3 miejsce w województwie podlaskim w rankingu Gazele Biznesu 2020

Gazele Biznesu 2020

Firma Glosel sp. z o.o sp.k, właściciel m.in. księgarni TaniaKsiazka.pl, już kolejny raz została Gazelą Biznesu! W rankingu zajęliśmy 3. miejsce w województwie podlaskim i 100. w ogólnej klasyfikacji, w której znalazło się ponad 4,7 tys. przedsiębiorstw z całej Polski.

Czy wiecie, że ranking małych i średnich firm Gazele Biznesu jest najstarszy i najpopularniejszy w Polsce? Zestawienie już od ponad 20 lat organizuje "Puls Biznesu", a specjaliści, przygotowując je, biorą pod uwagę obiektywne kryterium, jakim jest finansowy wynik danego przedsiębiorstwa.

Gazelą Biznesu 2020 mogła zostać firma, która działa nieprzerwanie do przynajmniej 2017 roku, a w ostatnim czasie jej dochody wzrosły. W tym roku do rankingu zakwalifikowano 4733 polskie firmy.

W zestawieniu znalazły się przede wszystkim dynamicznie rozwijające się firmy, mogące pochwalić się dużą znajomością marki (lub marek) w świadomości konsumentów. To także firmy godne zaufania.

Kolejny raz znaleźliśmy się w gronie Gazel Biznesu. Cieszymy się, tym bardziej że za nami rok pełen wyzwań: przeprowadzka do nowego, większego magazynu; ograniczenia związane z reżimem sanitarnym... Daliśmy radę i nie zamierzamy spoczywać na laurach. Co przyniesie nowy rok? Sobie i Wam życzymy przede wszystkim tego, żeby był bardziej przewidywalny i przyniósł mniej niespodzianek. 

Dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy innym tegorocznym Gazelom.

Więcej o tegorocznym rankingu: Gazele Biznesu 2020

Gazele Biznesu dyplom


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać