Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1

Autor:

Cora Reilly

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 34
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
285
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,99 zł
Nasza cena: 25,25 zł 38,90 zł Taniej o: 35%

"Złączeni honorem" to opowieść o gangsterskim życiu oraz niebezpiecznym, zaaranżowanym małżeństwie. Czy w brutalnym świecie jest miejsce na miłość?

Aria to piękna, niewinna nastolatka, która za sprawą decyzji swoich rodziców zostaje narzeczoną najstarszego syna szefa nowojorskiej mafii. Ruch ten ma zacieśnić więzy pomiędzy dwoma jeszcze do niedawna wrogimi sobie rodami. Jak potoczą się losy dziewczyny? Czy przeznaczony jej na męża mężczyzna to człowiek godny zaufania, któremu Aria będzie mogła oddać swoje serce?

W wieku 15 lat Aria zostaje narzeczoną Luki Vitiellego, syna szefa największej nowojorskiej mafii, jaką jest Cosa Nostra. Sama myśl o ślubie z nim jest dla dziewczyny przerażająca. Nie dość, że mężczyzna jest jej całkiem obcy, to w dodatku jego przydomek "Imadło" wziął się od tego, że pewnego razu skręcił kark swojemu wrogowi. Poza tym drobnym szczegółem Luca to z pozoru kawaler idealny: jest przystojny, bogaty, a jego urok sprawia, że cały czas kręcą się koło niego piękne dziewczyny z wyższych sfer. Żadna z nich nie dostrzega jego wnętrza. Zły chłopiec, którego rolę odgrywa idealnie, nie jest tylko pozą, za aroganckim uśmiechem i pięknymi oczami kryje się żądza mordu.

Mimo uzasadnionych obaw po osiągnięciu 18. roku życia dziewczyna postanawia zaryzykować i wyjść za tego potwora. Aria przełamuje strach i postanawia związać się z mężczyzną, który został jej narzucony siłą. Nauczona doświadczeniem wie, że każdy człowiek, nawet ten, który zachowuje się jak zimny drań, ma swoje uczucia - ukrywa je tylko głęboko w sercu. Postanawia odnaleźć je w Luce i sprawić, by serce groźnego gangstera zabiło mocniej na jej widok. Czy jej się to uda? Krok po kroku śledzimy zmiany zachodzące w relacjach pomiędzy głównymi bohaterami, raz przeżywając momenty grozy, a raz ciesząc się z drobnych sukcesów. Pierwszoosobowa narracja Arii dodaje opowieści wiarygodności i sprawia, że czujemy się, jakbyśmy to my byli bohaterami książki.


O autorce

Cora Reilly to znana autorka romansów, powieści erotycznych i powieści dla dorosłych z gatunku New Adult. "Złączeni honorem" to pierwsza część jej cyklu "Born in Blood Mafia Chronicles". Jest to na razie jedyna przetłumaczona na język polski książka tej autorki; została ona przyjęta na tyle ciepło, że w drodze do wydania czekają już kolejne tomy.

Recenzje (34)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego.

  „Złączeni honorem" to opowieść o gangsterskim życiu oraz niebezpiecznym, zaaranżowanym małżeństwie. Czy w brutalnym świecie jest miejsce na miłość?

  „Z krwi zrodzeni, w krwi zaprzysiężeni.” ~ Cora Reilly, Złączeni Honorem

  Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice zaręczyli ją z Lucą „Imadło” Vitiellim, najstarszym synem szefa nowojorskiej Cosa Nostry, aby zapewnić pokój między rodami. Luca to z pozoru kawaler idealny: jest przystojny, bogaty, a jego urok sprawia, że cały czas kręcą się koło niego piękne dziewczyny z wyższych sfer. Żadna z nich nie dostrzega jego wnętrza. Zły chłopiec, którego rolę odgrywa idealnie, nie jest tylko pozą, za aroganckim uśmiechem i pięknymi oczami kryje się żądza mordu. Jak potoczą się losy dziewczyny? Czy przeznaczony jej na męża mężczyzna to człowiek godny zaufania, któremu Aria będzie mogła oddać swoje serce?

  „Kiedy rzucił marynarkę na podłokietnik fotela przy oknie, napięły się mięśnie jego przedramion. Cały składał się z mięśni, siły i władzy, ja za to równie dobrze mogłam być ze szkła... - wystarczył jeden niewłaściwy dotyk, abym rozpadła się w drobny mak.” ~ Cora Reilly, Złączeni Honorem

  Mimo uzasadnionych obaw po osiągnięciu osiemnastego roku życia dziewczyna jest zmuszona wyjść za mąż za tego potwora. Niemniej jednak, Aria przełamuje strach i postanawia związać się z mężczyzną, który został jej narzucony siłą. Nauczona doświadczeniem wie, że każdy człowiek, nawet ten, który zachowuje się jak zimny drań, ma swoje uczucia, ukrywa je tylko głęboko w sercu. Postanawia odnaleźć je w Luce i sprawić, by serce groźnego gangstera zabiło mocniej na jej widok. Czy jej się to uda?

  „Gdy wypowiedział ostatnie słowa przysięgi, wsunął na mój palec obrączkę, wykonaną z białego złota i dwudziestu brylancików. To powinno stanowić symbol miłości i oddania, ale w naszym przypadku oznaczało, że stałam się własnością mężczyzny, którego poślubiłam. Do końca życia miało przypominać mi o złotej klatce, w której zostałam uwięziona. Słowa przysięgi: "Dopóki śmierć nas nie rozłączy", nabrały więc zupełnie innego znaczenia niż dla większości ludzi wstępujących w związek małżeński. W naszym świecie nie istniało coś takiego jak rozwód, miałam należeć do Luki aż do swojej żałosnej śmierci. Ostatnie słowa ślubowania, które składali mężczyźni, wstępując w szeregi mafii brzmiały: "Wstępuję za życia, odejdę w chwili śmierci." - mogły więc równie dobrze stanowić zakończenie mojej przysięgi małżeńskiej.” ~ Cora Reilly, Złączeni Honorem

  Powieść Cory Reilly jest fajnie napisana, szybko i wygodnie się ją czyta. Pierwszoosobowa narracja Arii dodaje opowieści wiarygodności i sprawia, że czujemy się, jakbyśmy to my byli bohaterami książki. A z każdą następną stroną coraz trudniej się oderwać. Krok po kroku śledzimy zmiany zachodzące w relacjach pomiędzy głównymi bohaterami, raz przeżywając momenty grozy, a raz ciesząc się z drobnych sukcesów.

  „Moje serce należało do niego, nawet jeśli ON nie miał serca, które mógłby mi oddać.” ~ Cora Reilly, Złączeni Honorem

  Książka jest niesamowita! Po prostu CZAD! Przeczytałam ją w trzy wieczory. Przyznaję, że nie spodziewałam się, że aż tak mnie wciągnie. Historia głównych bohaterów działała uzależniająco, miałam problem się od niej oderwać, tak bardzo byłam ciekawa co się wydarzy dalej. Gorąco polecam panom romansów mafijnych, bo jest warta przeczytania. A tym czasem zabieram się za drugą część

  .

  „.Może miłość jest ryzykiem, ale chcę je podjąć, bo jak powiedziałaś miłość nie jest wyborem. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że się zakocham, ani nawet, że potrafię pokochać kogoś tak, jak kocham Ciebie. Walczyłem z tym. Okazało się jednak, że pierwszy raz w życiu chciałem przegrać.” ~ Cora Reilly, Złączeni Honorem

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  "Złączeni honorem", to mroczna i niebezpieczna historia o aranżowanym małżeństwie w świecie brutalnej mafii, ale także o prawdziwych uczuciach rodzących się mimo strachu i wbrew logice. Nie ukrywam, że nie jest to książka dla wszystkich. Niektórych oburzy innych zniesmaczy jeszcze innych wynudzi, ale jeśli lubicie mroczne erotyki z gatunku tych naprawdę lekkich ale i pełnych emocji, będziecie zadowoleni z lektury. Ja nadal nie mogę zdecydować czy takie mroczne książki lubię czy nie, chyba właściwa odpowiedź to "czasami", ale zaskakująco dobrze czytało mi się tą konkretną pozycję. Liczę, że w kolejnych tomach autorka obok niesamowitych emocji postawi również trochę więcej mafijnych opisów i akcji samej w sobie, bo tym razem niestety mi tego zabrakło. Mimo wszystko polecam wam „Złączonych honorem” na wakacyjny relaks, choć ostrzegam-w te upały czytanie może okazać się niebezpieczne, bo to piekielnie gorąca historia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  𝑴𝒐𝒋𝒆 𝒔𝒆𝒓𝒄𝒆 𝒏𝒂𝒍𝒆𝒛𝒂𝒍𝒐 𝒅𝒐 𝒏𝒊𝒆𝒈𝒐, 𝒏𝒂𝒘𝒆𝒕 𝒋𝒆𝒔𝒍𝒊 𝒐𝒏 𝒏𝒊𝒆 𝒎𝒊𝒂𝒍 𝒔𝒆𝒓𝒄𝒂, 𝒌𝒕𝒐𝒓𝒆 𝒎𝒐𝒈𝒍𝒃𝒚 𝒎𝒊 𝒐𝒅𝒅𝒂𝒄

  Mówi się, że każdy z nas jest kowalem swojego losu. Jednak życiowa ścieżka Arii została z góry utkana przez mafijną rodzinę, w której przyszło jej dorastać. Czy będzie w stanie pogodzić się z przeznaczeniem, od którego nie ma drogi ucieczki? Czy aranżowane małżeństwo okaże się pułapką, której tak bardzo się obawia?

  Bezwzględny świat wypełniony krwawymi morderstwami może wydawać się dosyć nietypowym tłem dla miłosnej relacji, ale jeśli już tworzyć tak osobliwą mieszankę, to tylko tak, jak zrobiła to Reilly.

  Przede wszystkim oparła ona stworzoną przez nią historię na solidnych mafijnych fundamentach, ukazując bezlitosne reguły obowiązujące ich członków. Od samego początku wciąga czytelnika w tę niebezpieczną, pełną okrucieństwa i brutalności rzeczywistość, równocześnie z każdą kolejną stroną stopniowo wplątując w nią wątek romantyczny.

  Główni bohaterowie to skrajne przeciwieństwa - ON piekielnie pewny siebie, odarty z jakichkolwiek uczuć, ona z kolei kompletnie zagubiona, rozbita. Oboje będą musieli przesunąć swoje dotychczasowe granice, a rodząca się pomiędzy nimi więź będzie wymagała czegoś, czego tak bardzo boją się sobie nawzajem ofiarować - zaufania.

  Zdaję sobie sprawę, iż ze względu na wulgarność nie jest to pozycja dla każdego, jednak jeśli macie już dość mdłych i schematycznych romansów, ten będzie od nich idealną odskocznią. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Dawno nie czytałam tam dobrej książki, bardzo mnie wciągnęła 😊

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Wybrałam książkę z podstawami rosyjskiego. Znał tylko włoski i angielski. Równie dobrze mogłam zaznajomić się z językiem wroga w czasie, gdy Dante będzie zajęty ignorowaniem mnie."

  .

  Z mafijnymi małżeństwami już tak bywa, że prawie nigdy nie są zawierane z miłości. Nie inaczej jest w przypadku Dantego i Valentiny. Oboje mają już za sobą jeden ślub i oboje przedwcześnie stracili swoich małżonków. Ich związki jednak bardzo się od siebie różniły. Dante był szaleńczo zakochany w swojej żonie i chociaż minęły już cztery lata od jej śmierci, wciąż nie umie o niej zapomnieć i zbliżyć się do innej kobiety. Valentina natomiast, poślubiła swojego przyjaciela, ale ich małżeństwo od początku do końca było czystą fikcją, ponieważ jej mąż tak naprawdę był gejem, a jego przyjaciółka zgodziła się pomóc mu w zatajeniu prawdy. Bo musicie wiedzieć, że w rodzinach mafijnych nie toleruje się homoseksualizmu. I chociaż to Dante jest tym, który zawsze dostaje to, czego chce, tym razem to Val postanawia postawić na swoim i sprawić by jej mąż zaczął ją zauważać.

  Chociaż "Złączeni obowiązkiem" to druga część serii Born in Blood Mafia, to spokojnie możecie ją czytać bez znajomości tomu pierwszego (chociaż zachęcam Was żebyście jednak przeczytali oba). Autorka po raz drugi wprowadziła mnie w historię, która mnie wciągnęła, niejednokrotnie zaskoczyła, ale i zdenerwowała, głównie za sprawą podejścia mafijnego kręgu do kobiet (chociaż powinnam być do tego przyzwyczajona po przeczytaniu pierwszej części) i homoseksualizmu. Wydawało mi się, że domyślam się, w jakim kierunku zmierza historia, aż tu nagle Autorka zsyła na mnie "bombę", która sprawiła, że nie wiedziałam, czy zbierać szczękę z podłogi, czy może jednak zaczekać, co jeszcze wymyśliła Autorka. Wybrałam tą pierwszą opcję i to był błąd, bo czekała na mnie jeszcze jedna "bomba". Cały czas zastanawiałam się, czy bardziej lubię bohaterów z pierwszej czy drugiej części, która historia bardziej przypadła mi do gustu i w sumie oceniłabym to jako remis, ale ze wskazaniem na tom drugi (bez protestów, wymyślam swój własny system oceniania 😁) bo po prostu wydaje mi się, że pomysł na historię jest minimalnie ciekawszy. Sięgając po tę serię musicie jeszcze pamiętać, że sporo w niej scen erotycznych, ale spokojne: wszystko z umiarem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 28 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

Najczęściej kupowane razem
 • -35%
  Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2

  Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2

  Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek. Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina. Nie była ona już panną,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,25 zł 38,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3

  Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3

  Niecierpliwie wyczekiwana historia niezwykle niebezpiecznego mafiosa Matteo i niepokornej Gianny! Gianna obiecała sobie, że nigdy nie podzieli losu swojej siostry Arii, która została żoną zupełnie obcego mężczyzny. Tak nie będzie wyglądała przyszłość Gianny, choćby miała zapłacić za to własną...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,25 zł 38,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4

  Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4

  Czwarty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia i mimo upływu lat jej uczucia wobec niego się nie zmieniły. Teraz, kiedy jest już w wieku, w którym według mafijnych standardów może wziąć ślub, ma nadzieję, że w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,85 zł 38,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Złączeni zemstą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 5

  Złączeni zemstą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 5

  Piąty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Był jej karą. Losem gorszym niż śmierć. Nikt nie wie, jak naprawdę ma na imię. Mówią na niego Growl, ale za plecami nazywają go Bękartem. Na gardle ma bliznę, której pochodzenia nikt nie zna. W jego spojrzeniu nie ma niczego...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,24 zł 38,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Luca Vitiello. Born in Blood Mafia Chronicles

  Luca Vitiello. Born in Blood Mafia Chronicles

  Bestsellerowa powieść Złączeni honorem z perspektywy Luki Vitiello! Luca był potworem. Okrucieństwo płynęło w jego żyłach niczym trucizna, podobnie jak u każdego mężczyzny z rodziny Vitiello. Jego ojciec zatroszczył się, żeby syn nigdy o tym nie zapominał. Ojcowski nóż i nieznoszące sprzeciwu słowa...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,89 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Złączeni miłością. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 6

  Złączeni miłością. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 6

  Szósty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Kontynuacja historii Arii i Luki ze Złączonych honorem. Nikt nie przypuszczał, że się w sobie zakochają. Kiedy Aria została oddana Luce, wszyscy byli pewni, że przyszły capo ją złamie. Aria spodziewała się najgorszego po mężczyźnie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,32 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1

  Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1

  Pierwszy tom nowej serii mafijnej! Ponad milion odsłon na Wattpadzie! – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga. – Milion – odpowiada przez zaciśnięte zęby. Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała, że jej brat Nick...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,87 zł 38,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2

  Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2

  Drugi tom serii, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Tarasow zapłacisz mi za wszystko i będziesz smażył się w piekle. - Jordan Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła, że jego serce zabiło...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,25 zł 38,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1

  Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1

  Nowa powieść autorki bestsellerowej "Turbulencji" i serii Domniemanie niewinności Michael Leighton, dyrektor nowojorskiego wydawnictwa i znany playboy, szuka nowej asystentki. Dotychczasowe kandydatki nie potrafiły sprostać jego oczekiwaniom. Aż pojawiła się ona. Mya nie cierpi swojego nowego...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,92 zł 29,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Ryzyko Gangstera. Gangsterzy. Tom 3

  Ryzyko Gangstera. Gangsterzy. Tom 3

  Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Mafia to ja. Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie, że nawet ON ma swój słaby punkt. Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,25 zł 38,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket) 5/5 Nasza cena:
9,72 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 (pocket)

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Złączeni przeszłością. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 7 5/5 Nasza cena:
25,89 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni przeszłością. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 7

Siódmy tom słynnych "Złączonych"! Dante złożył przysięgę. Zarzekł się, że mafia będzie dla niego najważniejsza. Że nic ani nikt nie stanie ponad nią. Pięć razy nie dotrzymał obietnicy. Pięć razy zdradził mafię i udało mu się to zakamuflować. Jego ojciec nauczył go, jak skrywać emocje. Dante...
Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4 5/5 Nasza cena:
24,85 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4

Czwarty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia i mimo upływu lat jej uczucia wobec niego się nie zmieniły. Teraz, kiedy jest już w wieku, w którym według mafijnych standardów może wziąć ślub, ma nadzieję, że w...
Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,25 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2

Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek. Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina. Nie była ona już panną,...
Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,25 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3

Niecierpliwie wyczekiwana historia niezwykle niebezpiecznego mafiosa Matteo i niepokornej Gianny! Gianna obiecała sobie, że nigdy nie podzieli losu swojej siostry Arii, która została żoną zupełnie obcego mężczyzny. Tak nie będzie wyglądała przyszłość Gianny, choćby miała zapłacić za to własną...
Złączeni krwią. Antologia. Born in Blood Mafia Chronicles 5/5 Nasza cena:
25,50 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni krwią. Antologia. Born in Blood Mafia Chronicles

Trzeci, finałowy tom niewiarygodnej serii określanej „debiutem roku”! „Czyż nie tak kończyły się wszystkie piękne historie, w których księżniczka odważyła się pokochać potwora?’’. Jedna krótka chwila zburzyła szczęśliwą wizję przyszłości i zgasiła nikły płomień nadziei, jaki zrodził się w sercu...
Luca Vitiello. Born in Blood Mafia Chronicles 5/5 Nasza cena:
25,89 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Luca Vitiello. Born in Blood Mafia Chronicles

Bestsellerowa powieść Złączeni honorem z perspektywy Luki Vitiello! Luca był potworem. Okrucieństwo płynęło w jego żyłach niczym trucizna, podobnie jak u każdego mężczyzny z rodziny Vitiello. Jego ojciec zatroszczył się, żeby syn nigdy o tym nie zapominał. Ojcowski nóż i nieznoszące sprzeciwu słowa...
Złączeni zemstą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 5 5/5 Nasza cena:
25,24 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni zemstą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 5

Piąty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Był jej karą. Losem gorszym niż śmierć. Nikt nie wie, jak naprawdę ma na imię. Mówią na niego Growl, ale za plecami nazywają go Bękartem. Na gardle ma bliznę, której pochodzenia nikt nie zna. W jego spojrzeniu nie ma niczego...
Pakiet The Camorra Chronicles. Tomy 1-3: Złamana lojalność, Złamane emocje, Złamana duma 5/5 Nasza cena:
78,27 zł 124,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet The Camorra Chronicles. Tomy 1-3: Złamana lojalność, Złamane emocje, Złamana duma

Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1 Nowa seria autorki słynnych „Złączonych"! Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak ON zostanie consigliere w chicagowskim oddziale. Jednak tak się nie dzieje. Skazany na śmierć, ledwo żywy...
Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,89 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1

Nowa seria autorki słynnych „Złączonych"! Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak ON zostanie consigliere w chicagowskim oddziale. Jednak tak się nie dzieje. Skazany na śmierć, ledwo żywy czternastoletni chłopak walczy o przetrwanie. Mafijny...
Złamane więzi. The Camorra Chronicles. Tom 4 5/5 Nasza cena:
28,26 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane więzi. The Camorra Chronicles. Tom 4

Czwarty tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Kiara i Nino ze Złamanych emocji powracają! Kiara zawsze marzyła o kochającej się rodzinie. Nigdy nie sądziła, że stworzy ją z jednym z braci Falcone. Teraz ma coś, o co warto walczyć. Nino i Kiara zostali naznaczeni przez traumatyczne...
Słodka pokusa 5/5 Nasza cena:
25,30 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodka pokusa

Jednotomowa historia autorki słynnych „Złączonych”! Po stracie żony Cassio zostaje sam z dwójką małych dzieci. Musi szybko znaleźć dla nich matkę, a dla siebie kobietę, która ogrzeje jego łóżko. Cassio ma władzę, a wraz z nią obowiązki. Mafioso doskonale wie, że w jego świecie posiadanie żony jest...
Wybrane bestsellery
Jadzia Pętelka wita dzidziusia 5/5 Nasza cena:
15,33 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jadzia Pętelka wita dzidziusia

Pętelkowie przywitali nowego członka rodziny. Jadzia jest bardzo przejęta, bo przecież niełatwo być starszą siostrą. Czasem trzeba zabawiać dzidziusia, kiedy płacze albo pomagać tacie w zmienianiu pieluch. A czasem można też... trochę się zezłościć! Zwłaszcza gdy trzeba dzielić się mamą z małym,...
Moje skarby 5/5 Nasza cena:
104,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje skarby

Gra pełna niezwykłych, rzadkich i fascynujących przedmiotów! Któż nie lubi zbierać ciekawych przedmiotów, które często można znaleźć na przeróżnych szlakach, plażach czy w głębokiej dziczy? Jednak niewielu jest prawdziwych kolekcjonerów, potrafiących stworzyć naprawdę unikatowe zbiory. Zostań...
Cienie zła 5/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cienie zła

Stare zbrodnie są jak drzewa. Głęboko zapuszczają korzenie. Podobno nie ma zbrodni idealnej. Niektórzy mordercy są jednak bardzo sprytni. Nie mają skrupułów, wyrzuty sumienia nie mącą im precyzji myślenia. Zdają się nie mieć ludzkich cech, a przede wszystkim słabości. Ale dla pewnego mordercy...
Monster. Aileen Wuornos – zrozumieć seryjną zabójczynię 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Monster. Aileen Wuornos – zrozumieć seryjną zabójczynię

Kurtyny zostały rozsunięte, po czym naczelnik zapytał skazaną, czy chce wygłosić mowę pożegnalną do wiszącego nad jej głową mikrofonu. - Chcę jedynie powiedzieć, że pożegluję z Rockiem i wrócę jak Dzień Niepodległości z Jezusem, szóstego czerwca, jak w filmie, z tym wielkim statkiem i tak dalej. Ja...
Idealna terapeutka 4/5 Nasza cena:
27,59 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna terapeutka

Jesteś jej terapeutką. Ona jest twoją klientką, ale tutaj w lesie... Nic nie jest takie, jak się wydaje. Kristina jest odnoszącą sukcesy terapeutką, która pracuje w centrum Oslo. Z chłodnym profesjonalizmem, dzięki któremu dotarła na szczyt, pomaga klientom rozwiązywać ich życiowe problemy. Ale...
Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci 5/5 Nasza cena:
32,90 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci

Wybierzcie się na wieś z Puciem i Misią. Odwiedźcie gospodarstwo pana Henryka, stadninę pani Ewy oraz pracownię ceramiczną pani Moniki. Zobaczcie, jak się robi konfitury, i upieczcie wspaniały sękacz na festyn. Na pewno nie będziecie się nudzić! Siódma część przygód Pucia może służyć zarówno...
Serce wiedźmy 5/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce wiedźmy

„Serce wiedźmy” to czerpiąca z nordyckich legend, ponadczasowa opowieść o miłości i zdradzie, przyjaźni i lojalności. Umierają ludzie. Umierają bogowie. Ona wciąż trwa. Opowieść o Angerbodzie rozpoczyna się tam, gdzie inne historie o wiedźmach się kończą: na płonącym stosie. Ukarana przez Odyna za...
Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6

Do 18 maja książka dostępna wyłącznie na TaniaKsiążka.pl. Tylko na TaniaKsiążka.pl zakładka magnetyczna gratis!* Pilot. Mocno trzyma ster, wzlatuje w przestworza, zabiera w nieznane Pilotka Ida Halko traci pracę z powodu redukcji etatów. Ma na utrzymaniu dziadka, który przebywa w domu opieki, a w...
Siedem lat ciemności 4/5 Nasza cena:
27,84 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem lat ciemności

Mroczny, niepokojący i pełen zwrotów akcji thriller psychologiczny z Korei Południowej! Siedem lat. Siedem lat, odkąd życie głównego bohatera, Sowona, wywróciło się do góry nogami. Siedem lat, odkąd po raz ostatni widział ojca, który wylądował w więzieniu. Siedem lat, odkąd miasteczko, w którym...
Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
22,69 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gra Pucio. Pierwsze zabawy Nasza Księgarnia

Gra Pucio Pierwsze Zabawy Wreszcie są! Długo wyczekiwane, mądre i piękne zabawki z PUCIEM! Uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, fenomenalnie ilustrowanej przez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także w grach...
Życzę mu śmierci 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życzę mu śmierci

Pełna determinacji podróż w poszukiwaniu prawdy Dwadzieścia lat temu córka Susan Lentigo została brutalnie zamordowana. Kobieta nigdy nie pogodziła się ze stratą. Rozwiodła się z mężem, pracuje jako kelnerka w jadłodajni, mieszka w tym samym domu, co dwadzieścia lat wcześniej. Jedyne, co trzyma ją...
Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15

Po odzyskaniu prawa do wykonywania zawodu Joanna Chyłka liczy na podjęcie głośnej obrony, która wprowadzi jej karierę z powrotem na odpowiednie tory. Otrzymuje jednak sprawę, którą nikt inny nie chciał się zająć – w dodatku po raz pierwszy to ona ma wystąpić w charakterze oskarżyciela...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula