Dziki łubin. Czas burz. Tom 2

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Seria
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Ilość stron
640
Nasza cena: 32,53 zł 44,99 zł Taniej o: 28%

Dalsze losy rodziny Degnelly z Prus Wschodnich. Charlotte Link powraca z "Dzikim łubinem", kolejną odsłoną trylogii o niespokojnych czasach XX wieku. Co tym razem czeka bohaterów "Czasu burz"? Przekonajcie się sami!

Akcja powieści rozgrywa się w 1938 roku. Trzecią Rzeszą rządzi Adolf Hitler, w kraju szerzy się antysemityzm, a każdy przejaw oporu wobec nazistowskiego porządku rzeczy kończy się przykrymi konsekwencjami. Nie tylko Europa, ale i cały świat stoją w obliczu poważnych zmian. Belle Lombard nie śledzi jednak tego, co dzieje się na światowej arenie politycznej. Jej marzeniem jest zostać gwiazdą filmową i poślubić swojego wybranka. Czy jej ukochany jest właściwym kandydatem na męża? To już zweryfikuje życie.

Z kolei matka Belle, Felicja, ma na głowie inne sprawy niż marzenia córki. Martwi ją los fabryki - do tego stopnia, że rozważa współpracę z nazistami. Jej spokój zakłóca pojawienie się w jej życiu Alexa i Maksyma. To stawia kobietę w kłopotliwej sytuacji, bo musi zmierzyć się z własnymi uczuciami. Nie wie również, na którego z mężczyzn może liczyć w tych niespokojnych czasach. Jak potoczą się losy Belle i Felicji? Jak na ich życie wpłyną rządy Adolfa Hitlera? Zaczytaj się w fascynującej powieści Charlotte Link!

Charlotte Link to popularna niemiecka pisarka, która wydała szereg powieści. Na podstawie kilku z nich nakręcono seriale telewizyjne. W 2007 roku utalentowana autorka otrzymała nagrodę Goldene Feder, a jej książki cieszą się uznaniem wśród krytyków literackich i Czytelników w wielu krajach. Do cyklu "Czas burz" zaliczają się: tom pierwszy o tym samym tytule, jego kontynuacja "Dziki łubin" oraz niewydana jeszcze w języku polskim część trzecia. Do innych pozycji od tej pisarki należą także takie powieści jak: "Decyzja", "Oszukana" czy "Wielbiciel".
Recenzje (5)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Po przeczytaniu "Czasu Burz", zaintrygowana czekałam na następny tom. Pierwsza część bardzo mi się podobała, ale to druga podbiła moje serce.

  "Dziki Łubin" jest drugim tomem sagi historycznej, tym razem akcja rozpoczyna się w 1938 r. Poznajemy dalsze losy rodziny Degnelly. Bohaterowie, na których życiu wciąż kładzie się cień poprzedniej wojny, stają u progu następnej...

  Powieść Charlotte Link zdecydowanie ma klimat. Z każdą kolejną stroną czuć narastające napięcie i lęk przed nieuniknionym. Większość bohaterów znamy z "Czasu Burz". Felicja, główna bohaterka poprzedniego tomu, w tym wciąż odgrywa znaczącą rolę, chociaż tym razem poświęcono więcej czasu, także innym postaciom. Autorka wyraźnie zaznacza ich nieidelaność, która nadaje realizmu i tym bardziej wciąga czytelnika w świat wojny. Obserwujemy różne postawy, podwójną moralność i złożone motywy, jakie przyświecają bohaterom, gdzie okazuje się, że nawet heroizm bywa podszyty egoistycznymi pobudkami. Widzimy pogrążający się w chaosie świat z wielu perspektyw, [Adres usunięty]. Żydów i Niemców (zarówno przeciwników, jak i zwolenników Hitlera).

  Fabuła jest rozbudowana i szczegółowo dopracowana, zwłaszcza jeśli chodzi o sam obraz wojny. Nie brakuje też emocji. Boleśnie i niekiedy bezwzględnie rozstajemy się z częścią postaci, a los niektórych pozostaje niepewny...

  Książka zrobiła na mnie duże wrażenie, przywiązałam się jeszcze bardziej do bohaterów i z niecierpliwością wyczekuję trzeciego tomu. Polecam! 💜

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Drugi tom "Czasu burz". Charlotte Link to naprawdę genialna autorka, która po raz kolejny stanęła na wysokości zadania. Kocham takie książki z wielu względów. Dzięki temu, że mamy do czynienia z kilkoma częściami możemy spotkać wyjątkowych, tak różnych od siebie bohaterów, dzięki czemu nigdy nie może być nudno. Do tego tło historyczne, które jest takie prawdziwe. Cała książka jest opowieścią fikcyjną, ale autorzy zawsze dokładają starań, aby w tle historycznym wszystko się zgadzało. Tak jest właśnie z panią Link i należą jej się wielkie gratulacje za to, że drugi tom książki jest tak bardzo udany.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Dziki łubin" to drugi tom trylogii historycznej sagi rodzinnej pióra znanej niemieckiej pisarki Charlotte Link, która powstała jeszcze w latach 90tych XX wieku. Całość toczy się na tle wydarzeń światowych XX wieku, a tom drugi opisuje lata 1938 – 1945. Historia przedstawiona jest oczami niemieckiej rodziny arystokratycznej, która od lat posiada w Prusach Wschodnich piękną posiadłość, ich kotwicę i oazę spokoju – Lulinn. Teraz miejsce te jest zagrożone, choć z początku nikt nie dopuszczał nawet takiej możliwości… Widzimy też obraz przedstawiony oczami ich przyjaciół – żydowskiego małżeństwa i francuskiej rodziny. To powieść rozbudowana i dopracowana, gdzie tło historyczne jest widoczne, wpływa na wydarzenia, ale nie przesłania tych, które spotykają tą rodzinę. To głównie postacie kobiece wiodą tu prym, obserwujemy dzielną Felicję, która również skupiała na sobie główną uwagę w tomie pierwszym, jak i jej córkę, której matka oddaje część sceny. To dobra książka, ważna o tyle, że uświadamia, że zwyczajne niemieckie rodziny, które nawet nie chciały nigdy mieszać się w politykę, wycierpiały równie mocno co inne narodowości. Przeczytałam ją zadziwiająco szybko jak na ponad 600 stron i na pewno będę wyczekiwać zapowiedzi tomu trzeciego!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pewnej chłodnej, marcowej nocy ukończyłam czytanie(a raczej pochłanianie) drugiego tomu sagi „Czas burz”, autorstwa Charlotte Link, czyli powieści „Dziki Łubin”.

  Jakie wrażenie wywarły na mnie dalsze losy Felicji Lavergne i jej bliskich?

  Zapraszam do zapoznania się z moją opinią….

  Zacznijmy od tego, że na samym początku książki, otrzymujemy od autorki drzewo genealogiczne rodu Dombergów.

  Jest to w mojej ocenie bardzo pomocne, gdyż momentami ilość bohaterów opowieści, może przyprawiać o (niekoniecznie lekki) zawrót głowy.

  Dzięki temu szczegółowemu wykazowi wiemy dokładnie w jaki sposób są połączone ze sobą poszczególne postacie historii stworzonej przez Panią Link…

  Przyznam szczerze, sama niejednokrotnie korzystałam z owej „rozpiski” by się nie pogubić…

  Akcja powieść „Dziki Łubin” rozpoczyna się wiosną 1938 roku, kiedy to Felicja nie przyjeżdża na ślub córki….

  Kobieta jest bizneswoman, posiada zakochanego w Niej wspólnika Petera Liliencrona.

  W dniu gdy Pani Lavergne zamierza wyjechać by świętować zamążpójście swego dziecka, mężczyzna błaga ją by pomogła mu uciec…

  Sytuacja Żydów w Niemczech, staje się bowiem, coraz bardziej skomplikowana.

  Peter przed wyjazdem przepisuje firmę na Felicję….

  Kobieta ma dwie córki jedna z Nich(Belle) prowadzi dość frywolny, artystyczny tryb życia.

  Ma męża i jest szaleńczo zakochana…. Pytanie tylko, czy aby na pewno w mężczyźnie, któremu ślubowała miłość, wierność i uczciwość małżeńską?

  Zuzanna, czyli młodsze dziecko Felicji, poślubia, ku rozpaczy matki, oficera SS, w którego jest ślepo zapatrzona….

  W pewnym momencie, obaj mężczyźni wyjeżdżają na front.

  Jak ułożą się losy ich małżeństw?

  Przed wojną i po jej wybuchu Felicja daje w swoim domu schronienie wielu uchodźcom, ryzykując własne życie.

  W ten proceder wciąga ją nie kto inny jak jej ukochany Maksymilian Makarow, który znów pojawia się w jej domu.

  Niestety, dosyć epizodycznie…

  Ukrywanie uchodźców, będące działaniem przeciw nazistom, nie przeszkadza jej robić z nimi interesów i zarabiać dużych pieniędzy.

  Główna bohaterka zgodziła się bowiem by w jej fabryce, powstawały tekstylia dla nazistów.

  Jest ona bowiem twardą kobietą interesu i dobrze wie, co przynosi zyski.

  W owym czasie wiele firm postępowało w podobny sposób(np. Hugo Boss)

  W życiu kobiety zjawia się również jej były mąż Alex Lombard.

  Okazuje się być bardzo pomocny, gdy Felicja musi pilnie wyjechać do rodzinnego Lulinna, ze względu na pogarszający się stan zdrowia swojej matki-Elzy.

  Po pewnym czasie, trzeba uciekać z idyllicznych terenów Prus Wschodnich, gdyż wojska rosyjskie są zbyt blisko i grozi wszystkim zbyt wielkie niebezpieczeństwo…

  Alex organizuje ucieczkę i do ostatnich chwil wspiera byłą żonę…

  Podczas tej podróży kobieta traci bardzo ważną dla siebie osobę… Kogo takiego?

  Wojna zabiera Felicji wiele: majątek, bliskich…

  Jedni zginą, inni wyemigrują…

  Pozwala jednak zrozumieć jej, że jest choć jeden człowiek, który zawsze ją kochał…a Ona jego…

  Kim jest najwierniejsza Felicji osoba?

  Czy kobieta odnajdzie szczęście?

  Jak ułożą się losy poszczególnych bohaterów?

  Tego dowiecie się sięgając po „Dziki Łubin”…

  Powieść serdecznie polecam…

  Sama bardzo chętnie za jakiś czas przeczytam „Niespokojne niebo”, czyli ostatni tom sagi…

  Lecz mam wrażenie, że to już może nie być to samo…

  Nie będzie tam bowiem(przynajmniej żyjącego) mojego ulubionego bohatera….

  Może jednak pojawi się jako czyjeś wspomnienie…

  Na koniec krótka refleksja na temat warstwy historycznej „Dzikiego Łubinu”.

  Charlotte Link nie wybiela Rosjan, nie wybiela również SS…

  Przedstawia okrucieństwo wojny w „pełnej krasie”….

  A do tego potrafi te wydarzenia wpleść w piękną rodzinną opowieść…

  Udowadnia tym, że jest mistrzynią nie tylko thrillerów psychologicznych, ale również głębokich, momentami bolesnych ludzkich historii.

  Z mojej strony, mogę podziękować autorce, za ową różnorodność w jej literaturze i wzbudzanie za każdym razem silnych emocji w czytelniku.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kontynuacja "Czasu burz" to jeszcze grubsza, jeszcze treściwsza powieść. Charlotte Link w "Dzikim łubinie" - drugim tomie, pokazuje nam dalsze losy bohaterów. I tym razem są trudności, przeciwności, zamęt wojny, wielkie emocje, miłość, nienawiść. Felicja dalej jest osobą, którą ciężko polubić. Ale może potrzebujemy trzeciego tomu, by nadeszła zmiana?

  Jest to powieść pisana z rozmachem, o życiu normalnych ludzi w czasie wojny. Wiem, wojna jest trudnym i ważnym tematem, ale mnie zawsze ciekawiła codzienność w takich realiach. Nie koniecznie w Polsce, ale w każdym kraju dotkniętym wojną. I tutaj to dostałam. Autorka pisze ciekawie i interesująco, mnie nie przeszkadzały nawet chwilowe dłużyzny, bo życie to nie tylko interesujące wydarzenia. Link świetnie pokazuje siłę kobiet w trudnych czasach, poświęcenie i walkę.

  Może trochę brakowało mi polskiego akcentu w tej historycznej, bądź co bądź, książce, bo lubię takie "smaczki", ale całość - bardzo dobra.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Charlotte Link
 • Wydawnictwo Znak
 • Seria Czas burz
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 640
 • Format: 135x208 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788324078738
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Sturmzeit. Wilde Lupinen
 • Tłumacz: Anna Makowiecka-Siudut
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788324078738
 • EAN: 9788324078738
 • Wymiary: 135x208
Warto zwrócić uwagę na...
Czas burz. Tom 1 3/5 Nasza cena:
32,53 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas burz. Tom 1

Bestsellerowa Charlotte Link w nieznanej dotychczas odsłonie! Jest rok 1914. Świat stoi u progu wielkiej wojny, a Niemcy szykują się do konfliktu zbrojnego. Osiemnastoletnia Felicja wiedzie spokojne życie w rodzinnym majątku w Prusach Wschodnich. Dumna i uparta dziewczyna nie interesuje się światem...
Niespokojne niebo 5/5 Nasza cena:
32,53 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niespokojne niebo

Niemcy, lata 70. Felicja dożyła sędziwego wieku, ale nadal jest twardą kobietą biznesu, zarządczynią majątku i głową rodziny. Jej relacje z córkami pozostawiają jednak wiele do życzenia, szczególnie z Belle, która cierpi z powodu nieszczęśliwego małżeństwa i coraz bardziej zatraca się w nałogu....
Ostatni ślad 0/5 Nasza cena:
28,20 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni ślad

Oczekująca na samolot do Gibraltaru Elaine Dawson nie bardzo wie, co począć, gdy z powodu mgły zostają odwołane wszystkie loty. Zagubiona na ogromnym lotnisku Heathrow przyjmuje zaproszenie młodego, atrakcyjnego mężczyzny, by przenocować w jego domu. Opuszcza z nieznajomym halę odlotów i od tego...
Oszukana 4/5 Nasza cena:
28,20 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oszukana

Kate Linville, policjantka pracująca w Scotland Yardzie, czuje, że odebrano jej szczęśliwe życie. Ojciec był jedyną osobą, którą ta nieśmiała i samotna kobieta tak naprawdę kochała, więc kiedy zostaje w brutalny sposób zamordowany w swoim domu, Kate traci ostatnie oparcie. Policjantka nie ufa...
Ciernista róża 4/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ciernista róża

Karin Palmer, była nauczycielka z Berlina, ogarnięta chęcią zmiany dotychczasowego życia, decyduje się wyjechać na angielską wyspę Guernsey, gdzie przed laty spędziła cudowne wakacje.Na miejscu okazuje się niestety, że pokój, który zarezerwowała, został oddany komu innemu i kobieta nie ma się gdzie...
Echo winy 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Echo winy

W pobliżu skalistej wyspy Skye tonie jacht niemieckiego małżeństwa, Livii i Nathana Moore. Rozbitkowie uchodzą z życiem, ale tracą cały dobytek. Ocalałym z katastrofy oferują gościnę angielski bankier Frederic Quentin i jego żona Virginia, zabierając gości do małego miasteczka w Norfolk, na skraju...
Poszukiwanie 4/5 Nasza cena:
26,98 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poszukiwanie

Na rozległych wrzosowiskach północnej Anglii znaleziono zwłoki zaginionej rok wcześniej czternastoletniej Saskii Morris. Niedługo potem ginie kolejna młoda dziewczyna, także czternastoletnia Amelie Goldsby. Policja w Scarborough ogłasza alarm. Czy w obu przypadkach chodzi o tego samego sprawcę? W...
Drugie dziecko 4/5 Nasza cena:
28,20 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drugie dziecko

W sennym nadmorskim miasteczku w północnej Anglii bestialsko zamordowano studentkę. Policja drepcze w miejscu, gdyż morderca nie zostawił żadnych śladów. Parę miesięcy później, w pobliżu samotnej farmy, zamieszkałej przez zdziwaczałego wdowca i jego córkę, zostaje popełniona kolejna zbrodnia. Tym...
Złudzenie 4/5 Nasza cena:
23,95 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złudzenie

Wielowarstwowa, wyrafinowana i trzymająca w napięciu do ostatniej strony nowa powieść kryminalna z wątkiem psychologicznym autorki bestsellerów Charlotte Link. Peter Simon, szanowany biznesmen, człowiek sukcesu, kochający mąż i ojciec znika bez śladu podczas  podróży  do Prowansji. Jego żona,...
Wielbiciel 5/5 Nasza cena:
27,47 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielbiciel

W lesie niedaleko małej miejscowości w okolicach Augsburga znaleziono zmasakrowane zwłoki młodej kobiety. Policja i bliscy zamordowanej stoją przed prawdziwą zagadką, gdyż kobieta ta zaginęła bez śladu przed kilkoma laty. Dopiero telefon od jej znajomej z wakacji dostarcza pierwszych wskazówek dla...
Nieproszony gość 5/5 Nasza cena:
27,47 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nieproszony gość

Po śmierci męża życie Rebecki Brandt straciło sens do tego stopnia, że postanawia się z nim rozstać. Jednak niespodziewana wizyta starego przyjaciela w towarzystwie dwojga przypadkowo spotkanych autostopowiczów, Ingi i Mariusa, zmusza Rebeccę do odłożenia starannie zaplanowanego samobójstwa. Młodzi...
Sześć lat pożegnanie z siostrą 0/5 Nasza cena:
26,20 zł 33,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sześć lat pożegnanie z siostrą

Właśnie skończyła 41 lat. „Najwyżej rok” – powiedzieli lekarze. Wywalczyliśmy jednak jeszcze sześć lat życia.Charlotte Link, autorka wielu bestsellerów, w przejmujący sposób opisuje chorobę i śmierć swojej siostry Franziski. To nie tylko najbardziej osobiste dzieło pisarki, dające również wgląd w...
Wybrane bestsellery
Świąteczne tajemnice. Tom 2 5/5 Nasza cena:
41,65 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczne tajemnice. Tom 2

Drugi tom unikalnej antologii najlepszych świątecznych opowieści kryminalnych. Ten wyjątkowy zbiór zawiera rozmaite opowiadania kryminalne, które łączy magiczny świąteczny klimat. Czytelnicy znajdą tu zarówno klasyczne, jak i współczesne utwory, pełne kryminalnych zagadek, mrocznych tajemnic,...
Mursz 5/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mursz

Las, który odcisnął krwawe piętno na życiu okolicznych mieszkańców, przypieczętuje także jej los… Pola z trudem usiłuje wrócić do nowego życia bez męża i syna. Po zakończeniu terapii regularnie koresponduje z Kasandrą, z którą zaprzyjaźniła się podczas pobytu w szpitalu. Wkrótce w ręce Poli trafia...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
39,88 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele 5/5 Nasza cena:
27,15 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele

Zmieniają się księża, zmieniają się biskupi, a patologie w polskim Kościele pozostają. Nierozliczone przestępstwa, w tym pedofilia, brak kontroli nad finansami, arbitralność awansów, wykluczenie kobiet, feudalny model władzy, afery seksualne, skorumpowani biskupi, rozpusta, kolesiostwo, cynizm,...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 5/5 Nasza cena:
52,76 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Diuna F. Herberta z obrazem i rysunkami Wojciecha Siudmaka, w tłumaczeniu Marka Marszała. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu - substancji przedłużającej życie, umożliwiającej odbywanie podróży kosmicznych i przewidywanie przyszłości. Z rozkazu Padyszacha Imperatora...
Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem 5/5 Nasza cena:
13,02 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem

Pucio wprowadza dzieci w świat mowy! Na kartach tej małej książeczki znajdziecie swojego ulubionego bohatera wykonującego czynności, które cieszą każdego malucha, a wszystko to w połączeniu z dźwiękami ważnymi dla początków rozwoju mowy: samogłoskami, prostymi sylabami i onomatopejami. Pucio...
Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12 5/5 Nasza cena:
21,87 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta...
Drzewko szczęścia 5/5 Nasza cena:
24,57 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drzewko szczęścia

Tej zimy zejdzie lawina... śmiechu! Kornelia Trzpiot, dość leciwa dama, podczas wieczerzy wigilijnej oznajmia rodzinie, że do szczęścia, zarówno doczesnego, jak i wiekuistego, potrzebny jest jej wyłącznie herb. Nikt z osób zebranych przy stole nie zdaje sobie sprawy, że jest to głęboko przemyślana...
Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

Władza, bogactwo, zemsta i... namiętność. Co okaże się najsilniejsze? Marcello jest synem bossa z Sycylii, Enrica. Nie został jednak uznany jako pełnoprawny członek rodziny, co sprawiło, że nosi w sercu nienawiść. Chce przejąć władzę w klanie Vedettich. Jego surowy wygląd, chłodne spojrzenie oraz...
Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml 5/5 Nasza cena:
206,99 zł 250,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml

Euphoria to woda perfumowana od marki Clavin Klein. Orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2005 roku. Twórcami tego nieskazitelnego zapachu są Dominique Ropion, Carlos Benaim oraz Loc Dong.Nuty zapachowe:Nuta głowy: granat, malina, marakuja, hurma, brzoskwinia, nuty zieloneNuta serca:...
Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia 5/5 Nasza cena:
26,14 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia

To naturalne, że każdy pragnie być szczęśliwy, bogaty, żyć pełnią życia i doświadczać wszystkich wspaniałości świata. Joseph Murphy, twórca bestsellerowej „Potęgi podświadomości”, w przystępny sposób wyjaśnia, jak tego dokonać, nie pomijając zjawisk, które mogą nas w tym ograniczać. Murphy oferuje...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula