Odlotowa promocja! Hity dla dzieci


Dzieciaki siedzą tylko przed ekranami?
Mamy coś, co pomoże je odkleić od elektronicznych urządzeń!

Sprawdź książki dla dzieci, które poruszają ważne tematy, rozbudzają ciekawość świata i rozwijają wiedzę.

Na stół niech wjadą gry dla dzieci: uczą zręczności, cierpliwości i spostrzegawczości, a przy tym nie pozwalają się nudzić!

W naszej promocji znajdziesz też zabawki dla maluchów i starszaków: klocki, lalki, zestawy kreatywne, autka i zabawki sensoryczne. 

Wśród tych propozycji z pewnością wybierzesz trafione i niebanalne prezenty dla dzieci, które wywołają uśmiech na małych twarzyczkach. :)

Niech zacznie się odlotowa zabawa!

Sprawdź hity dla dzieci


Planetarium. Muzeum Kosmosu - sprawdź!Planetarium. Muzeum Kosmosu
Chris Wormell, Raman Prinja 

To właśnie tutaj znajdują się największe kolekcje niezwykłych obiektów - zarówno małych meteorytów, które przemieszczają się bez większego echa, jak i galaktyk, trudnych do ogarnięcia ludzkim rozumem. Możemy obejrzeć planety, komety i księżyce, sprawdzić, jak rodzą się z wielkich mgławic gwiazdy i czym właściwie są czarne dziury.

Książka stanowi dobre źródło rzetelnej wiedzy, przedstawionej w bardzo przystępny i zachęcający sposób, lecz nie to robi największe wrażenie na czytelnikach! Ogromne znaczenie dla odbioru lektury mają kolorowe, wyraziste i wciągające ilustracje. 

 Sprawdź książkę >


Mali detektywi - sprawdź!Gra Mali detektywi

To połączenie gry detektywistycznej z mechaniką zapamiętywania. Gracze nie tylko muszą odnajdywać pary przedmiotów, ale także wydedukować, których brakuje. Mają coraz mniej czasu na wykonanie zadanie, co generuje wielkie emocje.

W grze nie występuje rywalizacja między graczami, ponieważ wszyscy mają wspólny cel. Rodzice będą mieli frajdę z pomagania swoim podopiecznym, a dzieci będą ćwiczyć pamięć i logiczne myślenie.

Elementy manualne, takie jak przekręcanie wskazówki zegara, czy wrzucanie żetonów do specjalnego otworu w planszy, są dodatkową atrakcją dla maluchów.

Sprawdź grę >


Zabawka Lama 4 w 1 - sprawdź!Lama "Rośnij ze mną" 4w1 Mattel

Przyjazna lama umożliwia zabawę na cztery sposoby w miarę wzrostu dziecka.

Mięciutki wałeczek pomaga dziecku utrzymywać pozycję na różnych etapach rozwoju – od leżenia na pleckach, przez aktywności na brzuszku, po zabawy na siedząco i spacery z pluszowym zwierzakiem.

W zestawie jest także dwustronna minimata z kieszonką do zabawy we wkładanie i wyjmowanie przedmiotów oraz trzy zabawki, w tym lusterko, które można przymocować do liścia w pyszczku lamy lub do minimaty!

Sprawdź zabawkę 


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać