Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko. Wsparcie dla DDA i DDD

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
248
Rok wydania
2021
Nasza cena: 25,94 zł 39,90 zł Taniej o: 35%

Jesteś dorosłym dzieckiem, które pochodzi z dysfunkcyjnej rodziny, lub dorosłym dzieckiem alkoholika? Nie radzisz sobie z pewnymi problemami, które są związane z Twoją przeszłością? A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy z wyżej wymienionych powodów? Książka Charlesa L. Whitfielda "Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko. Wsparcie dla DDA i DDD" może okazać się świetną pomocą lub rozwiązaniem, które wspomoże terapię!

Dzieci, które wychowywały się w domach, gdzie pojawił się problem alkoholowy lub jakikolwiek inny działający dysfunkcyjnie i destrukcyjnie na rodzinę, jako osoby dorosłe napotykają w swoim życiu na wiele kłopotów.

Najczęściej usiłują udowodnić sobie i innym, że mimo wszystko wspaniale sobie radzą, unikają rozmów na trudne tematy, potrafią nieoczekiwanie odciąć się od najbliższych osób, mają problemy w nawiązywaniu głębokich relacji, a w skrajnych przypadkach - zmagają się z depresją i traumą. Tak naprawdę wszystko to wiąże się z tym, że gdzieś w środku wciąż noszą w sobie to małe, zalęknione dziecko, którym trzeba się zaopiekować i wyjaśnić świat emocji na nowo, w całkiem zdrowy i dobry sposób.

Książka "Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko. Wsparcie dla DDA i DDD" dotyczy właśnie tej tematyki. Czytając ją, najprawdopodobniej spojrzysz na siebie w inny sposób i zrozumiesz mechanizmy własnych działań, które są głęboko zakorzenione w przeszłości.

Charles L. Whitfield jest amerykańskim lekarzem, specjalistą z ogromnym doświadczeniem. Od lat zajmuje się problemem ludzi, którzy jako dzieci wychowywali się w dysfunkcyjnych domach i zmagają z licznymi traumami. Na swoim koncie ma wiele książek i prac naukowych na powyżej opisane tematy.
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jestem psychologiem, który widział wiele. Na podstawie przypadków moich pacjentów sama mogłabym napisać ciekawą książkę. Nie mam jednak czasu do takich rzeczy. W swojej karierze miałam już przypadki osób, które pochodziły z dysfunkcyjnych rodzin. Uważam, że ta książka może być dla nich świetnym wsparciem. Charles L. Whitfield świetnie poruszył bardzo wrażliwą tematykę. Wiem, że dzieci DDA i DDD muszą odbyć terapię, aby poradzić sobie z demonami przeszłości. Bez tego się nie obędzie, ale ta książka może być dla nich doskonałym wsparciem, dzięki czemu łatwiej będzie im uporać się z pewnymi problemami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 1/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak dla mnie książka nie ciekawa

  Nie lubię jak są co rozdział jakieś tabele i ankiety i oczywiście ogrom nazwisk które nie wiadomo czy trzeba zapamiętać czy lepiej ominąć oraz nie tłumaczenie od razu danego zagadnienia tylko dodawanie " o tym będę mówić w rozdziale numer ..."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka Whitfielda o tematyce DDA i DDD oraz o pomocy takim osobom w radzeniu sobie z trudnymi emocjami i problemami jest naprawdę dobra. Możemy w niej znaleźć spore wytłumaczenie na temat tego, z czym zmaga się wielu z nas, którzy w przeszłości doświadczyli trudnych i bolesnych zdarzeń. Wiele tutaj także cennych wskazówek odnośnie tematyki wewnętrznego dziecka, możemy dowiedzieć się, jak sobie radzić z tą kwestią, generalnie mówiąc jak po prostu pomóc samemu sobie za pośrednictwem uzdrawiania własnego wewnętrznego dziecka. Ta książka to naprawdę cenna lektura, sporo istotnej tematyki i wiele kluczowych wiadomości. Szczerze polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy masz problemy z nawiązywaniem bliskich relacji? Czy trudno Ci wyrażać emocje? A może trudno Ci zaufać innym? Zabiegasz o uznanie i aprobatę? Nie potrafisz doceniać siebie oraz własnych osiągnięć? Czy często czujesz się smutny, pusty w środku? Boisz się odrzucenia, osamotnienia? Nigdy nie chcesz pokazać słabości? Nie potrafisz zaufać?

  Mogłoby się wydawać, przecież to książka jedynie dla dzieci alkoholików lub rodzin z dysfunkcjami. Nic bardziej mylnego. Autor podkreśla w książce, że utarta wewnętrznego dziecka w sobie może wiązać się z błędami wychowawczymi na wczesnym etapie dzieciństwa. Rodzic zbyt surowy, niedostatecznie potrafiący mówić o uczuciach, niewspierający, nadopiekuńczy. To tylko kilka z przykładów. Na samym początku książki warto jest zrobić krótki test, który uzmysłowi czytelnikowi, na jakim etapie się znajduje. Czy zatracił swoje wewnętrzne dziecko?

  Przyznam się szczerze, że czytałam książkę z niedowierzaniem i zapartym tchem.To bardzo mądra lektura i polecam ją każdemu.

  Dzięki niej zrozumiałam pewne rzeczy i staram się powoli sukcesywnie zmieniać pewne aspekty mojego życia, aby nie marnować czasu na sytuacje, które są dla mnie niekorzystne. Mam tu na myśli, wiecznie udawanie, że wszystko jest dobrze, zamartwianie się, strach, uczucie pustki, które nie mają racji bytu. Bo wszystko jest dobrze, póki tak jesteśmy nastawieni.

  Ja powoli odkrywam to ukryte wewnętrzne dziecko, a Ty?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Monika Urban

  Nie każdemu dzieciństwo kojarzy się z zabawą i beztroską. Jeśli doświadczyłeś zaniedbania, traumy lub innego emocjonalnego bólu, twoje wewnętrzne dziecko może czuć się zagubione i zalęknione. Często przez lata zaniedbywane wytwarza mechanizm obronny (mechanizm pozwalający przetrwać mu w życiu dorosłym) sprawiający, że odcina się od własnych uczuć, blokując naturalne zachowania.

  Co jest przyczyną, że głęboko skrywamy ten ból, aby chronić siebie - zarówno swoją obecną jaźń, jak i dziecko, którym kiedyś byliśmy? Zakładamy maski, odgrywamy różne role, chroniąc w ten sposób siebie. Często robimy to nieświadomie, niemal automatycznie, bez zastanowienia. Dlaczego tak się dzieje? Co sprawia, że blokujemy swoją wewnętrzną radość, odcinamy się od własnych uczuć, a często nawet nie rozpoznajemy ich i nie potrafimy nazwać? Skąd to się bierze?

  Takie zachowania i odczucia mają swoje źródło w dzieciństwie, często doświadczają tego osoby z grupy DDD, czyli dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, do nich zaliczają się DDA, czyli dorosłe dzieci alkoholików. Ale nie tylko alkoholizm jest tutaj główną przyczyną. Często dysfunkcja może być skutkiem innych uzależnień rodzica (pracoholizm, narkomania), a także stosowanie przemocy wobec rodziny czy to psychicznej, czy fizycznej oraz choroba jednego członka rodziny, chłód emocjonalny oraz nadopiekuńczość czy inne problemy. Taka dysfunkcja rodzinna rzutuje na cały proces funkcjonowania poszczególnych jej członków, w szczególności dzieci. Dziecko, często nie umniejsza swoje własne potrzeby, doświadcza wewnętrznej pustki, nie umie mówić o swoich uczuciach oraz za wszelką cenę pragnie pokazać światu, że mimo trudności, daje radę. Ukrywa w sobie ból kumulowany przez lata.

  Ukrywanie bólu wcale go nie leczy. Zamiast tego często pojawia się w dorosłym życiu, objawiając się jako niepokój w relacjach osobistych lub trudności w zaspokojeniu własnych potrzeb. Praca nad uzdrowieniem wewnętrznego dziecka może pomóc rozwiązać niektóre z tych problemów. Uzdrowienie wewnętrznego dziecka może zająć trochę czasu, ale jest możliwe. Z pomocą przychodzi Dr Charles Whitfield – pionier w dziedzinie leczenia traumy, który napisał interesujący poradnik psychologiczny, dla tych którzy pragną przezwyciężyć traumę z dzieciństwa poprzez praktyki terapeutyczne i rozwój osobisty. Wprowadza czytelnika do podstawowych zasad zdrowienia. Charles Whitfield opisuje proces ranienia, którego doświadcza Wewnętrzne Dziecko (Prawdziwe Ja, Dziecko w Sobie, Cudowne Dziecko) i pokazuje, jak odróżnić „prawdziwe Ja” od „fałszywego Ja”, a jednocześnie jak się od niego uwolnić.

  „Pokazując czym jest fałszywe ja i jak się od niego uwolnić, dr Whitfield czerpie z trzech kluczowych obszarów. Są to: wpływ przemocy i zaniedbania w dzieciństwie oraz rola, jaką odgrywa w zdrowieniu oparty na duchowości program dwunastu kroków”. Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko. Wsparcie dla DDA i DDD str. 12

  Autor opisuje, w jaki sposób wewnętrzne dziecko jest zagubione przez traumę i stratę oraz jak odzyskując je, możemy uleczyć strach, zagubienie i nieszczęście dorosłego życia. Autor opisuje, jak rozpocząć proces zdrowienia prawdziwego ja, czyli Dziecka w Sobie, pozwalający zmniejszyć proces odczucia zagubienia, cierpienia i bólu, który kumuluje się przez lata. Przyznaje również, że proces ten wymaga czasu, wysiłku i dyscypliny.

  Książka osiągnęła status bestsellera i śmiało można stwierdzić że jest to doskonały poradnik, który pomaga czytelnikom zidentyfikować, rozpoznać i wyleczyć traumy z dzieciństwa. Dr Whitfield zapewnia jasne i skuteczne wprowadzenie do podstawowych zasad zdrowienia. Gorąco polecany przez terapeutów i osoby, które przeżyły podobną traumę. Autor jest lekarzem, psychoterapeutą i cenionym na całym świecie ekspertem w dziedzinie chorób psychicznych, problemów behawioralnych i zdrowienia. Autor wielu książek, które pomogły w dużej mierze dorosłym dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych w tym dorosłym dzieciom alkoholików.

  Poradnik dr Whitfielda pomaga zaopiekować się zalęknionemu dziecku, które w nas mieszka i pomaga mu dorosnąć. Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie i praktykę odkrył, że nawiązując relację ze swoim wewnętrznym dzieckiem, jesteśmy w stanie je uwolnić od tego co nas hamuje. Dzięki konfrontacji z uczuciami, jakie nosimy w sobie oraz poprzez uleczenie ran, jakie w nas przez lata powstawały przestajemy postrzegać to co jest tu i teraz, czyli rzeczywistość w kategoriach cierpienia. Ta książka pomoże nam poddać się procesowi zdrowienia, pomoże zmienić przekleństwo w dar, nauczy nas pokochać dziecko, jakie w nas mieszka, dzięki czemu pokochamy życie od nowa. Ta książka w prosty sposób wyjaśnia, jak możemy odzyskać swoje prawdziwe ja i na nowo odkryć szczęście, które w nas tkwi. Jest to niezbędne, gdy próbujemy zrozumieć uczucia i emocje, jakie się w nas rodzą.

  Kiedy potrzeba miłości, uznania, pochwały i innego rodzaju wsparcia emocjonalnego nie zostanie zaspokojona w dzieciństwie, trauma, która z tego wynika, może trwać przez całe dorosłe życie. Ale nigdy nie jest za późno na wyleczenie. Ucząc się pielęgnować swoje wewnętrzne dziecko, możesz potwierdzić te potrzeby, nauczyć się wyrażać emocje w zdrowy sposób oraz zwiększyć współczucie i miłość do siebie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Kintsugi sztuka sklejania życia 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kintsugi sztuka sklejania życia

Wszyscy mamy swoje czułe punkty, skrywamy jakieś okaleczenia. Wszyscy cierpieliśmy i mamy za sobą trudne chwile. Moją drogę życiową, o której będę opowiadać, naznaczają cierpienie, wypadki, traumy, ale również blask szczęścia. To droga taka jak inne, unikalna, a zarazem uniwersalna… Sztuka...
Jak łatwiej żyć. Dla zbyt inteligentnych i skomplikowanych 2/5 Nasza cena:
31,08 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak łatwiej żyć. Dla zbyt inteligentnych i skomplikowanych

Czy czujesz, że mimo swojej wysokiej inteligencji masz trudności z odnalezieniem swojej życiowej ścieżki? Czy masz wrażenie, że twoje zdolności raczej stają ci na przeszkodzie, niż pomagają w życiu? Czy zmagasz się z problemami w rodzinie, pracy i wśród znajomych? Czy czujesz, że nikt cię nie...
Mózg nie służy do myślenia 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mózg nie służy do myślenia

Myślisz, że o mózgu wiesz już wszystko i nic nie może cię zaskoczyć? Wydaje ci się oczywiste, że powstał po to, by zapewnić nam jasność myśli i wyobraźnię? Jeśli tak, to… jesteś w błędzie! Jak przekonuje specjalistka w dziedzinie psychologii i neurobiologii Lisa Feldman Barrett, dopiero porzucenie...
Jak wyszliśmy na ludzi. Dlaczego potrzebujemy siebie nawzajem i co sprawia nam przyjemność 0/5 Nasza cena:
27,03 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak wyszliśmy na ludzi. Dlaczego potrzebujemy siebie nawzajem i co sprawia nam przyjemność

Dlaczego potrzebujemy siebie nawzajem i co sprawia nam przyjemność „Gdy nasi przodkowie zostali wygnani ze schronienia, jakie zapewniał im las deszczowy, musieli zacząć walczyć o przetrwanie w nieznanym i niebezpiecznym świecie sawanny. Mniejsi, wolniejsi i słabsi niż wiele z tamtejszych...
Ja 5/5 Nasza cena:
22,56 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja

Rodzimy się bez instrukcji życia. Tylko nieliczni odkrywają prawa rządzące nim oraz szczęściem - i potrafią z nich skorzystać. Książka poświęcona jest temu Ja które każdy człowiek nosi w sobie. Rodzimy sie bez instrukcji użycia i nie potrafimy odkryć wielkich możliwości które jak zaklęty dżin...
Szybki detoks 0/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szybki detoks

Powitaj wiosnę na witalnej petardzie! „Szybki detoks” to pięciotygodniowy program rozbudzenia i doładowania energią organizmu po zimowym śnie, który zwykle zostawia nam w prezencie dodatkową warstewkę tłuszczu i parę niechcianych kilogramów. Te nie poddają się niestety wiosennym roztopom… Aby się...
Czwarty schowek. Five Nights at Freddy`s. Tom 3 5/5 Nasza cena:
27,32 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czwarty schowek. Five Nights at Freddy`s. Tom 3

Co się stało z Charlie? Jak to możliwe, że jej koszmarna śmierć była jednak upozorowana? John pragnie odsunąć od siebie wspomnienie o Freddy Fazbear's Pizza, ale nie jest to takie proste. W Hurricane pojawia się nowa pizzeria, a wraz z nią kolejne porwania. John jest zmuszony współpracować z...
Uber. Walka o władzę 3/5 Nasza cena:
39,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uber. Walka o władzę

Wielokrotnie nagradzany korespondent technologiczny "New York Timesa" i reporter śledczy Mike Isaac przedstawia spektakularny rozwój i upadek jednej z największych i najbardziej kontrowersyjnych firm XXI wieku, Ubera. Przedsiębiorstwo, wspierane przez miliardy dolarów kapitału podwyższonego ryzyka...
Crank 4/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Crank

Życie było dobre,zanimpoznałam bestięPóźniej,życie było świetneOstatecznietylko przez moment…Spróbuj sobie wyobrazić ten moment, kiedy patrzysz na osobę, której życie toczy się perfekcyjnym torem. Masz przeczucie, że jest zbyt cukierkowo i coś musi się wydarzyć. Nagle wszystko, co ta osoba...
6 filarów poczucia własnej wartości 5/5 Nasza cena:
32,36 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

6 filarów poczucia własnej wartości

> Prak­ty­ka świa­do­me­go życia> Prak­ty­ka sa­mo­ak­cep­tacji> Prak­ty­ka od­po­wie­dzial­no­ści za siebie> Prak­ty­ka aser­ty­wno­ści> Prak­ty­ka ży­cia ce­lo­we­go> Prak­ty­ka in­te­gral­no­ści oso­bistej (uczciwości
Story of Bad Boys. Tom 4 5/5 Nasza cena:
26,33 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Story of Bad Boys. Tom 4

Wyobraź sobie, że osoba, której bezgranicznie ufasz, skrywa w sobie potwora. Lili i Cameron przeszli razem wiele trudnych chwil. Wydawało się, że ich związek przetrwa wszystko. Aż do teraz. Lili została oszukana, nie tylko przez najbliższych przyjaciół, ale i przez ukochanego. Teraz na jaw wyszły...
Partnerstwo bliskości. Jak teoria więzi pomoże ci stworzyć szczęśliwy związek 0/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Partnerstwo bliskości. Jak teoria więzi pomoże ci stworzyć szczęśliwy związek

Czy miłości można się nauczyć? Czy istnieje nauka o miłości? Jak to jest, że niektórzy potrafią stworzyć stabilny i zdrowy związek, a inni w relacji z bliską osobą walczą o każdy dzień? Są takie dziedziny nauki, które mówią nam, co mamy jeść, jak ćwiczyć i jak długo spać. Dlaczego by więc nie...
Wybrane bestsellery
Uczę się mówić. Pucio mówi pierwsze słowa 5/5 Nasza cena:
29,39 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uczę się mówić. Pucio mówi pierwsze słowa

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi cały dzień! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy! Druga część przygód Pucia skoncentrowana jest na pierwszych słowach typowych dla rozwoju mowy dziecka. Ich...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Ocal mnie. After. Tom 3 5/5 Nasza cena:
35,69 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ocal mnie. After. Tom 3

Największy fenomen książkowy ostatnich lat! Bestsellerowa seria o Tessie i Hardinie. Powieść, która doczekała się miliarda odsłon w serwisie wattpad. Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina, i na to, co zdarzyło się później. Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a...
Odmęty grozy 0/5 Nasza cena:
299,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odmęty grozy

Parowiec Atlantica płynie do Bostonu, ale za statkiem podąża mroczny cień, skrywający się pod falami. Twoi współpracownicy wydają się dziwnie zagubieni i wpatrują się w morze z cichą, rozpaczliwą tęsknotą. Gdy zasypiasz, nękają Cię niepokojące koszmary o mrocznych głębinach. Budzi Cię krzyk - na...
Nie powinniśmy 0/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie powinniśmy

„Nie powinniśmy” to najnowsza gorąca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez polskie miłośniczki romansów Vi Keeland! Upalne lato to idealna pora roku na poczytanie gorącego romansu. Według wielu osób nikt nie umie tak doskonale podgrzać atmosfery w książce jak właśnie Vi Keeland.  Autorka...
Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad. Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama...
Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5 5/5 Nasza cena:
24,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Panna z Bajki 0/5 Nasza cena:
32,12 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panna z Bajki

Taką Katarzynę Michalak pokochały Polki! „Panna z bajki” to uroczy, zaskakujący i romantyczny powrót autorki! Hania Ruczaj ma dwie wielkie miłości: pisanie scenariuszy filmowych oraz uroczy, wtulony w zieleń lasu domek, który nazwała Bajką. To w nim chroni się przed światem. I w nim stara się...
Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)

Najlepsza książka dziecięca 2015 roku w konkursie Empiku "Przecinek i Kropka". Tytuł Nagrody Literackiej Miasta Stołecznego Warszawy. Nominacja literacka do Książki Roku 2015 Polskiej Sekcji IBBY! Niezwykle śmieszne bajki o skarpetkach napisała Justyna Bednarek, a książkę zilustrował Daniel de...
Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne 5/5 Nasza cena:
41,56 zł 48,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne

Zawiera treści dotyczące genetyki, biotechnologii, ewolucjonizmu, ochrony przyrody oraz ekologii z elementami ochrony przyrody. Zastosowano w nim szereg rozwiązań umożliwiających skuteczne przygotowanie do matury. Dzięki interaktywnej aplikacji Matura-ROM wspomaga samodzielne przygotowanie do...
Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
44,56 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa

"Odkryć fizykę" dla klasy 2. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula