W samym sercu morza

Autor:

Jojo Moyes

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 17
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
144x205 mm
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Ilość stron
544
Nasza cena: 32,94 zł 44,99 zł Taniej o: 27%

Przygotuj się na niezwykłą przygodę miłosną "W samym sercu morza", która powstała na kanwie prawdziwych wydarzeń.

Statek pełen pasażerek płynących do swoich ukochanych stanie się areną wielu tarć i konfliktów, w których będziesz mieć okazję uczestniczyć. Przekonaj się, jaki będzie miała koniec ta wyprawa do nowego życia!

"W samym sercu morza" rozpoczyna się od postaci Jennifer, która razem z babcią i chłopakiem jest na wycieczce w Indiach. Początkowo wszystko wydaje się zmierzać utartym torem zwiedzana nowych miejsc, ale w końcu następuje zmiana. Jennifer przypadkiem trafia na plażę, na której spoczywa multum starych i zapomnianych okrętów. Jeszcze nie wie, że w tym miejscu będzie miała okazję dowiedzieć się o podróży, która odmieniła wiele żywotów.

W podróż tę wybrała się tuż po wojnie Frances. Wsiadła na pokład okrętu Victoria, który ma ją przetransportować do Anglii, gdzie czeka ukochany. Tak przynajmniej widzą to wszyscy jej znajomi. Dla Frances jest to również pretekst, dzięki któremu może wyrwać się z przeszłości i spróbować nowego życia na drugim końcu świata. Nie płynie jednak sama, ponieważ statek pełen jest młodych kobiet udających się do swoich mężów, z którymi zostały rozdzielone przez wojnę. Zamknięta przestrzeń i mieszanka charakterów prowadzi do wielu napięć i pozwoli Ci poznać ciekawe postacie poza samą bohaterką, która na pokładzie przypadkowo poznaje Henry'ego. Nowa znajomość wystawi ją na niejedną próbę.


O autorce

Jojo Moyes zdążyła już zapisać się w sercach polskich czytelników takimi pozycjami jak: "Kiedy odszedłeś", "Zanim się pojawiłeś" czy "Moje serce w dwóch światach". Powieść o podróży przez morze jest jej debiutem, do którego zainspirowała ją historia jej własnej babci.

Recenzje (17)
 1. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Są autorzy, których książki biorę za pewnik i bez zapoznawania się z ich opisem wiem, że przypadną mi do gustu. Do tych autorów należy Jojo Moyes, na której książkach ani razu się nie zawiodłam.

  "W samym sercu morza" to najnowsza na polskim rynku wydawniczym powieść Moyes.

  To książka z rodzaju tych lekkich i przyjemnych, które bierze się do ręki po męczącym dniu. To książka, która wprowadza nas w miły nastrój, pozwala oderwać się od otaczającej nas rzeczywistości, zatracić w opowiadanej historii i rozmarzyć.

  Powieść inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami w których brała udział babcia autorki. Może właśnie dlatego ma ona dla Jojo Moyes szczególne znaczenie i to widać, i czuć na każdej stronie.

  Nie będę się rozwodziła nad fabułą książki, polecam samemu przeczytać. W skrócie jest to opowieść o silnych kobietach, o poświęceniu jakie są w stanie ponieść dla miłości oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę bez względu na to jaką skrywa przeszłość.

  Jeśli właśnie pakujecie się na wakacyjne podróże dorzućcie do walizki powieść Jojo Moyes, albo dwie, albo trzy...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Powieść „W samym sercu morza” to historia oparta na wspomnieniach babci Jojo Moyes. Przyznam szczerze, że o ile czytałam bardzo dużo książek o II wojnie światowej i tym, co działo się później, tak historia kobiet na lotniskowcu była mi całkowicie nieznana. Gdyby nie informacja, że książka inspirowana jest prawdziwą historią, pomyślałabym, że fabuła jest wymyślona przez autorkę, ponieważ brzmi bardzo nieprawdopodobnie.

  Ponad 600 australijskich kobiet podróżuje na lotniskowcu do Anglii, aby rozpocząć nowe życie u boku swoich mężów. Zostawiły rodziny, przyjaciół i domy, aby udać się w podróż przez pół świata.

  Czy na końcu tej drogi odnajdą swoje szczęście? Czy każda z kobiet dopłynie do celu i rozpocznie takie życie o jakim marzyła? Czy wśród przypadkowo połączonych kobiet możliwa jest przyjaźń? Czy można się ukryć w takim tłumie? Czy nasze tajemnice zostaną z nami, czy też zostaną odkryte?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Sięgnęłam po wydaną w Polsce w lipcu tego roku (a napisaną w 2005r.) książkę Jojo Moyes z nadzieją, że będzie to lekka lektura, przy której odpocznę i się zrelaksuję

  "W samym sercu morza" to książka oparta o prawdziwą historię babci autorki. Jennifer razem z babcią podróżują do Indii, gdzie trafiają na plażę pełną wraków statków. Znajdują tam Victorię, statek, który w swoim ostatnim rejsie płynie z Australii do Wielkiej Brytanii. Jedną z pasażerek była starsza pani. Wtedy przenosimy się na jego pokład do roku 1946. Francis to jedna z ponad sześciuset kobiet, które wyruszyły w sześciotygodniowy rejs w nieznane. Porzuciły swoje dotychczasowe życie i najbliższych, żeby w nowym, obcym kraju spotkać swojego ukochanego męża, i zacząć nowe życie. Autorka skupia się na historii czterech bohaterek Francis, Margaret, Avice oraz Jean. Mierzą się one z codziennym życiem na transportowcu, gdzie przeżywają mniejsze i większe dramaty, zawiedzione nadzieje, ale też zawierają nieoczywiste przyjaźnie czy niespodziewane uczucia. Doświadczają niepewności, rozterek przed nieznaną przyszłością, niektórzy mierzą się ze swoją historią, którą chcieliby ukryć.

  Autorka dużą uwagę przywiązuje do opisania ówczesnych obyczajów. To kobieta ma prowadzić dom, zajmować się dziećmi oraz dobrze się prowadzić. Przyłapanie jej w nieodpowiedniej sytuacji z mężczyzną prowadzi do potępienia, okryta hańbą musi opuścić statek i wrócić do domu.

  Uważam, że pomysł na fabułę jest naprawdę bardzo ciekawy, niestety według mnie książka jest zbyt długa, przegadana niekiedy nudna. Pomimo, że Jojo Moyes nadała swoim bohaterom różne charaktery a każdy z nich reprezentuje inne postawy to brak w wśród nich wyrazistych postaci.

  Podsumowując nie jest to bardzo zła książka, dostrzegam elementy za które może się innym podobać jednak dla mnie jest to lekkie rozczarowanie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Autor: Jojo Moyes

  Tytuł: W samym sercu morza Jak wiele może zmienić jedna podróż? Jennifer przypadkiem trafia na plażę pełną starych, zapomnianych statków. Nie spodziewa się, że w tym miejscu odnajdzie opowieść o podróży, która zmienia wszystko. Wojna się skończyła.

  Frances wchodzi na pokład Victorii, okrętu, który ma ją zabrać do Anglii. Wszyscy myślą, że płynie do ukochanego, ale to jedynie pretekst, by uciec przed przeszłością na drugi koniec świata. Na statku pełnym młodych kobiet aż wrze od konfliktów, zazdrości i napięć. Po zmroku, kiedy na pokładzie słychać tylko szum fal, Frances przypadkowo poznaje Henry’ego. To spotkanie staje się najgorszą, ale zarazem najlepszą rzeczą, jaka mogła się jej przydarzyć.

  Czy przysięgi wierności wystarczą, aby oprzeć się miłości? Czy podróż może być ważniejsza niż ostateczny cel?

  Jestem pod wrażeniem tej książki. Kolejne spotkanie z autorką uważam, za udane. Książka pochłonęła mnie w całości. Nie mogłam jej zostawić, dopóki jej nie skończyłam. Historia jest świetna na swój sposób. Spodobał mi się klimat książki. Jest jednak

  trochę ciężki temat, ale dałam radę przeczytać. Okładka jest śliczna i zachęca do przeczytania. Jest to kolejna książka autorki, która zostanie na dłużej w mojej głowie.

  Ocena 9/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Obok książek Jojo Moyes nigdy nie przechodzę obojętnie. Coś takiego jest w tej autorce, że wie jak skraść moje serce. Co zaskakujące, moje pierwsze spotkanie z jej twórczością nie było najlepsze i jej "Zanim się pojawiłeś" uważam za najmniej ciekawą w dorobku autorki, a jednak sięgałam po wszystko inne co wyszło spod jej pióra i z każdą kolejną powieścią byłam co raz bardziej urzeczona.

  "W samym sercu morza" (którą otrzymałam z T[Adres usunięty]) to najnowsza propozycja od autorki i zarazem najbardziej intrygująca, ponieważ w dużym stopniu inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Uwielbiam, gdy autorzy sięgają po historie, które mają dla nich znaczenie, ponieważ wówczas książki wydają się bardziej dojrzalsze, pełniejsze od emocji. Tutaj mamy przykład inspiracji prawdziwą historią babci autorki i jeśli faktycznie wydarzyło się w jej życiu coś takiego czy nawet cokolwiek zbliżonego to myślę, że musi ona czuć się piekielnie szczęśliwa z życia jakie przeżyła.

  Fabuła opowiada o losach Jennifer, która przypadkiem trafia na plażę pełną zapomnianych statków i tak rozpoczyna się historia. Poznaje bowiem opowieść o podróży, emocjach, doświadczeniach, które zmieniły wielu ludzi. Frances po wojnie wchodzi na statek Victorii i opuszcza miejsce, które zbyt silnie przypominało jej o przeszłości. Płynie do Anglii i choć wszyscy myślą, że to dlatego, że ma tam ukochanego - to nie jest prawdą. Jednak pewnego dnia na statku poznaje Henry'ego i wtedy wszystko się zmienia.

  Moyes serwuje nam kreację bohaterów, których losy intrygują nas od samego początku. Frances trafia na statek pełen kobiet, gdzie wrze jak w ulu od napiętych emocji. Młode kobiety docinają sobie, szukają konfliktów, są pełne zazdrości. Autorka fantastycznie oddała ich napięcie, tą niepewność jutra, doszukiwanie się problemów przed nieuchronnym zejściem na ląd i zmierzeniem się z rzeczywistością. Jednak to wszystko dzieje się za dnia, który jest kontrastem dla spokojniej nocy. Wtedy toczą się rozmowy między Frances i Henry'm a ich relacja się zacieśnia. Przypomina piękną, silną więź, ale oparta tylko na przyrzeczeniu, które przecież nie musi być wcale przestrzegane po zejściu na ląd. Przyznam, że po lekturze miałam w głowie wiele myśli, ale ogromnie pokochałam głównych bohaterów oraz ich smutne choć piękne jednocześnie, nieprzewidywalne losy.

  Do tej pory trudno było mi zdecydować, którą z powieści Moyes lubię najbardziej, ale po lekturze "W samym sercu morza" śmiało mogę napisać, że od dziś to ona należy do moich ulubionych. Piękna, nostalgiczna, niesłychanie życiowa i piekielnie prawdziwa historia. Trzymała mnie w swoich ramionach od pierwszej do ostatniej strony a nawet teraz, na kilka dni po przeczytaniu całej historii, wciąż o niej rozmyślam. To kawał dobrze napisanej opowieści, która aż pęka od emocji i wspaniałych bohaterów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 12 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -27%
  Światło w środku nocy

  Światło w środku nocy

  Nowość autorki „Zanim się pojawiłeś” Gwiazdy widać tylko w ciemności Alice czuje się jak wybrakowana wersja samej siebie. Szybki ślub z przystojnym Amerykaninem okazuje się pomyłką. W domu rządzi teść, który książki inne niż Biblia uznaje za stratę czasu. Na dodatek plotkuje o niej całe...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,94 zł 44,99 zł
  w magazynie
 • -27%
  Dwa dni w Paryżu

  Dwa dni w Paryżu

  Paryż jest zawsze dobrym pomysłem, nawet jeśli nic nie idzie zgodnie z planem Zanim zdążyła się zastanowić, weszła do biura podróży i kupiła dwa bilety. To zupełnie nie w stylu Nell! Dwa dni w Paryżu, pierwsza szalona decyzja w jej życiu… Tylko że spełnia się najgorszy scenariusz i Nell zostaje...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,46 zł 42,99 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -37%
  To tylko przyjaciel

  To tylko przyjaciel

  Ta powieść stanie się hitem nadchodzącego lata! Podnosi na duchu, chwyta za serce i wzrusza do łez. A przy tym pozostaje w pamięci jeszcze długo po lekturze! „To tylko przyjaciel” to świetnie napisana, subtelna i zabawna komedia romantyczna w stylu kultowych filmowych historii. Abby Jimenez...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,32 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -27%
  Kolory pawich piór

  Kolory pawich piór

  Urodziliśmy się nie po to, żeby być doskonali, lecz prawdziwi. Piękna, bogata i zepsuta do szpiku kości Athene zszokowała wszystkich. Uciekła od męża z domokrążcą, nie zostawiając nawet listu. Ponad trzydzieści lat później Suzanna Peacock musi zmierzyć się z mroczną legendą swojej matki. I z prawdą...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,21 zł 39,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -27%
  Ostatni list od kochanka

  Ostatni list od kochanka

  Odwaga jest początkiem działania, a szczęście jego końcem. Ellie, młoda dziennikarka, natrafia na ślad romansu sprzed lat. Po wielkiej miłości, która połączyła młodą mężatkę Jennifer i Anthony’ego, szorstkiego w kontakcie, ale wrażliwego reportera, pozostały tylko listy. Przejmujące i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,21 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -34%
  Dublerka

  Dublerka

  Thriller psychologiczny, którego współautorkami są Sophie Hannah, BA Paris, Clare Mackintosh i Holly Brown. Jak daleko się posuniesz, by chronić swoją córkę? Cztery matki muszą ustalić, co naprawdę zagraża ich córkom - zanim będzie za późno. Córki Carolyn, Bronnie, Elise i Kendall przyjaźnią się i...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,70 zł 38,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Osiedle RZNiW

  Osiedle RZNiW

  Wczesne lata dwutysięczne. Blokowisko na osiedlu RZNiW żyje w rytmie rapu, oddycha dymem z jointów i nie toleruje obcych. Na dwunastym piętrze jednego z bloków mieszka Deso – wychowujący się bez rodziców chłopak, który na co dzień musi zmagać się z życiem w skrajnej nędzy. Pewnej nocy otrzymuje...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,83 zł 39,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -38%
  Zawsze będziemy razem

  Zawsze będziemy razem

  Drogi, które rozdzielił los, tak trudno połączyć na nowo. Choć Teresa i Kateryna mają wspólną siostrę, to koleje ich losów były zupełnie różne. Bolesna przeszłość sprawiła, że nigdy nie miały okazji lepiej się poznać. Czy jako dorosłe kobiety będą potrafiły od nowa zbudować rodzinne więzi, a...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,83 zł 39,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -27%
  Kiedy odszedłeś

  Kiedy odszedłeś

  Nie myśl o mnie za często… Po prostu żyj dobrze. Po prostu żyj. Will Tyle że Lou nie ma pojęcia, jak to zrobić. I trudno jej się dziwić. A jednak Kiedy odszedłeś to nie tylko historia o podnoszeniu się po utraconej miłości, lecz także inspirująca opowieść o nowych początkach. Pamiętając o obietnicy...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,21 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -27%
  Srebrna Zatoka

  Srebrna Zatoka

  Lisa nie zamierza oglądać się za siebie. Czasem lepiej nie myśleć o przeszłości. Właśnie dlatego znalazła swój azyl nad malowniczą Srebrną Zatoką, w dzikiej części australijskiego wybrzeża, gdzie można obserwować delfiny, a coroczne pojawienie się humbaków jest dla miejscowych świętem. Mike pojawia...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,21 zł 39,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
W kolorze morza 4/5 Nasza cena:
24,63 zł 31,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W kolorze morza

Ucieczka od teraźniejszości w przeszłość nie sprawi, że którakolwiek z nich stanie się łatwiejsza do zniesienia.John, młody pisarz, w poszukiwaniu natchnienia przyjeżdża na niewielką wyspę Berry Ledges. Gościny udziela mu David, niegdyś muzyk zespołu rockowego. John próbuje odnaleźć spokój po...
Stówa do morza 0/5 Nasza cena:
14,94 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stówa do morza

Szczecin, jakiego nie znacie!Emerytowany stoczniowiec, który zostaje zmuszony do prowadzenia ?nadmorskiego pensjonatu?, prezydent usiłujący za wszelką cenę zwiększyć prestiż swojego miasta, nieudolny nauczyciel historii, próbujący ratować resztki godności i urodzony na Pomorzu Niemiec pragnący...
Dziedzictwo rodu Poldarków. Tom 8. Przybysz z morza 5/5 Nasza cena:
26,40 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziedzictwo rodu Poldarków. Tom 8. Przybysz z morza

To ósma powieść osadzonej w malowniczej Kornwalii sagi rodu Poldarków. Kornwalia, rok 1810. Rodzina Poldarków oczekuje powrotu Rossa z armii Wellingtona walczącej w Portugalii. Kiedy Jeremy ratuje przybysza z morza, ich uporządkowane życie ogarnia chaos. Przybycie Stephena Carringtona odmieni życie...
Wyspa kobiet morza 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyspa kobiet morza

Najnowsza powieść utrzymującej się na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa” pisarki Lisy See, autorki Herbacianej dziewczyny, opowiada o kobiecej przyjaźni i rodzinnych sekretach na małej koreańskiej wyspie. W tej pięknej, głębokiej powieści odmalowano świat postawiony na głowie, w którym...
Dziewczyna znad morza 5/5 Nasza cena:
35,18 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna znad morza

Liwia Duńczyk zawodowo zajmuje się zarządzeniem kryzysowym, a pesymistyczne scenariusze wypełniają jej każdy dzień. Na szczęście wytchnienie przynoszą jej czarno-białe filmy i muzyka z dawnych lat. Pełna tajemnic dziewczyna pragnie spokojnej i bezpiecznej codzienności. Jednak pewnego dnia jej...
Wiadomość z morza 0/5 Nasza cena:
25,67 zł 31,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiadomość z morza

Kapitan Jorgan zawija do portu na ziemi angielskiej. Zatrzymuje się w niewielkiej wsi, aby przekazać wiadomość, którą wyrzuciło morze i która cudownym zbiegiem okoliczności znalazła się w jego rękach. Kapitan jest człowiekiem honorowym, dlatego dostarczenie adresatowi przesłania odnalezionego w...
Morza Księżycowe 0/5 Nasza cena:
34,81 zł 40,01 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Morza Księżycowe

Morza księżycowe to opowieść o radości i niepokoju, emocjach wypływających z możliwości przybywania zdrugim człowiekiem oraz magii towarzyszącej każdej relacji. W tle poznajemy małomiasteczkowąmentalność, której nierzadko towarzyszy poczucie rezygnacji, jaką niesie niespełnienie w życiu....
Oblubienica morza 5/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblubienica morza

Długo wyczekiwana powieść autorki bestselleru "Drzewo migdałowe". Cztery różne osoby. Jedna historia o ojczyźnie i miłości ponad podziałami. Sara zostaje wypędzona z Rosji z powodu żydowskiego pochodzenia. Próbuje ułożyć sobie nowe życie w Palestynie. Pracując jako pielęgniarka, poznaje lekarza,...
Znany szum morza. Saga nadmorska. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,66 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znany szum morza. Saga nadmorska. Tom 3

1998–2019 Jagoda Jagoda pragnie przełamać koło międzypokoleniowych kłamstw. Spędzając całe dnie na rozmowach z babką, stara się zrozumieć zawikłaną historię rodziny. Wiedziona przekonaniem, że los można odwrócić, stawia wszystko na jedną kartę. Tworzy wyjątkowe miejsce, które przyciąga kobiety...
Rybak i diabeł. Legendy znad Morza Bałtyckiego 0/5 Nasza cena:
31,32 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rybak i diabeł. Legendy znad Morza Bałtyckiego

Mieszkańcy krajów nadbałtyckich to opowiadacze. Od wieków, z pokolenia na pokolenie, przekazują sobie baśnie i legendy z morskich głębin: o bursztynowym pałacu, władcy mórz, pięknej królewnie, opiekunce rybaków czy zatopionych statkach. Zbiór tych opowieści to znakomita okazja, aby wyruszyć w...
Listy z morza 5/5 Nasza cena:
21,66 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Listy z morza

Po książkę Andrzeja Perepeczki „Listy z morza“ zapewne sięgną Czytelnicy, którym bliskie są opowieści o miłości. Jest to zawarta w listach historia uczucia marynarza, który wypłynął w daleki rejs aż do Japonii i na kilka miesięcy pozostawił swoją ukochaną. Historia dzieje się w latach 60., czasach...
Oblubienica morza 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblubienica morza

Długo wyczekiwana powieść autorki bestselleru „Drzewo migdałowe”. Cztery różne osoby. Jedna historia o ojczyźnie i miłości ponad podziałami. Sara zostaje wypędzona z Rosji z powodu żydowskiego pochodzenia. Próbuje ułożyć sobie nowe życie w Palestynie. Pracując jako pielęgniarka, poznaje lekarza,...
Wybrane bestsellery
Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
She Drives Me Crazy 4/5 Nasza cena:
26,49 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
58,69 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Czarna pieśń 0/5 Nasza cena:
36,32 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarna pieśń

Toczyliśmy bitwy, po których zostawało na ziemi ponad sto trupów, ale nie napisano o nich ani słowa. Zakon walczy, ale często robi to w ciszy, bez chwały czy nagrody. Nie mamy sztandarów. Vaelin Al Sorna jest najnowszym rekrutem Szóstego Zakonu. Podczas brutalnego szkolenia uczy się wykuwać miecze,...
Feluś i Gucio świętują 0/5 Nasza cena:
33,70 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Feluś i Gucio świętują

Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Dlatego w najnowszym tomie Feluś i Gucio uczestniczą w rozmaitych...
Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci 0/5 Nasza cena:
136,75 zł 160,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci

Siostrzyczka Szczeniaczka jest mięciutka, uwielbia się tulić i jest gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko...
Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu. Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej,...
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok 0/5 Nasza cena:
175,64 zł 206,64 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok

Przygotuj się na niesamowite przygody prosto ze świata Jurassic World! Zainspirowany serialem animowanym „Park Jurajski: Obóz Kredowy” duży T-Rex Miażdżący krok potężnie tupie, ma realistyczne odgłosy dinozaura oraz funkcję ataku i uwalniania z uprzęży. Figurka została wykonana na podstawie filmów,...
Agla. Alef 0/5 Nasza cena:
39,61 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Agla. Alef

Długo wyczekiwana książka Radka Raka – laureata Nagrody Literackiej Nike Agla to brawurowa historia przygodowa, ale też wnikliwa i wzruszająca powieść psychologiczna o dojrzewaniu i przemianie, o miłości i odkrywaniu swej cielesności, o zawiedzionych przyjaźniach, wykluczeniu i samotności, o...
The Outrage 0/5 Nasza cena:
26,17 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Outrage

Witajcie w Protektoracie, miejscu, gdzie miłość może być przestępstwem. Nieodległa przyszłość, małe miasteczko w Protektoracie (niegdyś Wielka Brytania), totalitarnym, zamkniętym państwie rządzonym przez Lorda Protektora, w którym zakazane jest wszystko, co odstaje od ogólnie uznanej przez państwo...
Łazik księżycowy 60348 0/5 Nasza cena:
103,99 zł 129,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łazik księżycowy 60348

Badanie kosmosu dla dzieci Młodym wielbicielom podróży kosmicznych spodoba się inspirowany pracą NASA zestaw LEGO® City Łazik księżycowy (60348). Łazik ma 12 kół i można nim kierować w każdą stronę. Ma też dwa wysięgniki badawcze, a w jego środku zmieszczą się trzy minifigurki astronautów. Zabawę...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula