale daje też nadzieję. Nadzieję na to, że i na naszej drodze stanie ktoś, kto sprawi, że nasze życie nabierze barw. Czy mogę polecić Wam tę książkę? Jak najbardziej! Jeżeli macie czasem dość pełnych radości książek -sięgnijcie po tę pozycję. Wydaje mi się, że niejednego z Was wzruszy i doprowadzi do łez.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ONI KIEDYŚ, ONI TERAZ

  Historia zapisana na kartach powieści „Eleanor i Grey” rozgrywana jest na dwóch płaszczyznach czasowych. Dzięki pierwszej z nich możemy przyglądać się parze wkraczających w dorosłe życie nastolatków. Ona jest życzliwą, zmagającą się z chorobą matki, wycofaną z życia towarzyskiego dziewczyną. On wręcz przeciwnie, należy do szkolnej elity, popularny, choć wcale nie arogancki i zadufany w sobie. Nie każdy ma świadomość tego, że ładny dom, w którym mieszka, skrywa w sobie wiele zła i nieszczęść. To wszystko kształtuje ich, choć ostatecznie nie definiuje. Bo to przyszłość i kaprysy losu nadają im życiu zupełnie nowy wyraz. Spotykają się po latach i nie są już tymi samymi ludźmi. Eleanor potrafi walczyć, jeśli na czymś jej bardzo zależy, jest bardzo ciepłą, pomocną, cierpliwą osobą. Grey to samotny ojciec, który wciąż nie potrafi poradzić sobie z dramatem rozegranym w jego życiu. Zimny, niedostępny, zdystansowany i nieraz topiący smutki w alkoholu. Jeśli chodzi o bohaterów pierwszoplanowych, ciężko wyrazić ich autentyczność i ciężko zdefiniować ilość emocji, które ze sobą niosą. To jest ponad słowami. To trzeba przeczytać.

  KILKA WĄTKÓW, WIELE EMOCJI

  Historia skomponowana z uczuć. Od tych młodzieńczych bazujących na zaufaniu, szczerości i fascynacji czymś więcej, niż wyłącznie cielesnością, po gorzką dorosłość, w której nie brak ciężkich doświadczeń, uprzedzeń i strachu. Autorka postawiła na powolny rozwój wątku miłosnego, w wyniku czego sfera romantyczna schodzi na drugi plan. Jest chęć pomocy, stawianie czoła poczuciu utraty, w końcu są dziewczynki, córki Greya. Ta, która z wypadku nie wyszła bez szwanku, buntująca się i sprawiająca nieco problemów oraz młodsza, cudowna, rozgadana i potrafiąca zaskoczyć. Powieść podszyta tematem choroby, rozbitej rodziny, małżeńskich kłótni mających wpływ na dzieci. Daleka od słodkiej, lukrowanej lektury, wręcz przeciwnie. Pełna gorzkich smaków, ale i nadziei pojawiającej się pośród gęstych mroków. W tle Harry Potter i ważki. Przeczytałam jednym tchem, pomimo tego, że to wcale nie jest cienka lekturka.

  PODSUMOWANIE

  Takie postaci, tak cudowną kompozycję wątków i tak gigantyczne emocje potrafi przywołać tylko ona. Brittainy C. Cherry, autorka, która stoi na moim prywatnym podium ulubionych twórców książek. „Eleanor i Grey” to romantyczna, poruszająca, wyciskająca łzy historia, wiarygodna i angażująca, taka, którą pamięta się jeszcze na jakiś czas po ostatecznym zamknięciu tylnej okładki. Polecam wszystkim czytelniczkom, tym hołdującym romansom i tym, które rzadko sięgają po taki gatunek. Myślę, że każdy może znaleźć w tej powieści coś wartościowego dla siebie. Dla mnie absolutny numer jeden miesiąca.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mam zagwozdkę. Otóż książka znajduje się w kategorii "książki dla kobiet". Mam mieszane uczucia co do umieszczenia jej w tej kategorii. Sklasyfikowałabym ją raczej jako "young adult" czyli opowieść o młodych ludziach uczących się, kończących szkołę czy rozpoczynających nowe życie. Do książek dla kobiet zaliczyłabym już powieści o kobietach bardziej dojrzałych, pracujących czy zmagającymi się innymi problemami.

  Ale, ale! Ten krótki wstęp nie miał na celu Was zniechęcić! Przeciwnie. Ostatnimi czasy zorientowałam się, że pozycje pisane przez Brittainy C. Cherry to gwarancja mile spędzonego czasu. Sięgając po książki tej autorki wiem, że się w nich zatracę oraz niestety- szybko skończę (z "Eleanor i Grey'em" spędziłam tylko jeden wieczór). Są naprawdę niesamowite, z niezwykłą przyjemnością i ciekawością oddaję się lekturze powieści pani Cherry.

  Może wydawać się, że takich książek napisano już wiele, że są sztampowe i mało odkrywcze. Zaczynając ma się wrażenie, że podobną opowieść już czytaliśmy. Na szczęście jest ono krótkotrwałe.

  Eleanor i Graysona poznajemy w momencie gdy są jeszcze nastolatkami. Ona- zamknięta w sobie miłośniczka Harry'ego Pottera, on- popularny w szkole. Czy tak różne charakterem osoby porozumieją się? Czy to co ich łączy ma szanse przetrwać lata?

  O tej powieści napisać można wiele, jednak muszę opanować tę chęć by nie zdradzać Wam zbyt wiele i nie odbierać radości z lektury. Zapewnić mogę, że jest to książka niesamowicie wciągająca, poruszająca trudne tematy, między innymi śmierć oraz sposoby radzenia sobie po stracie kogoś bliskiego.

  Jest po prostu warta przeczytania. Gdybyśmy jednak odeszli od treści, a skupili się na okładce to użyto tu bardzo ładnych kolorów. Zachęca do sięgnięcia po nią.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Na książki Cherry czekam z niecierpliwością, bo wiem, że mnie nie zawiodą. Autorka umiejętnie serwuje bomby emocjonalne, zwroty akcji i porusza trudne tematy. Jest bardzo dobra w tym, co robi. Jej książki są świetne także pod względem warsztatu pisarskiego. Oczywiście, patrzę na to przez pryzmat tłumacza, ale nigdy nie jestem rozczarowana.

  Eleanor&Greya nie mogłam się doczekać od momentu, gdy dowiedziałam się, że będzie wydana. Od razu po premierze zamówiłam powieść i dorwałam się do tej pięknej, wzruszającej historii. Przeczytałam ją w jeden dzień, nie mogąc oderwać się od kolejnych rozdziałów.

  Eleanor i Greya poznajemy, gdy oboje są w liceum. Grey podchodzi do samotnej dziewczynie ze słuchawkami w uszach, która czyta Harry'ego Pottera... na imprezie. To niespodziewane spotkanie i zapoznanie jest początkiem przyjaźni. Już po pierwszych stronach zostajemy rzuceni na głęboką wodę i dowiadujemy się, że matka Eleanor choruje na raka. Choroba postępuje, a dziewczyna próbuje zaakceptować nową sytuację. Wszystko to dzieje się w czasie wakacji, gdy przyjaźń Eleanor i Greya zaczyna się umacniać. Między nimi dzieje się... więcej. Choć oboje tego nie określają prawie do końca pierwszej połowy, są dla siebie ważni. Grey chce pomóc Eleanor przejść ten trudny okres, odciągnąć ją od zmartwień, a ona odrywa go od kłótni rodziców w jego domu. Są sobie potrzebni, by przetrwać.

  A potem Eleanor wyjeżdża wraz z rodzicami, bardzo daleko, by jej mama mogła w spokoju spędzić ostatnie dni swojego życia, tak jak zawsze tego pragnęła. Przy oceanie.

  Druga część rozpoczyna się po prawie piętnastu latach. Nie będę zdradzać Wam więcej, bo boję się, że napiszę za dużo. Czytanie tej książki było przyjemnością, ale sprawiało mi też ból. Nieraz czułam złość, nieraz czułam smutek.

  Książki Cherry mają to do siebie, że uderzają w czytelnika jak rozpędzony pociąg. Z łatwością można odnaleźć w tych historiach cząstkę siebie. Cherry sprawia, że mogę kochać i być kochana, przedzierając się przez losy bohaterów, których tworzy. Bohaterów, którzy są bardzo dobrze wykreowani, nigdy nie są płascy i bezbarwni. Warto czasem dać się zapomnieć dla takich powieści.

  Gwarantuję Wam, że gdy sięgniecie po tę książkę, automatycznie kupicie bilet na rollercoaster emocji. Nie da się inaczej przejść przez tę historię. Liczę na to, że skusicie się i poznacie losy Eleanor&Greya. Czy czeka ich spotkanie po latach? I czy uczucia mogą przetrwać wszystko? Czy mogą być ratunkiem?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie trzeba chyba nikomu przedstawiać Brittainy C. Cherry. To autorka, która jak nikt potrafi grać na emocjach a jej historie zapadają głęboko w serce. „Eleanor & Grey” to kolejna powieść, która to potwierdza. Doprowadziła mnie do łez wzruszenia oraz udowodniła, że miłość jest wielowymiarowa i ponadczasowa. Ta książka to mój nowy nr.1 tej autorki.

  Eleanor, kiedy była nastolatką musiała zmierzyć się z koszmarem. Jej najukochańsza mama miała raka i z dnia na dzień przegrywała z nim walkę. W tym trudnym czasie poznała Greysona Easta, wyjątkowego chłopaka, który w jej smutne życie wprowadził okruchy szczęścia. Grey sprawił, że młoda dziewczyna prawie zapomniała o tym, że jej mama umiera. Przy nim strach ją opuszczał i potrafiła się uśmiechnąć. Czy byli parą? Trudno powiedzieć. „Ona to ona, ja to ja, my to my.” To, co było między Eleanor i Greyem nie potrzebowało definicji. Było piękne i prawdziwe. Jednak, kiedy mama Elenor zaczyna naprawdę odchodzić, rodzina postanawia przeprowadzić się, aby kobieta swoje ostatnie dni spędziła w jakimś pięknym miejscu, blisko wody. Przeprowadzka zmusza Eleanor i Greya do rozstania. Młodzi ludzie w natłoku obowiązków, z dala od siebie, powolutku zaczynają o sobie zapominać. Po latach, jako dorośli ludzie spotykają się, ale nie są już tymi samymi osobami. A przynajmniej Greyson nie jest już tym beztroskim i optymistycznym chłopakiem. Teraz jest pogrążonym w żałobie mężczyzną, który samotnie wychowuje dwie córeczki. Teraz jest mężczyzną, który nosi w sobie niewyobrażalny ból i poczucie winy. Czy jest gotowy na to, aby Eleanor kolejny raz pojawiła się w jego życiu? Czy jest gotowy na jej przyjaźń?

  „Eleanor & Grey” to bolesna a zarazem piękna i optymistyczna historia. Udowadnia, że miłość ma wiele barw. Pokazuje, że ból to nie słabość, bo przecież trzeba być niewyobrażalnie silnym, aby go w sobie nosić a jednak być szczęśliwym. Brittainy C. Cherry napisała książkę wyjątkową, nieprzewidywalną i pełną nadziei. Autorka wykreowała bohaterów, których kocha się już od pierwszych stron. Są idealni! Idealni w swoich marzeniach, radościach, smutku i problemach. Powiem wprost… pokochałam tę historię i mam nadzieję, że prędzej czy później trafi ona w Wasze ręce i poczujecie jej wyjątkową magię.

  Więcej recenzji na [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Brittainy C. Cherry
 • Wydawnictwo Filia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 472
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380759800
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Eleanor&Grey
 • Tłumacz: Dyrek Katarzyna Agnieszka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788380759800
 • EAN: 9788380759800
 • Wymiary: 13.5x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Wydanie kieszonkowe 5/5 Nasza cena:
17,91 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Wydanie kieszonkowe

Zobaczcie świat Pięćdziesięciu twarzy Greya raz jeszcze, tym razem oczami Christiana. Historia miłosna, która zafascynowała miliony czytelników na całym świecie z perspektywy Christiana Greya. Christian Grey sprawuje kontrolę nad wszystkim; żyje w świecie poukładanym, a sobie i innym narzuca duża...
Eleanor Oliphant ma się całkiem dobrze 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eleanor Oliphant ma się całkiem dobrze

Eleanor Oliphant ma się całkiem dobrze. Skończyła trzydzieści lat, jest filologiem klasycznym, ale pracuje w księgowości, oszczędzając każdego pensa. Nosi niezniszczalny bezrękawnik, ma stały harmonogram posiłków i niechętnie rozmawia z kolegami z pracy. Uwielbia zakupy w Tesco i swoją jedyną...
Pakiet pięćdziesiąt twarzy greya / grey 0/5 Nasza cena:
61,41 zł 69,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet pięćdziesiąt twarzy greya / grey

Największa sensacja literacka tego roku! Książka, o której mówią wszyscy! Hipnotyczna, uzależniająca, iskrząca seksem i erotyką powieść, której nie sposób odłożyć. Ponad 2 miliony sprzedane w samej Wielkiej Brytanii! To jedna z 20 najlepiej sprzedających się pozycji w historii UK. Plasuje się nad...
Wszystkie randki stelli grey 0/5 Nasza cena:
38,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie randki stelli grey

Na miłość nigdy nie jest za późno! Stella Grey jest duchową kuzynką Bridget Jones. Opisuje swoje sercowe porażki z lekkością, ironią oraz pysznym humorem. Długoletnie małżeństwo Stelli kończy się gwałtownie – mąż odchodzi do młodszej partnerki, wspólny dom zostaje sprzedany, a samotna kobieta wpada...
Z całego serca 5/5 Nasza cena:
31,08 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Z całego serca

Miłość odbiera rozum. Potrafi wyciągnąć z ciebie to, co rozsądek i strach zwykle powstrzymują w ryzach. Bo miłość jest jednocześnie bezinteresowna i samolubna. Gdyby rok temu ktoś powiedział mi, że się zakocham, wyruszę w podróż pełną przygód, będę ujeżdżać triceratopsa, śpiewać w barze i stracę...
Próba 4/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Próba

Debiutancka powieść autorki wielkiego bestselleru Wszystko, co lśni. Prowokująca i ambitna. W mieście wybuchł skandal obyczajowy - nauczyciel liceum muzycznego miał kontakty seksualne z nieletnią uczennicą. Główna postać w powieści, nauczycielka saksofonu, przygląda się swojej klasie, przyjaciółkom...
Dziesięć tysięcy słońc nad tobą firebird Tom 2 4/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziesięć tysięcy słońc nad tobą firebird Tom 2

Drugi tom trylogii Firebird Claudii Grey – bestsellerowej autorki New York Timesa DZIESIĘĆ TYSIĘCY ŚWIATÓW DZIESIĘĆ TYSIĘCY WROGÓW JEDNA MIŁOŚĆ Niezwykła podróż po złożonych wszechświatach, gdzie los jest nieunikniony, prawda nieuchwytna, zaś miłość pozostaje największą z tajemnic. Marguerite Caine...
Poza rytmem 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poza rytmem

Jasmine Greene poznałem w kroplach deszczu. Była licealną pięknością, podczas gdy ja grałem niezdarnie na ulicy. Łączyły nas jedynie muzyka i samotność. W jej oczach dostrzegałem, że nie zawsze uśmiechała się szczerze, choć jej głos dawał mi nadzieję, której poszukiwałem od tak dawna. Pewnego dnia...
Audiobook Zawsze i wszędzie mp3 0/5 Nasza cena:
21,20 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Zawsze i wszędzie mp3

Każdego dnia modliłam się, żeby on znów mnie pokochał. Zostawił mnie dla innej, nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić, jak bez niego żyć. Chciałam jedynie, by do mnie wrócił.Ale pojawił się Jackson Emery. To miał być tylko letni romans. Zastrzyk pozytywnej energii dla pogruchotanego serca....
CD MP3 Zawsze i wszędzie 0/5 Nasza cena:
26,06 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CD MP3 Zawsze i wszędzie

Każdego dnia modliłam się, żeby on znów mnie pokochał. Zostawił mnie dla innej, nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić, jak bez niego żyć. Chciałam jedynie, by do mnie wrócił.Ale pojawił się Jackson Emery. To miał być tylko letni romans. Zastrzyk pozytywnej energii dla pogruchotanego serca....
eBook Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele mobi epub

Bestsellerowe autorki Brittainy C. Cherry i Kandi Steiner po raz pierwszy jednoczą siły w tym niezwykłym, pełnym emocji połączeniu prozy i poezji. Pisane przez niemal dwa lata Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele są intymnym i szczerym zbiorem kobiecych emocji we współczesnym świecie, który często...
eBook Eleanor & Grey mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Eleanor & Grey mobi epub

Greyson East mnie naznaczył.Zakochałam się w nim jako młoda dziewczyna, która nie wiedziała nic o życiu.Dni były idealne… aż wszystko się zepsuło i musieliśmy się rozstać. Pozostawiając za sobą pierwszą miłość, trzymałam się wspomnień i pragnienia, aby móc go odnaleźć.A kiedy moje marzenie się...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula