Anna Ciesielska

Anna Ciesielska jest polską autorką bestsellerowych książek z dziedziny żywienia. Inspiracją dla Pani Anny stała się medycyna chińska, to dzięki niej zrozumiała życie i kierujące nim siły.

Anna Ciesielska po dziesięciu latach badań i własnych doświadczeń opublikowała pierwszą z trzech książek zatytułowaną "Filozofia życia", w której znajdziemy opis Zasady Pięciu Elementów. Ta zasada jest podstawą całej medycyny chińskiej. Publikacja została wzbogacona o liczne przepisy kulinarne na potrawy z dużą ilością przypraw. "Filozofia zdrowia" i "Filozofia smaku" to kolejne książki Anny Ciesielskiej.

Jeśli chcemy żyć i jeść zdrowo warto zaopatrzyć się we wszystkie trzy publikacje autorki, która wyznaje zasadę "żyj do końca życia i bądź młody do starości". Annie Ciesielskiej zaufało wielu czytelników, co potwierdza fakt, że w ciągu ośmiu lat sprzedało się już ponad 100 tysięcy egzemplarzy jej książek.

Anna Ciesielka dzieli się zdobytą wiedzą. Prowadzi warsztaty i szkolenia. Jej wieloletnim współpracownikiem jest doktor nauk medycznych Andrzej Frydrychowski z Gdańska, specjalista od akupunktury, który bada zależności między chorobami, a jakością pożywienia.