W lesie Baby Jagi. Baśnie rosyjskie. Opowieści z czterech stron świata

Autor:

Luigi Dal Cin

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Ilość stron
48
Nasza cena: 16,61 zł 32,90 zł Taniej o: 50%

Książka W lesie Baby Jagi to kolekcja opowiadań o zwierzętach, magii i cudach z tradycyjnych rosyjskich wierzeń. Krótkie, ale wciągające historie do czytania samodzielnie przez dziecko – lub wspólnie z rodzicem – doskonale ukazują rosyjską kulturę i specyfikę, a tajemnicze, przykuwające wzrok ilustracje (jedno z opowiadań zilustrował Józef Wilkoń) kryją w sobie wiele fascynujących szczegółów. Ta książka to pierwszy krok do poznania bogatej kultury i historii Rosji.

Kolejne tomy z serii Opowieści z czterech stron świata stworzą wspaniałą biblioteczkę pełną literackich skarbów. Dzięki niej dziecko dowie się, co nas różni, a co łączy. Wspólna lektura kolejnych tomów to okazja do rozmowy na temat szacunku, różnic kulturowych, wartości niesionej przez tradycję. Wyjątkowe ilustracje autorstwa najlepszych międzynarodowych twórców ukazują niezwykłą różnorodność sztuki i wspierają kształcenie wizualne dziecka.

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubicie podania, legendy i powieści? Przed Wami fascynujący zbiór baśni “W lesie Baby Jagi. Baśnie rosyjskie”, który zabierze Was do całkiem nowego świata. Sprawdźcie to!

  🔹 Magiczny świat baśni 🔹

  Gdy myślicie o ludowych podaniach i legendach, co takiego przychodzi nam do głowy? Czy poza rodzimymi opowieściami znamy te, które opowiadają sobie nasi zagraniczni sąsiedzi? Jeśli nie, najwyższa pora to nadrobić! Z pomocą przychodzi nam książka od wydawnictwa Słowne, dzięki której zanurzymy się w fascynujący świat rosyjskich baśni.

  “W lesie Baby Jagi” to zbiór ludowych opowiadań charakterystycznych dla rosyjskiego folkloru. Znajdziemy tutaj [Adres usunięty]. jakucką bajkę “Opowieści trójgłowego orła”, koriacką bajkę o “Mamie wilczycy”, czy też opowieść o “Siostrzyczce Alonuszce i braciszku Iwanuszce”. Łącznie przeczytamy na jej kartach 9 opowiadań.

  Jest to zbiór o tyle fascynujący, o ile myśląc o ludowych podaniach Rosji, kojarzymy raczej jedynie sylwetkę Baby Jagi - mieszkanki domu na kurzej nóżce. Na szczęście możemy bardzo łatwo nadrobić nasze braki, sięgając po ilustrowane wydanie baśni, które wciąga już od pierwszych stron.

  🔷 “W lesie Baby Jagi. Baśnie rosyjskie” 🔷

  Książka, o której dzisiaj opowiadam, to nie tylko zbiór fascynujących podań. To także liczne ilustracje, które powstały we współpracy z Międzynarodową Wystawą Ilustracji Dziecięcej we włoskim Sarmede. Nie tylko pozwalają przenieść się w świat baśni, pobudzając wyobraźnię, ale pozwalają także zatrzymać się na chwilę, kontemplując sens danej bajki.

  Styl rysunków niezwykle zgrabnie łączy się z narracją, pokazując różnorodny i kolorowy świat baśni. Jest w nich nuta niepokoju i magii, a całość, którą możemy podziwiać na kartach książki, przygotowana została w ramach 30. edycji konkursu “Obrazy wyobraźni”.

  Ponadto opowiadania o zwierzętach, magii i cudach wywodzących się z tradycyjnych rosyjskich wierzeń mogą stanowić lekturę już dla młodszego czytelnika. Niemniej będąc odbiorcą nieco już starszym, bawiłam się równie wyśmienicie.

  W końcu jak to w baśniach bywa - może być strasznie, może być intrygująco i pouczająco, ale przede wszystkim może być magicznie. A przecież każdemu z nas przyda się odrobina magii w życiu :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy znacie historię o chłopcu, który zmienił się w koziołka?

  A może słyszeliście o tym, jak córka i pasierbica zostały wystawione na wielką próbę i spotkały niedźwiedzia?

  A gęsi-łabędzie? Cóż to za tajemnicze ptaki?

  Oto przed Wami baśnie, jakich nie znacie!

  Gdy tylko otrzymałam propozycję zapoznania się z rosyjskimi baśniami, bez wahania postanowiłam zasiąść do jej lektury.

  Jestem wielka fanką literatury dla młodszych czytelników. Uwielbiam czytać, przeglądać książki dla dzieci. Lubię odkrywać, co obecnie wydawnictwawa serwują najmłodszym, więc i ten tytuł trafił w moje ręce.

  Ogarnęła mnie też wielka ciekawość. Czym właściwie zebrane w tej książce baśnie rosyjskie różnią się od tych, ktore dobrze znamy i lubimy.

  "W lesie Baby Jagi" to zbiór pięknych, ciepłych i mądrych baśni. Ich bohaterami są ludzie, zwierzęta. Dzieją się tu rzeczy niezwykłe, a wyjątkowy baśniowy klimat sprawi, że nawet dorosły obudzi w sobie dziecko.

  W książce znajdują się następujące baśnie:

  - Opowieści trójgłowego orła,

  - Baba Jaga i gęsi-łabędzie,

  - O żołnierzu, brzozie i trzech sokołach,

  - Siostrzyczka Alonuszka i braciszek Iwanuszka,

  - Kogutek i żarna,

  - Córka i psierbica,

  - Mama wilczyca,

  - O rybaku i złotej rybce,

  - O krolewnie zaklętej w żabę

  Nie mogę też pominąć kwestii szaty graficznej, bowiem każda z baśni została opatrzona piękną ilustracją, wykonaną w ciekawym stylu. Idealnie pasują do treści.

  Ponadto, na końcu książki znajduje się słowniczek, a w nim wyjaśnienie wszystkich słów, których najmłodsi nie znają.

  W książce pojawiają się też rosyjskie imiona 😉

  Zapraszam Was i Wasze pociechy do tej wędrówki przez baśniowe krainy! Odkryjcie historie, jakich nie znacie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "W lesie Baby Jagi. Baśnie rosyjskie" Luigi Dal Cin jest to pięknie wydany zbiór baśni rosyjskich. Znajdziemy w nim dziewięć niedługich opowieści:

  - "Opowieści trójgłowego orła"

  - "Baba Jaga i gęsi-łabędzie"

  - "O żołnierzu, brzozie i trzech sokołach"

  - "Siostrzyczka Alonuszka i braciszek Iwanuszka"

  - "Kogutek i żarna"

  - "Córka i pasierbica"

  - "Mama wilczyca"

  - "O rybaku i złotej rybce"

  - "O królewnie zaklętej w żabę".

  Baśnie wprowadzają dziecko w kulturę rosyjską. Krótkie, ale treściwe opowieści przemycają również wartości uniwersalne czy wzorce zachowań. Każda opowieść jest wzbogacona przepięknymi ilustracjami, które bardzo podobają mi się. Opowieści, jak i ilustracje idealnie oddają klimat rosyjskiego folkloru.

  Książka z pewnością jest zupełnie inna niż wszystkie. Myślę, że spodoba się dzieciom ciekawym świata, interesującym się innymi narodowościami oraz dzieciom, które chcą poznać kulturę innych krajów. Na pewno jest to książka dla nieco starszych dzieci, mniej więcej w przedziale wiekowym 6 - 8 lat. Uważam, że warto sięgać po takie nietypowe książki i zachęcać również do tego dzieci. 😊

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Świetna pozycja pokazująca rozmaitość kulturową, wciągający świat rosyjskiej baśni i otwierająca oczy na więcej podań, niż tylko znaną nam w większości tytułową Babę Jagę :)

  Piękne i niepokojące ilustracje świetnie dopełniają tę baśniową opowieść.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "W lesie Baby Jagi. Baśnie rosyjskie" Luigi Dał Cin to ciekawa propozycja od wydawnictwa Słowne dla dzieci, ale i nie tylko, bo sama jestem nią zachwycona. Została ona cudownie wydana przez wydawnictwo Słowne i jest to drugi tom serii "Opowieści z czterech stron świata". Nie czytałam poprzedniej części, ale mam zamiar to szybko nadrobić. "W lesie Baby Jagi" znajdziemy dziewięć świetnych bajeczek rosyjskich. Nie miałam wcześniej styczności z dziecięcą literaturą rosyjską i żałuję, bo po tej pozycji na pewno będę szukała podobnych książek. Opowieści, które tu dostajemy są krótkie, ale bardzo treściwe. Przekazują dzieciom uniwersalne wzorce zachowań i przenoszą w świat magii. Kilka bajek jest podobnych do naszych, ale niektóre wydają się trochę dziwne, jednak wprowadzają świeżość. Każda jest opatrzona ilustracją wykonaną przez innego twórcę. Czyli jest dziewięć historii i dziewięciu ilustratorów, laureatów [Adres usunięty]i konkursu "Obrazy wyobraźni". Więc na pewno strona graficzna cieszy oko, pobudza wyobraźnię i umila czas czytania. Ilustracje idealnie oddają klimat opowieść. Ponadto, książka doskonale nadaje się dla dzieci zaczynających przygodę z czytaniem oraz wspólnego czytania. Dziecko pozna kulturę oraz historię Rosji. Bajeczki niosą ze sobą ludową mądrość i przekazują wzorce zachowań. Na pewno spodobają się dzieciom ciekawym i chcącym poznać kulturę świata. Natomiast jeśli trafią się trudne i nie zrozumiałe słowa to na końcu książki znajduje się mini słowniczek tłumaczący dane zagadnienie. Uzupełnia ON świetnie całość. Jest idealna dla dzieci w wieku 6-8 lat. Ja z moją Julką z radością i przyjemnością daliśmy się pochłonąć tej książce. Bardzo spodobały nam się bajeczki takie jak: "Baba Jaga i gęsi-łabędzie" oraz "Mama wilczyca" i "Córka i pasierbica". Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

Najczęściej kupowane razem
 • -50%
  Jedwabne wątki. Baśnie z Dalekiego Wschodu. Opowieści z czterech stron świata

  Jedwabne wątki. Baśnie z Dalekiego Wschodu. Opowieści z czterech stron świata

  Czy chcesz poznać wierzenia, tradycje i mądrości z Dalekiego Wschodu? W tym tomie czekają na ciebie mongolskie przypowieści o sprycie, chińskie opowieści o smokach, japońskie baśnie o uczciwości i potędze snów oraz koreańska bajka o zwierzętach. Historiom towarzyszą działające na wyobraźnię...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 16,61 zł 32,90 zł
  w magazynie
 • -50%
  Mukashi, mukashi. Dawno, dawno temu w Japonii. Opowieści z czterech stron świata

  Mukashi, mukashi. Dawno, dawno temu w Japonii. Opowieści z czterech stron świata

  Mukashi, mukashi czyli dawno, dawno temu… Książka z serii Opowieści z czterech stron świata zabierze dziecko w literacko-wizualną podróż po japońskich wierzeniach. To niezwykły, ponadczasowy świat pełen magicznych stworzeń i zaskakujących wydarzeń. Stworzone przez wybitnych artystów ilustracje...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 16,61 zł 32,90 zł
  w magazynie
 • -50%
  W rytm zaklęć. Bajki brazylijskie. Opowieści z czterech stron świata

  W rytm zaklęć. Bajki brazylijskie. Opowieści z czterech stron świata

  Książka W rytm zaklęć. Bajki brazylijskie to zbiór opowiadań opartych o legendy rdzennych ludów Brazylii. Zapraszamy do barwnej krainy pełnej odważnych, sprytnych i mądrych zwierząt – tych egzotycznych, jak żółw żabuti, i nieco bardziej nam bliskich, jak chociażby pewien pomocny bocian....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 16,61 zł 32,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Co budują zwierzęta?

  Co budują zwierzęta?

  Zwierzęta to prawdziwi mistrzowie architektury! Emilia Dziubak w swym niezwykłym atlasie przedstawia ich najciekawsze dokonania: budowle naziemne i podziemne, domy na wodzie i pod wodą, domy jednorodzinne i kawalerki, osiedla, domy przenośne i tymczasowe. Wśród licznych przykładów znalazły się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 32,66 zł 49,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -50%
  Głos tam-tamów. Bajki z Afryki

  Głos tam-tamów. Bajki z Afryki

  Tam-tamy, od których pochodzi tytuł tego zbioru, to bębny służące do przekazywania wiadomości na dużych odległościach. Podobnie dziesięć opowiedzianych tu historii dociera do nas po tysiącleciach przekazywania ich z ust do ust w rytm muzyki. Historie plemion takich jak Buszmeni, Tuaregowie,...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 16,61 zł 32,90 zł
  w magazynie
 • -50%
  Na skrzydłach kondora. Bajki z Chile

  Na skrzydłach kondora. Bajki z Chile

  Zapraszamy w podróż po baśniowej tradycji Chile, kraju o ogromnym bogactwie kulturowym i przyrodniczym. Podczas pełnej przygód podróży na skrzydłach kondora, jednego z najsłynniejszych zwierząt tego kraju, młody czytelnik spotka fantastyczne istoty: gigantyczne węże, gwiezdne dziewczyny,...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 16,61 zł 32,90 zł
  w magazynie
 • O, Choroba. Projekt charytatywny

  O, choroba! Jak tu pisać książkę dla dzieci o raku? Normalnie. Lekko, empatycznie i merytorycznie! Adela ma 12 lat, psa Pusię, brata Olka i uwielbia taniec. I wszystko byłoby świetnie, gdyby nie to, że pewnego dnia pojawia się u niej dziwna starsza pani o imieniu Choroba. To za jej sprawą Adeli...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 35,00 zł
  w magazynie
 • -35%
  Co robią uczucia?

  Co robią uczucia?

  Dowcipna i pełna ciepła książka o tym, co dzieje się w świecie uczuć (i nie tylko). Radość, duma, zachwyt, złość, niepokój, lęk… Wszyscy znamy te uczucia – i wiele innych. Ale czy wiemy, co robią, kiedy mają wolne? Teraz w końcu możemy to zobaczyć. Kto wspina się najwyżej jak może? Kto zagrzebuje...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 22,75 zł 34,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -37%
  Atlas podróżników. Historie wypraw na krańce świata

  Atlas podróżników. Historie wypraw na krańce świata

  Pełen imponujących ilustracji i niezwykłych przygód album o odkrywcach i podróżnikach z różnych epok i różnych części świata. Książka nagrodzona prestiżową BolognaRagazzi Award 2019. Pieszo, konno, na grzbiecie wielbłąda, na pokładzie statku – śmiałkowie od wieków wyprawiali się w nieznane, by...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 34,61 zł 54,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Baśnie, których nie czytano dziewczynkom

  Baśnie, których nie czytano dziewczynkom

  Baśnie, których nie czytano dziewczynkom to zbiór piętnastu baśni ludowych z całego świata, które możemy znaleźć u Braci Grimm, Aleksandra Afanasjeww czy choćby w Baśniach tysiąca i jednej nocy. Wywodzą się m.in. z tradycji hiszpańskiej, rosyjskiej, niemieckiej, francuskiej, brytyjskiej,...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 28,62 zł 44,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Jedwabne wątki. Baśnie z Dalekiego Wschodu. Opowieści z czterech stron świata 5/5 Nasza cena:
16,61 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedwabne wątki. Baśnie z Dalekiego Wschodu. Opowieści z czterech stron świata

Czy chcesz poznać wierzenia, tradycje i mądrości z Dalekiego Wschodu? W tym tomie czekają na ciebie mongolskie przypowieści o sprycie, chińskie opowieści o smokach, japońskie baśnie o uczciwości i potędze snów oraz koreańska bajka o zwierzętach. Historiom towarzyszą działające na wyobraźnię...
W rytm zaklęć. Bajki brazylijskie. Opowieści z czterech stron świata 5/5 Nasza cena:
16,61 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W rytm zaklęć. Bajki brazylijskie. Opowieści z czterech stron świata

Książka W rytm zaklęć. Bajki brazylijskie to zbiór opowiadań opartych o legendy rdzennych ludów Brazylii. Zapraszamy do barwnej krainy pełnej odważnych, sprytnych i mądrych zwierząt – tych egzotycznych, jak żółw żabuti, i nieco bardziej nam bliskich, jak chociażby pewien pomocny bocian....
Na skrzydłach kondora. Bajki z Chile 0/5 Nasza cena:
16,61 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na skrzydłach kondora. Bajki z Chile

Zapraszamy w podróż po baśniowej tradycji Chile, kraju o ogromnym bogactwie kulturowym i przyrodniczym. Podczas pełnej przygód podróży na skrzydłach kondora, jednego z najsłynniejszych zwierząt tego kraju, młody czytelnik spotka fantastyczne istoty: gigantyczne węże, gwiezdne dziewczyny,...
Głos tam-tamów. Bajki z Afryki 0/5 Nasza cena:
16,61 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głos tam-tamów. Bajki z Afryki

Tam-tamy, od których pochodzi tytuł tego zbioru, to bębny służące do przekazywania wiadomości na dużych odległościach. Podobnie dziesięć opowiedzianych tu historii dociera do nas po tysiącleciach przekazywania ich z ust do ust w rytm muzyki. Historie plemion takich jak Buszmeni, Tuaregowie,...
Reniferka i pomocny rudzik 0/5 Nasza cena:
17,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Reniferka i pomocny rudzik

Zaczyna padać śnieg i okrywa wszystko białym puchem. Między drzewami coś mieni się na czerwono. Mała reniferka oddziela się od mamy, żeby odkryć, co to takiego. Po pewnym czasie orientuje się, że się zgubiła. W gałązkach znowu błyska coś czerwonego. Okazuje się, że to rudzik, który postanawia pomóc...
Świat według dziadka 0/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świat według dziadka

Z początku Ryś nie wie, jak rozmawiać z dziadkiem: dziadek prawie się nie odzywa, wiecznie przesiaduje w fotelu i wydaje się niezbyt zainteresowany wnukiem. Po pewnym czasie jednak okazuje się, że w jego domu dzieją się magiczne rzeczy… Zofia Stanecka w dzieciństwie zaprzyjaźniła się z Ireną...
Święta. Baby Shark 5/5 Nasza cena:
12,57 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święta. Baby Shark

Kto nie kocha Gwiazdki? Rekinek na pewno nie może się jej doczekać! W tym roku czeka go wspaniała przygoda. Będzie mógł pomóc elfom Mikołaja zapakować prezenty dla podwodnych przyjaciół. Czy zdążą wszystko spakować? Trwała kartonowa książeczka o Rekinku z popularnej piosenki Baby Shark będzie...
Sposób na zmartwienie 5/5 Nasza cena:
12,57 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sposób na zmartwienie

Bartek się martwi. Martwi się jak nie wiem co, serce mu wali, a myśli szaleją. Dziś jest przyjęcie superbohaterów u jego kolegi Emila, a ON idzie na nie całkiem sam. Co będzie, jak wszyscy będą się z niego śmiać? Co będzie, jak nikt nie będzie się z nim bawił? Bartek nie czuje się superbohaterem,...
Kolory w oceanie. Baby Shark 5/5 Nasza cena:
10,05 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kolory w oceanie. Baby Shark

Rekinek Baby Shark ma dziś zmartwienie – fotografie w jego albumie całkiem wyblakły! Na szczęście maluch wpada na pewien pomysł, dzięki któremu będzie mógł przywrócić kolory wspomnieniom. Dzięki tej książeczce dzieci poznają mieszkańców oceanu i utrwalą nazwy kolorów. Bohater znany z kultowej...
Sposób na zazdrość 5/5 Nasza cena:
12,57 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sposób na zazdrość

Zuzia uwielbia rysować, ale nikt nie docenia jej rysunków. Wszyscy chwalą jej utalentowaną koleżankę. Zuzia jest zazdrosna. Ta zazdrość rośnie i pochłania Zuzię. Czy Zuzi uda się poradzić sobie z tym uczuciem? Oparta na bliskich każdemu dziecku doświadczeniach historia pokazuje, skąd może brać się...
Kiedy kiedyś, czyli Kasia, Panjan i Pangór 5/5 Nasza cena:
18,31 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy kiedyś, czyli Kasia, Panjan i Pangór

Kiedy kiedyś, czyli Kasia, Panjan i Pangór opowiada o przyjaźni między Kasią, uczennicą podstawówki, a jej sąsiadem Panem Janem, mężczyzną w podeszłym wieku. Pan Jan opowiada Kasi ciekawe historie, a z czasem zaczyna ją też oswajać ze starością i odchodzeniem. Gdy pewnego dnia nadchodzi dzień, w...
Czerwony Kapturek. Baby Shark 5/5 Nasza cena:
10,05 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czerwony Kapturek. Baby Shark

Rekinek Baby Shark wybiera się w podróż przez ocean, by odwiedzić Babcię Rekin. Dołącz do niego! Zainspirowana piosenką Baby Shark oraz opowieścią o Czerwonym Kapturku historia pokazuje maluchom, jak radzić sobie z lękiem z pomocą śpiewu i przyjaciół. Dostosowane do najmłodszych czytelników teksty...
Wybrane bestsellery
Przetaina 4/5 Nasza cena:
34,47 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przetaina

Wędrujemy, by odnaleźć siebie. Żeby po tragicznych chwilach poskładać strzaskaną duszę. W odległej krainie, na brzegu nieznanego morza żyją Plemiona. Czczą Boga o Stu Twarzach i jego kociogłową córkę Nefem i prowadzą proste, spokojne życie. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo przyjdzie...
Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel 0/5 Nasza cena:
105,90 zł 121,03 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel

Z obracającą się betoniarką Cat® możesz zbudować własny świat zabawy! Mali budowniczowie mogą zabrać się do pracy, obracając bęben oraz wrzucając, wyrzucając i układając klocki – ta żółta betoniarka jest idealna do zabawy dla małych rączek. Przewoź klocki na plac budowy pojazdem z żółtą kabiną i...
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Barbie Kabriolet Mattel 0/5 Nasza cena:
85,24 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kabriolet Mattel

Udaj się w podróż kabrioletem Barbie(R) i przeżyj bezkresne przygody! Ten charakterystyczny dla stylu Barbie(R) dwumiejscowy samochód zaprojektowano w różowym kolorze, a jego maskę ozdobiono dodatkowo symbolem Barbie(R). To słodkie sportowe autko posiada dodatkowo tylny spojler i koła z...
Gniewa 5/5 Nasza cena:
28,68 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gniewa

W Bielinach zostają znalezione zwłoki kobiety. Ostatnią osobą, która widziała ją żywą, jest Jarogniewa. Mieszkańcy Bielin niemalże natychmiast zaczynają podejrzewać, że szeptucha ma z tym coś wspólnego. Czy śmierć kobiety mogła mieć związek z magiczną miksturą szeptuchy? A może z tajemniczym...
Potomek 0/5 Nasza cena:
28,40 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potomek

James Falcon to szanowany kapitan kontrwywiadu armii USA. Podczas II wojny światowej zasłynął wrodzonymi zdolnościami do zwalczania wampirów, wykorzystywanych do walk przez nazistowskie Niemcy. Wielu starć z nimi omal nie przypłacił życiem. Powrócił jednak do domu jako zwycięzca... Trzynaście lat...
Drapieżne bestie 4/5 Nasza cena:
27,84 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drapieżne bestie

Debiut, którego nie można przegapić. Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić...
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
The Outrage 0/5 Nasza cena:
26,17 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Outrage

Witajcie w Protektoracie, miejscu, gdzie miłość może być przestępstwem. Nieodległa przyszłość, małe miasteczko w Protektoracie (niegdyś Wielka Brytania), totalitarnym, zamkniętym państwie rządzonym przez Lorda Protektora, w którym zakazane jest wszystko, co odstaje od ogólnie uznanej przez państwo...
Kąpiel dla kucyków w stajni 41696 0/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kąpiel dla kucyków w stajni 41696

Podaruj młodym miłośnikom zwierząt odrobinę zabawy dzięki zestawowi LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni (41696). Kolorowy zestaw pomoże dzieciom w wieku od czterech lat nauczyć się budować. Pociechy mogą wcielić się w Mię i Daniela w gospodarstwie oraz opiekować się figurką kucyka. Dodatkowa...
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,06 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula