Taste of poison. Dług. Poison trilogy. Tom 1

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Oprawa: Miękka
Wydawnictwo: WasPos
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 462
Opis

Życie Roxy przez ostatnie kilka lat toczyło się tym samym, wyuczonym rytmem. Po nieudanym związku z Adamem i kilku nietypowych dla niej imprezach, postanowiła zająć swoje wakacje pracą w barze razem z dziewczyną brata - Richarda, a każdą wolną chwilę poświęcała na spędzanie czasu z przyjaciółmi zanim pochłonie ich natłok nauki klasy maturalnej. Gdy George Stewart cztery lata temu opuścił rodzeństwo, wyjeżdżając do Nowego Jorku to na Richie'ego spadła odpowiedzialność za wychowanie siostry i zapewnienie jej warunków do życia. Z miesiąca na miesiąc dostawali coraz mniejsze kwoty od ojca, a Richard wziął sprawy w swoje ręce. Zapożyczył dużą sumę pieniędzy od prawej ręki szefa gangu motocyklowego na rozkręcenie biznesu, a jego spłatą był udział w nielegalnych wyścigach. Roxy pozostała niewtajemniczona.

W barze "U Bobby'ego" pojawia się trzech tajemniczych motocyklistów, którzy wzbudzają podejrzenie i niepokojące zachowanie u dziewczyny Richarda - Polly. Zaciekawiona nastolatka postanawia zanieść im złożone zamówienie, nie rozumiejąc przyjaciółki, zwłaszcza, że widziała mężczyzn pierwszy raz na oczy. Roxy jeszcze wtedy nie wiedziała, co na nią czekało. Nawet nie podejrzewała, że pojawienie się w mieście intrygującego, przystojnego i magnetycznego Jaydena Callena pozmienia jej życiowe wartości, obdarzy ją zwodniczym bezpieczeństwem i zdepcze wszystko co ich połączyło.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans

Czy Taste of poison. Dług to samodzielna historia czy część większej serii?

To pierwszy tom trylogii Poison, rozpoczynający rozbudowaną opowieść o losach Roxy i Jaydena. Fabuła skupia się na wprowadzeniu czytelnika w skomplikowany świat nielegalnych wyścigów i długów zaciągniętych u gangu motocyklowego. Historia kończy się w sposób wymagający kontynuacji w kolejnych częściach, aby w pełni poznać losy bohaterów. Książka stanowi fundament dla całej serii, wprowadzając kluczowe postacie i główne wątki fabularne.

Dla kogo ta książka nie będzie odpowiednim wyborem podczas zakupów?

Powieść nie jest wskazana dla czytelników szukających lekkiego romansu bez motywów przestępczych i niebezpiecznych sytuacji. Ze względu na obecność wątków związanych z gangami motocyklowymi oraz nielegalnymi działaniami, treść może być zbyt intensywna dla osób unikających mroczniejszego klimatu. Odbiorcy preferujący literaturę faktu lub klasyczną beletrystykę obyczajową mogą uznać tę pozycję za zbyt osadzoną w konwencji New Adult. Jest to lektura skierowana głównie do osób dorosłych i starszej młodzieży, akceptujących motywy ryzyka i skomplikowanych relacji.

Jaki klimat dominuje w tej powieści Aleksandry Dralewskiej?

Książka łączy w sobie atmosferę dreszczowca z intensywnym romansem osadzonym w świecie motocyklistów. Czytelnik spotka się tutaj z motywem tajemnicy, narastającego zagrożenia oraz dylematów moralnych wynikających z rodzinnych zobowiązań. Dynamika akcji jest napędzana przez nielegalne wyścigi oraz mroczne sekrety brata głównej bohaterki. Całość utrzymana jest w napięciu, które budują nieoczekiwane spotkania w barze i magnetyczna relacja między postaciami.

Na jakich głównych wątkach skupia się fabuła tego tomu?

Oś fabularna koncentruje się na konsekwencjach długu zaciągniętego u gangu oraz rodzącym się uczuciu Roxy do Jaydena. Autorka szczegółowo przedstawia przemianę życia nastolatki, która z poukładanej codzienności trafia w środek niebezpiecznych porachunków. Ważnym elementem jest relacja rodzeństwa i odpowiedzialność Richarda za bezpieczeństwo siostry w obliczu finansowych problemów. Wątek romantyczny przeplata się z motywem zaufania i odkrywania prawdziwej natury nowo poznanych osób.

Czego można spodziewać się po tempie akcji w tej książce?

Akcja rozwija się miarowo, przechodząc od spokojnego życia maturzystki do gwałtownych wydarzeń związanych z pojawieniem się motocyklistów. Wydarzenia nabierają tempa w momencie, gdy Roxy zaczyna odkrywać tajemnice skrywane przez jej brata i jego otoczenie. Narracja skupia się na budowaniu napięcia emocjonalnego oraz ukazywaniu kontrastu między bezpieczeństwem a światem przestępczym. Dynamiczne sceny wyścigów oraz konfrontacje z członkami gangu zapewniają stały dopływ emocji aż do ostatniej strony.

Szczegóły
  • Autor: Aleksandra Dralewska
  • Wydawnictwo WasPos
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Ilość stron: 462
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788382900446
  • Język: polski
  • ISBN: 9788382900446
  • EAN: 9788382900446
  • Wymiary: 14.3x20.5x3.2 cm
  • Dane producenta: Wydawnictwo WasPos, ul. Rembielińska 8a/120, 03-343 Warszawa, Polska, kontakt@waspos.pl
Recenzje książki Taste of poison. Dług. Poison trilogy. Tom 1 (8)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Daria K. w dniu 2022-10-15
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Roxy to dziewczyna, której życie jest raczej stateczne od kilku lat. Postanawia podjąć pracę w barze wraz z dziewczyną swojego brata. Każdą wolną chwilę spędza z przyjaciółmi. Chce wykorzystać czas wakacji zanim rozpocznie klasę maturalną.

    W barze zjawia się trzech tajemniczych mężczyzn. Dziewczyna brata Roxy zaczyna się niepokojąco zachowywać, co zastanawia Roxy. Postanawia sama zanieść mężczyznom zamówienie by zobaczyć o co chodzi.. Od tej pory nic już nie jest takie samo...

    ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

    Przyznam, że trochę obawiałam się tej książki. Głównie ze względu na ilość stron. Od kilku osób też słyszałam, że jest to średnia historia. I wiecie co? Cieszę się, że osobiście to sprawdziłam. Okazało się, że jest to całkiem fajna książka.

    Wątek motocyklowy został ciekawie rozwinięty. Ostatnio lubię ten motyw w książkach.

    Relacja pomiędzy Roxy a Jaydenem rozwijała się w odpowiednio szybki sposób według mnie. Mężczyzna jest tajemniczy, a przez to intrygujący. Spodobał mi się.

    Roxy natomiast... Ehhh temat rzeka. To nastolatka z problemami. I ja rozumiem, że burza hormonów, że niezdecydowanie i humorki... Jasne, też przez to przechodziłam. Jednak momentami jej zachowanie zdawało się irracjonalne. Trudno było mi polubić jej postać.

    Autorka ma przyjemny styl pisania. Potrafiła mnie utrzymać w napięciu. Opisy troszkę mnie przytłaczały momentami, ale całość oceniam naprawdę dobrze. Uważam, że to udany debiut. Zakończenie mnie zaskoczyło, bo nie spodziewałam się takie obrotu spraw i chyba o to chodzi, prawda? Chętnie sięgnę po drugi tom, żeby sprawdzić co będzie dalej.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    3/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Joanna L. w dniu 2022-10-02
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Nastoletnie życie pod wpływem burzy hormonów i wkraczania w dorosłość zawsze niesie ze sobą wiele emocji, z którymi czasem trudno sobie poradzić. Jednak gdy do tego dołączą również uczucia skierowane do niezbyt grzecznego chłopaka, kontakty z gangiem motocyklowym, sekrety, które nie powinny ujrzeć światła dziennego i nadopiekuńczy brat, powstaje iście wybuchowa mieszanka. I wystarczy tylko niewielka iskra, by zapłonąć jak nigdy dotąd.

    Roxie uczy się w liceum. Za sobą ma już złamane serce i typowe problemy dla dziewczyn w jej wieku. Posiada swoje grono znajomych, z którymi spędza czas i doskonale się rozumie. Chcąc udowodnić swoją odpowiedzialność ale także pomóc w podreperowaniu domowego budżetu, podjęła się pracy w barze. I choć nie jest to zajęcie jej marzeń, to stara się wykonywać je jak najlepiej. Życie nie było dla niej łaskawe i od kilku lat wychowuje ją starszy brat, który wręcz stanął na głowie, by zapewnić jej normalne warunki wychowania. Roxie żyje pod jego ochronnym parasolem i nie ma pojęcia o wielu rzeczach, które mają miejsce wokół niej. Choć jest zadziorna i temperamentna oraz nad wyraz uparta, to dotychczas miała też zamknięte oczy na to co się wokół niej działo. Lecz wszystko ma swój kres i dziewczyna wkrótce się o tym przekona.

    Jayden przybywa do Clinton z Nowego Jorku, by przejąć swoje dziedzictwo. Towarzyszy mu młodszy brat oraz ogromna niechęć do bycia członkiem gangu motocyklowego. Reguły jednak są nieubłagane i musi zająć miejsce swojego ojca, niezależnie od własnych preferencji. Skutecznie zresztą zgrywa groźnego motocyklistę, z którym nie warto zadzierać. Lecz nawet taki postrach ulic tej niewielkiej miejscowości musi kierować się zdaniem szefa oraz dawno przyjętymi zasadami. Stare życie zostawił za sobą i wrócił do rodzinnego miasta bez większych planów, a przynajmniej takich, które wykraczałaby poza działalność w gangu. Jednak nie wiedział jeszcze, że na jego drodze stanie niesforna nastolatka, która wiele zmieni.

    "Taste of poison" to książka obszerna, w której dzieje się wiele i trudno przewidzieć kolejne przygody czekające bohaterów oraz ich decyzje. Choć uwielbiam książkowe grubaski to w tym wypadku jednak dość mocno się męczyłam podczas lektury. Mnóstwo opisów czynności, bardzo skrupulatnie przybliżonych sytuacji, ogromu przemyśleń głównej bohaterki z pewnością miały sprawić, że historia staje się czytelnikowi jeszcze bliższa, natomiast ja odczuwałam przesyt i znużenie tą ilością tekstu. Narracja prowadzona jest z perspektywy obu stron- Jaydena i Roxy, jednak więcej rozdziałów pisanych jest z punktu widzenia dziewczyny, a ta nie do końca mi przypadła do gustu. Choć muszę przyznać, że Autorka w świetny sposób obrazuje wszystko co się dzieje w umyśle nastolatki, pokazuje jej priorytety, problemy, podejście do otaczającej ją rzeczywistości i bardzo przekonująco prowadzi narrację Roxy tak, że nie ma chwili zwątpienia co do jej wieku. Niestety, ja wolę bardziej dojrzałe postaci, a postawa dziewczyny, jej refleksje i infantylne dywagacje trochę mnie irytowały. Zdecydowanie jest to książka skierowana do osób zbliżonych wiekiem do głównej bohaterki, bądź lubiących typowe powieści young adult. Jeśli chodzi o fabułę to naprawdę nie można narzekać na brak wydarzeń, które mają miejsce w życiu postaci. Jest dużo osób drugo, a nawet trzecioplanowych, które skutecznie wprowadzają zamieszanie w historię Roxy i Jaydena. Tych zaś bohaterów połączyła relacja hate-love, w której sami do końca nie wiedzą czego chcą, odpychają się i przyciągają, kłótnie są na porządku dziennym, podobnie jak napięcie między nimi. Na ogromny plus książki zasługuje zakończenie, którego nie dość, że się nie spodziewałam to jeszcze poruszyło moje emocje. I choć mnie książka całościowo nie do końca przekonała, to z pewnością znajdzie wielu swoich zwolenników, lubiących zanurzyć się w nastoletni świat z nutką niebezpieczeństwa.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Paulina P. w dniu 2022-10-02
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Życie Roxy przez ostatnie kilka lat toczyło się tym samym, wyuczonym rytmem. Po nieudanym związku z Adamem i kilku nietypowych dla niej imprezach, postanowiła zająć swoje wakacje pracą w barze razem z dziewczyną brata – Richarda, a każdą wolną chwilę poświęcała na spędzanie czasu z przyjaciółmi zanim pochłonie ich natłok nauki klasy maturalnej.

    Gdy George Stewart cztery lata temu opuścił rodzeństwo, wyjeżdżając do Nowego Jorku to na Richie'ego spadła odpowiedzialność za wychowanie siostry i zapewnienie jej warunków do życia. Z miesiąca na miesiąc dostawali coraz mniejsze kwoty od ojca, a Richard wziął sprawy w swoje ręce. Zapożyczył dużą sumę pieniędzy od prawej ręki szefa gangu motocyklowego na rozkręcenie biznesu, a jego spłatą był udział w nielegalnych wyścigach. Roxy pozostała niewtajemniczona. W barze „U Bobby'ego" pojawia się trzech tajemniczych motocyklistów, którzy wzbudzają podejrzenie i niepokojące zachowanie u dziewczyny Richarda – Polly. Zaciekawiona nastolatka postanawia zanieść im złożone zamówienie, nie rozumiejąc przyjaciółki, zwłaszcza, że widziała mężczyzn pierwszy raz na oczy. Roxy jeszcze wtedy nie wiedziała, co na nią czekało. Nawet nie podejrzewała, że pojawienie się w mieście intrygującego, przystojnego i magnetycznego Jaydena Callena pozmienia jej życiowe wartości, obdarzy ją zwodniczym bezpieczeństwem i zdepcze wszystko co ich połączyło.

    Książka "Taste of poison. Dług" zaczyna serię #poisontrilogy i jest debiutancką powieścią Oli, a jak już wiecie uwielbiam debiuty, dlatego też nie mogłam przejść obojętnie obok tej książki. Język jakim posługuje się Ola jest prosty i przyjemny, co sprawia, że książkę czyta się naprawdę szybko. Początkowo trochę przeraziła mnie ilość stron w książce, ale po kilku rozdziałach bardzo się wciągnęłam w historię Roxy i Jaydena i nawet nie wiem kiedy, a już czytałam ostanie strony i zdania tej powieści. Znajdziemy tutaj wątek gangów motocyklowych, który moim zdaniem został bardzo ciekawie przedstawiony, widać, że Ola robiła rozeznanie w tym temacie. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga bohaterów, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, a tym samym lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Roxy jest w zasadzie nastolatką, która wiele przeszła już w życiu, do tego lubi się buntować i muszę przyznać, że czasami denerwowało mnie jej zachowanie, ale w ogólnym rozrachunku przymknęłam na to oko, natomiast Jayden jest członkiem gangu motocyklowego, to mroczna, tajemnicza i pewna siebie postać, która wiele namieszała pojawieniem się w życiu Roxy. Relacja pomiędzy bohaterami została w bardzo ciekawy i realny sposób przedstawiona, są totalnymi przeciwieństwami jednak jakaś niewidzialna nić ich do siebie przyciąga, czuć było wyraźną chemię pomiędzy Roxy i Jaydenem, jednak autorka w tym przypadku postawiła na tocząca się w swoim tempie akcje, co bardzo mi się podobało. Wydarzenia jakie mają miejsce w życiu bohaterów dostarczają im samym, ale również czytelnikowi wielu skrajnych emocji, nie zabraknie oczywiście tajemnic, niebezpiecznych momentów, które przyspieszają bicie serca oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Wiedząc, że książka jest pierwszym tomem trylogii domyślałam się, że autorka postawi na drodze do szczęścia bohaterów wiele przeszkód, które często mogą się okazać bardzo trudnymi lub wręcz niemożliwymi do pokonania i nie pomyliłam się! Zakończenie jakie serwuje Ola zmusza wręcz do sięgnięcia po kolejny tom, który mam nadzieję ukaże się już wkrótce. Polecam! Moja ocena 8/10.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Barbara D. w dniu 2022-09-17
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    👉Książka jest debiutem autorki na który czekałam z niecierpliwością,ponieważ uwielbiam debiuty oraz historie z nimi zawarte.

    W tej książce jest moc!Ogrom wydarzeń sprawia,że od samego początku wciaglam się w historie bohaterow i ich perypetii.

    Poruszany wątek motocyklowy jest bardzo dobrze zaprezentowany wraz z bohaterami drugoplanowymi,którzy potrafili zarówno namieszać jak i wesprzeć.Dzięki temu nie dało się nudzic podczas czytania.

    Podobała mi się relacja pomiędzy Roxi a Jayden’em.Tworzą wybuchowy duet,który swoimi tekstami i zachowaniem potrafili mnie zaciekawić.Zachowanie Roxi czasem mnie irytowalo,jednak mogę jej wybaczyć,ponieważ to nastolatka popełniającą bledy.Natomiast Jayden wzbudził moje pozytywne wrażenia ze względu na swoją tajemniczośc.

    Warto wspomniec o tym,że najlepszy przyjaciel jest potrzebny w zyciu.Dla Roxi był to Robert,który wsparł,pomógł i pocieszył.

    Jest to powieść w której namy dług,intrygi,tajemnice,nielegalne wyścigi,barwnych bohaterow-fabule,która jest niezwykle dopracowana oraz zakończenie sprawiające,ze czekam na kolejny tom🔥

    Powinniście poznać debiutancka powieść autorki,by przekonać się,że warto czytać debiuty.

    Gratuluje autorce świetnie napisanej książki i oczywiście czekam na kolejny tom!

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Karolina J. w dniu 2022-09-13
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Roxi, to młoda, całkiem odpowiedzialna dziewczyna, która zapragnęła odciążyć brata i dorobić jako kelnerka na swoje przyjemności. Rihard, nie był zadowolony z tej sytuacji - w końcu szkoła była najważniejsza, ale wiedział, że z tym "uparciuchem" nie wygra. Wbrew pozorom lubiła swoją pracę, a kiedy w barze pojawiło się trzech tajemniczych mężczyzn, zatonęła w czekoladowych oczach jednego z nich. Jednak szybko pojęła, że za ich przyjazdem do miasta kryła się tajemnica, przed którą każdy trzymał Roxi z daleka.

    ------

    Jak ja lubię takie debiuty. Książka od początku mnie bardzo wciągnęła. Wątek motocyklowy, wyścigi i gangi dodały zdecydowanie pikanterii do całości. Powieść jest przepełniona rozmyśleniami nastoletniej Roxi, która nieraz dostała kopniaka od życia. Polubiłam ją (lubię takie "twarde" postacie), mimo iż czasami jej zachowanie mnie irytowało, to nie zapomniałam, jak to jest być osiemnastolatką. Fajnie, że bardzo często udawało mi się chłonąć jej emocje. Nie każdy autor potrafi nas wciągnąć tak dogłębnie. Cóż jednak mogę powiedzieć o tych czekoladowych oczach, czyli Jaydenie? Nie da się go nie lubić - gorący i przystojny chłopak na motorze, do tego tajemniczy i władczy w swoich szeregach (no proszę was, która nastolatka by mu się oparła?). Jednak nie każda z postaci była tą dobrą, bo bez nich historia byłaby mniej wciągająca. Książka sama w sobie jest niezłym grubaskiem, ale zdecydowanie na plus, bo jak dla mnie i tak za szybko się skończyła, i to jeszcze w takim momencie, w którym dosłownie nie powinno się kończyć. Do teraz jak sobie o tym myślę, to się cała spinam. Nie mogę doczekać się kontynuacji. Mam nadzieję, że będzie skrywać w sobie jeszcze większe dawki intryg i tajemnic.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula