Dom marionetek

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
360
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,97 zł
Nasza cena: 27,31 zł 39,90 zł Taniej o: 32%

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność?

Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką wydają się tym, czego teraz potrzebuje. Serdeczność właściciela willi, Leona, szybko pomoże zaaklimatyzować się jej w nowym miejscu. Tylko dlaczego żona gospodarza, jego matka i siostra nigdy nie jedzą razem posiłków? Dlaczego żona jest z nim, choć go nie kocha? I dlaczego matka i siostra, gdy na niego patrzą, mają w oczach strach? Co dzieje się tak naprawdę za zamkniętymi drzwiami wielkiego domu?

Dom marionetek to opowieść o rodzinnych tajemnicach, toksycznych relacjach, poszukiwaniu akceptacji i bliskości. I o wybaczeniu, które w odróżnieniu od zemsty przynosi prawdziwe wyzwolenie.

Recenzje (6)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Joanna uciekając przed dotychczasowym życiem podejmuje pracę z dala od domu. Wprowadza się do wielkiej willi gdzie ma opiekować się kilkuletnią dziewczynką.

  W domu oprócz Leona, który jest pracodawcą dziewczyny, mieszkają jeszcze cztery kobiety. Mała Amelka, która jest podopieczną Joanny, żona Leona a także jego matka i siostra.

  Duży dom i rodzina w nim mieszkająca kryją w sobie wiele tajemnic, które będącej pod dużym wpływem uroku gospodarza Joannie, z czasem udaje się powoli odkrywać. Pozorny spokój tego domu jak i bardzo opiekuńczy i kochający Leon mają drugą twarz, którą z czasem ujrzała opiekunka Amelki.

  Niestety wszystko co dzieje się w tej pięknej willi ma swoje drugie dno. By tam sięgnąć trzeba poznać najpierw małego, nieszczesliwego chłopca...

  Książka "Dom marionetek" porusza bardzo ważny temat. Temat rodzinnej miłości i tego jak ważne jest nasze dzieciństwo i jak niezwykle duży ma ono wpływ na nasze dorosłe życie.

  Zreanione, bezbronne dziecko budzi się niekiedy w doroslym czlowieku by się zemścić... A może wybaczyć...?

  Piekna okładka i kolejna dobra książka Nataszy Sochy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Joanna jest dziewczyną po przejściach. Po tym jak zostawił ją chłopak decyduje się na zmiany w swoim życiu. Leon szuka opiekunki do swojej pasierbicy, ponieważ jego żona tkwi w głębokiej depresji. Dobrze się składa prawda? Dziewczyna postanawia rzucić wszystko i przyjąć ofertę pracy u Leona, choć dom w którym ma zamieszkać jest oddalony od jej teraźniejszego miejsca zamieszkania o 600 km. Nie jest to dla niej przeszkodą, ponieważ dziewczyna chce odciąć się od swojego dotychczasowego życia. Na miejscu okazuje się, że nie tylko Amelka potrzebuje opieki i zainteresowania, bo w domu oprócz żony Leona - Magdaleny mieszka jeszcze jego matka - Leokadia i siostra - Katarzyna. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się dość nietypowe, uwagę zwraca zachowanie kobiet, a także skrywane sekrety. Pewnego dnia w miasteczku Joanna dowiaduje się, że mówią o tym domu, że żyją tam... marionetki. Natasza Socha po raz drugi skradła mojej literackie serce, bo po tym jak sięgnęłam po " Godzinę zagubionych słów" i zostałam zauroczona, bez wahania sięgnęłam po "Dom Marionetek" i się nie zawiodłam. Świetnie wykreowane bohaterki. Świat przeżyć wewnętrznych, metaforyka marionetki. To wszystko sprawiło, że przez opowieść się po prostu frunie. Ogromnie polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ,, Musiałeś tak uświnić całą koszulkę i spodnie? Myślisz, że będę to teraz zapierać albo nie daj Boże kupię ci nowe? Jeśli nie potrafisz choć trochę o mnie pomyśleć, to będziesz chodził w brudnych rzeczach!

  -Rysowałem laurkę- wyszeptał chłopiec.

  Mama zerknęła na kartkę, którą trzymał w ręku.

  -To na przyszłość nie rysuj. Wszystko, czego potrzebuję, to odrobina spokoju".

  Chyba nie trzeba wiele tłumaczyć jak emocjonalna jest ta książka. Chwilami aż oddech wstrzymywałam na zmianę z nerwami i lękiem o swoje zdrowie psychiczne. A jeśli już o tym wspominam, to powiem wam, że sporej części bohaterów przydałby się ośrodek dla obłąkanych. Byli tak nieskładni umysłowo aż brakowało mi pojęcia. Zupełnie jakby byli w dziesięciu miejscach jednocześnie i każdemu przekazywali tylko jedno zdanie. Do tego momenty, kiedy wracając do domu wszystko było poprzestawiane. Ciarki nie opuszczały mnie ani na moment. To bardzo niepokojąca książka...

  Ja wciągnęłam się w nią od razu. Kiedy poznałam małego chłopca nie rozumiałam jak można było być dla niego tak okropnym. Został zastraszany przez osoby, które powinny go chronić. Burzyli jego dobre intencje sprawiając mu niewyobrażalny ból psychiczny. Jest to osobna historia, która dopiero później złączy się w całość. Obecnie bowiem poznamy rodzinę, której ktoś ukradł szczęście. Matka małej dziewczynki będzie wpajała jej do głowy niezdrowe historie, a ona powierzy je w sekrecie opiekunce. Nie wiem co było tu bardziej straszne, bowiem im dalej, tym jest mrocznej i bardziej i pachnie szaleństwem. Prawdziwy bestsellerowy thriller psychologiczny, który ukarze zdrady i kłamstwa. Oplecie was tak intensywnymi doznaniami, aż sami postradacie rozum.

  W trakcie czytania bałam się bardzo dwóch rzeczy: tej, że nie będę mogła spać w nocy i drugiej, że już nigdy nie przeczytam tak zjawiskowej pozycji. Jeśli pamiętacie książkę ,,Wizjer" i wam się spodobała, to tutaj będzie jeszcze lepiej! Z całego serca ją wam polecam, bo jej premiera już pierwszego września:-)

  Tyle cierpienia...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Dom marionetek" to historia z jednej strony wzruszająca, ale jednocześnie duszna i przerażająca. Natasza Socha z domu Leona i trzech kobiet stworzyła scenę, na której rozgrywa się osobliwy spektakl. Joanna, która wkracza w to miejsce może być tylko biernym obserwatorem. Podobnie zresztą czytelnik.

  Tak jak główna bohaterka, początkowo nie miałam pojęcia, w jakim znalazłam się miejscu. I, podobnie jak ona, brnęłam w to dalej. Nietypowe zachowania mieszkańców przeplatane z traumatycznymi wspomnieniami małego chłopca, w niedługim czasie układają się w całość.

  Wtedy wsiąkamy w tę historię – tak samo jak Joanna, która zaangażowała się w życie rodziny. Systematycznie poznajemy wszystkie elementy opowieści. Czytelnik może być coraz mniej zdziwiony, ale za to coraz bardziej przytłoczony.

  Autorka wciąga czytelnika w wir wydarzeń rozgrywających się w wielkim, ale zamkniętym domu z ogrodem. Serwuje pełen wachlarz emocji – poza radością i szczęściem. Wydaje się, jakby bohaterowie zapomnieli o tych uczuciach, tracąc wcześniej nadzieję na odzyskanie spokoju. W zamian za to czują niepewność, strach. Tracą niezależność i poczucie kontroli nad własnym życiem.

  W kwestii winy i zemsty Natasza Socha nie pozwala stanąć po żadnej ze stron. Czytelnikowi ciężko będzie określić zasadność tych porachunków. Podobnie, jak Joanna, można tylko obserwować spektakl w tym domu marionetek.

  "Dom marionetek" to dla mnie spore zaskoczenie. Spodziewałam się powieści obyczajowej, jednak tej książce bardzo blisko jest do kapitalnego thrillera psychologicznego. Duszna, niepewna atmosfera, poczucie zagrożenia, znalezienie się w sytuacji bez wyjścia – dokładnie to oddaje Dom marionetek.

  Ale nie tylko. Natasza Socha utożsamia zemstę z niewolą i zamknięciem, a przebaczenie z poczuciem wolności i szczęścia. Joanna wybrała wolność. Czy zawsze jednak jest to możliwe?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Serce bije mi szybko, zbyt szybko. W gardle czuję dławiący ścisk. Myślałam, że to będzie zwyczajna obyczajówka. Nie spodziewałam się takich emocji i niepokoju, którego mogłaby pozazdrościć niejedna powieść grozy. Wow. Skończyłam i siedzę z buzią szeroko otwartą ze zdumienia.

  Dom marionetek to miejsce dziwne, pełne niepokoju, który mrozi krew w żyłach. Wzajemne pretensje i poczucie zemsty są gęste i gryzące jak dym z palonych jesienią ognisk z opadłych liści. Nie ma tu nadprzyrodzonych zjawisk, ale ludzie, którzy żyją ze sobą, a jednak z daleka. Nikt nie zasiada nigdy razem do wspólnego posiłku, ciągle przydarzają się dziwne wypadki. W jaką grę grają domownicy?

  Kilkanaście stron tej powieści to moje zupełne niezrozumienie, kręcenie głową i zastanawianie się czy dziwaczne zachowanie bohaterów to żart. Aż tu nagle w głowie wszystko zaskoczyło z głośnym kliknięciem, retrospekcje idealnie splotły się z wydarzeniami współczesnymi, a ja mogłam tylko pochłaniać kolejne strony. Umieszczenie w tej historii Joanny, która właśnie zamierza uciec od dawnego życia i bólu jaki sprawiła jej zdrada ukochanego jest pretekstem do opowiedzenia o ogromnej traumie, niezrozumieniu, przelewaniu własnych uczuć na inne osoby, a wreszcie o destrukcyjnej zemście, która zatruwa umysł i serce. Natasza Socha pisze prosto, bez ubarwiania, o zupełnie zwyczajnych ludziach i chyba dlatego panujące między nimi toksyczne relacje są tak wstrząsające, przynajmniej dla mnie. Z zupełnie technicznego punktu widzenia powieść składa się z sporej ilości krótkich rozdziałów, gdzie niemożliwe jest skończyć czytanie tylko na kilku. To skutkuje połknięciem książki w szybkim tempie, ale możecie być pewni, że taka historia zbyt szybko nie wyniesie się z waszych głów.

  Kompletne zaskoczenie, burza emocji i zastyganie z niedowierzania podczas lektury. Tak jednym zdaniem określiłabym tę książkę. Byłam nastawiona na ciepłą i otulającą powieść obyczajową, ponieważ jeszcze nigdy wcześniej nie czytałam książek Nataszy Sochy. Teraz wiem, że to zupełnie inny kaliber książek.

  Co was ostatnio tak totalnie zaskoczyło?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Troje na huśtawce 5/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Troje na huśtawce

Koralia ma czterdzieści dwa lata i czterdzieści dwa powody, by zmienić swoje życie. Oraz jeden dodatkowy, który wywraca jej świat do góry nogami. Tytus jest osiemnaście lat młodszy. Kiedy ona zdawała maturę, on własnie się rodził. I jeszcze jedno – jest synem jej najlepszej przyjaciółki. Co w życiu...
Pakiet: Dwanaście niedokończonych snów, Apteka marzeń 0/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Dwanaście niedokończonych snów, Apteka marzeń

Dwanaście niedokończonych snów Zimowy wieczór jest senny, magiczny i pełen cudów. Jak życie... Momo ma dwadzieścia osiem lat i żyje w gorsecie własnych ograniczeń. Nie pije kawy, nie patrzy ludziom w oczy, nie kupuje kolorowych ubrań. Ale nagle pojawiają się sny. Stają się pośrednikiem między Momo...
Schronisko niechcianych żon 5/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Schronisko niechcianych żon

Kiedy szczęśliwe małżeństwo okazuje się być domkiem z kart, najlepsze co może nas spotkać, to druga kobieta w podobnej sytuacji. A jeśli tych kobiet jest cztery – nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Oliwia, Hortensja, Agata i Monika muszą gwałtownie stworzyć plan B, bowiem ich życie właśnie...
Maminsynek 0/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Maminsynek

GDY AMELIA SPOTKAŁA WRESZCIE MĘŻCZYZNĘ SWOJEGO ŻYCIA, ZAPRAGNĘŁA JEŚĆ GO ŁYŻKAMI. I WTEDY OKAZAŁO SIĘ, ŻE ŁYŻKĘ TRZYMA JUŻ INNA KOBIETA. JEGO MATKA. Matka Leandra wbiła we mnie spojrzenie, aż rozbolała mnie trzustka. Jej źrenice zrobiły się nienaturalnie wielkie, a długie palce postukiwały o...
Kogut domowy 5/5 Nasza cena:
21,50 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kogut domowy

Kogut domowy ma trzy córki oraz żonę, która robi karierę. On sam musiał pożegnać się z pracą w bankowości, zrezygnować z hobby i zapomnieć o eleganckich garniturach. Kogut domowy ma czterdzieści trzy lata, na imię Jakub i doskonale wie w ilu stopniach należy wyprać wełniane skarpetki. Lubi gotować,...
Czułe spotkania 4/5 Nasza cena:
24,58 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czułe spotkania

W rutynie życia łatwo zapomnieć o swoich pragnieniach. Niektóre bohaterki oddają się namiętności po pierwszym spotkaniu, inne odkrywają ją na nowo po latach wspólnego życia. Wszystkie pragną miłości i spełnienia. Nieważne czy znalezionej w romantycznym hotelu, w podróży czy w blasku świec własnego...
Dziecko last minute matki czyli córki Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziecko last minute matki czyli córki Tom 2

Kalina ma 46 lat i jest w ciąży z mężczyzną, którego poznała zaledwie kilka tygodni temu. Nieodpowiedzialność? Kryzys wieku średniego? A może późne macierzyństwo jest najpiękniejsze - jak wakacje last minute, nieplanowane, pełne niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji? Życie głównych bohaterów...
Rosół z kury domowej 5/5 Nasza cena:
30,26 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rosół z kury domowej

Nowe wydanie powieści Nataszy Sochy Rewelacyjna książka o kobietach takich jak ty! Czasem gorzka, czasem bardzo słodka – jak życie. Nie mogłam się oderwać! Magdalena Witkiewicz Wiktoria – architekt z wykształcenia, kura domowa z konieczności – wiedzie idealne życie u boku Tymona. Spełnia jego...
Biuro przesyłek niedoręczonych 5/5 Nasza cena:
21,50 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biuro przesyłek niedoręczonych

Są listy, których nie można zostawić bez odpowiedzi. Do Biura Przesyłek Niedoręczonych trafiają listy i paczki, które nigdy nie dotarły do adresatów. Zuzanna zaczyna tam pracować, bo ją samą też prześladuje pewien niewysłany w porę list. Z czasem coraz bardziej intrygują ją tajemnice innych ludzi....
Drogi święty Mikołaju 4/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drogi święty Mikołaju

To historia o tym, co najważniejsze. O tym, co jest w każdym z nas, czasem ukryte, czasem zapomniane. O miłości, przebaczaniu, zrozumieniu i tolerancji. O tym, że święta mogą się udać, pod warunkiem, że pozwolimy sobie na szczerość. Co wywołuje prawdziwego, dickensowskiego ducha świąt? Kolejna...
Zaczarowane 5/5 Nasza cena:
24,06 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaczarowane

Ta historia wydarzyła się naprawdę. I nadal wydarza, niemal każdego dnia, w różnych miejscach na świecie. Cztery kobiety, które zaufały oszustowi z portalu randkowego. Które dały się zaczarować obcemu mężczyźnie, oddając mu wszystkie oszczędności, a niejednokrotnie zaciągając gigantyczne długi. Ta...
Teraz cię rozumiem, mamo! 5/5 Nasza cena:
24,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz cię rozumiem, mamo!

Najpopularniejsze autorki polskiej literatury obyczajowej w wyjątkowym zbiorze przygotowanym z okazji Dnia Matki! „Teraz Cię rozumiem, mamo!” to antologia przejmujących opowieści o trudnej sztuce bycia matką i córką, sile matczynej miłości oraz potrzebie odbudowania utraconych więzi. Na kartach...
Wybrane bestsellery
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Boginie 4/5 Nasza cena:
35,81 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Metro 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
16,90 zł 29,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium Maturzysty język polski Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2021) i zawiera materiał...
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,64 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
26,80 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,66 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula