Zachowaj to dla siebie

Średnia: 3.9 Ilość ocen: 35
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5 cm
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 25,94 zł 39,90 zł Taniej o: 35%

Sięgnij po książkę pod tytułem "Zachowaj to dla siebie”, którą napisała Monika Dworak, i przekonaj się, do czego mogą być zdolni zdesperowani ludzie!

Każdy człowiek posiada swoje sekrety. Niektóre są niewielkie i stosunkowo nieszkodliwe, inne zaś nieco bardziej wstydliwe. Istnieją też osoby, które ukrywają wyjątkowo mroczne tajemnice, a ich ujawnienie mogłoby przyczynić się do powstania prawdziwej katastrofy.

Ewa Dębska to trzydziestolatka, która wiedzie z pozoru zwyczajne życie. U swego boku nie ma partnera, a niemal całą energię pożytkuje na prowadzenie własnego biznesu. Jest nim świetnie prosperujące studio projektowania wnętrz, które pozwala kobiecie rozwijać swoją pasję i czerpać z tego tytułu zadowalające zyski.

Najważniejszą osobą w życiu Ewy jest jej brat bliźniak, Adam. Są sobie bardzo bliscy. Nie tylko ze względu na więzy krwi, ale i z uwagi na sekret z przeszłości, którego oboje strzegą. Do ich życia nieoczekiwanie wdziera się chaos, gdy Adam odczytuje niepokojącą, elektroniczną wiadomość od anonimowego nadawcy. Napędzany strachem, na własną rękę rozpoczyna śledztwo. Co odkryje?

Przeczytaj darmowy frgament


O autorce

Monika Dworak to polska pisarka, która stoi u progu swojej kariery literackiej. Książka pod tytułem "Zachowaj to dla siebie” jest jej debiutem, który udowodnił, że umiejętnie potrafi budować napięcie i konstruować misterne oraz nieprzewidywalne intrygi. Świetnie odnajduje się w następujących gatunkach literackich: thriller, dramat oraz literatura sensacyjna. Z zawodu jest architektem wnętrz, co znalazło odzwierciedlenie w stworzonej przez nią historii.

Recenzje (35)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Każdy z nas skrywa swoje tajemnice, które czasami przybierają lżejszą, ale nierzadko też i cięższą wagę... Ukrywamy te sekrety przed najbliższymi, kontrolujemy się na każdym kroku, jak i wreszcie - prędzej czy później, musimy skonfrontować z ich ujawnieniem. O takim przypadku opowiada debiutancka powieść Moniki Dworak pt. "Zachowaj to dla siebie" którą miałam przyjemność otrzymać z księgarnia TaniaK[Adres usunięty]

  Główną bohaterką tej historii jest Ewa Dębska - trzydziestoletnia singielka, spełniona projektantka i szczęśliwie żyjąca kobieta. Większość wolnego czasu poświęca swojego bratu bliźniakowi - Adamowi, oraz jego rodzinie. Oto jednak pewnego dnia na tym obrazie poukładanej codzienności pojawia się rysa, gdy żona Adama prosi Ewę w pomoc w śledzeniu męża, którego podejrzewa o zdradę... Szybko okazuje się, że dziwne zachowanie mężczyzny wiąże się z pewną niepokojąca wiadomością mailową, która budzi uśpione, bolesne i dramatyczne demony z przeszłości Adama i Ewy...

  Książka ta stanowi sobą rasowy, klimatyczny, psychologiczny thriller, który łączą się płynne z literaturą sensacji, kryminału oraz obyczajowego dramatu. Tak pokaźna liczba literackich nurtów posłużyła autorce do skontrowania niepokojącej, intrygującej i co najważniejsze - realistycznej opowieści o sekretach, tajemnicach i cierpieniu, które mimo pozornie zaleczonych ran, wciąż nie daje o sobie zapomnieć. I jeśli miałabym określić ten literacki debiut jednym słowem, to byłoby nim pojęcie "jakość".

  Konstrukcja powieści skupia się na dwóch głównych postaciach tej historii - Adamie i Ewie. To właśnie ich losy, kolejne kroki i decyzje wypełniają strony tej klimatycznej relacji, gdy oto najpierw poznajemy niepokojące zdarzenie w codzienności Adama - otrzymanie tajemniczej wiadomości, a następnie jego działanie i wynikające z jego konsekwencje, które bardzo szybko połączą się z osobą jego siostry, pragnącej pomóc szwagierce. Tym samym następuje cała seria niefortunnych zbiegów okoliczności oraz coraz bardziej dramatycznych sytuacji i wydarzeń, które mogą doprowadzić do wielkiej tragedii. Ciekawe jest to, że autorka umiejętnie bawi się chronologią toczonej relacji, powracając czasami w nieodległą przeszłość, by po chwili wybiegać w przyszłość, co czyni tę opowieść jeszcze lepszą i zaskakującą.

  Mocne, charakterne i realistyczne kreacje bohaterów - to duży plus tej powieści, w którą dzięki temu jest nam łatwiej uwierzyć. Nie bez znaczenia jest w tym względzie fakt, iż Adam i Ewa to bliźniacze rodzeństwo, które łączy specyficzna, w jakiejś mierze psychologiczna wieź. Poza tym oboje cechuje naturalność postępowania, omylność i z pewnością nie idealność, jak i wreszcie emocjonalność, która w dużej mierze odegra wielką rolę w ich przyszłych losach. Lubimy tych bohaterów, mimo faktu, iż nie zawsze ich rozumiemy i nie koniecznie ze wszystkim się zgadzamy, ale są to ludzie "z krwi i kości", którzy mogliby żyć gdzieś obok nas...

  Ważnym akcentem tej powieści jest również jej psychologiczna natura, która objawia się perfekcyjnie ukazanym postępowaniem człowieka, który pragnie zapomnieć o traumatycznej przeszłości, nie do końca sobie jednak z tym radząc. Autorka odsłania przed nami cały ten proces, ale też i chociażby skupia się na snach bohaterów, które czasami mogą powiedzieć więcej, aniżeli rzeczywistość. Myślę, że wszyscy ci czytelnicy, którzy uwielbiają psychologiczne ujęcia postępowania bohaterów, będą w pełni usatysfakcjonowani lekturą tej książki.

  Debiuty nie są łatwe i kierują się swoimi prawami do popełniania drobnych błędów i pomyłek. Jednak w przypadku Moniki Dworak jest zupełnie inaczej, gdyż najzwyczajniej w świecie nie znajduję tu żadnych niedociągnięć. Pomysł jest ciekawy, jego przełożenie na karty powieści - udane, a do tego mamy intrygujących bohaterów, realizm polskiej rzeczywistości i perfekcyjnie budowane napięcie, które z każdą kolejną stroną tylko i wyłącznie wzrasta. To również solidność pisarskiego warsztatu i piękny język, co zawsze warto docenić.

  Jeśli macie ochotę na spotkanie z klimatycznym, psychologicznym thrillerem z akcją osadzoną w naszych, polskich realiach, to książka "Zachowaj to dla siebie" będzie dla was idealnym wyborem! Jej lektura przyniesie wam wielkie emocje, zafunduje wspaniałą rozrywkę i sprawi, że zapomnicie o całym, wciąż tak bardzo smutnym w obecnym czasie, realnym świecie. Ze swej strony zachęcam was do tego kroku, życząc równie wielkich wrażeń i niesamowitych przeżyć, jakie to towarzyszyły mojej osobie podczas spotkania z tym tytułem. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  „Zachowaj to dla siebie” – Monika Dworak

  Adam i Ewa – bliźniaki. Ona właścicielka studia projektowego, poszukująca miłości trzydziestoletnia singielka. On szczęśliwy ojciec, który wiedzie swoje życie u boku ukochanej kobiety. Mają ze sobą bardzo dobry kontakt pomimo, że od dawna nie mieszkają już razem. Są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi i wiedzą o sobie wszystko – ale czy na pewno? Całe ich szczęście zaczyna się burzyć jak domek z kart, a to wszystko za sprawą jednego emaila…

  Akcja powieści rozwija się powoli. W książce nie znajdziecie krwawych scen, a niektóre momenty są zbyt rozbudowane – na przykład opisy dojazdu z punktu A do B. Sami zaś bohaterowie są bardzo dobrze wykreowani. Każda z postaci ma swoją historię, osobowość oraz charyzmę (no może z wyjątkiem Rocha, którego wolałabym poznać troszkę bardziej). Niestety zdarzały się momenty, w których sposób ich postępowania, pobudki, które nimi kierowały były dla mnie nie do końca zrozumiałe.

  Podsumowując nie spodziewajcie się szybkiej akcji, psychologicznej zagadki czy też morderstwa jakiego jeszcze w literaturze nie było… - nie tym ta książka „stoi”. Pomimo tego, że zakończenie jest przewidywalne to sam ostatni rozdział może wbić w fotel. Chwilami czuć, że „Zachowaj to dla siebie” jest debiutem literackim autorki, co nie zmienia faktu, że jestem ogromnie ciekawa co Pani Monika pokaże w kolejnych swoich powieściach :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie da się ukryć, że ten debiut jest bardzo dobry i trzyma czytelnika w ciągłym napięciu.

  Adam i Ewa są bliźniakami, którzy po śmierci rodziców, utrzymują ze sobą stałą relację, tym bardziej, że żoną Adama jest przyjaciółka Ewy. Pewnego dnia Adam dostaje wiadomość, która przewraca jego życie do góry nogami. Zaczyna małymi krokami odkrywać rodzinną tajemnicę, co doprowadza do tragedii.

  Od samego początku czuć napięcie. Wciąż i wciąż na nowo myślałam nad tajemnicą, którą próbuje odkryć Adam. Nie ma tu głębokiego portretu psychologicznego. Wciąż na piedestale jest zagadka, której prawie do końca nie byłam w stanie odkryć. Dopiero przy ostatnich stronach zaczęłam się domyślać prawdy i słusznie. Tu napięcie trochę spadło, a to co stało się na końcu, było dla mnie totalnym zaskoczeniem.

  Jak na debiut książka jest rewelacyjna. Rozdziały zostały podzielone na bohaterów, a dodatkowo na wydarzenia z teraźniejszości i z retrospekcji Adama. Autorka z rozdziału na rozdział buduje coraz większe napięcie, które nie opadło jeszcze długo po zakończeniu lektury. Z pewnością przeczytam kolejną książkę pani Moniki, a was zachęcam do sięgnięcia po jej debiutancką powieść. Dziękuję @[Adres usunięty]ce za egzemplarz.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Osobiście od początku wiedziałam, o co chodzi, choć Autorka stara się zbić z tropu czytelnika. Czasami aż za bardzo wszystko jest zawiłe. Wydaje mi się, że momentami przekombinowała, co może być dla niektórych odpychające. Na mnie tak właśnie działało.

  Jak dla mnie historia jest przewidywalna, ale muszę przyznać, że końcówka mnie jednak bardzo zaskoczyła. Co prawda gdzieś z tyłu głowy pojawił się ten pomysł, ale stwierdziłam "nie, to niemożliwe". I zapomniałam o nim. A tu jednak! Zakończenie mi się podobało, ale czy popieram decyzje bohaterów? Wydaje mi się, że nie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Codziennie podejmujemy dziesiątki decyzji, niektóre są odruchowe, innym poświęcamy czas by się nad nimi zastanowić. Od czasu do czasu dokonujemy wyboru jaki zmieni wiele lub nawet więcej, ale nie zawsze jest ON przemyślany, niekiedy bowiem rozsądek schodzi na dalszy plan, a emocje przejmują stery. Ich efekty nie od razu są widoczne, lecz prędzej czy później dadzą o sobie znać. Podobnie rzecz ma się z sekretami, wystarczy chwila by powstały, a ich echa odczuwalne są w długim okresie czasu.

  Ile może zmienić jeden mail? W przypadku Adama bardzo dużo, wprost prawie wszystko i nie są to słowa na wyrost. Do tej pory wiódł spokojne życie, poukładane, zgodne z jego charakterem. Jego siostra bliźniaczka była bardziej niespokojna, ciekawa świata, ale to on, nie ona, dostał tę konkretną wiadomość, która skłoniła go do spojrzenie za siebie i w siebie. Czy to czego, dowiedział się to prawda? Niczego nie zauważył, nie poczuł, zresztą nie tylko on, jego siostra bliźniaczka Ewa także niczego nie podejrzewała i nadal tak jest. Dlatego to ON podejmuje się wyjaśnienia sytuacji, która wymaga od niego zachowania wszystkiego w tajemnicy. Nie tak prosto jest odnaleźć początek nitki gdy ktoś ją pogrzebał dawno temu, ale od tego zależy przyszłość kilku osób. Czy zachowanie w sekrecie tego, czego się wie jest dobrym wyjściem? Z Ewą zawsze był mocno związany, teraz ona pozostaje nieświadoma co dzieje się z jej bratem i wokół niej. Kiedyś również ktoś zdecydował podobnie, tyle, że niewiedza bywa źródłem zbiegów okoliczności, których efekty są nieprzewidywalne i przynoszą z sobą ból i trudne wybory.

  Najlepiej niczego nie ukrywać, nie stwarzać tajemnic i zawsze trzymać się prawdy. Co jednak gdy okazuje się, że jesteśmy uwikłani w coś na co nie mieliśmy żadnego wpływu, a tkwimy w samym środku czegoś co nieodwracalnie wpłynęło na nasze życie bez naszej wiedzy? Monika Dworak odpowiada na to i na kilka jeszcze pytań jakie pojawiają się w historii, która wyszła spod jej pióra. Jednak nim poznamy odpowiedzi przed czytelnikami intrygująca lektura, w której nie jakiejkolwiek oczywistości, za to nie jeden znak zapytania oraz kilka ostrych zakrętów w fabule. Autorka genialnie rozegrała historię, którą chciała opowiedzieć, tak, by czytający nieustannie odczuwali napięcie tego, co zaraz, za chwilę wydarzy się. Dodatkowo okruchy informacji podsycają zaciekawienie i skłaniają do wysnuwania przypuszczeń, ale i tak Monika Dworak zaskoczy ich poprowadzeniem akcji. „Zachowaj to dla siebie” jest dość kameralną opowieścią, w jakiej od samego początku odczuwalny jest mroczny klimat, chociaż nie ma mowy o nim wprost, za to między wierszami i owszem. Wiadomo, że coś się wydarzy, zaraz, tu i teraz, pytanie tylko co to będzie? Kolejne rozdziały odkrywają tajemnice, jakich nie był świadomy, ale i pojawiają się nowe. Bohaterowie z jednej strony szukają prawdy, z drugiej ją zacierają. Dlaczego? Może ze strachu albo po prostu by chronić swoich bliskich? Ważnym elementem są rodzinne więzy, to one odegrały ważną rolę i wciąż leżą u źródeł kolejnych kroków. Czy będzie one kierowały postacie w właściwym kierunku? Niedopowiedzenia, kłamstwa w dobrej wierze, ukrywanie faktów, wszystko dla dobra rodziny, ale czy da się wszystko przemilczeć i zamaskować? „Zachowaj to dla siebie” nie tylko wciąga, lecz skłania równocześnie do refleksji oraz odpowiedzi na nie zadane pytanie z tytułu książki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 30 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
To nie jest kraj dla starych ludzi 0/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To nie jest kraj dla starych ludzi

1980 rok. Na pustkowiu tuż przy granicy z Meksykiem pewien myśliwy znajduje dwa miliony dolarów. Niedawno w trakcie transakcji narkotykowej doszło tu do krwawej strzelaniny. Llewelyn przywłaszcza sobie gotówkę, marząc o rozpoczęciu nowego życia. Ale jego tropem podąża psychopatyczny morderca......
Niebezpieczna gra 5/5 Nasza cena:
20,30 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebezpieczna gra

Połączenie ostrego „Pitbulla” i seksownych kryminałów Pauliny Świst! Kobieta jest jak broń. Nie wolno się nią bawić. Weronika to jedna z najlepszych policjantek w wydziale kryminalnym stołecznej policji. Jej karierę przerywa dramatyczna akcja, w której traci partnera. Od tej chwili jej życie...
Szkarłatna partytura 0/5 Nasza cena:
39,56 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szkarłatna partytura

Książka, od której nie sposób się oderwać. Tajemnica opisana przez bestsellerowego autora, Ralfa Isaua. Pierwszorzędny thriller fantastyczny o siłach ciemności związanych z najpotężniejszym utworem muzycznym wszech czasów, który pozostawał w ukryciu przez wiele lat....Słynna pianistka Sarah d'Albis...
Zmyśl coś 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zmyśl coś

Zbiór przesiąkniętych czarnym humorem, niepoprawnych politycznie, satyrycznych opowiadań Chucka Palahniuka. Dowiesz się z nich, kto zabił Scooby Doo, jak Źydówka uratowała Boże Narodzenie i dlaczego Mrównik nie poleciał na księżyc. I będziesz żałować, że nie możesz o tych historiach zapomnieć....
Wroga miłość 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wroga miłość

Co byś zrobiła, gdyby całe Twoje życie było skupione na ukrywaniu się? Gdy nie możesz żyć pełnią życia, bo ciągle zagraża Ci śmiertelne niebezpieczeństwo?Adeline nigdy nie mogła czuć się bezpiecznie. Jej rodzina od lat ukrywała ją i jej siostrę przed wrogami ich ojca. Polowali na nie najlepsi łowcy...
Kształt serca 5/5 Nasza cena:
26,67 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kształt serca

„Kiedy Amaia Salazar miała dwanaście lat, na szesnaście godzin zgubiła się w lesie. Znaleziono ją nad ranem trzydzieści kilometrów na północ od miejsca, w którym zeszła ze ścieżki, leżącą bez ducha w ulewnym deszczu. Ubranie miała osmalone niczym czarownica uratowana ze stosu (...)”. W sierpniu...
Żona więźnia 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żona więźnia

Tajemnica skrywana przed Nazistami. Uczucie wystawione na straszliwą próbę. Oparta na prawdziwych wydarzeniach poruszająca opowieść o miłości na śmierć i życie. Życie Izabeli, charakternej Czeszki z Vražnégo, zmienia się z dnia na dzień wraz z pojawieniem się brytyjskiego jeńca wojennego, kaprala...
Moc kryształów 4/5 Nasza cena:
20,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moc kryształów

Gorący trend, który podbił Instagram - kryształy! Gwyneth Paltrow i Cameron Diaz oszalały na punkcie zestawów kryształów tworzonych przez Kierę Fogg. Z tą książką każdy zbuduje takie kompozycje, które przyciągają szczęście, sukces, zdrowie i oczyszczają przestrzeń z negatywnych energii. Daj się...
Naturalne farbowanie włosów 3/5 Nasza cena:
26,67 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalne farbowanie włosów

Po farbach z tej ziemi będziesz mieć włosy nie z tej ziemi. Komercyjne farby do włosów zawierają tysiące substancji chemicznych, które mogą być bardzo szkodliwe. Jednak nie musisz wybierać pomiędzy pięknymi włosami a dobrym zdrowiem. Henna, indygo, kasja i agrest andyjski to pełne mocy zioła, które...
Sztuka radości 5/5 Nasza cena:
29,64 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sztuka radości

Goliarda Sapienza z epickim rozmachem opowiada o losach Modesty, wyzwolonej seksualnie i intelektualnie niezależnej Sycylijki. Charakternej dziewczyny, która łamała konwenanse i nigdy nie przestała uwodzić kobiet ani mężczyzn. Powieść do głębi feministyczna o silnej kobiecie, która zażarcie walczy...
Szklany Mag. Mag. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szklany Mag. Mag. Tom 2

Drugi tom serii pełnej magii – kontynuacja „Papierowego maga” Charlie Holmberg „Nie trzeba być w posiadaniu mrocznej magii, aby robić mroczne rzeczy”. Minęło zaledwie kilka miesięcy, od kiedy Ceony Twill zwróciła mistrzowi jego serce, przy okazji oddając mu swoje. Emery Thane zachowuje się jednak...
Kosmiczne dziewczyny 4/5 Nasza cena:
49,40 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmiczne dziewczyny

Przed tobą 50 fascynujących biografii bohaterek, które udowodniły, że inteligencja nie ma płci. Neil Armstrong, który wypowiedział słynne zdanie o „małym kroku dla człowieka” nigdy nie wylądowałby na Księżycu, gdyby nie pomoc kobiet. Kobiety na całym świecie – astronautki, matematyczki,...
Wybrane bestsellery
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
33,45 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
O psie, który uratował święta 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który uratował święta

O psie, który uratował święta to nowa świąteczna opowieść W. Bruce’a Camerona, autora bestsellerowych książek z cyklu Był sobie pies! Kiedy rodzinne święta stają pod znakiem zapytania, czy jeden szczeniak może zmienić bieg wydarzeń? Julianna Goss, żona wiecznie zapracowanego Huntera i mama...
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
26,80 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,64 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula