9. Białystok Biega już we wrześniu! Pobiegnijmy razem

Biegnij z nami!

Białystok Biega to najstarsza impreza biegowa w naszym mieście. We wrześniu Białystok pobiegnie już dziewiąty raz! My też biegniemy, a Ty?

TaniaKsiazka.pl już od dawna wspiera biegaczy. Nie tylko jesteśmy jednym ze sponsorów 9. Białystok Biega, ale też sami weźmiemy udział w imprezie! Wśród biegaczy wypatrzysz naszą Ekipę Moltaniego. Znajdziesz nas też w miasteczku biegowym. Już dziś zdradzimy Ci, że do każdego pakietu startowego dorzucimy niespodzianki :)

#BIEGleczytam 🏃🏻‍♀️ 📚

Wszyscy wiedzą o tym, ze sport to zdrowie, a przecież im zdrowsi książkoholicy, tym więcej mają sił na czytanie książek :) Ruch jest podstawą nie tylko zdrowia, ale też szczęśliwszego życia. Skąd ta osławiona euforia biegacza? To stan wywołany przez endorfiny, hormony szczęścia. Naukowo potwierdzone zostało to, że im więcej biegasz, tym szczęśliwszy się stajesz. Podsumowując, bieganie, podobnie jak czytanie, jest nałogiem, od którego warto się uzależnić.

9. Białystok Biega, czyli...

Sławna Nocna Piątka. Już 21 września o 21:00 spotkamy się na nocnym, pięciokilometrowym biegu ulicami naszego pięknego miasta. To dystans, z którym z powodzeniem poradzą sobie mniej doświadczenie biegacze, a nawet biegaczo-spacerowicze :) Z kolei Ci, którzy mają więcej pary w nogach, Nocną Piątkę potraktują jako rozgrzewkę przed...

... Szybką Dychą! 22 września ten bieg na 10 kilometrów wyciśnie siódme i ósme poty z zawodników. Start o 10:00. Za wszystkich będziemy trzymać kciuki. :)

21 września pobiegną nie tylko duzi, ale też ci mniejsi, w biegu Homeschool Run skierowanym do dzieci. Młodsi biegacze będą startować w godzinach 16:00-17:00.

Weź udział w konkursie i pobiegnij z nami!

Do 10 września możesz wygrać jeden z pięciu pakietów startowych. Wystarczy, że wymyślisz hasło, które zagrzeje naszą Ekipę Moltaniego do biegu. Zatem główkuj i spraw, żeby nam buty pospadały z wrażenia. Więcej o konkursie dowiesz się z dedykowanego postu na naszym Fanpage'u (kliknij tutaj >>).

Jeszcze masz czas na to, żeby się zapisać

Konkurs konkursem, ale najważniejsze jest to, że na każdy z biegów można się jeszcze zapisać. Żeby wystartować na 5 i/lub 10 km, zajrzyjcie tutaj. Dzieci na bieg można zapisywać w tym miejscu. Jednak mimo tego, że w zależności od biegu zapisy trwają do 17, 20 i 21 września, to z każdym dniem miejsc zostaje coraz mniej, zatem warto się pośpieszyć.

To co, widzimy się na starcie? 🏃‍♀️💨


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać