To nie jest, do diabła, love story! Tom 2

Autor:

Julia Biel

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 21
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Seria
Ilość stron
380
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,50 zł
Nasza cena: 23,88 zł 34,90 zł Taniej o: 32%

"To nie jest do diabła, love story” - zakochaj się na śmieszno!

Zanurz się w ukrytym kontekście rozmów, pierwszych rumieńcach i szybszym biciu serca. Przeżyj na nowo nastoletnią miłość albo zakochaj się po raz pierwszy - ten świat masz na wyciągnięcie ręki.

Autorka Julia Biel w książce "To nie jest do diabła, love story. Tom 2 " portretuje dwójkę młodych osób. Jest nim Jonasz - chłopak pewny siebie mający uznanie w oczach dziewcząt i Ella. Dziewczyna nieokiełznana, z głową zapełnioną planami na życie. Nagle bohaterka znajduje się w Poznaniu, wciąż myśląc o studiach w Stanach Zjednoczonych.

Losy dwójki młodych ludzi się krzyżują, co staje się głównym motywem tej powieści. Ich spotkanie wywoła duże zamieszanie - głównie za sprawą ich kłamstw. Uczucia, które się z tego narodzą, towarzyszyć im będą na każdej stronie książki. Wszystko to zostało doprawione ciętym humorem i przezabawnymi zwrotami akcji.

Czy Ella i Jonasz znajdą do siebie drogę i wytłumaczą wszystkie kłamstwa? Co się stanie na amerykańskim weselu i dlaczego przyjaciele chcą ich zakopać żywcem? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań znajdują się w tej książce, od której po jednym rozdziale nie sposób oderwać oczu i rąk!

Historia miłosna dwójki młodych ludzi stanowi świetną czytelniczą rozrywkę. Napisana jest niezwykle błyskotliwie i świeżo, w nurcie literatury młodzieżowej. Sposób, w jaki autorka przedstawia świat, sprawia, że opowieść zostaje zgłębiona przez czytelnika w jeden dzień. Jest dedykowana zarówno osobom starszym jak i tym, którzy dopiero przeżywają swoje pierwsze miłości. Ciekawie wykreowani bohaterowie zjednają sobie fanów nie tylko młodzieżówki, ale też innych gatunków literackich.


O autorce

Julia Bień to polska autorka książek młodzieżowych. W swoich historiach inspiruje się również Stanami Zjednoczonymi. Książka "To nie jest do diabła, love story. Tom 2" stanowi kontynuacje miłosnych zawirowań młodych ludzi. Seria obejmująca tom pierwszy oraz drugi nazywa się "LoveStory" i stanowi literacki debiut autorki.

Recenzje (21)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nikt nie spodziewał się, że niewinne kłamstwo może nabrać takiego tempa i rozwinąć się na tyle, by nie było już z niego powrotu...

  Wszystko zaczyna się komplikować przez jeden dzień, jeden moment, jedną wiadomość, jedno wyjście na miasto i kilka zdjęć... Wszystko przestaje być tak piękne jak być powinno, a brak rozmowy z drugą osobą zostawia tylko myśli, które tworzą coraz to nowsze pytania i scenariusze, na które nie jest się w stanie znaleźć jakiejkolwiek odpowiedzi, a co dopiero takiej, która wszystko by wytłumaczyła...

  Wystarczy jedna rozmowa, jeden krok postawiony w nieodpowiednią stronę, a życie może ulec zmianie o 180 stopni...

  Tak niewiele trzeba, aby zniszczyć coś, na czym tak strasznie nam zależy i o co chcielibyśmy walczyć do ostatnich sił... Wystarczy tylko chwila... moment... aby wszystko rozpłynęło się jak mgła...

  Okazuje się, że miłość uskrzydla, ale może również niszczyć, nie tylko drugą osobę, ale nas samych...

  Wylot na amerykańskie wesele, które miało być kolejnym wspólnym planem stoi pod znakiem zapytania. Okazuje się, że coś co miało połączyć na dobre głównych bohaterów może stać się czymś co na dobre ich rozdzieli...

  ,Im dłużej nie reagujesz , tym jest mi trudniej - trudniej myśleć , trudniej działać , trudniej mieć nadzieję..." ~ To nie jest, do diabła, love story tom II

  Całość recenzji możecie przeczytać na moim blogu, serdecznie zapraszam --> [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Pamiętacie Julię Biel? Autorkę, która nie tak dawno temu zadebiutowała na rynku wydawniczym swoją książką „To nie jest do diabła love story” ? Czytając pierwszy tom historii Jonasza i Elli przepadłam z kretesem na tyle, że doszukiwałam się podczas czytania możliwych scenariuszy, tak samo było w tym przypadku. Pytanie, które zadałam podczas recenzowania poprzedniej książki było mi jak najbardziej aktualne. Książka kusi piękną i wyróżniającą się okładką, tak samo jak pierwszy tom. We wspólnym zestawieniu obu części można powiedzieć, że tworzy dzieło sztuki. Opowieść o Jonaszu i Elli zwraca na siebie uwagę. Spróbujcie na własną rękę odkryć, czy jest to love story, czy też nie?

  Główną bohaterką książki jest Ella, siedemnastoletnia dziewczyna, która musiała przenieść się samotnie z Warszawy do Poznania w zupełnie nowe miejsce, gdzie jest zdana na siebie. Nikt nie lubi tego, co wiąże się z przeprowadzką, nowi przyjaciele, życie, nowa szkoła. Świat wydaje się stawać na głowie i trudno sprawić, aby wrócił na właściwe miejsce. Rodzinie dziewczyny daleko jest do perfekcji, życie na walizkach w oddali nie pomaga w utrzymaniu więzi, która jest tak istotna. Wymagania, rozkazy, suche maile nie dały dziewczynie tego, co pragnęła. Ella jest bardzo ambitną dziewczyną marzą jej się studia za granicą, które dadzą jej pewnego rodzaju wolność, o której marzy. Dziewczyna jest w pewnym stopniu ostrożna, waha się nim dopuści kogoś do siebie bliżej, przyjaźni się z Jonaszem, jednak tą relację nie jest tak jednoznacznie określić, czy to tylko przyjaźń, czy jak Mickiewicz mawiał „czy to jest kochanie”? W wyniku kilku zdarzeń i kłamstw życie potrafi się jedynie skomplikować. Tego właśnie muszą się nauczyć bohaterowie książki. Nieporozumienia i kłamstwa szerzą się wszędzie, zupełnie jakby rozpościerały skrzydła nieco szerzej niż prawda i wyjaśnienia, chęć rozmowy z drugim człowiekiem.

  Ella Becks i Jonasz Meller są parą, która szczególnie zapada w pamięć, kiedy o niej myślę na mej twarzy gości szeroki uśmiech i wiem, że nie tylko ja tak mam. Nie wiem, czy to za sprawą humoru, świeżego podejścia do tematu Julii Biel, czy po prostu chwili, która sprawiała, że nie mogłam się oderwać od powieści. Z początku nieco się bałam, że na drugi tom książki przyjdzie mi czekać znacznie dłużej, jednak niezwykle się ucieszyłam, kiedy mogłam ująć ją w swoje dłonie i zacząć czytać.

  „To nie jest do diabła love story. Tom II” jest przepełniony wieloma emocjami, wydarzeniami, które sprawią, że nawet przez chwilę nie pomyślicie tutaj o klątwie drugiego tomu, czy o tym, że może ON być zaledwie wypełnieniem. Jeśli myślicie, że przeczytaliście już wszystko, a w tej książce załagodzenie problemów rozwija się samoistnie i szybko to jesteście w błędzie. W drugim tomie powieści dzieje się nawet więcej niż w pierwszym. Ta książka jest bardzo życiowa i realna, porusza czytelnikiem, a przede wszystkim wciąga go tak mocno, że nie wiedzieć kiedy kibicuje zażarcie bohaterom. Dawno nie czytałam tak ciepłej i przyjemnej książki, przy której się niczym się nie irytowałam. Julia Biel nadała powieści niesamowity klimat, który sprawił, że z przyjemnością brnęłam coraz głębiej w lekturę, nie potrafiąc jej odłożyć na półkę. Autorka ukazała, że książka o nastolatkach wcale nie musi być płytka, irytująca momentami, czy naiwna. Gdybym miała jeszcze raz udać się w podróż z tymi bohaterami, zrobiłabym to bez najmniejszego wahania, gwarantuję, że także mielibyście dokładnie takie same odczucia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  O serii Julii Biel miała okazję czytać same pochlebne opinie, więc tym bardziej byłam ciekawa tego cyklu. Postanowiłam zapoznać się z wszystkimi książkami raz za razem.

  W tomie 1 poznajemy 16-letnią bohaterkę, która przeprowadziła się do Poznania. Dziewczyna nie mieszkała z rodzicami, wręcz przeciwnie, miała względem nich jak najgorsze uczucia. Dlaczego tak się działo, mieliśmy przekonać się niebawem. Na razie jednak postanowiła udawać, że Jonasz jest jej chłopakiem, a później sprawy potoczyły się niekoniecznie po jej myśli.

  W części drugiej Ella nie miała pojęcia, czy Jonasz wybaczy jej to, jak potraktowała go na końcu pierwszej publikacji. Postanowiła pisać do niego na komunikatorze, napisać wiersz, jednak czy mogła liczyć na jego odpowiedź? Chłopak tymczasem otrzymał informację, która mogła zaważyć na jego dalszej znajomości z nastolatką.

  Pierwsze dwie części są w całości poświęcone rodzącemu się uczuciu między Ellą i Jonaszem. Nie brakuje tutaj wstawek z komunikatora, czy e-maili z przekreślanymi, prawdziwymi myślami Elli. Bardzo przyjemnie było zatopić się od razu w obie części. Jest to typowo młodzieżowy cykl, który sprawi przyjemność w letnie dni.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Drugi tom , wyjątkowej pary jaką jest Ella i Jonasz. Kolejna dawka ich humoru, ich słownej walki , zabawnych wiadomości. Jeśli byliście ciekawi jak ich relacje dalej się potoczą to ta książka jest jak lekarstwo na ciekawość.

  Julia Biel ponownie zachwyca barwnym językiem. W tym tomie miałam nieodpartą pokusę by potrząsnąć Jonaszem, który zamiast klarownie wyjaśnić Elli swoje zachowanie, zachowuje się jak typowy nastolatek. Zaskakuje ją niezmiernie faktem, iż jednak, mimo wszystko jedzie z nią do Stanów a ona nie daje mu się tak łatwo ugłaskać, co niesie za sobą falę kolejnych, przezabawnych i ciekawych przepychanek słownych między nimi. Książka kończy się w takim momencie , że chce się więcej i mam szczerą nadzieje, że już niedługo pojawi się trzeci tom i będzie ON równie wciągający jak te dwa przed nim .

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Najlepsza książka polskiej autorki. Nie spodziewałam się tak dobrej książki. Polecam przeczytać a nie pożałujesz straconego czasu .

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 16 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
To nie jest, do diabła, love story! Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,19 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To nie jest, do diabła, love story! Tom 1

Pełna ciętego humoru i niebanalnego uroku seria, w której się zakochasz! Ella – rozważna, odpowiedzialna i ostra jak brzytwa. Jonasz – arogancki, zawadiacki i szalenie pociągający. Życie, które nie owija... w folię bąbelkową. Niespełna siedemnastoletnia Ella, sama i samotna, idzie przez życie jak...
To nie jest, do diabła, love story! Skin deep 5/5 Nasza cena:
23,19 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To nie jest, do diabła, love story! Skin deep

Kontynuacja poczytnej serii dla młodzieży To nie jest, do diabła, love story. Kolejny tom cyklu o Poznaniu, który można czytać niezależnie od poprzednich – o innej bardzo wybuchowej parze! Wera – ma żal do losu, że wiele lat temu wydrapał jej głębokie rany – dosłownie i w przenośni. Alek – który...
eBook To nie jest, do diabła, love story. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,50 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook To nie jest, do diabła, love story. Tom 1 mobi epub

Pełna ciętego humoru i niebanalnego uroku seria, w której się zakochasz! Ella – rozważna, odpowiedzialna i ostra jak brzytwa. Jonasz – arogancki, zawadiacki i szalenie pociągający. Życie, które nie owija... w folię bąbelkową. Niespełna siedemnastoletnia Ella, sama i samotna, idzie przez życie jak...
eBook To nie jest, do diabła, love story! Tom 2 mobi epub 5/5 Nasza cena:
25,50 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook To nie jest, do diabła, love story! Tom 2 mobi epub

Pełna ciętego humoru i niebanalnego uroku seria, w której się zakochasz! Ella – jest niczym cr?me br?lée – w środku rozpływająca się słodycz zamknięta pancerzykiem ze skarmelizowanego cukru. Jonasz – jak każdy pewny siebie facet – ma nieodparty urok, zwierzęcy magnetyzm i… zawyżone mniemanie o...
eBook To nie jest, do diabła, love story! Skin deep mobi epub 5/5 Nasza cena:
25,50 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook To nie jest, do diabła, love story! Skin deep mobi epub

Kontynuacja poczytnej serii dla młodzieży To nie jest, do diabła, love story. Kolejny tom cyklu o Poznaniu, który można czytać niezależnie od poprzednich – o innej bardzo wybuchowej parze! Wera ma żal do losu, że wiele lat temu wydrapał jej głębokie rany – dosłownie i w przenośni. Aleks uważa, że...
Schizis 5/5 Nasza cena:
26,98 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Schizis

Mroczna, wciągająca opowieść, na której zaskakujący finał nie jesteście przygotowani! Marcja nie jest zwykłą nastolatką. Choroby, z którymi zmaga się od dzieciństwa, sprawiły, że musiała dojrzeć zbyt szybko i zyskać bolesną świadomość własnych ograniczeń. Na swoim kanale na Youtubie opowiada o...
Morze. Odpływ 4/5 Nasza cena:
15,21 zł 22,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Morze. Odpływ

Patryk spędzał z rodzicami wakacje nad morzem. Byłyby to zapewne jeszcze jedne leniwe i spokojne wczasy, gdyby nie wydarzyło się coś, co odmieniło życie pogodnego nastolatka na zawsze. Fascynacja sztuką, plany na przyszłość – wszystko nagle przestało mieć znaczenie. Co wydarzyło się w życiu...
Rebeliantka 5 sekund do io Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,13 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rebeliantka 5 sekund do io Tom 2

Kontynuacja losów Miki, bohaterki głośnego 5 sekund do Io. Nie milkną echa strzelaniny, do jakiej doszło w szkole dziewczyny. Policja prowadzi śledztwo, a Mika przeżywa ciężkie chwile wśród kolegów, który uważają, że skoro znała napastnika, mogła zapobiec tragedii. Na dodatek uczucie, które...
5 sekund do io Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,23 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

5 sekund do io Tom 1

Nowe wydanie powieści dla młodzieży, wybranej Książką Roku 2015 w kategorii literackiej. Akcja książki toczy się na dwóch planach – w realnym życiu i w grze, do której  wchodzi szesnastoletnia bohaterka Mika. W szkole Miki dochodzi do tragicznej w skutkach strzelaniny. Tylko ona widziała sprawcę....
Elena. Wygrać z losem 5/5 Nasza cena:
25,23 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Elena. Wygrać z losem

Zakazane uczucie, intryga kryminalna, zagadka z przeszłości, a w tle wspaniała opowieść o miłości do koni. Rodzina Eleny Weiland prowadzi szkołę jazdy konnej, konkurującą z rodzinną stadniną Jungblutów. Pewnego dnia Weilandów odwiedza komornik i nie jest to wizyta o charakterze towarzyskim. Okazuje...
Ballada ptaków i węży 5/5 Nasza cena:
33,16 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ballada ptaków i węży

Dziesiąte Głodowe Igrzyska rozpoczyna poranek dożynek. Na Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow przygotowuje się, by jak najlepiej wykorzystać szansę na chwałę – jako mentor. Jego rodzinny dom podupadł i kruchy los mężczyzny zależy teraz od tego, czy Coriolanus zdoła pokonać innych mentorów...
Zabójcze gry. Ulica Strachu 4/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabójcze gry. Ulica Strachu

Jedna z trzech książek serii „Ulica Strachu” inspirowana cyklem filmów o tym samym tytule. Produkcje dostępne na platformie Netflix od lipca 2021 roku. Najskrytsze marzenia siedemnastoletniej Rachel nieoczekiwanie się spełniają – Brendan Fear zaprasza ją na swoją osiemnastkę. Przyjaciółka usiłuje...
Wybrane bestsellery
Kim jestem? 5/5 Nasza cena:
37,10 zł 49,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kim jestem?

Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób. Każdy z graczy losuje po jednej karcie ze stosu i umieszcza ją na opasce osoby z prawej strony. Zadaniem każdego z graczy jest odgadnięcie KIM SIĘ JEST, na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi reszty graczy. Podczas zabawy można udzielać jedynie odpowiedzi TAK...
Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny 4/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy się nie bałam. Jak polskie lekarki pisały historię medycyny

Silne, odważne, wrażliwe. Kobiety, które zmieniły oblicze polskiej medycyny. Przez dziesięciolecia odważnie zmieniały sztukę medyczną. Większość życia poświęciły leczeniu i pacjentom. Kształcąc się, praktykując i przekazując swoją wiedzę, udowodniły, że medycyna nie jest dziedziną zarezerwowaną...
Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele 5/5 Nasza cena:
30,80 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele

Zmieniają się księża, zmieniają się biskupi, a patologie w polskim Kościele pozostają. Nierozliczone przestępstwa, w tym pedofilia, brak kontroli nad finansami, arbitralność awansów, wykluczenie kobiet, feudalny model władzy, afery seksualne, skorumpowani biskupi, rozpusta, kolesiostwo, cynizm,...
Almond 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
Zło w Cmentarnej Górze 4/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w Cmentarnej Górze

Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła... Cmentarna Góra – niewielka wieś ukryta pośród lasów – nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych...
To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne 0/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne

Autor światowego bestsellera Esencjalista przedstawia inspirujący poradnik osiągania celów i pokazuje, jak możemy ułatwić sobie wykonywanie właściwych zadań. Wszystko zaczyna się od prostej zasady: Nie wszystko musi być tak trudne. Czy zdarza ci się mieć poczucie, że: biegniesz coraz szybciej, ale...
Nigdy 5/5 Nasza cena:
38,68 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy

Wielkie katastrofy zaczynają się od małych problemów, z którymi nie uporano się w porę. Takich jak sploty okoliczności, w wyniku których w różnych miejscach świata wybuchają - wydawałoby się, że niewielkie - konflikty między wojskami różnych państw. A chwilę później prezydent USA trzyma palec na...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
37,49 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem 5/5 Nasza cena:
13,02 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem

Pucio wprowadza dzieci w świat mowy! Na kartach tej małej książeczki znajdziecie swojego ulubionego bohatera wykonującego czynności, które cieszą każdego malucha, a wszystko to w połączeniu z dźwiękami ważnymi dla początków rozwoju mowy: samogłoskami, prostymi sylabami i onomatopejami. Pucio...
Mursz 5/5 Nasza cena:
23,78 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mursz

Las, który odcisnął krwawe piętno na życiu okolicznych mieszkańców, przypieczętuje także jej los… Pola z trudem usiłuje wrócić do nowego życia bez męża i syna. Po zakończeniu terapii regularnie koresponduje z Kasandrą, z którą zaprzyjaźniła się podczas pobytu w szpitalu. Wkrótce w ręce Poli trafia...
Stulecie Winnych. Początek 4/5 Nasza cena:
21,06 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stulecie Winnych. Początek

Poznaj początek historii rodu Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W książce Stuleciu Winnych. Początek Ałbena Grabowska ukazuje pierwsze dekady historii rodu Winnych. Zdun Antoni Winny osiedla się w Brwinowie i zakochuje w najmłodszej córce Jadwigi i Mariana Wielichnowskich – Bronisławie. Udaje mu...
Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7 5/5 Nasza cena:
27,02 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przepaść. Komisarz Forst. Tom 7

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula