Piotr Glas

Piotr Glas jest polskim księdzem katolickim i znanym rekolekcjonistą, przyciągającym na swoje konferencje i kazania rzesze ludzi. Był również egzorcystą na południu Anglii (w diecezji katolickiej w Portsmouth).

Piotr Glas urodził się w Rabce. Ukończył studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a następnie rozpoczął posługę kapłańską w Szczecinie. Później wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie od około dwudziestu lat w diecezji Portsmouth wypełnia swoją misję duszpasterską. Przyjeżdża również do Polski, gdzie jest ciepło witany przez wiernych. To znany rekolekcjonista, który zarówno prowadzi konferencje, jak i głosi kazania. Często wypowiada się na tematy związane z wiarą katolicką również w mediach, natomiast na rekolekcjach internetowych gromadzi tysiące wiernych. Jest on znany przede wszystkim z kultu Matki Bożej. Ponadto podczas swojej posługi kapłańskiej przez niemal dziesięć lat pełnił funkcję egzorcysty.

Kontrowersyjne poglądy księdza Piotra Glasa często bywają przedmiotem internetowych dyskusji. W 2016 roku, w czasie Wielkiej Pokuty, odmówił on modlitwę na błoniach jasnogórskich o uwolnienie Polski spod mocy ciemności.

Ksiądz Piotr Glas jest autorem książek o tematyce chrześcijańskiej. Wśród jego publikacji można wymienić tytuły, takie jak: "Ostatnie wołanie Maryi", "40 dni walki duchowej", "Dekalog: prawdziwa droga w czasach zamętu" (rozmowa z Tomaszem Terlikowskim), "Dzisiaj trzeba wybrać: o potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych" (rozmowa z Tomaszem Terlikowskim) czy "Proroctwo, które można wypełnić" (dzieło zbiorowe).
 • -44%
  Ostatnie wołanie Maryi

  Ostatnie wołanie Maryi

  Aby świat poznał, jak straszny jest gniew Ojca Niebieskiego wobec współczesnego świata, Bóg przygotowuje wielkie oczyszczenie całej ludzkości. Matka Boża w Akicie Ksiądz Stefano Gobbi, Sekretarz Matki Bożej, pisał, że Maryja jest straszna i potężna. Straszna dla wszystkiego, co demoniczne, i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 18,51 zł 32,90 zł
  wysyłka do 72 godzin

Bestsellery - książki o chrześcijaństwie

Nowości

więcej