Zakres obowiązków

Autor:

Anna Langner

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 49
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Format
135x205 mm
Ilość stron
416
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Audiobooki mp3
za 29,93 zł
Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł Taniej o: 20%

Powieść "Zakres obowiązków" wbija w fotel i sprawia, że nie da się od niej oderwać!

Rozpoczęcie od zera na nowym stanowisku, wśród trzech przystojnych szefów, z atrakcyjną płacą, brzmi idealnie? Pozornie tak, ale sekrety ukrywające się za murami firmy Clover Project wywrócą życie młodejmkobiety do góry nogami.

Bohaterką powieści "Zakres obowiązków" jest Magda, która przeżyła w przeszłości wiele traumatycznych zdarzeń. Wychowała się w domu dziecka, była więc całkowicie samotna. Mimo że spotkało ją w życiu wiele rozczarowań, które pozostawiły trwały ślad w jej pamięci, postanowiła zawalczyć o siebie i swoją przyszłość. Znalazła dochodową i atrakcyjną pracę na stanowisku asystentki.

Tajemnice, które skrywa firma Clover Project, początkowo wydają się jej podniecające i intrygujące. Niewątpliwie przysłużyli się do tego fascynujący i przystojni szefowie, których atrakcyjność nie idzie w parze z moralnością i niewinnością. Jej ciekawość i naiwność ulegną diametralnej zmianie, gdy dowie się, jakie zadania naprawdę wchodzą w zakres jej obowiązków.

W wydawnictwie "Niegrzeczne książki" ukazało się kolejne dzieło pełne pikanterii i miłosnych uniesień. "Zakres obowiązków" to niezapomniany romans, który pełen jest mrocznych tajemnic, silnego pożądania i ryzyka.

Przeczytaj darmowy fragment książki


O autorce

Anna Langner jest polską pisarką, autorką książek "Wszystko, czego pragnę w te święta", "Zniszcz mnie", "Napraw mnie", czy "Nie byłaś grzeczna w tym roku". Napisane przez nią romanse porywają czytelniczki w świat przekraczanych granic oraz miłosnego chaosu, który pełen jest niedopowiedzeń. Pisarka znana jest z powieści opublikowanych pod pseudonimem Vanilla Fighter w serwisie Wattpad.

HL

Recenzje (49)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Autor: Anna Langner Tytuł: Zakres obowiązków Wydawnictwo: Niegrzeczne książki Premiera: 2021-02-10 Magda rozpoczęła swoje życie z bardzo słabymi kartami. Bez ojca, z matką alkoholiczką, wychowana w domu dziecka. Kiedy jej młodszy brat umiera, a ona sama traci pracę, pozostaje jej już tylko jedno – odbić się od dna. Pod tym względem posada asystentki zarządu w Clover Project wydaje się idealna – atrakcyjna pensja, nowe zadania, trzej zniewalający szefowie i mało czasu na zmartwienia. Choć dziewczyna szybko orientuje się, że w tej firmie nie wszystko mówi się wprost, mroczne tajemnice raczej ją podniecają, niż przerażają. Aż do momentu, gdy dociera do niej, co naprawdę leży w zakresie jej obowiązków…

  Bardzo mi się spodobała ta pozycja. Podczas czytania byłam pod wrażeniem dodawanych faktów. Wcieliłam się w rolę bohaterki i przeżywałam wszystkie emocje razem z nią. Książka jest przepełniona uczuciami co czuć na każdym kroku. W pewnym momencie byłam oburzona zachowaniem jednego z szefów, ale było to związane z brakiem zrozumienia przeze mnie jego zamiarów. Książka zaczęła się niewinnie i tajemniczo. Chciałam szybko poznać losy bohaterów. Fabuła odkrywa przed nami mroczną tajemnicę, którą poznajemy z biegiem rozwoju treści książki Historia Magdy mocno rozpala zmysły, a po jakimś czasie jest bardzo dużo ciekawych i gorących sytuacji. Uważam, że ta pozycja jest mocna i na pewno genialna. Magda działała mi na nerwy ze względu na jej niezdecydowanie. Autorka genialnie oddała charakter tej lektury, co czuć od pierwszej strony. Musiałam kilka razy odłożyć książkę, ponieważ sytuacje były dla mnie za mocne i musiałam chwilę odpocząć. Fabuła była na tyle ciekawa, że nie mogę wyrzucić jej z głowy. Ocena 9/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Bałam się czytać tą książkę... Bałam się, co następny razem zrobi/powie Adam :| Ten gość mnie przerażał! A jednocześnie fascynował (jak u Magdy!). Czytałam z zaciętością, aż Adam robił takie rzeczy... że raz zostawiłam książkę na całe dwa dni! Chociaż nie powiem, że mnie zaskakiwała ta książka jakoś bardzo, ja to przewidywałam :P ale byłam zła, że przewidziałam ten "horror" :| Chociaż, że rzuciłam tą książkę na parę dni, to nie dlatego, że źle mi się ja czytało - czytało mi się ją bardzo dobrze! śmiem nawet podejrzewać, że była to jedna z dwóch książek Ani, które czytało mi się najlepiej. Wiedziałam, że to będzie wydanie Ani, której wszyscy się nie mogli doczekać - w tym ja bardzo się nie mogłam doczekać. Niestety nie przygotowałam się mentalnie, że to będzie AŻ tak inne. Tak pokręcone. Tak chore... To było zajefajne! Ta książka wylądowała razem w "Wszytko, czego pragnę w te święta" na pierwszym miejscu moich ulubionych książek Ani. I nie mówię tu o Adamie - Adamie, którego mam ochotę zabić, wskrzesić, zabić i zejść do piekła, żeby go karać wieczność - mówię o całokształcie. Tylko tam nie czepiać się Adama! To była super postać, naaaprawdę o kompletnie innej twarzy niż w "Wszystko, czego pragnę w te święta" - na męża go bym nie wzięła, ale pocałować to na pewno. Ale robił takie rzeczy, mówił takie rzeczy, był taki... ugh! Za to wszystko, co odwalił mam ochotę go... wiecie już co :D Magda też nie była święta! Ale akurat nie przekroczyła ani razu granicy pod tytułem "zaczynam cię nie lubić", polubiłam ją. Pozostała dwójka diabłów - normalnie jak anioł i diabeł na ramionach, ale w tym przypadku są dwa diabły :D Ta książka naprawdę zasługuje na pięć płomieni ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Anna Langner - „Zakres obowiązków”

  Magda – pomimo młodego wieku wiele już wżyciu przeszła. Wychowanka domu dziecka. Kochająca siostra, oddana przyjaciółka. Gdy wszystko ma już jako tako poukładane umiera jej brat, a na domiar złego traci pracę. Wydawać by się mogło, że nic dobrego ją już w życiu nie spotka. Jednakże los bywa przewrotny i stawia na jej drodze nie jednego, a trzech przystojnych szefów- Adama, Szymona i Mateusza.

  Na początku Magdalena wydawała się być bardzo poukładaną kobietą, której z całego serca kibicowałam. Jednakże z kolejnymi stronami przeszła tak ogromną zmianę (niestety na swoją niekorzyść), że po prostu źle mi się o niej czytało. Momentami chciałam do niej krzyknąć – kobieto weź się w końcu ogarnij. Co kilka stron wspominała, że jest z domu dziecka (wiem, że wywołało to u niej pewien rodzaj traumy z dzieciństwa), ale ile można o tym mówić?

  Ogromnym zaskoczeniem okazały się być postacie męskie. Zarówno Szymon, Mateusz jaki i Adam. Ta ciągła ciekawość, co też kryje się pod pozorem poukładanych, świetnie zarabiających biznesmenów. Te maski jakie przybierają w różnych sytuacjach. Dlaczego ich wcześniejsza asystentka odeszła z pracy? Dlaczego zatrudnili tak niedoświadczoną osobę? Czy umowa podpisana z Magdaleną była naprawdę tak klarowna i przejrzysta? W jaki sposób wpłyną na dalsze losy Magdy?

  Podobno chociażby postać Adama pojawiła się już we wcześniejszych propozycjach od autorki. Także będę musiała je nadrobić, aby mieć całkowity ogląd na historie bohaterów.

  Podsumowując jest to kolejna powieść na rozluźnienie. Swoista odskocznia od problemów dnia codziennego. Łatwy język, spora ilość dialogów dzięki czemu szybko się ją czyta. Na pewno każdy z bohaterów ma swoją historię, jest jakiś. Dzięki powyższemu mogą oni wywołać istny rollercoaster skrajnych emocji. Fabuła ciekawa jednakże zakończenie nie „wbiło mnie w fotel”. Czy ją polecam – tak, chociażby jedynie dla świetnych męskich postaci.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  „Jesteśmy jak dwa meteoryty – gdy się zderzamy, niszczymy się wzajemnie i ścieramy, aż lecą iskry, ale gdy się godzimy… Wtedy wszystko, co było wcześniej, przestaje się liczyć.”

  Iskry poleciały!⚡ A w książkach Anny Langner fajne jest to, że każda nowa pozycja pokazuje jej nowe oblicze. Wciąga jakąś inną cząstkę duszy i pobudza inne emocje. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. „Zakres obowiązków” jest najodważniejszą historią, jaka wyszła spod pióra autorki. Trzech szefów i ona. Magdalena – wychowana przez system, w smutku, po stracie brata i z matką, która zmaga się z nałogiem. Promykiem nadziei okazuje się nowa praca asystentki. Pozornie nic nieznacząca, niewymagająca, a jednak dobrze płatna i tajemnicza. To trochę tak, jakby ta historia doprowadziła mnie do szaleństwa, bo samo budowanie napięcia wyszło perfekcyjnie. Dostałam tu bohaterów różnorodnych, nieobliczalnych i (przystojnych!). Adam, Szymon, Mateusz – szefowie, panowie spod ciemnej gwiazdy to różne osobowości. Każdy prezentuje i wnosi do fabuły coś innego. Chciałabym powiedzieć, że najmocniej pokochałam Adama, ale mój wzrok ciągle przykuwał Szymon, który był nieprzewidywalny, przy czym lekko szalony! Anna Langner nie próżnuje i nawet w najbardziej erotycznej i odważnej książce znajdzie miejsce na trochę nauki i historii, a w tej książce? O obiadach czwartkowych. Najbardziej polubiłam rozmowy Magdaleny i Adama, doprowadzały mnie do śmiechu, ale też lekko pobudzały. Były wypełnione sarkazmem i sucharkami. Magdalena miała cięty język i za to ją polubiłam. Potrafiła powiedzieć Adamowi, co myśli, a jednocześnie być taką niewinną - „co, nie słyszałeś co powiedziałam?”. Jestem pod wrażeniem scen seksu, które były różnorodne, pikantne i rozpalające!🔥 Nie mogę również nie wspomnieć o bohaterce drugoplanowej, Alicji, która wywoływała moje skrajne emocje – raz jej współczułam, za chwilę miałam ochotę ją uderzyć. Wprowadzała trochę niebezpiecznego chaosu! Jednak dopełniła fabułę w każdym calu i bardzo chciałabym poznać jej dalsze losy. I proszę o historię Szymona, tego nie odpuszczę!! Najlepsza książka Anny Langner, jaką do tej pory przeczytałam. A co więcej? Genialne pióro, humor, erotyzm i fabuła pozbawiająca tchu! Polecam gorąco!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  WOW! Tego się nie spodziewałam. Annę Langer znam z innych jej publikacji, ale prawdę mówiąc, zawsze coś mi nie do końca pasowało. A to nieco za dużo cukierków, a to niepotrzebna relacja, a to znowu niedokończone wątki. Tym razem harmonia zostaje zachowana. „Zakres obowiązków” zaskakuje nie tylko tym, że nie jest romansem (no byłam w szoku!), ale także intrygą. Tempo akcji jest naprawdę wysokie, co nie przeszkadza przemycać autorce do tekstu mrocznego klimatu, głębi psychologicznej postaci i uczuć. To naprawdę zaskakująco dobra, niegrzeczna historia, opowiedziana z pasją i przytupem! Nie jeden czytelnik się zaczerwieni podczas lektury!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 44 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Anna Langner
 • Wydawnictwo Niegrzeczne Książki
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 416
 • Format: 135x205 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366718975
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366718975
 • EAN: 9788366718975
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Najczęściej kupowane razem
 • -47%
  Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2

  Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2

  Świat prawa i przestępczy półświatek może połączyć tylko dzika namiętność. Łucja na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie kruchej i słabej, jest jednak zdeterminowana, aby jako nowo mianowany prokurator regionalny jak najlepiej wywiązać się ze swoich obowiązków. Przy okazji chce pomścić śmierć...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,19 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Droga na szczyt

  Droga na szczyt

  Ekstremalne warunki, pragnienia silniejsze niż strach i pożądanie, które jest jak tlen. Liwię i Daniela łączy wspólny cel – zdobycie najwyższego szczytu Ziemi. Droga na dach świata ma być dla nich oczyszczeniem, pożegnaniem z przeszłością i szansą na nowe życie. Namiętność, która rodzi się między...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,19 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Najlepsza oferta

  Najlepsza oferta

  Kiedy wchodzisz do świata miliarderów, pamiętaj – większe od fortuny są tylko ich żądze Po śmierci ojca Freya i jej matka stały się bankrutkami. Za chwilę stracą dach nad głową, a Freya będzie zmuszona porzucić studia. Wyjściem z tej beznadziejnej sytuacji może być… wystawienie swojego dziewictwa...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,19 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Odzyskana korona. Dziedzictwo. Tom 2

  Odzyskana korona. Dziedzictwo. Tom 2

  Nastał nowy szef, ale przed nim cholernie wyboista droga! Od kiedy Juri Dunaiev przejął część obowiązków Saszy, myślał, że najgorsze już za nim. Co jeszcze go czeka? Pomógł przecież w przewrocie – nie w jednej, ale aż dwóch rodzinach mafijnych. Teraz wraz z przyjacielem i prawą ręką Sergiejem...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,52 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -47%
  Zależna od mafii. Bracia Vedetti. Tom 1

  Zależna od mafii. Bracia Vedetti. Tom 1

  „– Biorę ją pod zastaw – oznajmił, czyszcząc kastet z krwi”. Julia nigdy nie okazywała słabości. Nawet po odejściu matki, a potem aresztowaniu ojca. Nawet kiedy została porwana, upokorzona i traktowana jak czyjaś własność. Gdy ojciec Julii i Patryka wychodzi z więzienia, w ich domu pojawia się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,19 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Pokusa Gangstera. Gangsterzy. Tom 4

  Pokusa Gangstera. Gangsterzy. Tom 4

  Czwarty tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Wspiąłem się po szczeblach w tym światku mafijnym i nikt nie zabierze mi tego miejsca. Kuzynka Avy – Melissa Martinez – prowadzi w miarę normalne życie. Studiuje i stara się nie rzucać w oczy. Nie chce mieć nic wspólnego z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,87 zł 38,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Odwet. Zemsta mafii

  Odwet. Zemsta mafii

  Michael Wright jest byłym komandosem, obecnie na usługach mafii. Często wraca do wspomnienia o Dziewczynie w Czerwonej Sukience, którą znał gdy był jeszcze nastolatkiem. Nauczył się myśleć, że jego życie wyglądałoby inaczej z nią u boku. Wright rozpoczyna pracę u Williama Barreta, biznesmena...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,85 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Nie byłaś grzeczna w tym roku

  Nie byłaś grzeczna w tym roku

  Idealne Święta i idealni ludzie? Nie w tej książce. Anna Langner udowadnia, że to nie dwanaście potraw i prezenty sprawiają, że ten czas jest tak wyjątkowy. Podobno pozory mylą i każdy z nas skrywa drugie oblicze. Ona za dnia jest skromną baristką, ale wieczorami zrzuca uniform i staje się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,68 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -75%
  Niegrzeczna miłość

  Niegrzeczna miłość

  Jeśli z pudełka czekoladek wybierasz tylko te z dużą dawką chili, mamy dla ciebie zestaw, którym będziesz mogła rozkoszować się w całości – dziesięć pikantnych opowiadań niegrzecznych autorek i autorów! Tajemniczy nieznajomi, niespodziewane spotkania, gorące pocałunki, namiętności warte grzechu i...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 9,90 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Porachunki. Grzechy mafii

  Porachunki. Grzechy mafii

  Zabójczo przystojny, obłędnie namiętny i... jeszcze bardziej niebezpieczny! Przygotujcie się na mieszankę wybuchową, bo ta historia dosłownie zwala z nóg! Błyskawiczna akcja, pikantne dialogi i czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa sprawiają, że „Porachunki. Grzechy mafii” to książka po...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,54 zł 39,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Polina. Krwawy obowiązek. Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,15 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polina. Krwawy obowiązek. Tom 2

„Jego słowa były moim końcem, ale również i początkiem”. Polina Durov, jak na zasady panujące w jej rodzinie mafijnej, dosyć długo pozostawała panną. Wiedziała, że jest łakomym kąskiem dla potencjalnych kandydatów, dlatego robiła wszystko, żeby uniknąć zamążpójścia. Zdecydowanie pomagały w tym...
Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,25 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2

Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek. Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina. Nie była ona już panną,...
Krwawy obowiązek. Sophia. Krwawe obowiązki. Tom 1 4/5 Nasza cena:
26,49 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawy obowiązek. Sophia. Krwawe obowiązki. Tom 1

„Boże, daj mi siłę, bym wyszła żywa z tego piekła.” Dwudziestodwuletnia Sophia Esposito pracuje w nowojorskiej kawiarni i prowadzi zwyczajne, beztroskie życie. Skrycie marzy o studiowaniu filologii angielskiej. Jednak pewnego dnia wszystko, co dotychczas wiedziała o sobie i otaczającym ją świecie,...
Męski obowiązek 4/5 Nasza cena:
27,42 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Męski obowiązek

Las, miłość i tajemnica... Jagoda Worytko porzuca Warszawę. Przed dotychczasowym życiem z jego kłopotami zamierza się ukryć w Borach Tucholskich. Może tu, w głębi lasu, zazna spokoju i odpoczynku? Cóż, jeśli Jagoda naprawdę pragnie uciec od problemów, mogła wybrać lepiej. Zabita dechami wioska w...
Trener. Szczyt formy. Faceci do wynajęcia. Tom 1 5/5 Nasza cena:
24,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trener. Szczyt formy. Faceci do wynajęcia. Tom 1

Trener. Motywuje do zmiany, nie daje wytchnienia, reżyseruje nowe życie. Nic w życiu Justyny nie układa się tak, jak powinno. Jej były mąż zamienił ją na szczuplejszy i ładniejszy model, a jedynym pocieszeniem wydają się chipsy i czekolada. To już prosta droga do powrotu demona z przeszłości, który...
Gorące lato. Grzeszne opowieści 5/5 Nasza cena:
23,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gorące lato. Grzeszne opowieści

Gorące lato, plaża, szum fal, chłodne bryzgi morskiej wody, opalone ciała, nastrój wakacyjnego odprężenia… Najpierw ukradkowe, potem coraz śmielsze spojrzenia, uśmiechy… Przyspieszone oddechy, muśnięcie, dotyk dłoni, pocałunek… Wakacyjny romans, wakacyjna przygoda, wakacyjna namiętność. Namiętne...
Lista niegrzecznych prezentów 5/5 Nasza cena:
21,19 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lista niegrzecznych prezentów

Co trafi na twoją Listę niegrzecznych prezentów? Lista niegrzecznych prezentów to kolejna świąteczna antologia przygotowana specjalnie dla wielbicielek gorących historii. Przekonaj się, czy w tym roku rozgrzeje cię równie mocno! Ta zima będzie pełna emocji! Dziesięć wyjątkowych polskich autorek...
Letnie przesilenie 4/5 Nasza cena:
21,19 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Letnie przesilenie

Nie ufaj niczemu, co zobaczysz w lesie. Kiedy Oliwia staje przed posiadłością Leśniewiczów, czuje się nieswojo. W Starej Sośnie nic nie jest takie, jakie się wydaje. Mała dziewczynka twierdzi, że ktoś odwiedza ją w nocy, jej neurotyczną matką miotają emocje, a ojciec biznesmen znika w lesie na...
Wszystko, czego pragnę w te święta 5/5 Nasza cena:
27,92 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystko, czego pragnę w te święta

Świąteczny romans dla niegrzecznych dziewczynek! Ewa zbliża się do trzydziestki i prowadzi poukładane, choć nieco nudne życie. Ma świetną pracę, mieszkanie bez kredytu w centrum Poznania i całkiem niezłe auto. Nie ma za to czasu na spotkania z bliskimi i związki, o randkach nawet nie wspominając....
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Niegrzeczne last minute 4/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczne last minute

Spontaniczne, zaskakujące, ekscytujące – jak najlepsze wakacje last minute! Opowiadania napisane przez autorów, którzy dobrze wiedzą, jak rozpalić wyobraźnię czytelników. Antologia wakacyjna to zbiór dziesięciu historii pozwalających poczuć atmosferę gorącego lata. Zabawne, poruszające, momentami...
Pakiet Niegrzeczne opowiadania: Lista niegrzecznych prezentów, Niegrzeczne święta, Niegrzeczna miłość 0/5 Nasza cena:
47,74 zł 89,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Niegrzeczne opowiadania: Lista niegrzecznych prezentów, Niegrzeczne święta, Niegrzeczna miłość

Wszystkie zasłużyłyśmy na prezent! Niech te święta będą niegrzeczne! Odkryj pakiet trzech antologii gorących opowiadań, a w nim aż 30 magicznych historii! Wszystkim nam należy się  wieczór tylko dla nas, chwila wytchnienia i… niezapomniane doznania! Może właśnie teraz jest dobry czas, aby zrobić...
Wybrane bestsellery
Puzzle Pucio. Historyjki obrazkowe Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
31,15 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio. Historyjki obrazkowe Nasza Księgarnia

Historyjki obrazkowe znajdziemy w każdym gabinecie logopedycznym, przedszkolu i wielu innych bliskim dzieciom miejscach. Dają one okazję do dobrej zabawy, a przy tym wspomagają rozwój m.in.: mowy na różnych poziomach (od poszerzania zasobu słownictwa po rozwój umiejętności opowiadania i prowadzenia...
Serce wiedźmy 5/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce wiedźmy

„Serce wiedźmy” to czerpiąca z nordyckich legend, ponadczasowa opowieść o miłości i zdradzie, przyjaźni i lojalności. Umierają ludzie. Umierają bogowie. Ona wciąż trwa. Opowieść o Angerbodzie rozpoczyna się tam, gdzie inne historie o wiedźmach się kończą: na płonącym stosie. Ukarana przez Odyna za...
Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina 5/5 Nasza cena:
49,48 zł 64,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina

Najbardziej sensacyjna biografia roku. Historia życia Władimira Putina, którą czyta się jak kryminał. Znakomita autorka, znawczyni problematyki rosyjskiej ujawnia nieznane na ogół fakty z życia prezydenta Rosji. Skąd wziął się w KGB, czy rzeczywiście wygrywał wybory, jak naprawdę rozpoczął wojnę w...
LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180 5/5 Nasza cena:
79,99 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180

LEGO® Minecraft® Walka ze strażnikami 21180 - zestaw konstrukcyjny; niezapomniana podwodna przygoda; zabawka z figurkami nurka, świecącej kałamarnicy, strażników i aksolotli; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (255 elementów) Podwodne przygody w Minecrafcie® z klocków Załóż skórę nurka,...
Dlaczego szkoła cię wkurza i jak ją przetrwać 5/5 Nasza cena:
22,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dlaczego szkoła cię wkurza i jak ją przetrwać

Szkoła potrafi być naprawdę wkurzająca i przestarzała! Czujesz się w niej czasami jak na taśmie produkcyjnej albo w zakładzie karnym? Natłok materiału do przyswojenia, nauczyciele bardziej skupieni na twoich błędach niż sukcesach, stresujące sprawdziany od bladego świtu… A do tego te ciągłe...
Marvel - komiksy, zabawki, gadżety Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marvel - komiksy, zabawki, gadżety Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204

Akcja na dużą skalę z mechem i minifigurką Iron Mana Posadź Iron Mana za sterami jego niezwykłej mechanicznej zbroi i zamień latającego geniusza w giganta walki. Naładowany miotacz klocków, ogromna tarcza energetyczna i potężne, ruchome ręce i nogi — dzięki takiemu wyposażeniu nic nie stanie na...
Stary człowiek i morze 5/5 Nasza cena:
24,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stary człowiek i morze

Wracamy do tej książki całe życie, bo klasyka dziś okazuje się niezwykle aktualna. Rybak Santiago po wielu dniach bezowocnych połowów postanawia samotnie wypłynąć na dalekie wody, aby udowodnić wszystkim, że jeszcze nie jest bezużytecznym starcem. Jego przynętę połyka imponujący marlin. Santiago...
Moje skarby 5/5 Nasza cena:
104,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje skarby

Gra pełna niezwykłych, rzadkich i fascynujących przedmiotów! Któż nie lubi zbierać ciekawych przedmiotów, które często można znaleźć na przeróżnych szlakach, plażach czy w głębokiej dziczy? Jednak niewielu jest prawdziwych kolekcjonerów, potrafiących stworzyć naprawdę unikatowe zbiory. Zostań...
Życzę mu śmierci 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życzę mu śmierci

Pełna determinacji podróż w poszukiwaniu prawdy Dwadzieścia lat temu córka Susan Lentigo została brutalnie zamordowana. Kobieta nigdy nie pogodziła się ze stratą. Rozwiodła się z mężem, pracuje jako kelnerka w jadłodajni, mieszka w tym samym domu, co dwadzieścia lat wcześniej. Jedyne, co trzyma ją...
Idealna terapeutka 4/5 Nasza cena:
27,59 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna terapeutka

Jesteś jej terapeutką. Ona jest twoją klientką, ale tutaj w lesie... Nic nie jest takie, jak się wydaje. Kristina jest odnoszącą sukcesy terapeutką, która pracuje w centrum Oslo. Z chłodnym profesjonalizmem, dzięki któremu dotarła na szczyt, pomaga klientom rozwiązywać ich życiowe problemy. Ale...
Ugly Love 5/5 Nasza cena:
30,13 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ugly Love

Kiedy Tate, początkująca pielęgniarka, wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewa się tak gwałtownych zmian w życiu. Wszystko przez przystojnego pilota Milesa Archera. Miles ustala tylko jedną regułę ich związku: nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości. Gdy ta sytuacja staje...
Godzina wiedźm 5/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Godzina wiedźm

„Godzina wiedźm” to porywająca powieść, w której świat fantasy przeplata się z wątkami magicznymi. To historia o zamkniętym purytańskim społeczeństwie i młodej kobiecie, która odkrywa w sobie mroczną magię. Intrygująca książka, nagrodzona Horror AND for Debut Novel (2020), Best Debut Novel (2020)...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula