Wyrok

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
392
Rok wydania
2019
Nasza cena: 31,97 zł 38,99 zł Taniej o: 18%

Przepełniająca niepokojem historia zagubionej po rozstaniu z mężem Anity, wychowywanej w dobrobycie Poli oraz odsiadującego wyrok w więzieniu Borysa.

Wszystkie działania mają swoje konsekwencje, nawet z pozoru nic nieznaczący gest…

Anita jest w rozpaczy po trudnym rozstaniu. Straciła z oczu drogę, którą dotąd szła przez życie, a która wydawała jej się oczywista i prosta. Postanawia więc zacząć wszystko od nowa: przeprowadza się do niewielkiej miejscowości, gdzie poznaje mężczyznę idealnego, spełnienie jej największych marzeń. Szybko jednak okazuje się, że nie wszystko jest tak wspaniałe, jak wygląda na pierwszy rzut oka.

Pola prowadzi spokojne, dostatnie życie. Jest córką kandydatki na premiera, pochodzi z zamożnej rodziny i nigdy niczego jej nie brakowało. Kiedy dowiaduje się od babci, że przed laty w mieszkaniu naprzeciwko doszło do tajemniczego morderstwa, wiedziona ciekawością i nudą codziennego życia, postanawia odszukać winnego. Tropiąc odpowiedzi na zwiększającą się liczbę pytań, Pola trafia w końcu do więzienia. Tam też poznaje Borysa, który od dziesięciu lat siedzi zamknięty w ciemnej, wilgotnej celi.

Jak łączą się te dwie historie? Kim jest tajemniczy kochanek Anity? Czy Borys jest tym, za kogo bierze go Pola? Emocjonująca historia, pełna niespodziewanych zwrotów akcji i niesamowicie celnych spostrzeżeń na temat ludzkiej psychiki.


O książce

Karolina Wójciak ponownie serwuje czytelnikom absorbującą mieszankę kryminału, powieści obyczajowej oraz love story. Lektura "Wyroku" skłoniła mnie do refleksji między innymi nad tym, jak może wyglądać życie za kratami, kiedy wymiar sprawiedliwości postawił na kimś krzyżyk. A jaką refleksję przyniesie wam? Przekonajcie się koniecznie! Polecam!

Dominika Matuła, www.domi-czyta.pl


O autorze

Karolina Wójciak specjalizuje się w pisaniu powieści kryminalno-obyczajowych, a w jej książkach nic nigdy nie jest takie, jak się wydaje. “Wyrok” to trzymająca w napięciu, pełna namiętności, zdrady i mrocznych sekretów historia, która pokazuje świat w zupełnie innym świetle. Przesiąknięta intrygami jak “Dom pełen kłamstw” i niepokojąca jak “Tożsamość nieznana”, nie daje wytchnienia aż do ostatnich stron i zmusza czytelnika do wielu przemyśleń.

Recenzje (7)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Wyrok" to dla mnie ogromny kawał literatury obyczajowej, pomieszanej z powieścią psychologiczną, z małymi okruszkami romansu (sam wątek miłosny był moim zdaniem mocno z boku).

  Uwagę zwróciłam na relację matek i córek.

  Pierwsza to Pola, studentka, żyjąca w cieniu matki karierowiczki, kandydującej na stanowisko premiera. Pola wychowywała się w rodzinie, w której ojciec był duchem, a matka skupiła się tylko na karierze. Ona i jej brat, czuli jak matka się ich wstydzi, nie osiągnęli sukcesu, nie pasowali do obrazka. Pola zakochuje się w Borysie, skazanym na 15 lat więzienia. Czeka ja sporo pracy przy rozwikłaniu zagadki morderstwa sprzed lat.

  Drugą z bohaterek jest Anita, samotna matka Sary. Anita odeszła od męża tyrana, po to aby desperacko poszukiwać miłości i uznania u innych mężczyzn. Sara wychowuje się w trudnej relacji, jest z boku obserwując kolejne miłostki, wzbiera w niej poczucie wstydu, otrzymuje same złe wzorce. Jako nastolatka naśladuje zachowanie matki, nie wie jaki świat jest okrutny.

  Książka pokazuje nam z dwóch perspektyw, co dzieje się z córkami, zaniedbywanymi przez swoje matki. Matkę karierowiczkę i matkę desperatkę.

  Te dwie, pędzące jak nurt rwącej rzeki historie, się przenikają. Czynnikiem wspólnym jest kara, jaką poniosły dzieci, za błędy swoich rodziców.

  A Ty? Jakim rodzicem jesteś?

  Dziękuję za tak dobrą literaturę, dającą nam rozrywkę wątkiem kryminalnym. Miło jest myśleć w trakcie "kto zabił???" "kiedy to wyjdzie na jaw???", małym wątkiem gorącego romansu, zakazany owoc zawsze w modzie :)

  Najważniejsze, za co dziękuję, to głębia tej powieści, głęboki ważny przekaz jaki z niej płynie. Wiele jest kobiet, które stają na życiowym rozdrożu: kariera vs. rodzina. Ja sama byłam w takiej sytuacji, musiałam swoją karierę odłożyć na bok, dać jej odrobinę poczekać, mój syn podrósł i teraz sprawa wygląda zupełnie inaczej. Człowiek rozsądny potrafi ułożyć swoje priorytety we właściwej kolejności. Nie straciłam nic :) Mam wspaniałego syna, spędziłam z nim cudowne chwile, a kariera rozwija się teraz, zawodowo nie narzekam :)

  Dzięki tej książce chwalę siebie sama, przytulam się mocno do siebie i mówię "Kaśka podjęłaś dobrą decyzję"

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kupiłam Ją jakiś czas temu, ale gdzie znaleźć czas na Jej przeczytanie! Wiesz jak wygląda osoba w jednej ręki trzymająca książkę w drugiej drewnianą chochlę?🤔 na dodatek mieszkająca fasolkę po bretońsku, która to później pójdzie w słoiki? Ja wiem to jestem Ja! Nie uczesania, w piżamie! (Tu kopiuj wklej tekst relacjonujacy przebieg akcji do Karoliny) "A najgorsze! Tu scena pierwsze kontaktu fizycznego a Mi córka wchodzi i krzyczy "Mamo jeść, Mamo pić etc"

  Ja mowie dziecko drogie tutaj ważą się losy narodu a Ty mi głowę zawracasz, że chcesz pić! 😂😂😂🙈 Matko wyrodna Matka jestem"

  Albo "Siedz w salonie grają Xbox a ja nagle to skurw...... Oni na Mnie, Helena mamo!!!!!!!!! a Ja?🙈 przepraszam, ale Krzysiek mi tu akcje zepsuł idealnego związku!😂" Od pierwszej kartki, od pierwszego zdania wciąga na maksa! Robisz ahhhhh, robisz eh, robisz "o Matko Boska"! Robisz Oooooo Nieeeeeeee! Albo "No gdzie Ty idziesz!" Albo "Ja pierdziele, co za tępa baba!!"

  🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

  Tak wiem i proszę się nie śmiać! Polecam z całego serca! I nie ukrywam, że fajnie byli by poznać dalsze losy Bruna i Poli. 💪

  Piosenki, które przedstawiały Mi się w głowie w trakcie czytania to

  Fisz-Czerwona Sukienka i często powtarzanie przeze Mnie zdanie! "A w oczach strach i przerazenie"

  Ania Lipnkca- Wszystko się może zdarzyć 😂

  Jest moc! Naprawdę powala do ostatniej kartki! Karolina extra! Kupie na pewno inne!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Na wstępie, chcę powiedzieć, że przez około 100-120 stron bardzo ciężko było mi się skupić na stworzonej przez Autorkę historii. Jednak, gdy już przebrnęłam przez ten moment i w końcu wszystko skoczyło na dobre tory nie mogłam się oderwać.

  Na pewno jest to książka, która uczy. Uczy walki za wszelką cenę, uczy szczerości, uczy tego żeby stać za dziećmi murem.

  Wydaje mi się, że lepiej opisana jest tutaj sytuacja i ogólnie charakter Poli, niż drugiej głównej bohaterki Anity. Poznajemy Polę, jako córkę znanej Pani polityk, studentkę dziennikarstwa, przyszłą żonę, która poświęca się na napisanie swojej pracy magisterskiej. Dokładnie wiemy co ją motywuje do działania, wiemy co chce osiągnąć, kibicujemy jej, później z nią przeżywamy wszystkie wzloty i upadki. Jej historia opowiedziana jest chwila po chwili, bardzo intensywnie.

  Za to wątek Anity pokazany jest przez kilkanaście lat, kiedy jest młodą mamą, rozwódką uciekającą od męża tyrana do przypadkowo spotkanego mężczyzny, którego uważa za mężczyznę swoich marzeń i jej losy jako samotnej matki.

  W końcu otrzymujemy wspólny mianownik historii, który możemy spokojnie przewidzieć czytając. Jednak i tak wydarzenia związane z tym wszystkim są wstrząsające.

  Karolina Wójciak pokazała jak brutalny może być świat. Jak mogą być brutalne kobiety dla kobiet, matki dla córek, a przede wszystkim mężczyźni dla kobiet.

  Książka mimo, trochę rozwlekłego początku okazała się bardzo ciekawa, pobudzająca zmysły i zaskakująca. Słodko-gorzki koniec książki naprawdę pięknie podsumowuje całą historię.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy wszyscy widzą w tobie tylko przestępcę-realia więziennego życia.

  Książki są swego rodzaju czynnikiem skłaniającym nas do tego, abyśmy skonfrontowali się z często bardzo trudnymi życiowymi tematami, którym my sami nie poświęcamy uwagi, dopóki dany problem nie dotknie nas osobiście, bądź też, jeśli nawet dany temat poruszamy to nierzadko mamy o nim błędne pojęcie. Dlatego cieszę się, kiedy sięgając po książkę mam poczucie, że jej autor, decydując się na poruszenie w swoim utworze trudnego i złożonego tematu włożył naprawdę dużo pracy i wysiłku w to, aby jak najrzetelniej odzwierciedlić jego istotę, a tym samym odrzeć go z mitów krążących wokół niego w społeczeństwie.

  Dziś porozmawiamy o tym, jak wielu z nas postrzega więzienną rzeczywistość. Już na wstępie muszę zaznaczyć, że sama wielokrotnie byłam światkiem rozmów, których uczestnicy z przekonaniem twierdzili, że w dzisiejszych czasach więźniowie odbywający kary pozbawienia wolności mają lepiej, niż wczasowicz w kurorcie wypoczynkowym. No bo przecież są utrzymywani za pieniądze podatników, dostają wyżywienie, spacerki, gazetkę, siłownia, darmowe leczenie, odwiedziny najbliższych, paczki. Dosłownie żyć nie umierać, a więc co to dla takiego przestępcy za kara?

  Jeśli i Ty drogi czytelniku masz podobne zdanie, to koniecznie musisz przeczytać najnowszą książkę Karoliny Wójciak „Wyrok” w której, autorka bardzo otwarcie i bezkompromisowo przedstawia realia życia za kratami, a uwierz mi, takiej sielanki, jak ta przedstawiona powyżej w tym świecie nie uświadczysz.

  Zacznijmy jednak od początku, bowiem już teraz mogę Wam zdradzić, że temat, o którym wspominałam we wstępie recenzji to dopiero początek tego, co przygotowała dla swoich czytelników autorka.

  Przystępując do lektury „Wyroku”, bardzo szybko orientujemy się, że akcja powieści prowadzona jest dwutorowo. Poznajemy dwie, wydawać by się mogło zupełnie różne kobiety - Polę i Anitę. Każda z bohaterek pochodzi z zupełnie różnych odległych względem siebie światów. Obie znajdują się również w zupełnie innym momencie swojego życia.

  Pola jest studentką dziennikarstwa przygotowującą się do wyjścia za mąż. Jej czas powinno teraz zajmować pisane pracy magisterskiej, jednak ma z tym problem, ponieważ nie chce, jak większość studentów pisać na temat czegoś, co już było. Chce, aby jej praca mówiła o czymś, co może mieć znaczenie nie tylko dla niej samej, ale także dla społeczeństwa. Znalezienie takiego tematu oczywiście nie jest łatwe, a czas nagli. Niespodziewanie jednak za sprawą rozmowy z ukochaną babcią temat pojawia się sam. Starsza pani wspomina sprawę morderstwa, do którego dziesięć lat temu doszło w mieszkaniu naprzeciwko. Oskarżony o tę zbrodnię został wówczas chłopak zamordowanej dziewczyny. Choć od tamtejszych tragicznych wydarzeń minęło już wiele lat, to jednak babcia Poli ma wątpliwości co do słuszności wyroku w tej sprawie. W naszej bohaterce budzi się dziennikarska ciekawość i zamierza w swojej pracy magisterskiej zwrócić uwagę na perspektywy życia skazanych na wiele lat więzienia po odbyciu kary. Chłopak, o którym opowiadała Poli babcia, jest jedynym, którego „zna”, więc postanawia do niego dotrzeć, mając nadzieję, że ten zgodzi się z nią porozmawiać.

  Zapewne zdajecie sobie sprawę, z tego, że nie wszyscy mogą tak po prostu udać się do aresztu i poprosić o widzenie się ze skazanym. Oczywiście, że nie, ale Pola to nie wszyscy. To córka kandydatki na premiera, a więc oczywiste jest, że jej można o wiele więcej, niż zwykłemu szaremu obywatelowi. I tak oto poznajemy Borysa, dziś już mężczyznę, którego każdy kolejny dzień nie różni się od poprzedniego, a jego treścią dyscyplina, reguły, zakazy i walka o przetrwanie.

  Mamy również wcześniej wspomnianą Anitę. Samotną matkę, która po bolesnych przeżyciach wyrwała się z koszmarnego małżeństwa i próbuje zacząć wszystko od nowa. Nie jest łatwo, ale wkrótce na jej drodze staje Krzysztof, przy którym kobieta czuje się szczęśliwa i kochana. Niestety szczęście nie trwa długo. Zraniona Anita czuje się zagubiona, jednak nie poddaje się i pragnie odnaleźć swoje szczęście. Po drodze jednak popełnia wiele błędów i podejmuje zbyt pochopne decyzje, za które będzie musiała słono zapłacić, ale o tym przeczytajcie już sami, sięgając po książkę.

  Zapewne zastanawiacie się, co może łączyć tych troje bohaterów? Ja oczywiście Wam tego nie zdradzę, ale na pewno będziecie zaskoczeni, tym, jak bardzo słuszne jest w przypadku tej książki powiedzenie „Góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem zawsze”.

  „Wyrok” to jedna z tych powieści, od której nie można się oderwać, a kiedy już ją przeczytasz, to nigdy o niej nie zapomnisz. Autorka kreując fabułę tej książki, w sposób fenomenalny połączyła ze sobą kilka gatunków literackich, które wspaniale się ze sobą łączą, tworząc mądrą, życiową i zajmującą historię. Na jej kartach odnajdziemy bowiem elementy kryminału, powieści obyczajowej i romansu.

  Bezsprzecznym atutem „Wyroku” jest fakt, że mimo to, iż opisane w książce perypetie jej bohaterów są fikcją literacką, to jednak przez cały czas jej czytania czytelnika nie opuszcza dojmująca świadomość, że takie wydarzenia mają miejsce także w realnym życiu. Doskonale widzimy, że autorka bardzo starannie przygotowała się do napisania tej książki. Już w pierwszych chwilach opisu życia Borysa za kratami dostrzegamy, że cały schemat tamtejszych zasad tam panujących został nam wiernie odzwierciedlony, co z pewnością wymagało od autorki dużego nakładu pracy. Wysiłek ten jednak zaprocentował wspaniałą książką, którą gorąco każdemu z Was polecam. Chciałabym również podkreślić, że czytając tę opowieść, nie da się uniknąć przeświadczenia, że każdy z nas mógłby stać się jej bohaterem. A to dlatego, że przeczytacie tu również o odrzuceniu, zagubieniu, manipulacji, wykorzystywaniu wpływów społecznych dla własnych korzyści, wykorzystywaniu, poczuciu krzywdy, uzależnieniu od mężczyzny, poniżeniu, a także miłości, nadziei, pragnieniu szczęścia. Cóż więcej pisać. Tę książkę po prostu trzeba przeczytać, bo to samo życie z jego blaskami i cieniami.

  Na zakończenie powiem tylko tyle, że chciałabym bardzo, aby ta książka została zekranizowana. Było to moje drugie spotkanie z twórczością autorki i na pewno będzie ich więcej.

  Jeśli jeszcze nie czytaliście mojej recenzji książki „Nigdy nie wygrasz”, zapraszam tutaj.

  Recenzja powstała we współpracy z autorką, za co bardzo dziękuję.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy tylko przeczytałam, że Pani Karolina Wójciak planuje wydać swoją kolejną książkę, wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Czytałam dwie wcześniejsze – „Nigdy nie wygrasz” oraz „Dom pełen kłamstw” i byłam mocno zaintrygowana fabułą oraz niebanalnymi rozwiązaniami.

  Co łączy mężczyznę odsiadującego wyrok za morderstwo, studentkę dziennikarstwa oraz samotną matkę? Gdybym nie znała wcześniej twórczości Autorki, pomyślałabym, że pewnie nic. Ale w „Wyroku” te historie łączą się.

  Anita to samotna matka, poznaje mężczyznę i przeprowadza się dla niego do małego miasta. Pola to córka kandydatki na premiera, słysząc od swojej babki, że w mieszkaniu naprzeciwko doszło do morderstwa, postanawia rozwikłać tę zagadkę. A Borys to właśnie osoba, której przypisano dziesięć lat temu zabójstwo siedemnastolatki.

  „ – Nie ma co robić z siebie bohaterki. Nie wszyscy faceci są źli. Zwalanie winy na nich za to, co się stało, jest po prostu nie fair. To ja byłam głupia, to ja nie sprawdziłam, kim są. Angażowała się ślepo w związek, sądząc, że to najlepsze możliwe rozwiązanie. Za każdym razem myślałam to samo, że złapałam Pana Boga za nogi. Jak niedoświadczona, tracąca głowę głupia gówniara. Co z tego, że miałam za sobą małżeństwo i dziecko, skoro byłam niedojrzała i głupia? Do wszystkiego trzeba dorosnąć. Do szanowania samej siebie też.

  - Czyli nie masz im tego za złe? Krzysztofowi, byłemu, a nawet Tadkowi tego seksu w pralni?

  - Nie rozumiesz. – Odwróciłam się do niej i postawiłam kieliszek na kolanie. – Jestem na nich zła za to, co mi zrobili, ale problem polega na tym, że ja na to pozwoliłam. Facet będzie traktował cię tak, jak mu na to pozwolisz.”

  Wyrok to książka, w której czytelnik jest od pierwszych stron wciągnięty w wartką akcję. Trzymałam kciuki za Anitę, aby się wreszcie ocknęła i otworzyła oczy oraz aby Poli udało się rozwikłać tajemnicę i przeciwstawić matce. To też taki miks gatunkowy, do końca nie wiedziałam jak go zakwalifikować. To świetna powieść obyczajowa, ciekawy wątek kryminalny oraz powieść psychologiczna. Autorka ukazuje nam wnikliwą analizę ludzkich zachowań. Pokazuje zależności i układy osób będących u władzy. Relacje międzyludzkie oraz samotne macierzyństwo.

  Za egzemplarz do recenzji dziękuję Karolinie Wojciak. Zdecydowanie polecam. Nie będziecie mogli się od niej oderwać – ja czytałam ciurkiem, pół dnia i kawał nocy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10

Dziesiąty tom bestsellerowego cyklu z Chyłką! Po zdanym egzaminie adwokackim, świeżo upieczony mecenas Oryński ma zastąpić Chyłkę jako główna siła napędowa kancelarii Żelazny & McVay. Pierwsza sprawa, jaką poprowadzi, niechybnie zaważy na całej jego przyszłości zawodowej. Kordian nie ma jednak...
Wyrok diabła 5/5 Nasza cena:
26,18 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyrok diabła

"Nigdy nie możesz być pewien, czy sprawujesz władzę nad swoim demonem, czy może to on kontroluje ciebie. „Wyrok diabła” to czwarta część bestsellerowego cyklu powieści o Kubie Sobańskim, wziętym krakowskim adwokacie, jednocześnie seryjnym mordercy, który właśnie dochował się następczyni. Czy Sonia...
Ostatni wyrok 0/5 Nasza cena:
29,18 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni wyrok

Podejrzane interesy, poważne nadużycia władzy i zadawnione spory w środowisku warszawskich prawników Warszawa 2016. W toalecie sądu okręgowego w przerwie rozprawy rozwodowej Alicji i Marcela Zawistowskich zostaje znalezione ciało sędzi Anety Kowalczyk. Młody prokurator Tomasz Wilczur mający opinię...
Pakiet Joanna Chyłka. Tom 1-11: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament, Kontratyp, Umorzenie, Wyrok, Ekstradycja 0/5 Nasza cena:
266,46 zł 422,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Joanna Chyłka. Tom 1-11: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament, Kontratyp, Umorzenie, Wyrok, Ekstradycja

Pakiet Joanna Chyłka. Tom 1-11: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament, Kontratyp, Umorzenie, Wyrok, Ekstradycja Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1 Manipulacje, intrygi i bezwzględny prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje...
Pakiet Joanna Chyłka Tom 1-12: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament, Kontratyp, Umorzenie, Wyrok, Ekstradycja, Precedens 0/5 Nasza cena:
291,60 zł 462,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Joanna Chyłka Tom 1-12: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament, Kontratyp, Umorzenie, Wyrok, Ekstradycja, Precedens

Kasacja Manipulacje, intrygi i bezwzględny prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar. W kancelarii "Żelazny&McVay" sprawę prowadzi Joanna Chyłka, nieprzebierająca w środkach prawniczka,...
To będzie nasza tajemnica 5/5 Nasza cena:
26,21 zł 40,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To będzie nasza tajemnica

Namiętność. Kontrowersja. Zbrodnia. To będzie nasza tajemnica to historie Ady i Tymka, które pokazują, jak żądza staje się silniejsza niż zdrowy rozsądek, jak potrzeba akceptacji może przerodzić się w obsesję i jak zbrodnia może bezpowrotnie zniszczyć życie. Pamiętaj, pewne tajemnice zawsze wyjdą...
Gaja. Powrót. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,21 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gaja. Powrót. Tom 3

Siedem morderstw łączących dwa domy w sąsiedztwie Gaja wychowywała się w atmosferze skrzętnie skrywanych przed światem tajemnic, omawianych jedynie szeptem nad jej głową. Była świadkiem przemocy, a potem nauczyła się żyć w domu, w którym jedynie pozornie zapanował spokój. Wydawało jej się, że może...
Pakiet Powrót. Tomy 1-3: Bruno, Ernest, Gaja 0/5 Nasza cena:
85,17 zł 119,97 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Powrót. Tomy 1-3: Bruno, Ernest, Gaja

Bruno. Powrót. Tom 1 Trzy tomy przedstawiające losy kilkorga bohaterów – ich piekło rodzinne w czasach, gdy byli dziećmi, a następnie wpływ wydarzeń, których byli świadkami i uczestnikami w dzieciństwie, na ich dorosłe życie. Portrety tak zwanych dobrych, przykładnych rodzin, które do perfekcji...
Nigdy nie wygrasz 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy nie wygrasz

Majką wszyscy pomiatają. Gdy wygrywa miliony na loterii, ma szansę odmienić swój los. Naiwna, ściąga jednak na siebie szereg kłopotów. Darek ma dość beznadziejnej pracy i kiszenia się w małżeństwie, dla którego poświęcił młodzieńcze marzenia. Gdy pojawia się szansa na karierę, postanawia w końcu...
Ernest. Powrót. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,21 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ernest. Powrót. Tom 2

Kontynuacja serii „Powrót” Ernest ma zasady, jest pewny tego, co chce osiągnąć w życiu. Zawsze marzył o karierze. Udało mu się zdobyć wykształcenie i pozycję w wojsku, a nawet na dziesięć lat zapomnieć o rodzinnym piekle… Nie jest jednak w stanie wyrzucić z głowy tych, których kocha. Ich ból i...
Bruno. Powrót. Tom 1 5/5 Nasza cena:
32,75 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bruno. Powrót. Tom 1

Trzy tomy przedstawiające losy kilkorga bohaterów – ich piekło rodzinne w czasach, gdy byli dziećmi, a następnie wpływ wydarzeń, których byli świadkami i uczestnikami w dzieciństwie, na ich dorosłe życie. Portrety tak zwanych dobrych, przykładnych rodzin, które do perfekcji opanowały stwarzanie...
Matylda 5/5 Nasza cena:
26,25 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matylda

Po dostaniu się na praktyki do korporacji Matylda jest przekonana, że jej życie wreszcie nabierze barw, zaś Kostkowi, który chwilowo przerwał studia i rzucił się w wir pracy, by zarobić na utrzymanie, wydaje się, że jest zaledwie o krok od zrealizowania swych planów. Tak niewiele potrzeba im do...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula