Wyborny trup

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 43
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.5 x 20.5 cm
Wydawnictwo
Rok wydania
2021
Ilość stron
272
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Audiobooki mp3
za 29,93 zł
Nasza cena: 21,95 zł 39,90 zł Taniej o: 45%

"Wyborny trup" to dystopijna opowieść o moralnym upadku ludzkości.

Czym może skończyć się łamanie zasad i nieustanna pogoń za bogactwem? Jeśli masz wystarczająco mocne nerwy, to tutaj znajdziesz odpowiedź.

Marco jest rzeźnikiem. Po dniu Przemiany wszystko się zmieniło, a specjalne mięso stało się chodliwym towarem. Zawsze znajdą się chętnie na ten wyjątkowy rarytas. Marco doskonale wie również o tym, że ta branża rządzi się własnymi zasadami, a ich złamanie może skończyć się tragicznie. Niezależnie od wszystkiego jego instynkt przetrwania każe mu żyć. Zdruzgotany po utracie ukochanej osoby obserwuje otaczający go świat, który z każdym dniem coraz bardziej pogrąża się w mroku. Ludzka moralność powoli staje się mitem. Ludzie nie mają żadnych skrupułów i dają upust swoim najgłębiej skrywanym żądzom.

Pewnego dnia życie Marco zaczyna się zmieniać za sprawą wyjątkowego prezentu od jednego z klientów. Dostał wspaniałą samicę, która warta jest fortunę. Czym zasłużył sobie na to wyróżnienie? Domowe hodowle są surowo zakazane, więc tą drogą nie może podążyć. Może ustawić się do końca życia, sprzedając wyjątkowy towar albo urządzając z niego pyszną ucztę. Chociaż istnieje jeszcze jedno wyjście...

Agustina Bazterrica podzieliła się wyjątkowo mroczną i prowokacyjną wizją niedalekiej przyszłości. Zdrowy rozsądek coraz częściej zastępowany jest przez bezwzględne podążanie do celu, a ilość ofiar w tym procesie traci na znaczeniu. Ludzie uwalniają swoje wewnętrzne demony, które powoli opanowują świat. Moralność zanika, a świat pogrąża się w chaosie. Czy taka przyszłość czeka za rogiem?

"Wyborny trup" to niepokojący portret ludzkiej duszy, stopniowo pozbawianej człowieczeństwa. Jest to również literacki debiut Agustiny Bazterriki, przeznaczony dla ludzi o mocnych nerwach i jeszcze silniejszych żołądkach.

Przeczytaj darmowy fragment książki


Opinie o książce

Kiedy zdrowy rozsądek zastępuje ślepe dążenie do osiągnięcia celu, nawet ludzkie mięso może być smaczne. Przerażająca, dystopijna opowieść o zasadach i o tym, co się stanie, kiedy je złamiemy. Oby książka Agustiny Bazterriki nie okazała się profetyczna.

Sylwia Chutnik

Wstrząsająca historia o tym, że gdy budzą się w nas demony, wyzbywamy się wszelkich skrupułów. Przeczytajcie, jak wygląda piekło zgotowane ludziom przez innych ludzi. Robicie to jednak na własną odpowiedzialność.

Adam Szaja, smakksiazki.pl

Recenzje (43)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Przed Wami jedna z najważniejszych książek w moim życiu.

  Która jak maczeta rozcięła moją duszę na miliony kawałków i zmusiła do zadania sobie kilku elementarnych pytań.

  Kimże tak naprawdę jesteśmy,że uważamy się za lepszych od wszystkich?

  Jakie instynkty w nas drzemią?

  I co ja bym zrobiła w danej sytuacji?

  Po ,,przemianie",kiedy to zabito wszystkie zwierzęta,ludzie postanowili wypełnić ,,lukę" i zaczęto hodować tzw.,,mięso specjalne" czyli..po prostu ludzkie.

  Marco,który jest synem rzeźnika,doskonale wie jakimi prawami rządzi się ta branża.Mężczyzna pogrążony jest w rozpaczy po stracie najbliższej mu osoby i dodatkowo boryka się z osobistymi problemami.Z goryczą więc obserwuje upadek ludzkiej moralności.

  Przyjdzie jednak taki dzień,kiedy złamie wszystkie zasady,które stworzył.

  Ten dzień nadejdzie razem z prezentem od jednego z kontrahentów: samicą najczystszej krwi.Można ją sprzedać,zrobić ucztę lub...

  No właśnie..co zrobi Marco???

  Ta książka nie spowodowała u mnie wymiotów,ale zafascynowała do tego stopnia,że nie byłam w stanie się od niej oderwać.

  Dobitnie pokazuje świadome zezwierzęcenie człowieka.

  Bez pardonu obnaża mordercze instynkty,które drzemią w każdym z nas.

  Uświadamia,że tak naprawdę wcale nie różnimy się od zwierząt i też potrafimy zabijać bez skrupułów.Ba..sprawia nam to przyjemność.

  To jest prawda o nas samych,czy nam się to podoba,czy nie.

  Zniszczyliśmy przyrodę,wypuściliśmy wirusy i być może wizja autora kiedyś się spełni.

  Kto wie???

  Przecież już w tej chwili dla wielu ludzi i to coraz młodszych,życie drugiego człowieka nie przedstawia żadnej wartości.

  Ta lektura ogromnie mną wstrząsnęła.

  Przewidziałam,że tak się zakończy.

  Smutno mi i powiem Wam,że ta historia zagnieździła się we mnie jak niechciane pisklę i nigdy nie opuści.

  Ja ogromnie Wam polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  1 komentarz. Skomentuj
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Jaka jazda! Tym krótkim określeniem skwitowałem zakończenie czytania tej książki. Jest ona w wielu miejscach makabryczna, to fakt, lecz porusza także istotne kwestie dotyczące nas samych. Ukazuje bez żadnych ogródek, co może człowiek uczynić drugiemu człowiekowi. Powieść dosłownie wywleka na światło dzienne najmroczniejszą stronę ludzkiej natury. Jest też niczym przestroga i zawiera ważny przekaz. Lepiej, żeby ludzkość wybrała inną drogę niż tę opisaną w książce. Z tego względu powieści nie należy traktować jedynie jako opis makabry. Pod nią kryje się coś więcej. Mocna historia. Dlatego warto przed rozpoczęciem czytania przygotować się psychicznie na zderzenie z samym piekłem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  To jest mocna wizja świata, w którym zwierzęta zachorowały na wirusa przez co nie można jeść ich mięsa, ani w ogóle mieć styczności - nakaz zabijania/usypiania wszelkich zwierząt, także domowych pod groźbą kary. Niektórzy ludzie wierzą także, że wirus przenoszą ptaki przez swoje odchody i na zewnątrz chodzą pod parasolami. Padają słowa, że wirus to wymysł rządu, aby przejąć kontrolę nad ludźmi... hm, znajome

  Książka mi się podobała, ale nie mogę ocenić jej wyżej. Dlaczego? To jest coś zupełnie innego, ja książka nie ma typowej fabuły. Po prostu wraz z głównym bohaterem poznajemy ten nowy świat i zasady panujące tam.

  Początkowo przedziwnie się czytało o samcach/samicach hodowlanych z myślą, że chodzi o ludzi. Tak, ludzie są hodowani, by inni ludzie mieli co jeść, skoro zwierząt nie można. Bo przecież nie można zostać wegetarianinem/weganem, mięsko tak bardzo potrzebne do życia ohhh.

  Nasz główny bohater jest rzeźnikiem, chociaż nie ukrywa że jedzenie ludzkiego mięsa dla niego jest obrzydliwe. Dostajemy dokładne opisy ludzi trzymanych w klatkach, transport, przygotowania i droga mięsa w ubojni, jak i samego uboju. Czytamy o naukach jak ciąć skórę, by mięso było delikatne, że towar należy ogłuszyć, by nie umierał w stresie - wtedy mięso będzie twarde i niesmaczne. Jeśli właśnie pomyśleliście o tym, że to dokładnie jak robią ze zwierzętami - to właśnie tak jest. Ta historia opowiada mięsie, gdzie zwierzęta zastąpili ludzie. Czytamy jak bogacze jedzą uszy, języki, palce, serce itd., a nawet pojawia się wątek z jedzeniem noworodka, który ma niesamowicie delikatne mięso. Więc jak można się domyślić, w klatkach są trzymane także ciężarne samice, sztucznie zapładniane.

  Nie używa się słów "człowiek" i "ludzkie mięso", są "sztuki", "towar" i "mięso specjalne". Nikt nie wspomina wprost, że spożywa ludzkie mięso - oprócz kilku zapaleńców, wiadomo.

  W książce znajduje się też sporo opisów na temat eksperymentów w laboratoriach. Czytamy o podawanych zastrzykach, antybiotykach by "towar" szybciej rósł.

  Poznajemy także ludzi biednych, których nie stać na jedzenie. Wyrzuca się im stare, zepsute mięso, które oni rozrywają, rozcinają i dosłownie biją się o nie. A nazwani są padlinożercami :)

  Jeśli pytalibyście mnie - polecam przeczytać każdemu. Tutaj mamy to dosadnie opisane. Dla wzmocnienia tutaj mięsem jest człowiek, ale pomyślcie, że takie rzeczy są na porządku dziennym, gdy mięsem jest zwierze.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Mamy tutaj świat gdzie, pewien wirus atakuje wszystkie zwierzęta, przez co ich mięso dla człowieka jest bardzo trujące. Aby rozwiązać jakoś ten problem, rządzący pozwalają obywatelom otwierać przedziwne produkcje, w których to, hodowani są UWAGA ludzie, w celu "uboju" i sprzedaży ludzkiego mięsa. Brzmi obrzydliwe, wiem!

  .

  Może i opis książki brzmi przerażająco, ale w gruncie rzeczy jest to bardzo ważna historia o ludzkiej moralności i o tym co się stanie, kiedy dla człowieka skrupuły przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie.

  .

  Ta dystopijna wizja świata, jest dla mnie tak niepokojąca i odrażająca, że już teraz wiem, że książka zostanie ze mną na bardzo, ale to bardzo długo. Kompletnie nie żałuję, że przeczytam ten tytuł, ale ostrzegam to nie jest książka dla wszystkim, ponieważ zawiera w sobie bardzo brutalne, krwawe i okrutne opisy przez które, osoby o słabym żołądku mogą nie przebrnąć. Ryzykujecie więc na własną odpowiedzialność, ale może warto jednak spróbować, chociażby dla samego języka, który swoją drogą, wywarł na mnie ogromne wrażenie. Agustina, operuje bardzo surowym ale jednocześnie takim poetyckim stylem, który zachwyci pewnie niejednego. Ponadto, sama kreacja tego dystopijnego świata, zasługuje na aplauz. Autorka świetnie sobie z tym poradziła i bardzo dobrze nakreśliła nam całą hierarchię.

  Nie mam co do tej książki żadnych zastrzeżeń, bo i akcja fajnie sie rozwijała i bohaterowie też dobrze zostali nakreśleni a sam pomysł na fabułę jak sami widzicie, jest genialny i bardzo oryginalny, więc wad tutaj nie dostrzegłam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka przeraża samą ideą, iż mogłaby mieć miejsce we współczesnym świecie. Dobrze napisana z dopracowanymi szczegółami, nawet tymi najbrutalniejszymi. Zakończenie mnie osobiście zaskoczyło.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 38 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Agustina Bazterrica
 • Wydawnictwo Mova
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 272
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366718357
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Cadáver exquisito
 • Tłumacz: Patrycja Zarawska
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366718357
 • EAN: 9788366718357
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
Głodnemu trup na myśli 4/5 Nasza cena:
19,77 zł 34,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodnemu trup na myśli

Szalona komedia kryminalna, kontynuacja bestsellerowej powieści "Niedaleko pada trup od denata". Do drogiego ośrodka leczenia zaburzeń odżywiania przyjeżdżają dwie „polskie Amerykanki”. Kiedy zwłoki jednej z nich zostają znalezione na klatce schodowej pobliskiego bloku, marząca o karierze...
Trup na plaży i inne sekrety rodzinne 5/5 Nasza cena:
19,19 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trup na plaży i inne sekrety rodzinne

Czerwcowy poranek, pusta plaża i... trup. Kiedy Magda Garstka wraca po studiach do rodzinnej Ustki, nie spodziewa się, że czeka ją najbardziej ekscytujące lato w całym życiu. Zatrzymuje się w pensjonacie, który prowadzi jej babcia, rozpoczyna pracę w kawiarni i niedługo później... znajduje zwłoki....
Niespodziewany trup 0/5 Nasza cena:
22,34 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niespodziewany trup

Napad na mały lokalny bank uruchamia lawinę wydarzeń, a – specyficznie pojmowane - poczucie odpowiedzialności zmusza członków redakcji „Echa Kraśnika” do przeprowadzenia własnego śledztwa, choć kraśnicka policja nie jest z ich działalności zadowolona. Czy bardziej pomocne będą zeznania świadka...
Trup przy telefonie wyd 3 5/5 Nasza cena:
18,86 zł 23,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trup przy telefonie wyd 3

Piąty tom opowiadań przedwojennych Stefana Wiecheckiego Wiecha zawiera komplet opowiadań o tematyce żydowskiej z lat 1937-39 drukowanych w dzienniku „Dobry Wieczór! Kurier Czerwony”. W zasadzie większość z zawartych tu opowiadań nie była nigdy publikowana wcześniej w formie książkowej. Wiech...
Eine kleine trup 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eine kleine trup

Podlaskie dni są spokojne, pełne kartaczy, sękaczy i ryb. Do czasu, aż ktoś nie umrze…Amadeusz Wagner, drugi flecista Filharmonii Wrocławskiej, zmierza na przymusowy urlop do Gawrych Rudy, do rodzicielki. Na Podlasiu – poza kartaczami, sernikiem, pierogami, racuchami, rosołem, kanapkami i...
Trup na trzepaku 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trup na trzepaku

KUDŁATA rzadko rano zdąża na tramwaj. Jej mieszkanie jest zakurzone jak egipski sarkofag, bo dnie i noce spędza na dyżurach w szpitalu. Kocha swoją pracę. Jest oddana pacjentom, psu Cystofiksowi i Obolałemu (temu ostatniemu do czasu).ANTONINA haruje po kilkanaście godzin dziennie w kancelarii...
eBook Wyborny trup mobi epub 5/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Wyborny trup mobi epub

Dystopijna, prowokacyjna i niezwykle ważna powieść o moralności i ludzkich żądzach. Dla czytelników o mocnych nerwach. Po Przemianie kwitnie handel „mięsem specjalnym”. Marco, syn rzeźnika, wie, jakimi prawami rządzi się ta branża. Pogrążony w rozpaczy po stracie ukochanej osoby z goryczą obserwuje...
Audiobook Wyborny trup mp3 0/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Wyborny trup mp3

Wstrząsająca wizja przyszłości pełna okrucieństwa, żądzy władzy, manipulacji, zakłamania. Liczy się zysk, kariera, pieniądze, a także zaspokojenie własnych potrzeb. Wartość traci moralność, miłość, empatia, drugi człowiek. Dystopia, w której człowiek wyrzeka się własnego człowieczeństwa. Po...
Mexican Gothic 4/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mexican Gothic

Mexican Gothic – wciągająca powieść grozy wyróżniona GOODREADS CHOICE AWARD 2020. Rezydencja na odludziu. Złowrogi charyzmatyczny arystokrata i odważna gwiazdka socjety, która aż pali się do odkrywania niebezpiecznych sekretów… Otrzymawszy gorączkowy list od kuzynki, świeżo upieczonej mężatki,...
Ziemiożerczyni 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ziemiożerczyni

Magiczny realizm prosto z obrzeży Buenos Aires. Liryczna i brutalna powieść balansująca na granicy przerażającej rzeczywistości i ludowych wierzeń. „Dlaczego ja, ziemio?” Kiedy była małą dziewczynką, połknęła ziemię i doznała wizji, jak ojciec bije matkę na śmierć. Wtedy Ziemiożerczyni odkryła w...
Spotkanie w Positano 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spotkanie w Positano

Poruszająca powieść autorki kontrowersyjnej Sztuki radości. Niezwykła historia przyjaźni dwóch kobiet w zjawiskowej scenerii wybrzeża Amalfi. Twórczość Goliardy Sapienzy, autorki głośnej Sztuki radości, była przez lata marginalizowana i dopiero kilkanaście lat po jej śmierci zdobyła uznanie w...
Bal szalonych kobiet 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bal szalonych kobiet

Porywająca powieść, która obnaża sytuację kobiet w dziewiętnastym wieku. Bestseller we Francji, wielokrotnie nagradzana opowieść doskonale odtwarzająca realia dziewiętnastowiecznego Paryża. Szpital Salpêtrière, specjalizujący się w leczeniu obłąkanych kobiet, uznawany jest przez nie za przedsionek...
Wybrane bestsellery
Akwitania 4/5 Nasza cena:
27,16 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Akwitania

Nowy wciągająca książka autorki trylogii białego miasta: "Cisza białego miasta", "Rytuały wody", "Władcy czasu". Zemsty, kazirodcze związki i bitwy. Poruszająca zagadka dotycząca trzech wielkich postaci, które wkreślą granice kontynentu, zwanego później Europą. Premio Planeta 2020 Rok 1137. Książę...
Śmierć frajerom. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,95 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć frajerom. Tom 1

Powieść łotrzykowska dziejąca się w latach 1905–1925. Pasjonująca historia miasta, świetne wątki polityczne, i zawiłe relacje w warszawskim półświatku. Grzegorz Kalinowski zabiera nas do warszawskiego świata z początku lat dwudziestych budując swoich bohaterów na tle Warszawy z niezwykłą dbałością...
Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga 5/5 Nasza cena:
41,94 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga

Nowe wydanie bestsellera Kosmetyki naturalne DIY Gubisz się w gąszczu kosmetyków naturalnych? Nie masz pewności, które naprawdę są eko i pozbawione SLS-ów, sztucznych barwników i dodatków szkodliwych dla skóry? Zacznij produkować własne kremy, balsamy, masła, toniki i inne produkty do pielęgnacji...
Ikon 0/5 Nasza cena:
27,71 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikon

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe? Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona! Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel...
Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4 0/5 Nasza cena:
29,50 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4

Rosnące siły Mrocznej Puszczy zaciągają do swoich szeregów coraz więcej wojowników. Bluszczowa Sadzawka, której powierzone zostało szpiegowanie członków Bezgwiezdnej Ziemi, ryzykuje własne życie i bierze udział w brutalnych treningach, w nadziei na ocalenie bliskich. Lwi Płomień i Sójcze Pióro...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
23,69 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1. Wydanie filmowe

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Solista, czyli on, ona i jego żona 5/5 Nasza cena:
25,54 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Solista, czyli on, ona i jego żona

Czy na pewno chcesz wiedzieć, dlaczego faceci zdradzają? To tylko skok w bok. Wini ma żonę, dziecko, kancelarię prawniczą i głębokie przekonanie, że świat kręci się wokół niego. Jest królem życia, a impreza właśnie trwa. Realizuje wszystkie swoje zachcianki, począwszy od wypasionego białego bmw, na...
Klątwiarze 5/5 Nasza cena:
38,66 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwiarze

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny Klątwiarzy – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc...
Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2

„Nie do odzyskania” to kolejna część niesamowitej historii autorstwa uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Alex jest wściekła na rodziców i przyjaciół, którzy ją porzucili. Po przeprowadzce do kampusu uniwersyteckiego dziewczyna idzie do domu Jessego. Zamierza zażądać odpowiedzi na pytanie, co...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3 5/5 Nasza cena:
33,94 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3

Wojenna zawierucha Przewrotny los Niespodziewana miłość Ile trzeba stracić, by odnaleźć wszystko, co najważniejsze? Wraz z wybuchem wojny kończy się beztroskie życie Karli. Dziewczyna traci ukochanego, ojca, ojczyznę. Przed pogrążeniem się w rozpaczy ratują ją przyjaciele i myśl, że nawet...
Jedno życzenie 0/5 Nasza cena:
32,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życzenie

Historia pierwszej miłości, której ślad pozostaje w nas na zawsze, i o decyzjach, których skutki odczuwamy przez całe życie. Maggie Dawes nie opowiadała tej historii od lat. Dawno temu po raz pierwszy naprawdę się zakochała. Miała wtedy szesnaście lat i była daleko od domu. Wysłano ją do małej...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula