TaniaKsiazka.pl w Rankingu Ceneo - ponownie na podium!

Na podium w Rankingu Ceneo!

Poznaliśmy wyniki rankingu najlepszych sklepów internetowych Ceneo.pl!

Tegoroczny Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl to już 11. edycja jednego z najważniejszych wyróżnień w branży e-commerce. Dlaczego jednego z najważniejszych? Bo o tym, jakie firmy znajdą się na podium, decydują klienci na podstawie swoich doświadczeń transakcyjnych. Użytkownicy sklepów oceniają kompleksowo jakość obsługi oraz przebieg zakupów: od złożenia zamówienia, po jego otrzymanie. 

Cieszymy się, bo dzięki Waszym ocenom kolejny raz znaleźliśmy się na podium Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo. Dziękujemy za zaufanie, jakim każdego dnia obdarzacie naszą księgarnię.

W tym roku zostaliśmy udekorowani dwoma laurami:

1. miejsce w kategorii Kultura i rozrywka

🏆 1. miejsce w kategorii Kultura i rozrywka

2 miejsce - Najlepszy sprzedawca Kup Teraz

🏆 2. miejsce w kategorii Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz

Wyróżnienia, o których przyznaniu decydują Klienci, są dla nas zawsze bardzo ważne. Przecież  to właśnie Wasze opinie są miernikiem, jaki pozwala nam określić, co działa, a nad czym musimy jeszcze popracować. Cały czas dokładamy starań, żeby zakupy w TaniaKsiazka.pl były jeszcze większą przyjemnością, więc nie zamierzamy spoczywać na laurach. 

W tym roku najlepsze e-sklepy wyłoniono w 15 kategoriach. Szczegóły Raportu Zaufanych Sklepów Ceneo 2020 możecie znaleźć w tym miejscu


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać