Katarzyna Małecka

Katarzyna Małecka umiejętnie łączy namiętność i wartką akcję. Każda jej książka to powieść sensacyjna i płomienny romans w jednym.

Katarzyna Małecka jest polską autorką romansów mafijnych. Jej książki z pewnością znajdą uznanie w oczach wielbicielek twórczości Bethany Kris, Magdaleny Winnickiej czy Blanki Lipińskiej. Łączą w sobie wartką akcję i namiętność. Te książki rozgrzeją do czerwoności Wasze zmysły i pobudzą wyobraźnię. To znakomita propozycja na wakacyjną lekturę lub książkę na długą i męczącą podróż. Gwarantujemy, że w towarzystwie Katarzyny Małeckiej minie Wam ona błyskawicznie.

W październiku 2020 roku ukazało się "Blood from Blood. Vito": pierwsza powieść o braciach z mafijnej rodziny Mancuso. Był to literacki debiut autorki. Niedługo potem premierę miała kolejna część cyklu zatytułowana "Blood from Blood. Ottavio". Obaj bracia wchodzą w aranżowane związki małżeńskie. To element biznesowej rozgrywki ich ojca. Zimni i okrutni, swoje "wybranki" traktują niczym własność. Żądają od nich posłuszeństwa i wierności, nie dając w zamian nic poza nieustannym poczuciem zagrożenia. Do czasu...

Bohaterką powieści "Król południa" jest z kolei Trini Abril Jiménez, córka narkotykowego barona. Ratując swoje życie, dziewczyna musi zdradzić ukochanego. Ten niebezpieczny, teraz upokorzony człowiek nigdy jej tego nie zapomni. Trini musi uciekać z Meksyku. Chroni się w Alicante. Spokój nie trwa jednak długo.

Książki Katarzyny Małeckiej ukazują się nakładem wydawnictwa NieZwykłe.