Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3

Autor:

Cora Reilly

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 17
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
140x205x40
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,86 zł
Nasza cena: 27,87 zł 38,90 zł Taniej o: 28%

Oto historia, która łączy wątek miłosny z niebezpiecznym światem mafii; książka, która posiada wszystko, co potrzebne, by zaskoczyć i zaintrygować czytelnika.

"Złączeni nienawiścią" autorstwa Cory Reilly to kolejna część serii o świecie pełnym zwrotów akcji i przerażających zawirowań.

Gianna jest kobietą niezależną, sama stawia sobie wyzwania i twardo stąpa po ziemi. Nigdy nie pozwala na to, by ktoś inny narzucał jej cokolwiek – sama decyduje o swoim życiu. Obiecała sobie zatem, że nigdy nie pozwoli, by spotkało ją to, czego doświadczyła jej siostra Aria – nie wyjdzie za mąż z przymusu, za mężczyznę, do którego nic nie czuje. Za wszelką cenę broni się przed tym, by nie stać się niewolnicą żadnego mężczyzny.

Te plany ma ochotę pokrzyżować Matteo Vitiello. "Ostrze", bo tak jest nazywany, zaplanował przyszłość Gianny w momencie, kiedy zobaczył ją pierwszy raz na własne oczy. Podczas ślubu swojego brata Luki ujrzał dziewczynę, która od razu wydała mu się być idealną małżonką. Za cel obrał sobie ślub z wybranką, a realizację planu ułatwia mu ojciec Gianny.

Rocco Scuderi obdarował Matteo zaufaniem i obiecał mu rękę swojej drugiej córki. Rzecz w tym, że stanowcza Gianna nie zamierza zmieniać swoich decyzji i założeń na temat małżeństwa. Nie odda swojego serca nieznajomemu, z którym nie łączy jej nawet najmniejsza iskra uczucia. Mając świadomość, że Vitiello nie odpuści, decyduje się na odważny krok – ucieczkę. W Europie odnajduje szansę na nowe życie, jednak ciągle żyje w niepewności i ukryciu przed mafią.

"Złączeni nienawiścią" to już trzecia część serii "Born in Blood". Kolejni bohaterowie, nowa opowieść o trudnej miłości i walce o swoje poglądy. Na tle mafijnej, przepełnionej niebezpieczeństwem otoczki rozgrywają się wydarzenia rodem sprzed kilkuset lat – wydanie córki za mężczyznę dla posagu bądź własnych benefitów to typowe rozwiązanie dla arystokratycznych rodzin sprzed wieków.


O autorce

Cora Reilly to pisarka mieszkająca od wielu lat w Niemczech, specjalizująca się głównie w literaturze obyczajowej i romantycznej. "Złączeni nienawiścią" należy do serii “Born in Blood Mafia Chronicles”, której poprzednimi częściami są "Złączeni obowiązkiem" oraz "Złączeni honorem". W 2020 roku autorka wydała książkę "Twisted hearts", która jeszcze nie doczekała się tłumaczenia na język polski.

Recenzje (17)
 1. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  ICH WALKA O DOMINACJĘ SZYBKO ZMIENIA SIĘ W NAPĘDZANE NIENAWIŚCIĄ NOCE PEŁNE NAMIĘTNOŚCI

  „Złączeni nienawiścią” autorstwa Cory Reilly to trzeci tom serii „Born in Blood”, której głównymi bohaterami są Gianna i Matteo.

  Gianna jest kobietą niezależną, sama stawia sobie wyzwania i twardo stąpa po ziemi. Nigdy nie pozwala na to, by ktoś inny narzucał jej cokolwiek – sama decyduje o swoim życiu. Obiecała sobie zatem, że nigdy nie wyjdzie za mąż z przymusu, za mężczyznę, do którego nic nie czuje. Za wszelką cenę broni się przed tym, by nie stać się niewolnicą żadnego mężczyzny. Jednakże, te plany ma ochotę pokrzyżować Matteo „Ostrze” Vitiello, który w momencie, kiedy zobaczył ją po raz pierwszy postanowił, że zostanie ona jego żoną. Ku zaskoczeniu wszystkich dziewczyna spełnia swoje groźby i kilka miesięcy przed ślubem wymyka się ochroniarzom i ucieka do Europy, gdzie zaczyna nowe życie. Jednak Gianna dobrze wie, że mafia nigdy nie przestanie jej szukać, a ukrywanie się przed jej mackami jest niezwykle trudne. Szczególnie kiedy poluje na nią jeden z najlepszych łowców – Matteo Vitiello.

  Główna bohaterka jest osobą upartą, niepokorną i bardzo pyskatą, mówi co myśli i nie liczy się z konsekwencjami. Główną męską postacią kierują emocje, najpierw robi później myśli. Przez co razem tworzą mieszankę wybuchową. Ale nie da się ukryć, że świetnie do siebie pasują.

  Książka jest równie wciągająca co wcześniejsze tomy, szybko i przyjemnie się ją czyta. Jako pierwsza została podzielona na dwóch bohaterów narracji. Opowiada Gianna, dzięki czemu poznajemy jej sposób myślenia i punkt widzenia w danej sytuacji. Jednakże, opowiada też Matteo, co także daje nam możliwość poznania go bliżej. Historia pełna zwrotów akcji, silnych emocji targających głównymi bohaterami, momentami również zabawna. Bardzo fajnie mi się ją czytało, jak najbardziej polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  A dziś, nasze kilka słów o Złączonych nienawiścią od Cora Reilly.

  Po Złączonych honorem i Złączonych obowiązkiem nadszedł czas na następną część serii napisanej przez Corę Reilly. Przeczytanie Złączonych nienawiścią było przyjemną czynnością. Ta seria mafijna na długo zagości w naszych ulubieńcach, czego nie możemy powiedzieć o Giovannie., głównej bohaterce tej części. Jednak o tym później…

  Wydawnictwo NieZwykłe sprawiło nam wielką przyjemnością wydając trzecią część serii Born in Blood Mafia Chronicles. Byłyśmy karmione pojedynczymi rozdziałami po przeczytaniu, których wariowałyśmy. Zachęcały nas, powodowały niedosyt. Byłyśmy zachłanne, ale czekałyśmy mimo wszystko cierpliwie do dnia premiery. Czy się rozczarowałyśmy? Tak i nie.

  Nasze wyobrażenia o tej książce spełniły się w 100%. Jednak porównywałyśmy ją do wcześniejszych ulubionych przez nas części. Może właśnie w ten sposób ją skrzywdziłyśmy. Jednak po zapoznaniu się z poczynaniami Gianny, czujemy się niewinne. Według nas główna postać kobieca była najsłabszym ogniwem trzeciej części. A jeżeli nie najsłabszym to najbardziej denerwującym.

  Wróćmy jednak do naszych przemyśleń, czas na Gianne jeszcze przyjdzie.

  Kasia bardzo lubi Luce i określa go mianem ptasiego mleczka.

  Darka swojego ulubieńca Dantego porównała do Rafaello.

  Czym dla nas będzie boski i bezwzględny Mateo?

  Szorstki, władczy i bezkompromisowy hmmm, którą słodyczą będzie ? Długo nie mogłyśmy się zdecydować, wbrew oczekiwaniom jest to trudne zadanie.

  Mateo jest niczym lody. Zimny jednak słodki. Topnieje na samą myśl o ukochanej jednocześnie zachowując zimną krew mordercy i mafioso. Ma tyle różnych oblicz, że zdecydowanie nie określimy jakim smakiem lodów jest. Każda z Was niech sama pomyśli, którym smakiem lodów mógłby być Mateo.

  Wiemy, może to się wydawać dziwne, że mordercę i członka włoskiej mafii porównujemy do słodyczy. Przecież ON powinien być antybohaterem. Nie idealizujemy ani jego charakteru, ani całokształtu zachowania. Po prostu w naszym odczuciu był bardziej pozytywny niż Gianna. I dochodzimy do sedna sprawy. Nie, oczywiście, że nie zdradzimy Wam fabuły książki, jej zakończenia i pikantnych szczegółów. Do tego dojdziecie sami po przeczytaniu książki. My o Giovannie napiszemy jedynie, a może nawet aż tyle, że była samolubną i egoistyczną dziewczyną. Liczyło się dla niej swoje dobro, nie tych, których wplątała w swoje intrygi. Twarda i zasadnicza, a gdy mleko się rozlało ciężko było sprostać konsekwencją. Uparta i wygadana niekiedy nam imponowała. Jednak jeden błąd przekreślił naszą sympatię do drugiej córki z rodziny Scuderi.

  Mateo już podczas pierwszego spotkania z Gianną postanowił za wszelką cenę ją poślubić i od razu na weselu Arii i Luki postawił porozmawiać o tym z ojcem dziewczyny i "zaklepać" ją dla siebie. Jednak Gianna od samego początku nie była tym faktem zachwycona. Całe życie pielęgnowała uczucie nienawiści do aranżowanych małżeństw. Dla niej to było niewyobrażalne wyjść za kogoś bez miłości. Ale musimy przyznać że mogła trafić gorzej, na jakiegoś starego oblecha, tu Mateo stał się bohaterem ratując ją przed takim życiem...

  Musimy też przyznać, że to rola męska bardzo pociągnęła tu fabułę i akcję. Jego relacja z bratem i jego uczucia, bardziej nas interesowały niż Gianny. Ta dziewczyna była bardzo irytująca i denerwowało nas jej zachowanie, dopiero pod koniec zyskała w naszych oczach, ale tylko odrobinę :)

  W sumie samo dopasowywanie słodyczy do postaci z tej serii sprawia nam wiele przyjemności. I będziemy kontynuowały ten zabieg w przypadku następnych książek Cory Reilly :D

  A jak wiadomo już niedługo (27.05.2020 r.) w sprzedaży będzie dostępna czwarta część pt. Złączeni pokusą… Nas pokusi i w jej kierunku wkrótce podążymy. Za to tytuł Złączeni nienawiścią jest jak najbardziej adekwatny do treści książki i odwzorowuje uczucia głównych bohaterów.

  Książka przyniosła zamierzony efekt. My, Księżniczki miałyśmy o czym dyskutować. A przecież właśnie oprócz sympatii do książek ważne jest by móc się nimi dzielić. Dlatego właśnie dzisiaj szczerze dzielimy się z Wami naszą opinią o Złączonych nienawiścią.

  Intrygująca, miejscami irytująca, ale powodująca w naszej wyobraźni istny film akcji, przeplatany miłością i nienawiścią. Czekamy na więcej takich historii

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Gianna to charakterna, pyskata, a przy tym niezwykle seksowna i pewna siebie kobieta. Bohaterka ma swoje zdanie i nie boi się mówić tego co myśli, choć często spotyka ją za to kara. Dziewczyna jest uparta i obiecała sobie, że nie zostanie żoną zupełnie obcego mężczyzny, z którym nie łączy ją żadne uczucie. Jednak Matteo zamierza się z nią ożenić. Już kiedy zobaczył bohaterkę na ślubie brata wiedział, że musi ją zdobyć. Rocco Scuderi obiecał Matteo rękę swojej niepokornej córki. Gianna nie zamierza jednak tak łatwo się poddać i wciąż deklaruje, że nie wyjdzie za mąż z przymusu. Bohaterka faktycznie stawia na swoim. Kilka miesięcy przed ślubem udaje jej się uciec do Europy, gdzie zaczyna nowe życie. Ma jednak świadomość, że mafia nie spocznie dopóki jej nie znajdzie. Do tego poszukuje jej jedne z najlepszych łowców- Matteo Vitiello. Jak potoczą się losy bohaterów?

  "Złączeni nienawiścią" to kolejna część mafijnej serii, na którą bardzo czekałam. Mocni, wybuchowi bohaterowie, którzy nie boją się walczyć o swoje i brać tego czego pragną. Może nie jest to moja ulubiona część, jednak również jest świetna i wciągająca. Przede wszystkim jest utrzymany ten mroczny, niebezpieczny, mafijny klimat, a przy tym jest seksownie, drapieżnie. Dwójka głównych bohaterów to mieszanka wybuchowa, jednak nie mogą zaprzeczyć, że coś ich do siebie ciągnie. Potyczki słowne, spojrzenia pełne pożądania i to elektryzujące przyciąganie jest tak świetnie opisane, a przez to wyczuwalne, że nikt nie ma wątpliwości, że ta dwójka idealnie do siebie pasuje. Historia pełna zwrotów akcji, wątpliwości dręczących bohaterów, a także ciągłej walki o siebie i swoją niezależność. Lektura, która wciąga od pierwszych stron, a czym dalej tym trudniej ją odłożyć. Książka, która pokazuje jak trudno uciec ze świata, w którym żyło się od małego. Jak ciężko zapomnieć o kimś, kto zawrócił nam w głowie i całował tak jak nikt przedtem. Jak cienka jest granica między miłością a nienawiścią. Groźna, momentami zabawna, bywa też, że wzruszająca historia o rodzinie, przyjaźni, miłości. O przezwyciężaniu własnych słabości. Lektura, która pochłania i zapewnia kilka godzin wrażeń. Bardzo polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „W naszym świecie wręczenie komuś pierścionka było niczym znakowanie bydła. Wszyscy mieli wiedzieć, do kogo należałam”.

  Gianna jest pewną siebie i swoich przekonań dziewczyną. Nie chce żyć według narzuconych jej przez mafię reguł. Nie chce być żoną na pokaz, uległą i posłuszną swojemu panu i władcy. Całą sobą buntuje się przeciwko takiemu traktowaniu. Charakterna, z niewyparzonym językiem, – za który często jej się obrywa od ojca, nieznoszącego sprzeciwu i samowoli. Wpadła w oko Matteo, który planuje ją poślubić. Niespodziewanie, kilka miesięcy przed planowanym ślubem dziewczyna ucieka. Wie, że w ten sposób zhańbiła narzeczonego i rodzinę, jej los zostaje przesądzony. Z mafii się nie odchodzi, tylko śmierć jest ucieczką.

  Opowieść z jednej strony ukazuje potrzebę bycia z drugim człowiekiem, a z drugiej ogromną obawę przed zaufaniem. W tym świecie nikomu nie można ufać. Kto jest wrogiem, a kto przyjacielem? Miłość, przyjaźń, mocne, głębokie uczucia przychodzą stopniowo. Między naszymi bohaterami czuć narastające napięcie i wzajemne przyciąganie. Dokonuje się w nich stopniowa przemiana, uczucie narasta i wywołuje sprzeczne emocje. Sceny erotyczne – tych tu nie brakuje – mocne, gwałtowne, ukazane jednak w subtelny, a przy tym wyrafinowany sposób. Lojalność, posłuszeństwo, zakazy, nakazy. Nienawiść ściera się z pożądaniem. Determinacja, silna wola, ogromna chęć wolności. Trudne skomplikowane relacje międzyludzkie, miłość do rodzeństwa, wzajemne wspieranie i pomoc. Obojętność i wyrachowany stosunek do dzieci, które mają być sposobem na uzyskanie własnych korzyści. Brak miłości, czułości, zrozumienia. Poznajemy niebezpieczny i bezwzględny mafijny świat. Pełen bogactwa, bezduszności, mściwości, bezwarunkowego posłuszeństwa.

  Niesamowicie wciągająca opowieść z pazurem, całkowicie przykuła moją uwagę. Autorka umiejętnie i z dużym wyczuciem ukazała ogromne emocje, nie sposób ich nie odczuć. Cała seria bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, czekam na kolejną część. Polecam :) Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Tym razem autorka przedstawiła nam losy Gianny i Matteo.

  Gianna w ani jednym procencie nie przypomina grzeczniej i posłusznej dziewczynki. Jest charakterna i ma cięty język. Zawsze musi coś powiedzieć, nawet w momencie, w którym powinna trzymać gębę na kłódkę. Od samego początku sprzeciwia się rozkazom, które są wydawne pod jej adresem. Nienawidzi życia w rodzinie mafijnej i za żadne skarby nie chcę poślubić niebezpiecznego mafioza Matteo Vitielliego. Dlatego postanawia zagrać wszystkim na nosie i uciec jak najdalej.

  Matteo znany jest ze swej upartości i tego, że nie słucha tylko robi co chce. Kocha swojego brata i poświęciłby za niego życie, ale jedno ich różni. Luca by się pozbył Gianny na pierwszy lepszy sposób, a Matteo nie. Gdy ta ucieka, wyrusza za nią by ją znaleźć.

  Ta znajomość równa się czystej nienawiści połączonej z pożądaniem i namiętnością. Tych dwoje i ich wybuchowe charaktery sprawiają, że książka jest ciekawa i można się pośmiać. Nie brakuje scen brutalnych i niebezpiecznych. Książkę czyta się szybko i trudno się oderwać. Tak jak w poprzednich częściach mamy styczność z opisem z obu perspektyw, co według mnie jest świetnym pomysłem, ponieważ pozwala poznać odczucia i myśli bohaterów

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 12 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,94 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2

Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek. Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina. Nie była ona już panną,...
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 5/5 Nasza cena:
27,94 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Perska miłość. Tom 4. Perska nienawiść 0/5 Nasza cena:
25,20 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perska miłość. Tom 4. Perska nienawiść

Nowa książka autorki bestselleru "Byłam kochanką arabskich szejków". Znana z kart "Perskiej miłości" Lidka po dramatycznej ucieczce z Kuwejtu wiedzie w Polsce ustabilizowane życie. Razem z dziećmi wyjeżdża na wakacje na Majorkę, gdzie poznani mężczyźni zabiegają o jej względy. Czy kolejny raz...
Nienawiść, którą dajesz 5/5 Nasza cena:
22,50 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nienawiść, którą dajesz

„The Hate U Give Little Infants F... Everybody” Tupac Amaru Shakur Zwycięzca William C. Morris Award • National Book Award Longlist • Printz Honor Book • Coretta Scott King Honor Book • Bestseller New York Timesa! Najlepszy debiut w kategorii „Autor 2017” na Goodreads, Najlepsza książka w kategorii...
Silniejszy od nienawiści - Tim Guénard 5/5 Nasza cena:
23,11 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Silniejszy od nienawiści - Tim Guénard

Wstrząsająca autobiografia człowieka, który umiał wyzwolić się z zaklętego kręgu nienawiści i przemocy. Katowany przez ojca, trafił do domu poprawczego, a potem - mając kilkanaście lat - żył na ulicy. Mimo to, dzięki własnemu uporowi i pomocy ludzi związanych z Arką Jeana Vaniera całkowicie zmienił...
Nienawiść, którą dajesz 0/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nienawiść, którą dajesz

„The Hate U Give Little Infants F... Everybody”Tupac Amaru Shakur Zwycięzca William C. Morris Award • National Book Award Longlist • Printz Honor Book • Coretta Scott King Honor Book • Bestseller New York Timesa! Najlepszy debiut w kategorii „Autor 2017” na Goodreads, Najlepsza książka w kategorii...
eBook Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,36 zł 29,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2 mobi epub

Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek. Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina. Nie była ona już panną,...
eBook Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 mobi epub 5/5 Nasza cena:
25,46 zł 29,52 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 mobi epub

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Łabędź i Szakal. W towarzystwie zabójców. Tom 3 5/5 Nasza cena:
29,29 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łabędź i Szakal. W towarzystwie zabójców. Tom 3

Fredrik Gustavsson nigdy nie sądził, że mógłby się zakochać. Był przekonany, że żadna kobieta nie zaakceptuje jego okrutnej natury. Aż pewnego dnia poznał Seraphinę, kobietę tak samo brutalną i spragnioną krwi jak on. Spędzili razem dwa krótkie, ale niezapomniane lata, przepełnione pożądaniem,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula