#BIEGleczytam, jesteśmy sponsorem 9. Białystok Biega!

#BIEGleczytam, jesteśmy sponsorem 9. Białystok Biega!

To będzie już 9. edycja Białystok Biega. Nas oczywiście nie może na niej zabraknąć! Kolejny raz nasza księgarnia, TaniaKsiazka.pl, została sponsorem jednej najbardziej rozpoznawalnych imprez biegowych w północno-wschodniej Polsce.

#BIEGleczytam - rozbiegajmy czytelniczy Białystok!

Książki zajmują w naszym życiu bardzo ważne miejsce. Sport także. Dlatego czytamy i biegamy! Biegamy oczywiście dla kondycji i zdrowia. Przecież wiadomo, że im zdrowsi będziemy, tym więcej będziemy mieć siły na czytanie książek :)

Nie tylko jesteśmy sponsorem 9. edycji Białystok Biega, ale też sami weźmiemy udział w wydarzeniu. Wśród biegaczy wypatrzysz naszą rozbieganą Ekipę Moltaniego. Ci z nas, którzy nie wezmą udziału w samym biegu, będą kibicować i dopingować.

Nocna Piątka 🌙 Szyba Dycha 🏃‍♂️💨

W ramach 9. Białystok Biega będzie można wziąć udział w kilku biegach. Nocna Piątka (21 września), czyli nocny bieg ulicami naszego miasta na pięć kilometrów to zawsze niezapomniane przeżycie. Z kolei Szybka Dycha (22 września) to trudniejszy, bo przede wszystkim dwa razy dłuższy, dystans dla tych bardziej doświadczonych biegaczy. Wielkie brawa dla tych, którzy zdedcydują się wziąć udział w obu biegach.

Jednak 21 września swoich sił będą mogli spróbować nie tylko dorośli. W Homschool Run na rożnych, dostowowanych do wieku dystansach pobiegną też dzieci. Przecież bakcyla do zdrowego, aktywnego tryby życia (tak samo, jak do czytania) warto zaszczepić jak najwcześniej.

Niespodzianki dla biegaczy i kibiców

Każdy biegacz w swoim pakiecie startowym znajdzie też coś od nas. Przygotowaliśmy m.in.: TanioKsiążkowe opaski odblaskowe (bo bycie widocznym, to bycie bezpiecznym). To jeszcze nie koniec niespodzianek, jednak reszta nich pozostanie naszą słodką tajemnicą.

Na naszym stoisku w miasteczku biegowym szykujemy mnóstwo atrakcji dla dzieci. Koniecznie odwiedźcie nas ze swoimi pociechami. O to, żeby się nie nudziły, zadbają uśmiechnięci animatorzy.

Spotkajmy się!

Zapisy i dodatkowe informacje o 9. Białystok Biega znajdziesz na stronie Organizatora, Fundacji Białystok Biega.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać