W godzinie próby

Autor:

Kate Hewitt

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
448
Rok wydania
2023
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 38,42 zł
Audiobooki mp3
za 38,42 zł
Nasza cena: 33,27 zł 49,90 zł Taniej o: 33%

Londyn, 1944

Gdy Lily poznaje żołnierza armii amerykańskiej, Matthew, jest nim urzeczona. Wie, że jego misja zaprowadzi go na pole walki i że ich miłość praktycznie nie ma szans. Ale chce słuchać swojego serca. Jednak jak może to zrobić, skoro dowiaduje się, że Matthew nie jest tym, za kogo się podaje? Że skrywa sekret, który może zmienić nie tylko jej życie, ale życie wielu innych… Poruszająca, wspaniała powieść o odwadze, prawdziwej miłości i zawiedzionym zaufaniu.

Nowa powieść Kate Hewitt to historia, o której nie da się zapomnieć.

Recenzje książki W godzinie próby (6)

 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przepiękna książka. Czytałam ją na jednym tchu w wielkim napięciu, gdyż bardzo ciekawiła mnie relacja jaka łączył dwoje ludzi w czasie wojny. Książkę czytamy w czasie, kiedy młodzi niegdyś znajomi zawiązali z sobą więzy, których pochodzenia nie znamy. Pewnego dnia bowiem przybywa mężczyzna do pewnych ludzi tłumacząc im, że jego babcia trzymała coś, co nie należało do niej. Był to medal za zasługi wojskowe, który dostał ich dziadek, lecz podarował go jego babci. Syn odznaczonego mężczyzny nie chce go przyjąć i widzimy, że nie ma zamiaru wracać do przeszłości. Jednak jego wnuczka jest jego ciekawa. Przybyły mężczyzna chce się od nich dowiedzieć, co takiego łączyło jego babcię z jej dziadkiem. Chce napisać książkę o romansach wojennych między brytyjskimi kobietami, a amerykańskimi żołnierzami.

  Następnie przenosimy się do odległych czasów, kiedy oboje dziadków było jeszcze młodymi osobami. To tam poznajemy szczegóły ich znajomości, odkrywamy sekrety którymi nie będą się chcieli później dzielić. Dowiadujemy się jak niewiele potrzeba, by się w sobie zakochać i jak wiele jednak można mieć tajemnic. Najgorzej chyba było w momencie, kiedy doszło do kobiety, że została oszukana. Wierzyła w jego kłamstwa, gdyż nie sądziła, że tak niewiele potrafi być warta. Przez lata coś rozsadzało jej wnętrze i nie kazało o sobie zapomnieć. Nie były to rzeczy z których byłaby dumna, jednak nic w obliczu wojny nie było sprawiedliwe. Naprzemienne informacje będą nas do tej prawdy przybliżać. My możemy w opowieść nie wierzyć, bądź pozwolić jej, by całkowicie nas pochłonęła. Ja nie mogłam się od niej oderwać. Bardzo dokładnie oczami wyobraźni widziałam wszystkie sceny, gdyż autorka dobrze je zobrazowała. U mnie też w rodzinie jest niezbadana tajemnica, nieco podobna do tej, więc może dlatego tak mnie ten koniec strasznie interesował. Styl mamy tutaj lekki i bardzo inteligentny. Zupełnie jakby historia tyczyła się ludzi z wyższych sfer. Nie ma tutaj dużo wątków historycznych, to bardziej powieść na granicy romansu i obyczajówki poprzeplatana historią. Klimat tajemniczości był tu na wysokim poziomie. Naprawdę mi się podobała:-)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kate Hewitt po raz kolejny stworzyła niezapomnianą historię. Z prologu dowiedziałam się o tęsknocie pewnej bohaterki do swojego oblubieńca, który mimo zakończenia wojny w Europie do tej pory nie wrócił. Ta bohaterka będzie na niego czekała tak długo, aż powróci. Czy obydwoje się jeszcze kiedyś spotkają? To musiała być prawdziwa miłość, taka aż do grobowej deski. Chciałam poznać historię ich życia. Autorka w samym prologu zachowała w sekrecie ich imiona. Bardzo dobre rozegranie.

  Idźmy dalej, tam się będzie działo. Będą łzy, odkrywanie rodzinnych sekretów i mnóstwo zwrotów akcji. Poznacie również niesamowite postacie.

  Jedną z głównych bohaterek jest 32-letnia Abby Reese. Ma golden retrievera — Baileya. Mieszka w Wisconsin. Poznajemy ją w sytuacji, w której ma poznać tajemniczego Simona Elliota — drugiego głównego bohatera. Chłopak napisał do niej maila. Chciał się spotkać z nią i jej ojcem. Dlaczego? Co takiego ma im do przekazania, że aż przyleciał z Anglii do Chicago? Bardzo mnie to ciekawiło. Dlaczego babcia Simona posiadała odznaczenie wojenne jej dziadka? Co mieli wspólnego Tom Reese i Sophie Mather? Tego wszystkiego próbowałam się dowiedzieć razem z Abby i Simonem. Czy poznaliśmy prawdę? Czy prawda nas zabolała? Od razu was zachęcam do przeczytania tej pięknej i jednocześnie smutnej historii. Warto czytać takie książki. Abby i Simon to bohaterowie, których spotkałam we współczesnych czasach. Polubiłam ich.

  Kolejny rozdział przeniósł mnie do Londynu do stycznia 1944 roku. Jakich bohaterów tutaj poznałam? Różnorodnych, bardzo interesujących i tajemniczych. Ktoś tutaj coś przed kimś ukrywa. Dlaczego? To już wam wyjaśni sam bohater, w trakcie poznawania jego historii. Spotkałam tutaj dwie siostry z rodziny Matherów: osiemnastoletnią Sophie i szesnastoletnią Lily. Ich matka Carol Mather dużo znaczyła dla tutejszej społeczności. Nie była bierną kobietą. Czy córki pójdą w jej ślady? Obie dorastające dziewczyny miały swoje marzenia. Jednym z nich było znalezienie porządnych chłopaków. Wkrótce będą miały okazję poznać amerykańskich żołnierzy. A wszystko to, za sprawą ich mamy. Na umówioną kolację przybyli: sierżant Matthew Lawson i porucznik Tom Reese. Co się później działo oczywiście dowiecie się z książki Kate Hewitt "W godzinie próby". Będzie niebezpiecznie, a wręcz zabójczo. Byłam bardzo ciekawa, czy tę czwórkę coś ze sobą połączy. Miałam nadzieje, że w całości przetrwają wojnę i się odnajdą. Czy tak faktycznie było?

  Czasy wojny to bardzo trudny i okrutny rozdział w naszej historii. Mimo tego każdy miał prawo kochać i być kochanym. Może dzięki miłości i prawdziwemu uczuciu ludzie potrafili przetrwać wojnę. A co się stało, jeżeli kochali tę samą osobę? Pamiętajcie wojna i to, co się wtedy działo na zawsze zmieniało człowieka. Człowiek przed wojną nie był takim samym człowiekiem po jej zakończeniu. Mimo wszystko ludzie musieli jakoś żyć. Zastanawiał mnie jeden trudny temat. Co się stało z osobami, które musiały zmieniać swoją tożsamość, żeby przeżyć? Jak ludzie patrzyli na taką osobę? Z tym problemem będą musieli zmierzyć się bohaterowie tej powieści.

  Dziękuję autorce, że poruszyła tak często pomijany i ważny temat. Nie mówi się głośno o tym, że aby przeżyć, ludzie zmieniali swoje tożsamości i uciekali z ukochanego kraju. Czy bylibyście w stanie nagle zmienić swoje dane osobowe i swój ukochany kraj? Czy bylibyście gotowi odciąć się od waszych rodzin w celu przetrwania?

  Wątki Simona i Abby przeplatają się z losami Sophie, Lily, Toma i Matthew. Dzięki temu mogłam lepiej zrozumieć całą historię. Ci pierwsi próbowali poznać swoje korzenie, ci drudzy za wszelką cenę próbowali przetrwać.

  Uwielbiam powieści obyczajowe z historią w tle. Czytając takie dzieła, zawsze płaczę.

  Historia ukryta na kartkach książki "W godzinie próby" jest podzielona na dwie części. Każda część składa się z czternastu rozdziałów.

  Jestem zachwycona epilogiem.

  Dziękuję również autorce, że napisała kilka słów bezpośrednie do swojego czytelnika.

  Historia godna polecenia.

  Zostawiam was z pytaniami: Czy zawsze można znaleźć przebaczenie? Czy potrafimy przebaczyć sobie i innym? Czy powinniśmy żyć tylko chwilą?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie wiesz co byś zrobił będąc na czyimś miejscu. Nie wiesz co by było gdyby.

  Znacie Dziewczynę z Berlina? Jeśli Wam się podobała koniecznie przeczytajcie kolejną powieść Kate Hewitt "W godzinie próby ".

  Akcja powieści rozwija się w dwóch płaszczyznach czasowych, współcześnie i w trakcie trwania Drugiej Wojny Światowej.

  Gdy w 1944 roku Lily Mather i jej siostra Sophie poznają amerykańskich żołnierzy ich życie zmienia się diametralnie.

  Matthew Lawson i Tom Reese nie mogą się bardziej roznić.

  Ten pierwszy wyjątkowo skryty i milczący sprawia wrażenie niemal niedostępnego. Drugi z kolei jest człowiekiem niezwykle otwartym , uśmiechniętym i wesołym.

  Jakie tajemnice ujrzą światło dzienne i jak odmienią losy obu sióstr?

  Niemal osiemdziesiąt lat później Simon Elliot po śmierci babci decyduje się spełnić jej ostatnią wolę i zwrócić synowi Toma Reese'a Purporowe Serce -order przyznawany za zasługi na froncie.

  David jednak, mówiąc delikatnie nie jest zachwycony niespodziewaną wizytą młodego mężczyzny i w przeciwieństwie do swojej córki Abby nie wykazuje zainteresowania rodzinną historią.

  Na jakie tropy wpadną Simon i Abby potomkowie ludzi których życie naznaczył największy konflikt zbrojny w dziejach ludzkości i czy sami odnajdą miłość? Tego dowiecie się czytając tę cudowną powieść.

  "W godzinie próby " to niesamowicie emocjonująca fabuła, mroczne sekrety nieprzewidywalne zwroty akcji i przede wszystkim ogromna lekcja miłości i człowieczeństwa.

  Co ukrywa Matt? Jakie traumy rzucają cień na życie Abby?

  Nie zdradzę Wam szczegółów, jedno jednak mogę obiecać -Nie oderwiecie się od tej książki póki nie poznacie jej zakończenia.

  Gorąco polecam ❤️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Uwielbiam książki, których akcja toczy się na dwóch płaszczyznach czasowych. Los ludzi żyjących kiedyś duży wpływ na ich potomków. Uwielbiam również książki których tłem akcji są wydarzenia II Wojny Światowej. I wszystko to znalazłam w najnowszej książce Kate Hewitt.

  Pewnego dnia do Wierzbowych Sadów z Anglii pojeżdżą Simno Eliot. Przylatuje do Abby, ponieważ ma coś co należy do taty dziewczyny. Dawid, jednak zamknął się w szopie i nie chciał przyjąć podarku, ani wracać do przeszłości. Uważał, że „czasami lepiej by było, gdyby przeszłość pozostała nieodkryta”. Dlaczego tak bardzo boi się wracać do czasów młodości jego ojca? A może chodzi o coś zupełnie innego?

  Autorka zabiera nas do Londyny, do roku 1944, gdzie poznajemy Toma i Matthew oraz dwie siostry: Lily i Sophhie. Ich znajomość rozpoczyna się oni w dość trudnym czasie dla ludzkości, jednak między Matthew, a Lily rodzi się uczucie. Czy przetrwa wojna i kolejne lata? Przekonajcie się sami.

  Autorka jak nikt inny potrafi wykreować postacie, które zostają z nami na dłużej. Są to zarówno dwie siostry: Lily i Sophie oraz żołnierze: Tom Reese i Matthew, jak również Simon i Abby. Chociaż żyli oni w różnych [Adres usunięty] i przeżywali różne emocje to łączyło ich jedno. Co? Przekonacie się sami.

  Książkę przeczytałam w dwa wieczory. Dzięki opisanej historii, która dostarcza wielu emocji oraz lekkiemu stylu pisania autorki, nie byłam w stanie oderwać się od lektury. Byłam nie mniej ciekawa „dziwnego” zachowania Dawida, ojca Abby, niż jego córka. Pani Kate szybko nie ujawni prawdziwego powodu niechęci mężczyzny do grzebania w przeszłości jego rodziny. Inne postacie również skrywają pewne sekrety, które w końcu poznamy. Akcja książki początkowo toczy się swoim rytmem, natomiast mniej więcej w połowie książki nabiera tępa i nie zwalnia aż do końca.

  [współpraca reklamowa] Wydawnictwo Filia

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ZARYS FABUŁY

  Londyn
  1944. Lily i jej siostra Sophie wyczekują wizyty dwóch amerykańskich żołnierzy, którzy przez rodzinę dziewczyn zostali zaproszeni na obiad. Jeden rozgadany, drugi cichy i stłumiony, mężczyźni zwracają na siebie uwagę sióstr, ale żadna z nich nie ma pojęcia, jak daleko zaprowadzi ich ta niewinna z pozoru znajomość. Jest przecież wojna.

  Pomiędzy Lily i sierżantem Matthewem bardzo powoli rodzi się niezwykła więź. Dziewczyna ma jednak świadomość tego, że chłopak wkrótce wyruszy na front i że wspólna przyszłość raczej nie jest im pisana. Nie wie zaś, że Matthew skrywa pewną tajemnicę ściśle powiązaną z jego osobą. A ta może wiele zmienić i nie wszystkim się spodobać, kiedy już wkrótce wyjdzie na wierzch.

  DWIE SIOSTRY I DWAJ ŻOŁNIERZE

  Okładkowe streszczenie skupia się na losach Lily i sierżanta Matthewa, a ja pokusiłabym się o stwierdzenie, że siostra Lily, Sophie oraz znajomy Matthewa, żołnierz Tom, mają tutaj niemniejsze zasługi jeśli chodzi pierwszy plan. Ale może od początku. Autorka postawiła na dość wyraźną różnicę charakterów swoich postaci, które niewątpliwie przyczyniają się także do różniącego się tempa relacji istotnych dla książki. Sophie jest spontaniczna, mniej rozsądna, otwarta na nowe wyzwania. Nie jest tak powściągliwa jak Lily i pewnie dlatego zwraca na siebie uwagę bardziej kontaktowego Amerykanina. Tom jest rozgadany, bardziej pozytywny, nie czeka – tylko działa. Można by powiedzieć, ciągnie swój do swojego. Lily z kolei to ta bardziej skromna, żyjąca w cieniu siostry, starająca się przemyśleć sytuację, nim podejmie decyzje. I właśnie ona zwraca uwagę Matthewa, drugiego z żołnierzy, który z pozoru mógłby wydawać się mrukiem. Cichy, stonowany, nosi w sobie ogromną tajemnicę, która w pewnym sensie go naznacza. Kim tak naprawdę jest? Podobała mi się ta tajemniczość bohatera potrafiącego zaskoczyć. To wszystko naprawdę do siebie pasowało.

  MIŁOŚĆ, WOJNA, TAJEMNICE

  Powieść rozpoczyna się w momencie, kiedy dwaj żołnierze trafiają pod dach rodzinny sióstr, by zjeść pożywny posiłek. Pierwsze zapoznanie rodzi pewne więzi, które rozwijają się w różnym tempie, a ich kształt niejednokrotnie nasuwał mi na myśl wniosek – że to co trwałe i prawdziwe, musi rodzić się długo. Mamy więc relację miłosną, której na przeszkodzie stoi jeden potężny wróg – wojna. Niepewność, wyczekiwanie, ale także zaufanie. Warto nadmienić, że w tamtych czasach ludzie wiele ukrywali, by przetrwać. A wrogość budziły podziały, jakże niesłuszne, bo przecież niestanowiące o wartości człowieka. Do samego końca nie można mieć pewności jak to wszystko się zakończy, akcja jednak nie jest rozgrywana tylko w czasach wojny. Autorka równie ważny udział przypisała teraźniejszości, w której Abby i Simon odkrywają historię swoich dziadków. Brakujące elementy zagadki, rozstanie, rodzące wiele pytań medale. Jak tak naprawdę poukładały się losy bohaterów wojennych? Czy współcześni potomkowie dotrą do prawdy?

  PODSUMOWANIE

  „W godzinie próby” to rozbudowa historia relacji miłosnej ludzi, którym przyszło żyć w ekstremalnie niepewnych czasach wojny. Kiedy to dystans, brak komunikacji i atak wroga mogły w jednym momencie zakończyć wszystko to, co z taką trwogą było budowane. Autorka bardzo skrupulatnie utkała wojenne tło, dbając o detale. Całość wydaje się ogromnie wiarygodna. Na pewno wątki z przeszłości prowokowały do większych emocji niż te teraźniejsze, przynajmniej w moim przypadku, całość jednak do końca trzymała w niepewności . Autorka nie zawiodła.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

 • To, co zostaje w nas na zawsze

  „To, co zostaje w nas na zawsze” – pierwszy tom serii Knockemout – to gorący romans dla dorosłych, który zachwyca między innymi ciętym humorem oraz niepowtarzalnym klimatem. Bestseller „New York Timesa”, viral TikToka, miejsce na topce Amazonu oraz nominacja w kategorii „romans” na Goodreads Choice...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 54,90 zł 35,94 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 35,64 zł
 • Perfumeria na rozstaju dróg

  Mała Przytulna – urokliwe miasteczko wśród ukwieconych wzgórz. To miejsce, gdzie każdy chciałby zamieszkać. Miejsce, w którym wędrowny grajek od lat opowiada swoją historię, postawny piekarz szykuje nie tylko chleb, ale też strawę dla ducha, a ciekawskie sąsiadki znają wszystkie sekrety. Nawet te,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 39,83 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,67 zł
 • Trzy kobiety

  Trzy kobiety z różnych światów, które pewnego dnia połączył wspólny cel – walka o godność i możliwość decydowania o własnym życiu w rzeczywistości zdominowanej przez męski punkt widzenia. Karolina, córka znanego adwokata, nie może znieść tyranii ojca i uległości matki wobec męża brutala. Lucyna,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 39,42 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 35,79 zł
 • Drobnym drukiem

  Rowan Zajmuję się tworzeniem bajek. Parki rozrywki, studia filmowe, pięciogwiazdkowe hotele - to wszystko mogłoby być moje, gdybym odnowił Krainę Marzeń. Pomysł na zatrudnienie Zahry z początku wydawał się dobry... A potem ją pocałowałem. Sprawy całkiem wymknęły się spod kontroli, kiedy pod...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,00 zł 36,69 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 36,43 zł
 • Wiosna w Przytulnej

  KAŻDA RODZINA MOŻE BYĆ NIEZWYKŁA. TA JEST NIEZWYKŁA AŻ ZA BARDZO! Rodzina Gawroszów: dziadkowie Apolonia i Antoni, rodzice Alicja i Andrzej oraz ich czworo dzieci, wydają się zwykłą rodzinką, jakich wiele. Kochają się, wspierają, jedno za drugim wskoczyłoby w ogień. Tę rodzinę wyróżnia jednak coś...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,99 zł 34,20 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 31,41 zł
 • Kolor róż. Saga dworska. Tom 2

  Kiedy zauroczenie przeradza się w miłość... Julianna to mądra i piękna panna za szlacheckiego rodu. Dominik również pochodzi z zamożnej rodziny, ale los wygnał go daleko od domu, do dworu ojca Julianny, gdzie najął się jako parobek. Tych dwoje – wbrew wszystkiemu – łączy coraz więcej. Chętnych do...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 26,81 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 24,91 zł
 • Puste wygony

  Piąty tom porywającej wiejskiej sagi inspirowanej historią rodzinną autorki. Tynczyn zasnuły ponure chmury okupacji. W nowej rzeczywistości ludzie przekonują się, że tak, jak nie należy wracać do przeszłości, tak i o przyszłość lepiej nie pytać. Trzeba się skupić jedynie na tym, jak przetrwać....
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 45,00 zł 30,86 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,17 zł
 • Miłość. Twisted. Tom 1

  On ma serce z lodu, ale dla niej… mógłby spalić cały świat. Alex Volkov to diabeł ukryty pod maską anioła. Dręczy go klątwa przeszłości, od której nie może uciec. Napędzany tragedią oraz bezwzględnymi dążeniami do sukcesu i zemsty, nie pozwala sobie na to, by zawładnęła nim miłość. Gdy zostaje...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 46,90 zł 28,48 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 28,23 zł
 • Siedmiu mężów Evelyn Hugo

  Powieść, którą pokochały setki tysięcy Amerykanek! To spotkanie zmieni życie Monique. Młoda dziennikarka dostaje propozycję przeprowadzenia wywiadu z Evelyn Hugo – aktorką, która ma za sobą imponującą karierę w Hollywood. Warunek jest jeden: ta rozmowa nie może zostać opublikowana przed śmiercią...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,90 zł 24,22 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 24,01 zł
 • Epilog

  Zwieńczenie szesnastu tomów uwielbianej przez czytelników sagi z cyklów powieściowych: Zemsta i przebaczenie, Zanim nadejdzie jutro, Prawda zapisana w popiołach i Duchy minionych lat. Przełom lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych to dla Polski okres nowego początku i powiewu wolności. Obrady...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 31,37 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 31,25 zł
 • Córka z Włoch. Utracone córki. Tom 1

  Pierwszy tom zaplanowanego na osiem powieści cyklu „Utracone córki”. W londyńskiej kancelarii prawnej spotyka się kilka osób. Nie łączy ich nic, dopóki każda nie otrzyma pudełka z pamiątkami znalezionego w domu zmarłej kobiety, która przed laty prowadziła placówkę dla samotnych matek. Czy będą...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 34,23 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 34,23 zł
 • Nowe życie. Na obcej ziemi. Tom 1

  Poruszająca historia ludzi, którzy muszą zacząć budować swoje życie od nowa, w zupełnie nowym, nieznanym im miejscu. Po opuszczeniu Wołynia, Wissarion, Nadia, Marcel i Marta z bratem przyjeżdżają do Wrocławia, by rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Na miejscu czują się rozczarowani, ponieważ...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 29,15 zł
  dostępny za 12 dni
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 40,72 zł
Najczęściej kupowane razem
 • Epilog

  Zwieńczenie szesnastu tomów uwielbianej przez czytelników sagi z cyklów powieściowych: Zemsta i przebaczenie, Zanim nadejdzie jutro, Prawda zapisana w popiołach i Duchy minionych lat. Przełom lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych to dla Polski okres nowego początku i powiewu wolności. Obrady...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 31,37 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 31,25 zł
 • Dżuma

  Metaforyczny obraz świata walczącego ze złem, którego symbolem jest tytułowa dżuma, pustosząca Oran w 194... roku. Wybuch epidemii wywołuje różne reakcje u mieszkańców, jednak stopniowo uznają słuszność postępowania doktora Rieux, który od początku aktywnie walczy z zarazą, uznając to za swój...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,00 zł 25,43 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 25,50 zł
 • Sploty o Ukraińcach z Polski. Rozmowy z Piotrem Tymą

  Bycie Ukraińcem z Polski to ciągłe odnajdywanie nici i splotów łączących mnie z historią, kulturą i tradycją mojej małej ojczyzny. To też przyjmowanie aktywnej postawy w poszukiwaniu tych splotów, poznawanie i zachowywanie kultury i języka ukraińskiego, poznawanie przeszłości terenów, z których...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 54,00 zł 44,58 zł
  wysyłka w 24 godziny
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 39,09 zł
 • Kroniki dziwnych bestii

  W Yong'anie bestie żyją obok ludzi. Fizycznie bywają niemal nie do odróżnienia: pociągające, melancholijne, czasem tragiczne, nierzadko bardziej ludzkie niż ludzie. Na własnej skórze przekonuje się o tym pewna pisarka - dawniej studentka zoologii u najwybitniejszego badacza bestii. Jej kroniki...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,00 zł 47,53 zł
  wysyłka w 24 godziny
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 41,65 zł
 • Małe zoo. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne

  „Wycinam, naklejam, rysuję. Małe zoo. Wycinanki edukacyjne” to aktywizująca książka dla przedszkolaków. Jak z niej korzystać? Dziecko wycina proste elementy i przykleja w odpowiedniej kolejności tak, by powstał obrazek, a całość kompozycji dopełnia, rysując po linii przerywanej. Perforacja w...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 17,00 zł 16,48 zł
  wysyłka w 24 godziny
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 10,24 zł
 • Świnka Peppa. Książeczki z półeczki. Szpital dla..

  Poznaj nowe przygody swoich ulubionych bohaterów!
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 9,49 zł 9,23 zł
  wysyłka w 24 godziny
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 8,07 zł
 • Życie bez pasożytów

  Pasożyty "ukradkiem" zasiedlają i kolonizują organizm człowieka. Rozwijają się we krwi i naczyniach, powodując tym samym powstanie chorób sercowo-naczyniowych. Opanowują wybrany organ i budują w nim kolonię ? opuchliznę. Pasożyty dziurawią i korkują naczynia, co może prowadzić do zawału....
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,99 zł 36,79 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,99 zł
 • Powrót bodyguarda

  Romans z Theo zmienił uporządkowany świat Mikaeli Brown w niebezpieczną grę o życie. Kobieta musi wybrać pomiędzy dobrze prosperującym biznesem modowym i towarzystwem ludzi pławiących się w luksusie a nieokiełznanym mężczyzną ściganym przez demony przeszłości. Kochankowie uciekają przed...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 45,00 zł 31,43 zł
  wysyłka w 24 godziny
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 28,69 zł
 • Dinozaury. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne

  „Wycinam, naklejam, rysuję. Dinozaury. Wycinanki edukacyjne” to aktywizująca książka dla przedszkolaków. Jak z niej korzystać? Dziecko wycina proste elementy i przykleja w odpowiedniej kolejności tak, by powstał obrazek, a całość kompozycji dopełnia, rysując po linii przerywanej. Perforacja w...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 17,00 zł 14,44 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 10,22 zł
 • Biologia - pięćdziesiątka przed maturą T.3

  To już trzecia część zbiorów z serii ?Biologia ? pięćdziesiątka przed maturą!?, a w niej nowe elementy niektórych zadań,takie jak:? rozstrzygnij oraz udowodnij ? jako nowe czasowniki operacyjne,? kolorowe rysunki i schematy na kształt nowej matury,? podstawy analizy statystycznej.Ostatni punkt jest...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,00 zł 33,48 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,74 zł
 • Więcej czadu. Dziennik cwaniaczka. Tom 17

  Greg zostaje pracownikiem technicznym (to znaczy tragarzem) w kapeli Bródna Pieluha. I od razu odkrywa cienie rockandrollowego życia: zarwane nocki, żebranie o lajki, niezdrowe używki (czyli kawę i pączki), notoryczny brak kasy, kłopoty z repertuarem, a przede wszystkim grożące rozłamem kłótnie...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 36,99 zł 23,30 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 23,58 zł
 • Gucio, Łobuz i afera z kotami

  W pewnej szacownej kamienicy życie toczy się spokojnie. A właściwie: życie toczyło się spokojnie do dnia, w którym rodzice Gucia i Niny zgodzili się na pieska. Po tygodniu od przybycia Łobuza bo takie imię otrzymał kundelek w kamienicy zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Najpierw zniknął kot Gerwazy....
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,00 zł 24,77 zł
  wysyłka w 24 godziny
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 24,77 zł
Wybrane bestsellery
Zachcianek. Słoneczna trylogia. Tom 2 0/5 Cena detaliczna 47,99 zł 36,56 zł Do koszyka dodaj do schowka

Zachcianek. Słoneczna trylogia. Tom 2

LICZĄ SIĘ TYLKO MARZENIA. BEZ NICH JESTEŚMY NICZYM WIĘCEJ NIŻ PYŁEM NA WIETRZE. Patrycja, rudowłosa pani weterynarz, opuszcza Poczekajkę, by zacząć nowy etap w życiu u boku ukochanego Gabriela. Wystarczył jednak tylko rok, by marzenia i oczekiwania dziewczyny brutalnie zderzyły się z...
najniższa cena z 30 dni: 36,13 zł
Kolor róż. Saga dworska. Tom 2 5/5 Cena detaliczna 44,90 zł 26,81 zł Do koszyka dodaj do schowka

Kolor róż. Saga dworska. Tom 2

Kiedy zauroczenie przeradza się w miłość... Julianna to mądra i piękna panna za szlacheckiego rodu. Dominik również pochodzi z zamożnej rodziny, ale los wygnał go daleko od domu, do dworu ojca Julianny, gdzie najął się jako parobek. Tych dwoje – wbrew wszystkiemu – łączy coraz więcej. Chętnych do...
najniższa cena z 30 dni: 24,91 zł
Układ 0/5 Cena detaliczna 44,99 zł 30,35 zł Do koszyka dodaj do schowka

Układ

Radosław Grot – były komisarz wrocławskiego wydziału zabójstw, a obecnie prywatny detektyw w szponach alkoholizmu – otrzymuje sprawę, która będzie miała wpływ na jego dalsze życie. Po pomoc do niego zgłasza się kobieta poszukująca zaginionego brata, dziennikarza śledczego, który w ostatnim czasie...
najniższa cena z 30 dni: 29,78 zł
Pokochaj przeciwności losu! Jak sprostać każdemu.. 0/5 Cena detaliczna 49,90 zł 33,53 zł Do koszyka dodaj do schowka

Pokochaj przeciwności losu! Jak sprostać każdemu..

Przygotuj się na niesamowitą transformację swojego życia! Odkryj w swoim wnętrzu niewidoczne siły i wyzwó,l wiarę we własne możliwości Odwołaj się do mocy wszechświata i użyj jej w korzystny dla siebie sposó,b Zdobądź niezachwianą pewność siebie W sferze rozwoju duchowego Napoleon Hill...
najniższa cena z 30 dni: 34,79 zł
Wszyscy niestety normalni 0/5 Cena detaliczna 45,00 zł 28,39 zł Do koszyka dodaj do schowka

Wszyscy niestety normalni

Po raz pierwszy zebrane w jednym tomie dwie kultowe książki Marii Czubaszek: "Na wyspach Hula-Gula" i "Dziewczyny na ścianę i na życie"! Słyszałem i widziałem już tysiące Marii Czubaszkówien: wąsatych i siedzących na wózkach inwalidzkich, garbatych i zatrudnionych w usługach, mundurowych i...
najniższa cena z 30 dni: 28,14 zł
Małgosia z ulicy Czereśniowej 0/5 Cena detaliczna 29,90 zł 19,79 zł Do koszyka dodaj do schowka

Małgosia z ulicy Czereśniowej

Małgosia z ulicy Czereśniowej kocha książki. Kiedy czyta, zapomina o całym świecie. Ale świat potrafi o sobie przypomnieć... Znasz Czereśniową? Czego tu nie ma! Jest dom handlowy z piętrami trzema, rynek, przedszkole, dworzec, księgarnia, wózek z lodami, park i kawiarnia. Papuga, koty, dzieci,...
najniższa cena z 30 dni: 19,75 zł
Audiobook Wybrana mp3 4/5 Cena detaliczna 47,90 zł 36,88 zł Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Wybrana mp3

Kiedy jest ten moment, w którym tracisz kontrolę nad swoim życiem i ziszcza się najczarniejszy scenariusz? Komisarz Iwona Banach jest szefem zespołu realizującego zatrzymania osób. Podczas jednej z takich realizacji ginie jej kolega z zespołu, a ona sama zabija napastnika. Obarczona...
najniższa cena z 30 dni: 36,88 zł
Szpital Przemienienia 0/5 Cena detaliczna 44,90 zł 32,45 zł Do koszyka dodaj do schowka

Szpital Przemienienia

Stanisław Lem - pisarz, myśliciel, futurolog. Jego książki zostały przetłumaczone na ponad 40 języków. Maestrią kreowania odległych światów zaskakuje i zadziwia kolejne pokolenia czytelników. Szpital Przemienienia to powieść, od której zaczyna się droga pisarska Stanisława Lema. Jest inna niż...
najniższa cena z 30 dni: 31,93 zł
Urodziny na ulicy Czereśniowej 0/5 Cena detaliczna 29,90 zł 19,79 zł Do koszyka dodaj do schowka

Urodziny na ulicy Czereśniowej

Tomek z ulicy Czereśniowej ma dziś urodziny i robi przyjęcie w ogrodzie. Goście już idą, zapowiada się pyszna zabawa! Tylko czy nie popsuje jej zmienna wiosenna pogoda? Znasz Czereśniową? Czego tu nie ma! Jest dom handlowy z piętrami trzema, rynek, przedszkole, dworzec, księgarnia, wózek z lodami,...
najniższa cena z 30 dni: 19,75 zł
Psi Patrol Pojazd z figurką 0/5 Cena detaliczna 36,98 zł 25,89 zł Do koszyka dodaj do schowka

Psi Patrol Pojazd z figurką

Ruszaj na ratunek najszybciej jak się da z nowymi pojazdami Psi Patrol True Metal! Te niesamowite metalowe modele w skali 1;55 wyglądają dokładnie tak jak te znane ci z twojego ulubionego serialu TV. Dzięki wielu detalom i grafikom na karoserii, prawdziwym kołom i odlanym z metalu elementom te...
najniższa cena z 30 dni: 3,03 zł
Ludzie z mgły 5/5 Cena detaliczna 49,90 zł 30,29 zł Do koszyka dodaj do schowka

Ludzie z mgły

Nie każdy, kto zbłądził we mgle, odnajdzie drogę do domu. Kiedy dziewiętnastoletnia Alicja Jarosz znika w mglisty poranek, na mieszkańców Sinic pada strach. Potęguje go świadomość, że nie jest pierwszą nastolatką, która weszła w unoszącą się nad łąkami biel i przepadła bez śladu. Co stało się z...
najniższa cena z 30 dni: 30,03 zł
Tęczowa dolina 0/5 Cena detaliczna 49,99 zł 32,94 zł Do koszyka dodaj do schowka

Tęczowa dolina

Trzy pozornie niezwiązane ze sobą sprawy, trzy śledztwa i jedno rozwiązanie. Na jednym z warszawskich osiedli stróż znajduje zwłoki lokatora zastrzelonego we własnym mieszkaniu. W trakcie dochodzenia okazuje się, że tuż przed morderstwem kilka osób widziało bezdomnego kręcącego się w pobliżu...
najniższa cena z 30 dni: 31,71 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula