American Savages. Ruthless People. Tom 3

Autor:

J. J. McAvoy

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
412
Nasza cena: 31,63 zł 44,90 zł Taniej o: 30%

Kontynuacja trzymającej w napięciu serii mafijnej. A Ty, jak myślisz? Warto igrać z niebezpiecznymi ludźmi, którzy nigdy nie pogodzą się z utratą kontroli?

"American Savages" to trzeci tom powieściowej serii "Ruthless People" opowiadającej o świecie mafii i niebezpieczeństwach, jakie się z nim wiążą.

Niewiele już pozostało z władzy, jaką dzierżyła rodzina Callahanów. Liam trafił za kratki, natomiast Melody przepadła bez śladu i nikt nie wie, gdzie się podziała. Wersja policji jest taka, że za zaginięcie, a może nawet śmierć kobiety odpowiada właśnie jej mąż. Liam co prawda na samą myśl o Melody czuje niepohamowaną wściekłość, jednak sam chciałby wiedzieć, gdzie się podziewa. Niestety, nikt nie potrafi mu udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi.

Tymczasem wszystko ułożyło się zgodnie z planem Aviana Doersa, szefa FBI. Nie przewidział tylko jednego: że ani Melody, ani Liam nie należą do osób, które poddadzą się bez walki. A kiedy każde z nich wkroczy do gry, cała okolica spłynie krwią. I wcale nie jest powiedziane, że chociaż kropla będzie należała do któregokolwiek z nich.


O autorce

J. J. McAvoy jest kanadyjską pisarką, która słynie z mocnych, a zarazem przepełnionych skrajnymi emocjami, powieści. Przyszła na świat w Montrealu. Jest absolwentką Uniwersytetu Carleton, a pisanie stanowi jej największą życiową pasję. Inspirację do tworzenia znajduje w rozmaitych dziełach, z bardzo różnych epok i kultur. Swoimi historiami stara się przełamywać pewne bariery i umożliwiać czytelnikom spojrzenie na świat z nieco innej strony.

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  American Savages" to trzeci tom genialnej serii Ruthless People, powieści, na którą tak czekałam. Pozorny spokój bohaterów został zaburzony, a wydarzenia, które się rozgrywały sprawiły, że o mały głos byłam gotowa wprost wpaść w fotel i z niego nie wychodzić. Od samego początki z ta serią bardzo się polubiłam, postać głównej bohaterki, takiej silnej, niezłomnej, która nie boi się pobrudzić sobie rąk jest wspaniała i z pewnością zdołała nie jednemu pokazać, że jest kimś więcej niż panią w tarapatach. Dwa poprzednie tomy utrzymywały bardzo wysoki poziom, jak będzie tym przypadku?

  W „American Savages” przyszła pora na to, aby powrócić do ulubionych bohaterów, Melody i Liama Callahanów, nie należy tutaj zapominać o ich bliskich, którzy także są nieodłączną częścią tego cyklu. Są silni, są potężni, wiedza jak się w życiu ustawić. Potrafią być bezwzględni, zaadaptować się w swoim środowisku w taki sposób, że dla społeczeństwa pozostają wzorem. Callahanowie udowodnili nam, że wiedzą doskonale, za które sznurki pociągnąć, jakich użyć wpływów, aby wyjść z twarzą z kłopotów. To mafijna rodzina, która potrafi być zadrą w oku swoich wrogów. Czasami niedoceniając kogoś możemy sprawić, że wpadniemy w kłopoty po samiutki czubek głowy. Bycie na piedestale ma swoją cenę, wrogowie nie śpią, magazynują siły poszukując czegoś, co pociągnie innych na dno. Liam jest nieobliczalny, a z takim człowiekiem należy się liczyć. Ten, kto ośmielił się wystąpić przeciwko Callahanom nie przypuszczał, że trafi na kogoś takiego, jak Liam. Melody w niczym nie ustępuje mu szyku, jest twarda i niezłomna, nie ma innej kobiety, która zasługiwałaby na koronę ta, jak ona. Takiej kobiecie strach jest podpaść, albo czymś zawieść, to oznaczałoby zetknięcie się z jej gniewem, a tej walki można by było nie przetrwać. Chociaż nad nimi rozpościerają się ciemne chmury, nie będą one tam wygodnie siedzieć wiecznie. Chociaż Liam jest w więzieniu, a Melody zniknęła, nie można się załamywać, ale szukać rozwiązania. Gdzie jest Melody? Czy uda się wyciągnąć Liama z więzienia? Czy zarzuty go pogrążą? Czy nadszedł koniec Callahanów?

  Mogę powiedzieć z ręką na sercu, że „American Savages”, jak i cały cykl Ruthless People to majstersztyk, a aktorka J.J McAvoy poprowadziła historię w taki sposób, że wykorzystała najmniejszy jej potencjał. Wspaniałe było to, że jej główni bohaterowie nie stali się rozlaźli, jak galaretka, nie zmienili swoich nastawień, nie stracili na tej twardości i niezłomności. Melody pozostała twardą babką, a Liam jest szalony, buntowniczy i nieokiełznany. Nie zdradzę Wam, jak skończyła się książka, ani zbyt wiele szczegółów, abyście się nie odkryli finału przed zbadaniem tej historii samodzielnie. Linia fabularna książki była bardzo rozbudowana, wiele się działo, a emocje czytelnicze wprost szalały. To brutalny świat, mocne wydarzenia, niebezpieczeństwo, któremu trzeba sprostać, pewnego człowieka zniszczyć i posłać do piachu. „American Savages” to powieść, która ukazuje wartość rodzinną, przyjaźń, lojalność i miłość, która scala ze sobą każdy fundament. Jeszcze teraz czuję emocje, które we mnie kipią, co to była za książka!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Czekałam długo, aż jakaś mafijna książka wbije mnie w fotel. Jeżeli właśnie miałabym wskazać jakiś tytuł, który przychodzi mi pierwszy na myśl, gdy ktoś mnie pyta mafia – odpowiedź jest jedna i oczywista – historia Melody i Liama. To jest klasa sama w sobie. To co się tu wyprawia jest nieprzewidywalną jazdą bez trzymanki. To co Autorka tutaj z nami czytelnikami robi, jak wprowadza nas w kolejne szczegóły jest porażające i cholernie dobre ! Tak wykreowane postaci, tak zbudowana akcja jest idealnym przykładem zacnej książki z domieszką mafijnych porachunków.

  „O nie już dawno minął czas na błaganie.”

  Liam i Melody ich już trzecie spotkanie z czytelnikami ponownie rodzi zagadki, ponownie nie wiemy co się stanie. Liam siedzi w więzieniu, Melody zniknęła. Czy jeszcze żyje? Kto za tym wszystkim stoi i czy ktoś jest jeszcze w stanie uratować imperium Callahanów, które wali się niczym domek z kary. Czy ta rodzina jeszcze stanie na nogi i powróci do żywych, a może stanie się jeszcze silniejsza ?

  „Ty jesteś marionetką, naszą marionetką kupioną i w pełni opłacaną.”

  Ktoś uwziął się na tę rodzinę i robi wszystko, aby ją zniszczyć. Komu na tym zależy ? Ktoś śledzi każdy ich krok, ktoś chce, ich zniszczyć. Ale Callahanowie to nie byle jaka rodzina, zrobi wszystko aby wygrać i zemścić się. Są bezlitośni, wiedzą kim są i co mogą. Świat należy do nich i każdy musi to zrozumieć, aby żyć.

  „Wiem, że go kochasz i ON kocha ciebie. Oboje przeszliście przez piekło , wspólnie i oddzielnie, możecie nawzajem sobie ulżyć.”

  Jest to petarda jeżeli chodzi o całą akcję, otoczkę mafiją, wspaniale wykreowanych, mocnych bohaterów i zero nudzących opisów, niepotrzebnych wtrąceń czy sztucznych zapychaczy. Tutaj każde słowo czytelnik spija z ust Autorki. Tutaj każdy akapit jest ważny. Tutaj każda scena jest tak logiczna i nawiązuje do wszystkiego, co było wcześniej, że naprawdę należą się wielkie brawa dla Autorki. Czyta się to z zaangażowaniem i ciekawością.

  „Kiedy kogoś kochasz, czasami po prostu musisz pozwolić mu wygrać.”

  Jest to świetna seria z mafią w tle, z władzą, która pozwala na wiele, z miłością, która dodaje im siły do tego, aby walczyć i tajemnicą, która może zniszczyć wszystko. Jeżeli jesteś gotowy na jazdę bez trzymanki to Mel i Liam zapraszają na pokład.

  Polecam dla fanów mafijnych otoczek, poszukujących czegoś mocniejszego, z przytupem. Ten tytuł będzie idealny, przekonajcie się koniecznie !

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Trzeci tom słynnej serii Ruthless People. Dalsze losy Liama i Melody. Oj nie mogłam się doczekać tej części i nie zawiodłam się. Mamy tu mieszankę wybuchową. Początkowe trochę dziwnie się czytałąo ale od momentu wyjścia Liama z więzieni i pojawienia się Melody akcja diametralnie się zmiana. Mamy tak dużo zwrotów akcji, aż czyta się ja z wypiekami na twarzy. Ta część wymiata.

  Książka to jedna wielka dawka tajemnic, zdrad, napięcia, intryg, radości i dramatów. Bohaterowie ewoluują. Podoba mi się zmiana, jaka zachodzi w Melody. Nada to ta sam twarda babka, ale oprócz tego pokazuje swoją ludzką twarz. Staje się idealną partnerką dla Liama. Oboje tworzą duet doskonały.

  Zwroty akcji są tak skonstruowane, że nie sposób się od książki oderwać. Fabuła doskonale wyważona. Postacie nabierają charaktery. To już jest nie tylko historia o Liamie i Melody z resztą rodziny w tle. I to mi się podobało.

  Jeśli chodzi o sceny łóżkowe. Seks w tej części pełni role drugoplanowa. Na pierwszy plan wysuwa się to jak Melody i Liam nauczyli się końcu działać jak jeden mechanizm. Nadal się kłócą i nadal docieraja ale tworzą idealny duet i w życiu i w "pracy".

  Epilog do części trzeciej rozbawił i ukazał nam sielankowy obraz rodzinki. Ale czy aby na pewno sielankowy? O tym przekonamy się w części 4. Już się nie mogę doczekać. Cała seria to chyba najlepsza zagraniczna mafijna seria, jaką czytałam. Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  @jjmcavoy ♥️

  Rodzina Callahanów rozpadła się. Liam znajduje się we więzieniu a Melody zaginęła. Według policji to Liam stoi za jej zniknięciem.

  On jednak nie ma pojęcia gdzie jest jego żona, i czy jest bezpieczna.

  Winnym całego bałaganu jest szef FBI-Avian Doers, a prywatnie dziadek Melody. Jego planem było zniszczenie całej rodziny Mel. Nie przewidział tego, że Melody i Liam tak łatwo się nie poddają i są w stanie zaryzykować wszystko dla rodziny.

  💎

  Co działo się z Melody, kiedy zniknęła? Czy razem są w stanie powstrzymać psychopatycznego dziadka?

  💎

  Znowu zostałam porwana w ich świat, pełen niebezpieczeństw i akcji. Tym razem dzieje się o wiele więcej, bo ich rodzina i cały dobytek jest w niebezpieczeństwie.

  Melody odseparowana od męża i syna na 5 miesięcy, wraca z przytupem, żądna krwi i zemsty. Nikt kto im podpadł nie zostanie pominięty.

  💎

  Uwielbiam więź pomiędzy Mel i Liamem i ich wyjątkowe charaktery. Za każdym razem kiedy Liam obrywa od Mel, zanoszę się śmiechem.

  Autorka potrafi fantastycznie przedstawić dwie silne osobowości razem😍 Między nimi aż iskrzy!

  Od tej serii ciężko było mi się oderwać. Wyjątkowa. Po prostu świetna! Napisana lekkim piórem. Jak dobrze, że przede mną jeszcze jeden tom. 🤩

  Polityka,mafia,przemoc i gorące sceny miłosne w jednej książce 💎..

  Według mnie najlepsza mafijna seria! Polecam każdemu, kto kocha je tak jak ja 😍

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To już moje trzecie spotkanie z Melody i Liamem. I znowu zostałam porwana w ich niesamowity niebezpieczny świat. W świat w którym rządzi rodzina Callahanów. Tylko teraz nic nie jest już takie proste i łatwe. Bo ich rodzina i interesy są zagrożone.

  A Melody zniknęła i nie wiadomo co się z nią dzieje. Czy ona w ogóle jeszcze żyje? Liam jest w więzieniu. I wierzy, że jego żona pojawi się na jego rozprawie i wszystko zacznie wracać do normy. Ale wróg nie śpi i cały czas knuje przeciwko nim, a to że jedna osoba z rodziny przeszła na jego stronę ułatwia mu zadanie. Ich wróg będzie ciężki do pokonania, a żeby to zrobić będą musieli poświęcić i zaryzykować wszystko.

  Ale gdy ta dwójka znowu się połączy, nic nie stanie im na drodze i zrobią wszystko by ochronić syna i rodzinę. I tym razem cała rodzina będzie brać udział w ich wojnie, a dla osoby która ich zdradziła czeka tylko śmierć.

  W tej części jest jeszcze więcej akcji, tajemnic, kłamstw, intryg, lojalności, radości, pożądania i pełno emocjami do ostatniej kartki. Autorka funduje nam ostrą jazdę, miesza nam w głowach i sprawia, że tą serię się wręcz pożąda i uzależnia się od niej. Trzyma nas do samego końca w niepewności i napięciu. Miło było patrzeć jak Melody i Liam w końcu nauczyli się działać razem. A zakończenie mnie zaskoczyło całkowicie nie spodziewałam się tego.. wielki szok. A do tego ten epilog szczęśliwej rodzinki, zbyt sielankowo mi to brzmi i coś się jeszcze wydarzy. Ale nawet oni potrzebują trochę odpoczynku i spokoju.

  historie_budzace_namietnosc

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Niebo po burzy. Dwór w Zaleszycach. Tom 3 5/5 Nasza cena:
31,96 zł 39,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebo po burzy. Dwór w Zaleszycach. Tom 3

Po magicznym lecie w Zaleszycach Julianna wraca do domu. Jest bogatsza o nowe doświadczenia, przyjaźnie i miłość. Choć szara codzienność daje się jej we znaki, związek z Danielem kwitnie. Nusia spotyka się z odnalezionym po latach Griszą. Postanawiają wziąć ślub i wydaje się, że teraz nic już nie...
Pokój w dolinie ranczo staffordów 5/5 Nasza cena:
28,86 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokój w dolinie ranczo staffordów

Trey Walker Stafford zawdzięcza życie swojemu wujowi Samowi Staffordowi, który ocalił go i przygarnął po śmierci rodziców. Trey kilka lat temu opuścił ranczo Double S, by wbrew woli Sama tworzyć muzykę, jednak teraz wraca do centralnego Waszyngtonu, gdy dowiaduje się, że może uratować życie...
Powrót na aleję Rothschildów 0/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót na aleję Rothschildów

Trzeci już tom opowiadający o losach żydowskiej rodziny, żyjącej we Frankfurcie w XX wieku (tutaj historia toczy się w latach 1941-1948). Części rodziny Sternbergów udało się wyemigrować z Niemiec - do Holandii, Palestyny i Afryki Południowej. Tych, którzy pozostali, przepędzono niczym bydło ku...
Batawe wędrowcy Tom 3 5/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Batawe wędrowcy Tom 3

Trzecia część cyklu „Wędrowcy”Annie znów grozi niebezpieczeństwo. To z powodu Księgi stała się celem Wędrowców z plemienia Habbatum. Dziewczyna jednak z każdym dniem jest coraz bardziej świadoma swojej mocy i wspierana przez ukochanego Leo przybliża się do odczytania własnego przeznaczenia. Czy...
Słoneczna przystań czary codzienności Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słoneczna przystań czary codzienności Tom 3

Trzeci tom bestsellerowej serii "Czary Codzienności" Czasami wszystko musi się zagmatwać, by los mógł wreszcie wskazać właściwe rozwiązanie. Życie sióstr Niemirskich bardzo się skomplikowało - w miasteczku pojawił się ktoś, kto może zniszczyć mozolnie budowane szczęście. W dodatku rodzinnemu domowi...
Przystań Julii. Seria Kwiatowa. Tom 3 0/5 Nasza cena:
31,68 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przystań Julii. Seria Kwiatowa. Tom 3

"Przystań Julii" autorstwa Katarzyny Michalak to ostatnia część z cyklu "Serii Kwiatowej", która zapadła w serca polskich czytelników. Jeżeli z niecierpliwością śledzisz losy mieszkanek ulicy Leśnych Dzwonków, na pewno ucieszy Cię wiadomość o możliwości poznania zakończenia fascynującej serii. Czy...
Burza przed ciszą córka cieni Tom 3 0/5 Nasza cena:
24,52 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Burza przed ciszą córka cieni Tom 3

Trzecia część trylogii Ewy Cielesz odkrywa dalszy ciąg nieprawdopodobnej historii Juliany. Nowe domy, praktyki u szeptuchy, ucieczki, niechciana miłość i miłość niespełniona, powojenna rzeczywistość, dobrzy ludzie, niespodziewany wr?, pasja, ciężka praca, a wreszcie własny dom. Czy wymarzony? Czy...
Gabriela szukaj mnie wśród lawendy Tom 3 4/5 Nasza cena:
25,23 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gabriela szukaj mnie wśród lawendy Tom 3

Ostatni tom lawendowej trylogii. Wracamy na półwysep Peljesac do Trpanj i wraz z Gabrielą próbujemy odszukać cień wielkiej miłości do Iwo, który przed laty zostawił dziewczynę w obcym kraju i wyjechał do Włoch. Co się wydarzyło pomiędzy energiczną blondynką i przystojnym Chorwatem? Jakie tajemnice...
Druga strona nocy zanim nadejdzie jutro Tom 3 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Druga strona nocy zanim nadejdzie jutro Tom 3

Boleśnie doświadczeni, okaleczeni duchowo bohaterowie próbują odbudować własne życie. Desperacko szukają szczęścia i swojego miejsca na ziemi. Niektórzy nie wiedzą, że los jeszcze niejeden raz wystawi ich charaktery na ciężką próbę. Inni wciąż nie mogą poradzić sobie z uczuciem straty i...
W sercu światła 0/5 Nasza cena:
34,55 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W sercu światła

Oto trzecia część trylogii Starbound TRZY ŚWIATY TRZY HISTORIE MIŁOSNE JEDEN WRÓG – Koniec tajemnic – powtarzam, chociaż wiem, że sam nie mogę złożyć takiej obietnicy. Nagle staje mi przed oczami, jak wiele niedopowiedzeń wisi jeszcze w dzielącej nas przestrzeni, jak wiele moglibyśmy jeszcze...
Droga powrotna. Trylogia ukraińska. Tom 3 0/5 Nasza cena:
13,92 zł 16,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga powrotna. Trylogia ukraińska. Tom 3

Ostatnia część Trylogii ukraińskiej Józefa Łobodowskiego.Staś Majewski trafia do przytułku dla bezdomnych dzieci, w którym podopiecznym oferuje się jedynie bestialstwo i pogardę. Nastoletniego bohatera czeka zacięta walka z prymitywnymi próbami bolszewickiej inwigilacji i wszechobecną przemocą....
Na pastwiska zielone. Saga rodziny Neshov. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,33 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na pastwiska zielone. Saga rodziny Neshov. Tom 3

Trzecia część bestsellerowej współczesnej sagi norweskiej autorki Anne B. Ragde. W powieści „Na pastwiska zielone” śledzimy dalsze losy ludzi i gospodarstwa, których poznaliśmy w powieściach „Ziemia kłamstw” i „Raki pustelniki”. Wiele może jeszcze Czytelnika zaskoczyć… Torunn walczy o utrzymanie...
Wybrane bestsellery
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
27,57 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Pierwsza miłość 5/5 Nasza cena:
22,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwsza miłość

Anka i Rozalia to dwie kobiety z tego samego rodu. Dzielą je dziesiątki lat. Jedna mieszka we współczesnej Warszawie, druga w starym dworze w dziewiętnastym wieku. Pozornie dzieli je wszystko. Realia, problemy, ludzie, czasy. Ale niespodzianie okazuje się, że bardzo wiele łączy. Czy to prawda, że...
Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 0/5 Nasza cena:
106,46 zł 146,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2

Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje...
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
26,38 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
27,60 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Metro 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Święto ognia 4/5 Nasza cena:
30,68 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święto ognia

Tata tańczy  za szybą. Podnosi rozmazane  przez deszcz ręce  i kołysze  rozmazaną przez deszcz głową, ma zamknięte oczy i ja w końcu też zamykam swoje, i śpię, i budzę się rano, i znowu jesteśmy razem. Łucja  wierzy,  że  przed  wspomnieniami  uratuje  ją  balet.  Nastka  obserwuje  świat  przez ...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,83 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
Odejdziesz ze mną? 0/5 Nasza cena:
32,88 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odejdziesz ze mną?

Finał bestsellerowej kryminalnej serii o duecie, w którym aż iskrzy. – Słyszałaś o seryjnym zabójcy ze Szczecina? – spytał Krystian. – Media nazwały go Krwawym Jastrzębiem. – Śledziłam sprawę. Pięć ofiar, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Złapany, skazany na dożywocie, nawet nie apelował. – Od...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula