Tajemnice ogrodu Foksal

Autor:

Jagna Rolska

Średnia: 4.1 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
350
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 35,92 zł
Nasza cena: 39,99 zł

Warszawa, 1772 rok. Całe miasto żyje budową nowego ogrodu rozrywek i spotkań towarzyskich. Wiedziony ciekawością malarz Piotr włamuje się na jego teren w noc poprzedzającą otwarcie. Znajduje w nim ciało tajemniczego mężczyzny i dziewczynę, która wie o sobie tylko tyle, że ma na imię Daniela. Panna trafia do szkoły ekscentrycznej hrabiny Osnowieckiej twierdzącej, że dziewczęta stać na znacznie więcej niż nauka tańca czy haftu. Tymczasem w ogrodzie Foksal rozpoczyna się sezon zabaw i frywolnych schadzek kochanków w cichych zakątkach.

Czy Daniela odzyska pamięć? Co ukrywa Piotr? I kim był zamordowany mężczyzna?

Dowiedzcie się, co robią nastoletnie wychowanki hrabiny, gdy nie widzą dorośli, i pamiętajcie, że bunt wśród młodych istniał setki lat przed tym, zanim stało się to modne. Po prostu nikt o tym głośno nie mówił.

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Malarz Michał Hanibal podczas sekretnego spaceru po nieotwartym jeszcze dla zwiedzających, ogrodzie Foksal, natrafia tam na Danielę. Dziewczyna straciła pamięć, i nie wie o sobie nic więcej ponadto, jakie imię nosi. Chwilę później oboje wpadają na zwłoki tajemniczego mężczyzny.

  Michał oddaje Danielę pod opiekę hrabiny Cecylii Osnowieckiej, która prowadzi małą szkółkę dla kilku wychowanek. Czas spędzony w szkole uczy Danielę nie tylko ogrodnictwa czy geografii. To także miejsce, gdzie nawiązują się dziewczęce przyjaźnie, rodzą konflikty, ale też rozkwitają uczucia. Uwierzcie mi, w tej szkole nikt nie zazna nudy!

  Cecylia to piękna, przebojowa i nie ukrywajmy temperamentna hrabianka. Ma kochającego męża, ale ich pożycie małżeńskie jest dalekie od tych standardowych. Oni nie lubią nudy! Jednym z ulubieńców Cecylii jest Michał, a największą rywalką Karolina Gwiazdowska. Ich starcia są tak zabawne, czasem wręcz absurdalne, że będzie śmiać się pod nosem.

  Powiem wam szczerze, że byłam zaskoczona, że Jagna napisała coś takiego. Nie to, że w nią nie wierzę, bo jeszcze mnie nie zawiodła swoją książką, ale to była bardzo miła niespodzianka.

  Najbardziej bałam się wątków erotycznych, bo nie ukrywam, niezbyt mnie zachęcają do lektur, chociaż zdaję sobie sprawę, że czasem są konieczne. Tym razem jestem w szoku! Nareszcie znalazłam powieść, gdzie erotyka napisana jest tak, jak sobie to wymarzyłam! Soczyście, pobudzając wyobraźnię, ale bez kilkustronicowych opisów, czy też brutalności, plus instrukcja obsługi! Da się? Da!

  Historia Danieli, która po utracie pamięci znajduje schronienie u Cecylii Osnowieckiej jest tajemnicza i bardzo interesująca. Z zaciekawieniem śledziłam jej losy, ciągoty do pewnego przystojniaka, a także relacje z koleżankami ze szkoły.

  Pozostałe dziewczęta są równie interesującymi bohaterkami. Każda z nich zupełnie inna, a ta kontrastowość powoduje wiele zabawnych sytuacji. Aldona i Ilona to siostry. Ilona to ta grzeczniejsza, spokojniejsza, Aldona natomiast to niezłe ziółko. Jest jeszcze Luiza, bywalczyni francuskiego dworu, co stale wytyka z wyższością swoim współlokatorkom. Ta ma już zaplanowane małżeństwo z zamożnym baronem Rzewickim vel Żółwiem, czemu jest, delikatnie mówiąc niezbyt rada.

  Czy to rok 2021, czy 1772 młode dziewczyny nie zawsze robią to, co wypada, czy powinny. Przekonacie się sami, jak wyglądał bunt w tamtych czasach, i co było uznawane za nietakt.

  Za sprawą nowej powieści Jagny Rolskiej, zajrzymy na chwilę do króla Stasia, wybierzemy się na bal, dowiemy się, co było hitem mody, jakie śniadania były pożądane, jak wyglądały schadzki dobrze urodzonych panien, by w finale, przekonać się jak poukładają się losy Danieli, Aldony, Ilony i Luizy.

  Jestem zakochana w tej powieści! Chcę jeszcze!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Akcja książki przenosi nas do Warszawy roku 1772. Śmietanka towarzyska miasta od dłuższego czasu mówi tylko o budowie najwspanialszego ogrodu Foksal, który ma przyćmić swoim blaskiem wszystko inne. Miejsce to ma stać się centrum rozrywek i towarzyskich spotkań ludzi z najwyższych sfer. W noc przed otwarciem uroki tego miejsca sprawdza młody i niebywale urodziwy malarz, na myśl o którym rumienieje każda niewiasta w mieście. Chcąc zaznać w spokoju piękna tego miejsca, nie spodziewa się on, że znajdzie tam martwego tajemniczego mężczyznę i leżącą obok niego nieprzytomną młodą pannę, która pamięta jedynie swoje imię. Sytuacja musi zostać szybko rozwiązana, aby nie doszło do niepotrzebnego skandalu. Młoda dziewczyna do czasu odzyskania pamięci ma zostać pod opieką hrabiny Osnowieckiej, która szkoli swoje podopieczne w wielu różnych dziedzinach. Ciągle jednak pozostaje otwartym pytanie, kim był martwy mężczyzna, czy ma z tym coś wspólnego rudowłosa panna i czy ogród Foksal skrywa więcej tego typu tajemnic?

  Tajemnice ogrodu Foksal to książka będąca czymś na pograniczu romansu, powieści historycznej, erotyka i kryminału. Autorka stara się połączyć elementy wszystkich tych gatunków tak, aby zapewnić czytelnikowi dość różnorodną mieszankę treści. Nie jest to jednak pozycja, po którą mogą sięgnąć wszyscy. Mamy tutaj bowiem do czynienia z tytułem skierowanym głównie do młodzieży, nastawionym najmocniej na wątek „romantyczny” i pewną zauważalną dawkę pikanterii.

  Na kolejnych stronach powieści pojawi się bowiem pewne grono „niegrzecznych” nastolatek, które z chęcią odkrywają świat dorosłości. Miłosne ekscesy i uniesienia dotykają również troszkę dojrzalszych pań, szczególnie jeśli obiektem ich uwielbienia jest młody mężczyzna o zniewalającej egzotycznej urodzie. Autorka w swoich opisach stara się być dość dosadna i pozbawiona zbędnej pruderyjności, nie przekracza ona jednak pewnych barier, więc nikt nie powinien poczuć się tutaj nadmiernie zawstydzony niektórymi scenami.

  Autorka stara się tutaj również przedstawić ciekawy obraz społeczeństwa i samego miasta. Prezentuje ona trochę inny wygląd Warszawy, niż to co można znaleźć w książkach historycznych, ukazując jej drugie bardziej swawolne i mniej eksponowane oblicze. Powodów do narzekania nie ma również w przypadku samych bohaterów, którzy są bardzo przebojowi i powinni przypaść do gustu przynajmniej części czytelników.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  OMG! Co to była za historia.

  Jestem oczarowana tą książką, która przeniosła mnie w przeszłość do roku 1772.

  Uwielbiam takie książki. Ten romans to opowieść o osiemnastowiecznej Warszawie, gdzie przeniosłam się w czasie i przeczytałam o dawnej śmietance towarzyskiej, przyjęciach, balach, zdradach, romansach, potajemnych schadzkach i zagadce kryminalnej.

  Zobaczycie, że w tamtych czasach konwenanse były tylko przykrywką do namiętności i erotyki.

  Zobaczycie, że od dawna światem rządzą pieniądze, pożądanie, seks i układy. Oczywiście sceny erotyczne autorka napisała z wielkim smakiem i klasą.

  Bardzo gorąca i wciągająca książka.

  Nie mogłam od niej oderwać się.

  Jeśli chcecie cofnąć się w czasie i poczytać o hrabiach, baronach to czeka Wasniesamowita przygoda.

  Specjalnie nie zdradziłam Wam fabuły książki. Będziecie mieli przyjemność z odkrywania tej intrygującej historii.

  Polecam gorąco!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Powiem wam, że dopiero po przeczytaniu dziesięciu stron wkręciłam się w nią. Początkowo nie bardzo mogłam ogarnąć o co chodzi, ale potem historia okazała się być całkiem niezła. Postać Danieli bardzo mnie zaskoczyła, bo moim zdaniem działała jakby na autopilocie. Dopiero z biegiem historii zaczęła się coraz bardziej otwierać i pokazywać swoje niezwykłe oblicze. Michał co prawda był nieco dumnym mężczyzną, jednak bardzo go polubiłam. Spodobało mi się to, że zanim przyjrzałam się okładce, potrafiłam go sobie wyobrazić poprzez dobrze skonstruowany rysopis. Dość zagadkowa okazała się być służąca Hrabiny, która w ogóle nie zachowywała się jak służka, tylko bardziej jak rozkapryszona, aczkolwiek posłuszna córka. Sama hrabina natomiast cechowała się sprytem i wielką spostrzegawczością. Wychwytywała więcej informacji niż otaczający ją ludzie i do tego siała jakieś takie niewypowiedziane niedomówienie. Muszę jeszcze wspomnieć, że gdy tylko pojawił się zagadkowy trup od razu moja szczęka opadła:-) To na plus oczywiście:-) W ogóle cała scena była bardzo komiczna i taka niespodziewana. Oni zamiast pędzić by rozgłosić wieść o znalezisku, schowali się w jamie poważanej kobiety i stronili od flirtów i żartów. Prawdziwa komedia kryminalna:-)

  Powiem wam, że miałam się tutaj rozpływać nad scenami dwojga ciał, ale stwierdziłam, że pozostawię to jako zagadka. Nadmienię tylko, że opisy potrafiłyby rozpalić niejedno ognisko i nawet trup nie byłby w stanie ich ugasić. Oczywiście wszystko ze smakiem i zachowaniem wypowiedzi z dawniejszych dwornych lat.

  Pruderia przeplatała się z nonszalancją i tajemnicą, bo nie wspomniałam wam wcześniej, że panna Daniela w chwili odnalezienia zamiast wspomnień posiadała pustkę wypełniona piaskiem.

  Postaci w książce mamy dość sporo, ja tylko przytoczyłam te, które mi najbardziej utkwiły w głowie. Nie w sposób spisać całą akcję, gdyż zbyt wiele się dzieje. Postacie skakały sobie do gardeł, ukazywali pożądanie, plotkowali w najlepsze i płynęli z nurtem życia zagadkowo je sobie ubarwiając.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Historia opisana w książce jest bardzo ciekawa, a czasy stanisławowskie i Warszawa zostały wspaniale przestawione, ukazano konflikt nowoczesnego i starodawnego światopoglądu. Akcja toczy się wartko, dzięki czemu książkę czyta się przyjemnie, bez nudzenia przy zbędnych opisach. Zachowania bohaterek pokazują, że bez względu na czasy ludzie pozostają tacy sami. Zagadka kryminalna stanowi zaledwie blade tło dla ich przygód. Jednak brakowało mi u nich trochę głębszych emocji, czegoś, co pozwoliłoby mi się do nich mocniej przywiązać, przez co ich kreacje wydawały się nieco płytkie. Część scen erotycznych była dla mnie zupełnie zbędna, chociaż trzeba przyznać, że wszystkie zostały napisane naprawdę nieźle i ze smakiem.

  Mimo swoich drobnych wad, "Tajemnice ogrodu Foksal" to uroczy i ciekawy romans historyczny, idealny do oderwania się od codziennych obowiązków i chwili odpoczynku.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Odcienie życia 5/5 Nasza cena:
31,09 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odcienie życia

Ania po odnalezieniu w Helu swojej przyszywanej matki postanawia wyjaśnić wszystkie rodzinne tajemnice z przeszłości. Pomoże jej w tym nie tylko Jaśka, ale także niezawodna pani Jadwiga, Piotrek i jego ciotka, która z życiem Ani ma więcej wspólnego, niż na początku mogło się wydawać.Ile może...
Upadek milionera 5/5 Nasza cena:
26,57 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Upadek milionera

Niespodziewane kłopoty oraz nabierająca tempa kryminalna intryga sprawiają, że nasi bohaterowie muszą w pośpiechu opuścić Polskę. Kefalonia - malownicza grecka wyspa - gwarantuje bajkowe widoki i cudowny klimat, ale jednocześnie funduje codzienną walkę o przetrwanie. Pobyt na obczyźnie dostarcza...
Powrót milionera 5/5 Nasza cena:
26,57 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót milionera

Życie Danki Popiołek po raz kolejny zbacza z obranego kursu, a ona sama nie jest już w stanie zliczyć, ile razy musiała dotąd w pośpiechu pakować walizki. Przyjaźń z Emilem Kastnerem sprawia, że przestaje rozumieć własne uczucia. Niespodziewany powrót do Polski jeszcze bardziej mąci jej w głowie, a...
Kaprys milionera 4/5 Nasza cena:
25,64 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kaprys milionera

Emil Kastner to znudzony życiem biznesmen. Nic go nie cieszy, rozkapryszony szuka wciąż nowych podniet. Podczas solidnie zakrapianego spotkania z przyjaciółmi z dzieciństwa przyjmuje zakład, że nawet z najbardziej nieatrakcyjnej dziewczyny, przy odpowiedniej dozie pieniędzy, da się wyczarować...
SeeIT 4/5 Nasza cena:
26,98 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

SeeIT

Rok 2117. Ziemia to tykająca bomba, która niedługo ulegnie zniszczeniu. Ludzkość musi opuścić planetę i uciec na bezpieczne Arki. Rząd światowy, w imię bezpieczeństwa, wprowadza coraz surowsze prawa, a społeczeństwo, coraz bardziej tłamszone, nie zdaje sobie sprawy z wielkiego oszustwa, w jakim...
Testament życia 5/5 Nasza cena:
30,26 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Testament życia

Ania w swoje osiemnaste urodziny otrzymała niecodzienny prezent ? paczkę od mamy, która... zmarła, gdy ta była małą dziewczynką. Pożegnalny list i pamiętnik Ady wywrócą świat nastolatki do góry nogami. Ania wyruszy w podróż przez pół Polski, na Hel, by dowiedzieć się, kim naprawdę była jej matka i...
eBook Upadek milionera mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,20 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Upadek milionera mobi epub

Niespodziewane kłopoty oraz nabierająca tempa kryminalna intryga sprawiają, że nasi bohaterowie muszą w pośpiechu opuścić Polskę. Kefalonia - malownicza grecka wyspa - gwarantuje bajkowe widoki i cudowny klimat, ale jednocześnie funduje codzienną walkę o przetrwanie. Pobyt na obczyźnie dostarcza...
Audiobook CD MP3 Kaprys milionera 0/5 Nasza cena:
28,67 zł 32,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 Kaprys milionera

Emil Kastner to znudzony życiem biznesmen. Nic go nie cieszy, rozkapryszony szuka wciąż nowych podniet. Podczas solidnie zakrapianego spotkania z przyjaciółmi z dzieciństwa przyjmuje zakład, że nawet z najbardziej nieatrakcyjnej dziewczyny, mając pieniądze, da się wyczarować prawdziwą...
Audiobook Kaprys milionera mp3 0/5 Nasza cena:
23,33 zł 32,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Kaprys milionera mp3

Emil Kastner to znudzony życiem biznesmen. Nic go nie cieszy, rozkapryszony szuka wciąż nowych podniet. Podczas solidnie zakrapianego spotkania z przyjaciółmi z dzieciństwa przyjmuje zakład, że nawet z najbardziej nieatrakcyjnej dziewczyny, mając pieniądze, da się wyczarować prawdziwą piękność....
eBook Powrót milionera mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,20 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Powrót milionera mobi epub

Życie Danki Popiołek po raz kolejny zbacza z obranego kursu, a ona sama nie jest już w stanie zliczyć, ile razy musiała dotąd w pośpiechu pakować walizki. Przyjaźń z Emilem Kastnerem sprawia, że przestaje rozumieć własne uczucia. Niespodziewany powrót do Polski jeszcze bardziej mąci jej w głowie, a...
eBook Kaprys milionera mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,20 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Kaprys milionera mobi epub

Emil Kastner to znudzony życiem biznesmen. Nic go nie cieszy, rozkapryszony szuka wciąż nowych podniet. Podczas solidnie zakrapianego spotkania z przyjaciółmi z dzieciństwa przyjmuje zakład, że nawet z najbardziej nieatrakcyjnej dziewczyny, przy odpowiedniej dozie pieniędzy, da się wyczarować...
Żywioł gangstera 5/5 Nasza cena:
29,81 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żywioł gangstera

Elenie, której w ramionach Marcella przez moment wydaje się, że jest najszczęśliwszą kobietą na ziemi, nagle zawala się cały świat. Odtrącona, poniżona, wraca do Polski, gdzie zamierza leczyć rany, które pozostawiła po sobie nieszczęśliwa miłość... Marcello, stając w obliczu niezwykle trudnych...
Wybrane bestsellery
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
27,57 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,83 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
26,38 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 0/5 Nasza cena:
25,17 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,66 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula