Żebrząc o śmierć. Katie Maguire. Tom 10

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
480
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 33,92 zł
Nasza cena: 28,85 zł 39,90 zł Taniej o: 28%

Graham Masterton powraca z kolejną częścią słynnego kryminalnego cyklu - "Żebrząc o śmierć"! Czy tym razem Katie Maguire uda się zapanować nad chaosem panującym w Cork?

Nie skończył się jeszcze styczeń, a liczba zabójstw w mieście już przewyższa tę z poprzedniego roku. Zaczyna się od czterech bezdomnych, którzy zostają w brutalny sposób zamordowani. Dwóch z nich zostaje znalezionych z przewierconym rdzeniem kręgowym, trzeciemu odstrzelono pół twarzy, a bezdomna dziewczyna zostaje spalona żywcem.

Pojawia się jeszcze psychopatyczny mężczyzna, który wrzuca przypadkowych przechodniów do kanałów, a do tego dochodzą inne, równie ważne i tajemnicze sprawy - dwie zaginione kobiety oraz dziewczynka, która błąka się po mieście w poszukiwaniu mamy, której pierścionek zostaje znaleziony w mielonym mięsie.

Detektyw Katie Maguire nie tylko musi odpowiedzieć na pytanie, skąd ten nagły wzrost przestępczości, ale też opanować panujący w mieście chaos. Czy te sprawy są ze sobą powiązane? A jeśli tak, to w jaki sposób i jak to jest możliwe? Zagadka, z którą musi zmierzyć się Maguire, wydaje się niemożliwa do rozwiązania. Stawka jest jednak bardzo wysoka - na szali znajduje się nie tylko bezpieczeństwo mieszkańców Cork, ale również życie samej detektyw.

"Żebrząc o śmierć" to już dziesiąty tom popularnego cyklu książek o Katie Maguire.


Opinie o książce

Masterton jest jednym z najciekawszych brytyjskich autorów kryminałów. Jeśli jeszcze nie czytałeś żadnego z nich, będziesz musiał zaraz przeczytać je wszystkie!

"Daily Mail"

Thriller pierwsza klasa, jedyny w swoim rodzaju. Czytelnicy, którzy nie znają powieści z Katie Maguire, powinni natychmiast zmienić ten stan rzeczy!

Booklist

Brutalny thriller z atrakcyjnie zadziorną główną bohaterką.

"Irish Independent"


O autorze

Graham Masterton, niekwestionowany mistrz powieści grozy, w swoim pisarskim dorobku ma również wciągające kryminały i thrillery. Słynny cykl o pani detektyw z Cork, który rozpoczęła powieść "Białe kości", liczy już dziesięć tomów. Każdy poprzedni bił rekordy popularności. Najnowsza książka o przygodach Maguire również ma szanse znaleźć się na kolejnej liście światowych bestsellerów.

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miasto Cork nawiedza plaga przestępstw wobec której tamtejsi policjanci wydają się być bezradni. Na ulicach w tajemniczych okolicznościach giną bezdomni, których śmierć następuje w wyniku wwiercenia się w ich głowy wiertarki. Czy brutalne morderstwa są dziełem bezwzględnego, seryjnego mordercy działającego w pojedynkę czy może są następstwem walk pomiędzy gangami cudzoziemców?

  Kolejna książka z cyklu z Katheleen Maguire podobnie jak poprzednie bogata jest w rozmaite wątki, które poruszają odrębne problemy, ale mają element wspólny – ludzkie bestialstwo. Oprócz martwych bezdomnych pojawi się także Briana, ratowniczka medyczna, która zamiast nieść pomoc swoim pacjentom przynosi im przedwczesną śmierć. Swoje prywatne „śledztwo” przeprowadzi także narzeczony Katie, który na własną rękę będzie chciał zdemaskować nielegalną hodowlę psów i pociągnąć do odpowiedzialności jej właścicielki.

  Zagadki o podłożu kryminalnym są intrygujące, ale niedopracowane. Można byłoby powiedzieć, że funkcjonariuszom wszystko wymyka się spod kontroli, ale oni tej kontroli nie mają nad niczym. Błądzą po omacku jak dzieci we mgle, nie posuwając się w swoich działaniach ani trochę do przodu. W mieście panuje spustoszenie i bezprawie, a obecność detektywów niczego nie zmienia.

  Graham Masterton ma w zwyczaju szokować czytelników, ale i czasem miewa skłonności do czynienia tego w przekombinowany sposób. Niestety, ale i w tej pozycji te ciągoty dały o sobie znać. Sam obraz Cork jako miasta, w którym władze sprawują wynaturzeni i pozbawieni skrupułów przestępcy był dość odklejony od rzeczywistości, żeby nie powiedzieć karykaturalny. Ale to nic w porównaniu do zakończenia książki, które było zwyczajnie popieprzone. Trudno o subtelność, kiedy wytrwale brnie się przez kilkaset stron książki, a na deser otrzymuje się coś tak bezsensownego. Brak pomysłu na sfinalizowanie akcji czy szukanie punktu absurdu, którego czytelnik już nie da rady strawić? Nie wiem, które z powyższych skłoniło autora do takiego rozwiązania fabuły, ale być może rozjaśni mi to kolejna część cyklu, po którą mimo chwilowego niesmaku sięgnę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ‘’Gdyby życie zmieniło się w człowieka, byłoby złodziejem’’.

  Jakie to bylo dobre..

  Wiem, że wiele osób, które czytało wcześniej Mastertona może się nie zgodzić z moją fascynacją tą pozycją ale dla mnie to naprawdę było dobre. Co prawda w tym roku wyszło wiele książek, które czytając trzymały mnie cały czas w napięciu czy też czułam się jakbym siedziała na szpilkach.

  Z podniesioną głową mogę powiedzieć, że ‘’Żebrząc o smierć’’ jest właśnie jednym z tych tytułów.

  Oczywiście mogę się zgodzić z tym, że fabuła jest przewidująca i łatwo domyśleć się kto jest kim i co zrobił ale jeśli chodzi o mnie to nie zawsze oczekuję tego od kryminału czy thrilleru. Najważniejsze to to żeby książka była napisana rzetelnie, żeby wszystkie fakty miały ręce i nogi i żeby czytelnik nie pogubił się w tym co czyta. I to właśnie zagwarantował mi Graham Masteron.

  Ale co mogę powiedzieć o samym autorze? Chyba to, że jest znany i czytany na całym świecie. Na chwilę obecną nie znam osoby, która nie słyszałby tego nazwiska. Wiem, że są osoby, które nie czytały jeszcze Jego książek i sama byłam właśnie jedną z nich. Szczerze to żałuję, że nie sięgnęłam po te książki wcześniej ale jest tyle dobrych książek na rynku, że nie każdą da się przeczytać – co mnie bardzo smuci. No ale mniejsza o większość – sięgajcie po książki Mastertona.

  Natomiast co jeszcze moge powiedzieć na temat ‘’Żebrząc o śmierć’’ na pewno to, że poruszany jest bardzo ważny temat – przynajmniej jak dla mnie. A chodzi mianowicie o gangi żebraków – i nie chodzi o biednych ludzi samych w sobie, którzy z takich, a nie innych przyczyn skończyli na ulicy. Chodzi mi o gangi, które zmuszają ludzi do tego aby siedzieli w zimnie, mrozie, i deszczu na ulicy żebrząc o pieniądze, które i tak będą musieli oddać swoim ‘’szefom’’. Wiem, że dużo osób może się ze mną nie zgodzić ale ja mieszkając w Londynie widziałam o wiele za dużo osób, które siedzą na ulicy prosząc o pieniądze – z dzieckiem na rękach, z psem obok, ze zdeformowaną stopą. Jest to przykre, że jest ich aż tyle.

  Ja Wam serdecznie polecam tę książkę bo jest naprawdę dobra. Co więcej otwiera oczy na rzeczy, na które nie zawsze zwracamy większą uwagę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nazwisko Graham Masterton zobowiązuje. Autor przyzwyczaił czytelnika do tego, że w jego thrillerach dużo się dzieje, a ofiary giną krwawo i brutalnie. Forma pozbawiania ich życia jest naprawdę przerażająca i spektakularna jednocześnie. Ale tym razem w ich liczbie autor przeszedł samego siebie. Tyle trupów ile pojawia się w tej części, mogłoby swobodnie obdarzyć co najmniej ze trzy powieści.

  Czy to dlatego, że wartość życia osoby bezdomnej wydaje się mniejsza, niż innego człowieka? Z pewnością nie dla nadkomisarz Katie Maquire. Z niesłabnącą pasją i narażając własne życie angażuje się w śledztwo, a główny trop prowadzi do gangów czerpiących korzyści z żebractwa. Czuje jednak presję czasu, rosnącą z każdą kolejną ofiarą.

  Również nad życiem osobistym Katie zbierają się burzowe chmury. Jej narzeczony angażuje się w bezpardonową walkę z nielegalnymi hodowlami psów, a komendantem Katie zostaje jej były kochanek.

  Jak zwykle z przyjemnością śledziłam poczynania Katie. Gdyby to był film, to z pewnością na niektóre brutalne sceny patrzyłabym przez palce. Lecz ponad wszystkie wątki kryminalne, tym razem przebijał się ten osobisty, pełen smutku i utraconych szans. I po takim, a nie innym zakończeniu nie mogę doczekać się już polskiego wydania jedenastej, finałowej części serii (czy naprawdę będzie to ostatnia???), która zbiera wiele dobrych opinii.

  Jeśli jeszcze nie znacie tej serii, to zachęcam. Naprawdę mocna lektura i nie trzeba czytać chronologicznie

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Kłamstwo jest jak szczur wypuszczony na wolność. Zawsze wraca, żeby cię ugryźć."

  Chociaż różnie układają się spotkania z serią o detektyw Katie Maguire, jedne tomy lepiej przemawiają, inne mniej satysfakcjonują, to jednak z przyjemnością sięgam po nie ("Pogrzebani", "Martwi za życia", "Martwe tańczące dziewczynki", "Świst umarłych"). Odpowiada mi klimat thrillera połączonego z kryminałem, to, że sporo dzieje się w życiu osobistym i zawodowym kluczowej postaci, spoglądamy na jej losy z całościowego ujęcia. Graham Masterton nie szczędzi bohaterce złożonych śledztw i nieoczekiwanych zawirowań osobistych. Obie sfery zgrabnie przenikają się, tworzą sytuacje podszyte dreszczami emocji. W „Żebrząc o śmierć” zagadka detektywistyczna jest przewidywalna, łatwa do odkrycia, lecz nie oznacza to, że jest nudnie czy monotonnie, po prostu w inny sposób angażujemy się w scenariusz zdarzeń. O krok wyprzedzamy Katie w docieraniu do etapów odkrywania intrygi, co ustawia nas w roli obserwatora a nie bezpośredniego współuczestnika śledztwa. Ale w takiej thrillerowskiej formie ma to jak najbardziej uzasadnienie.

  Wkraczamy w świat bezdomnych, niebezpieczeństwa, które im zagraża ze strony rumuńskich gangów, śladów brutalnych zbrodni i osobliwych zachowań. Maguire musi poradzić sobie także ze znalezieniem matki przerażonej małej dziewczynki. Jakby tego było mało, trzeba dowiedzieć się, kto stoi za podpaleniem młodej dziewczyny. I wciąż męczy nierozwiązana sprawa topiciela kobiet. I chociaż można by było przyporządkować ostatnie incydenty do zwykłej mrocznej części Cork, to statystyki jasno wskazują, że niemal przekroczono już roczną ilość przestępstw w mieście, a to dopiero początek roku. Życie prywatne Katie bogate jest w różne perturbacje, jedne zaskakujące i wydobywające sygnały przeszłości, drugie oscylujące wokół związku z narzeczonym Conorem. Nieco przeszkadza bierność Maguire w relacjach społecznych, nie potrafi do końca otworzyć się przed drugim człowiekiem, jednak wyjaśnienia leżą we wcześniejszych zdarzeniach z jej życia. Książka reprezentuje dobry poziom, przyjemnie się ją poznaje, co prawda liczyłam na większe napięcie i porwanie treścią, ale nie jest źle. Nie ma mega ekscytacji a intrygująca zabawa. Miłośnicy obrzydliwych i makabrycznych scen charakteryzujących twórczość pisarza nie zawiodą się. Główna bohaterka zdobyła moją sympatię, kibicuję jej, niecierpliwie wyczekuję kolejnego tomu, zastanawiam się, w co zostanie wplątana.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy mała dziewczynka mówiąca w obcym języku może wzbudzić niepokój? Tak, jeśli znika tak szybko, jak się pojawiła, a przyczyną jest tajemniczy, groźnie wyglądający mężczyzna. Ktoś w nietuzinkowy sposób morduje ulicznych żebraków, giną dwie kobiety, a jakiś szaleniec wrzuca przechodniów do kanału. To wszystko i jeszcze więcej czeka na przebojową Katie Maguire. Rozwiązanie tych spraw będzie wymagało od Katie nadludzkich sił, szczególnie że znajdzie się w śmiertelnym zagrożeniu.

  Tak, tak i jeszcze raz tak! “Żebrząc o śmierć” to już 10 tom cyklu o niezwyciężonej Katie Maguire. Graham Masterton zauroczył mnie swoim stylem i niebanalnym pomysłem na wielowarstwową fabułę. Choć początkowo wątki w tej książce wydają się totalnie od siebie oderwane, nawet się nie obejrzałam, jak wszystko powoli zaczęło nabierać sensu i układać w logiczną całość. Mam za sobą kilka wielowątkowych historii i wiem, że potrafią być swego rodzaju pomieszaniem z poplątaniem. “Żebrząc o śmierć” na szczęście taka nie jest. Urzekła mnie płynność, z jaką autor prowadził nas przez ten thriller i jak naturalnie połączył ze sobą wszystkie wydarzenia. Tempo opowieści to przyspiesza, to trochę się uspokaja. Pojawiają się krwawe sceny, które potrafią zmrozić krew w żyłach. Podczas czytania przeszkadzała mi jedna rzecz, a mianowicie mnogość bohaterów, którzy przewijają się przez książkę. Nie sposób zapamiętać i kojarzyć wszystkich detektywów/policjantów pracujących w Garda Síochána (na szczęście nie ma to większego wpływu na odbiór powieści). Być może przewijali się oni w poprzednich częściach cyklu, których nie miałam jeszcze przyjemności przeczytać. Główna bohaterka, czyli Katie Maguire zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. To kobieta o ponadprzeciętnej odwadze, sprytna i niecofająca się nawet przed najtrudniejszymi sytuacjami. Potrafi unieść na swoich barkach naprawdę każdy ciężar, bo jak się okazało, nie tylko życie zawodowe potrafi płatać figle, to prywatne także. Zakończenie książki szokuje i porusza (pierwszy raz podczas czytania, z moich oczu pociekły łzy!). Odkładałam ją z ogromną satysfakcją i z pewnością sięgnę też po poprzednie tomy cyklu (na półce czeka “Świst umarłych”!). Polecam “Żebrząc o śmierć” nie tylko fanom Katie, ale także tym, którzy chcą rozpocząć przygodę z tą przebojową bohaterką.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Poprosisz mnie o śmierć. Cykl Roy Grace. Tom 10 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poprosisz mnie o śmierć. Cykl Roy Grace. Tom 10

Nadinspektor Roy Grace z wydziału dochodzeniowego policji w Brighton dzieli swój czas między pracę oraz opiekę nad synkiem Noah i przygotowania do ślubu ze swoją narzeczoną Cleo. Gdy właśnie planuje podróż poślubną do Wenecji, na horyzoncie pojawia się sprawa, która może pokrzyżować jego plany....
Pamiętaj o śmierci seria z emilem żądło 5/5 Nasza cena:
26,87 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pamiętaj o śmierci seria z emilem żądło

Charyzmatyczny, obdarzony nieprzeciętną intuicją dziennikarz Emil Żądło znowu poszukuje odpowiedzi. Czego nieznani osobnicy szukają w podziemiach starego bunkra? Czyżby ukrytych przez hitlerowców skarbów? A może mitycznego, tajemniczego obrazu, rzekomo zawierającego pożądane od pokoleń odpowiedzi...
Śmierć i ryzyko 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć i ryzyko

Tym razem porucznik Eve Dallas z nowojorskiej policji bada sprawę podłożenia bomby w biurowcu na Manhattanie. Rogan, wiceprezes do spraw marketingu, na spotkanie w sprawie fuzji dwóch firm wszedł obwieszony ładunkami wybuchowymi. Eksplozja zabiła jedenaście osób i kilka raniła. Wywołała też chaos i...
Śmierć i Małgorzata 5/5 Nasza cena:
22,96 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć i Małgorzata

Piękna kobieta i młody lekarz, miłość i przemoc, przepowiednia i śmierć. Świetnie skonstruowany thriller psychologiczny, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje… Warszawa, upalne lato. Młody lekarz, Henryk Wieroński, znajduje zwłoki byłej narzeczonej, Małgorzaty Detman, bestialsko pobitej i...
Śmierć z ogłoszenia 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć z ogłoszenia

Polska lat 30. to epoka ogromnych kontrastów: z jednej strony wystawne życie elit pełne rautów, z drugiej – stale rosnące bezrobocie i przestępczość. W tych trudnych społeczno-politycznych okolicznościach komisarz Kornel Strasburger i członkowie sekcji specjalnej Komendy Głównej muszą się wykazać...
Mrok i śmierć 4/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mrok i śmierć

To było dźgnięcie w mroku. W pewien chłodny zimowy wieczór podczas seansu Psychozy w kinie mieszczącym się w sercu Nowego Jorku ktoś wbił szpikulec do lodu w kark Chanel Rylan, a potem niespostrzeżenie zniknął w tłumie pijaków i turystów na Times Square. Przyjaciółce ofiary śmierć Chanel wydała się...
Śmierć na otwartym morzu 0/5 Nasza cena:
19,68 zł 24,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć na otwartym morzu

W ośmiu opowiadaniach zawartych w tym tomie komisarz Montalbano zmaga się z przestępstwami rozmaitego typu, nie tylko z morderstwami, ale także z tajemniczym pożarem w hotelu czy ze złodziejem dżentelmenem. Przez karty książki przewijają się wszyscy bohaterowie znani i lubiani z cyklu powieści -...
Śmierć nadeszła wczoraj 5/5 Nasza cena:
28,17 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć nadeszła wczoraj

Caryca rosyjskiego kryminału powraca! W eksplozji samochodu ginie dwoje pracowników popularnego programu telewizyjnego. Niedługo potem jego prezenter, Aleksander Ułanow, otrzymuje groźbę, że wkrótce podobny los czeka także jego. Okazuje się, że zabójstwo zleciła jego żona, bez której Ułanow nie...
Pora na śmierć 4/5 Nasza cena:
29,19 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pora na śmierć

Rzym, upalne lato, puste ulice. Sara Farnese siedzi w Bibliotece Watykańskiej i czyta starożytną książkę kucharską. Podchodzi do niej mężczyzna z wypchaną reklamówką w dłoni. Znajomy. Zmiata z biurka Sary wszystko, co na nim leży, i wyjmuje z reklamówki skórę. Ludzką. Pół szalonym, pół martwym...
Śmierć frajerom. Tom 3. Tajemnica skarbu Ala Capone 0/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć frajerom. Tom 3. Tajemnica skarbu Ala Capone

Trzecia część cyklu "Śmierć frajerom" rozgrywa się w Chicago, dokąd Heniek Wcisło ucieka przed ścigającym go aspirantem Karolem Denhelem. Kluczowe sceny będą się jednak rozgrywały w Warszawie, która jest rodzinnym miastem Heńka oraz autora powieści.  Po dramatycznych wydarzeniach, które miały...
Dopóki śmierć nas nie rozłączy 4/5 Nasza cena:
25,29 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dopóki śmierć nas nie rozłączy

Co zrobić, gdy masz dość życia w małżeństwie? „Moja żona! Ona chyba nie żyje!” – Matt gorączkowo informuje strażników leśnych, że wraz z żoną Marie byli na pieszej wycieczce, kiedy doszło do jej upadku z urwiska do rwącej rzeki na dole. Akcja ratunkowa kończy się fiaskiem – nikt nie mógł przeżyć...
Śmierć przychodzi pocztą. Zagadki Hidden Springs. Tom 2 5/5 Nasza cena:
22,43 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć przychodzi pocztą. Zagadki Hidden Springs. Tom 2

Zastępca szeryfa, Michael Keane, nie jest zadowolony ze sławy bohatera Hidden Springs, jaką zyskał po ściągnięciu samobójcy z krawędzi mostu nad rzeką Eagle. Działo się to na oczach wielu świadków, a kilka osób uwieczniło te zapierające dech w piersiach chwile przy pomocy swoich aparatów. Gorączka...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula