Sprawa Rity

Autor:

Anna Wolf

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
14.0 x 20.5 cm
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
232
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 28,72 zł
Nasza cena: 24,51 zł 38,90 zł Taniej o: 37%

Romans mafijny autorki bestsellerowych „Gangsterów” z akcją rozgrywającą się w Polsce!

Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem, który rozkręcił intratny biznes, sprowadzając na specjalne życzenie klientów luksusowe auta z zagranicy. To jednak tylko przykrywka, bo mężczyzna głównie zajmuje się przerzutem kradzionych samochodów za wschodnią granicę.

Pewnego dnia Czarny wraz ze swoimi ludźmi ma przerzucić taki towar na Białoruś. Na miejscu okazuje się, że coś poszło nie tak. Zamiast sześciu samochodów jest tylko pięć. Zgubą Czarnego podróżuje Rita, która na zlecenie szefa ukradła auto i musi je dostarczyć klientowi na Białorusi.

Jednak wszystko się komplikuje. Klient, który zamówił pojazd, nie pojawia się na miejscu. W zamian Ritę wita dwóch oprychów z bronią. Dziewczyna musi uciekać. Wyczerpana dociera do granicy i w sznurze samochodów czekających na wjazd do Polski szuka takiego z polską rejestracją. Szybko go znajduje. Ale niestety jest to auto Czarnego.

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Sprawa Rity" to najnowsza książka Anny Wolf! Tytułowa bohaterka nie należy do grzecznych dziewczynek. Nie zmienia to faktu, że aktualny tryb życia zaczyna ją męczyć. Chęć uwolnienia się spod wpływów ojca, sprawia, że podejmuje się ostatniego, na pozór zwykłego dla nich zadania. Nikt nie spodziewa się, że wszystko tak mocno się skomplikuje, a proste zlecenie zamieni się w wojnę z nieznanym przeciwnikiem.

  Czarny jest pewnym siebie mężczyzną, który doskonale wie, czego chce i w jakim momencie swojego życia się znajduje. W całej sprawie nikt nie jest szczery w swoich poczynaniach. Tajemnice mnożą się, tworząc sieć, której rozwiązanie dostrzega tylko bardzo uważny Czytelnik. Podoba mi się pomysł na fabułę oraz liczne zwroty akcji, którymi zaskakuje nas Autorka na każdym kroku. Książka porusza tematykę mafijną, jednak w zupełnie nowej formie, nowej dla Anny Wolf. "Sprawa Rity" nie jest również klasycznym romansem. Relacja bohaterów rozwija się stopniowo, nie charakteryzuje jej nadmierny pośpiech. Bohaterowie mają wiele "twarzy", również w dosłownym znaczeniu tego słowa. Każdy z nich ma złożoną przeszłość, jednak to jak bardzo jest ona złożona dopiero ma się okazać.

  "Sprawa Rity" ma inny charakter niż dotychczasowe książki Autorki. Napisana z pomysłem i z dobrze zaplanowaną i rozłożoną w czasie fabułą. Każdy z wątków sporo wnosi do akcji. Jak już wielokrotnie wspominałam, jestem fanką pióra i stylu pisania Autorki. Mimo wszystko zabrakło mi w tej książce głębszych relacji między głównymi bohaterami, ponieważ uczucia, jakimi darzą się pod koniec tej historii, są znacznie silniejsze, niż mogłaby na to wskazywać ich wcześniejsza relacja. Tajemnica, jaka jest udziałem znacznej części tej historii, jest świetna. Dynamicznie się rozwija, a zwroty akcji nie pozwalają na nudę. Istotną rolę odgrywają bohaterowie drugoplanowi, którzy są bardzo dobrze wykreowani. Podoba mi się nieprzewidywalność tej historii oraz sposób w jaki Autorka zaskakuje Czytelnika w najmniej spodziewanym momencie.

  Książka bardzo przyjemna w odbiorze, czyta się błyskawicznie, nie czuć ubywających stron. Jeśli lubicie taką tematykę, bardzo serdecznie polecam Wam tę książkę!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Rita nie lubi tego, co robi, jednak nie ma wyjścia. Ojciec sobie nagrabił, a ona teraz musi dostarczać kradzione samochody. To miał być kolejny raz, miała dostarczyć samochód klientowi na Białorusi i na początku nic nie zapowiadało katastrofy. Jak zawsze z fałszywymi dokumentami i przebraniem przy sobie (aby później nikt nie wiedział, jak naprawdę wygląda) kobieta przekracza granicę, jednak kiedy dociera na wyznaczone miejsce, wie, że coś jest nie tak. Zamiast człowieka, który miał odebrać samochód, pojawiają się osoby, które zaczynają do niej strzelać. Wie, że musi uciekać, jakimś cudem dostać się do granicy i przekroczyć ją, w Polce będzie bezpieczna. Postrzelona, ostatkiem sił dociera do granicy i wsiada do samochodu, mając nadzieję, że jego kierowca jej pomoże.

  Czarny jest przykładnym obywatelem i właścicielem salonu samochodów, ale nie tylko, mało kto zna jego drugie oblicze i to, czym się zajmuje. Sprowadza kradzione samochody i to nie byle jakie tylko te wysokiej klasy. Jadąc po kolejne sześć, nie wiedział, że to początek wielu zmian. Od początku nic nie idzie tak, jak powinno iść, w umówionym miejscu jest pięć zamiast sześciu samochodów, a ON nie lubi, kiedy ktoś robi z niego głupca i nie zostawi tak tego. Jednak najpierw musi wrócić do domu, a także postanowić co zrobić z kobietą, która wsiadła do jego samochodu na granicy i chwilę po tym zemdlała.

  Rita budzi się w domu czarnego. Dowiaduje się, że nie może wrócić do domu, bo jest w niebezpieczeństwie, na dodatek mężczyzna, który ją uratował, nie jest zwykłym, „szarym” Kowalski. Coraz więcej niewiadomych, coraz więcej tajemnic z przeszłości, o których nie miała pojęcia. Okazuje się, że żyła w kłamstwach. Kim tak naprawdę jest kobieta? Kto próbował się jej pozbyć? Co połączy ją z Czarnym? Co zrobi mężczyzna, kiedy się dowie, kim jest Rita? Jakie tajemnice odkryją?

  Książka jest dość cienka, to tylko niecałe 230 stron, a mimo to nie miałam wrażenia, aby historia była mało rozwinięta, czy też ucięta w jakimś momencie. Mnie osobiści się podobała. Pełna tajemnic, niebezpieczeństw, porachunków gangsterskich, z dość dynamiczną akcją. Podczas czytania dobrze się bawiłam, a także towarzyszyło mi wiele emocji.

  Bohaterowie dobrze wykreowani, ciekawi.

  Rita to kobieta, która należy do świata, w którym wcale nie ma ochoty być. Mimo że tego nie znosi, jest naprawdę dobra, w tym, co robi. To bohaterka z charakterkiem, mająca własne zdanie i niebojąca się go powiedzieć, chociaż czasem powinna ugryźć się w język. Osobiście ją polubiłam.

  Czarny to mężczyzna o dwóch obliczach. Z jednej strony przykładny obywatel, z drugiej bezwzględny gangster. To mężczyzna, który nie lubi, kiedy coś idzie nie po jego myśli, który nie boi się praktycznie nikogo i lubi ryzyko. Jest męski, przystojny, a przy tym bezkompromisowy, momentami bezwzględny.

  To kolejna pozycja tej autorki, którą czytała i mnie osobiście styl pisania pani Anny Wolf odpowiada. Książka pt.: „Sprawa Rity” była ciekawa i wciągająca. To pozycja dobra na jedno podejście, z historią, w którą się wciągnęłam i bohaterami, którym kibicowałam. Osobiście polecam.

  Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Sukces rzadko osiąga się działając ad hoc, bez dobrego planu, a nawet kilku jego wariantów oraz sprawdzeniu kto może nam przeszkodzić w jego realizacji, a kto będzie sprzymierzeńcem. Co jeśli okaże się, że niespodziewanie doszła pewna zmienna, którą jak się okazuje nie ma co lekceważyć? Zagadki bywają intrygujące, ale też niebezpieczne, wprowadzają bowiem element ryzyka. Ten konkretny ma zadatki by nieźle zaleźć za skórę niektórym. A to dopiero początek wydarzeń, które w ogóle nie były brane pod uwagę!

  Pewne sprawy po prostu toczą się zupełnie w innym kierunku niż to zaplanowano, nieważne ile wcześniej było ustaleń i jakie ma się doświadczenie z podobnymi im. Czasem jakieś przeczucie się w człowieku odezwie się i wiadomo, że coś pójdzie nie tak, ale są i takie, które po prostu nagle zmieniają i w jednej chwili rusza lawina nieprzewidzianych wydarzeń. Drogi Rity i Czarnego krzyżują się w dość nietypowych okolicznościach, nawet jak na ich standardy. Obydwoje mieli inne plany, lecz coś im je pokrzyżowało. Raczej ona nie wybrałaby wsiadania do auta obcemu mężczyźnie, a i ON nie gustuje w braniu autostopowiczów. Niestety w tym dniu każdy z nich postąpił całkowicie inaczej niż zazwyczaj, a skutki okazały się dość daleko idące. Nie znają się, ale mają wiele wspólnego, przede wszystkim zawód i ostatnie komplikacje, jakie sprawiły, iż się spotkali. Ona jest złodziejką samochodów, a ON je dostarcza klientom, tyle, że często ich źródło jest nielegalne. Nie znają się i spotkali się całkowicie przypadkiem, do czego doprowadzi ta znajomość? Nieufność i szybkie podejmowanie decyzji jest ich chlebem powszednim, jednak tym razem wszystko dzieje się całkiem inaczej niż tego chcą. Co faktycznie zdarzyło się i jeszcze będzie miało miejsce? Na pewno to, czego nie biorą pod uwagę, w tej rozgrywce, nie są jedynymi graczami i karty rozdawane są nad wyraz gwałtownie, często bez wiedzy graczy. Jaką mają pozycję i kim są dla siebie? Parą nieznajomych czy też kimś więcej? Ktoś zna odpowiedzi, pytanie kim jest ta osoba lub osoby?

  Dwoje kompletnie obcych sobie ludzi, zrządzenie losu albo może fatum oraz ciemna strona życia czyli ciągłe lawirowanie pomiędzy codziennością, będącą udziałem większości i przestępczą egzystencją. Mało? Czasem mniej oznacza o wiele więcej w miarę czytania, a i tak duży apetyt na lekturę jeszcze jest wzmacniany. Najnowsza książka Anny Wolf ma znany motyw, ale już jej rozwinięcie jest całkowicie autorskim pomysłem, dobrze przemyślanym i z nieoczekiwanymi zwrotami w odpowiednich miejscach, tak, by czytających nieco zbić z tropu, ale także zaintrygować. „Sprawa Rity” nie ma tak oczywistej fabuły jak mogłoby się wydawać, zwłaszcza, że zagadki pojawiają się wtedy kiedy zdawałoby się, iż kierunek rozwoju akcji jest coraz bardziej widoczny. Nic bardziej mylnego, pisarka zręcznie bawi się z czytającymi w kilka gier jednocześnie podsuwając pewne pola do snucia przypuszczeń, a po chwili przedstawiając inne rozwiązanie, któremu jeszcze daleko do zakończenia. Na popularnej kanwie rozgrywa się historia bohaterów, mających w zanadrzu co najmniej kilka sekretów, egzystujących w świecie gdzie jednocześnie zbyt duża i zbyt mała wiedza oznacza kłopoty i to duże oraz bardzo niebezpieczne. Anna Wolf tym razem umiejscowiła akcję w rodzimych plenerach, jakie okazują się doskonale pasować do toczącej się rozgrywki oraz samych postaci, jedno i drugie nawzajem dodaje sobie kolorytu. „Sprawa Rity” jest opowieścią, przy jakiej czytelnik dobrze się bawi, ale również czuje zaciekawienie co jeszcze przed bohaterami oraz potoczą się ich losy, bo to, że dużo przed nimi staje się wiadomym dość szybko.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Mafia to nie tylko Włochy, USA, Rosja, ale także Polska, niewiele jest jeszcze książek na wydawniczym rynku, które ukazują ten świat z naszego własnego podwórka. Pokusiła się o to Anna Wolf, autorka znana z cyklu Gangsterzy oraz kilku innych, które miałam okazji dla Was już recenzować. Książka „Sprawa Rity” nie należy do żadnej serii, jest tak zwaną jednotomówką. Kiedy rozmawiałam o niej z autorką byłam jej szczerze ciekawa, jak przedstawi bohaterów, z kim będziemy mieć do czynienia?

  „Sprawa Rity” jest opowieścią, w której nie stronimy od akcji. Głównym męskim bohaterem powieści jest Jakub Wrocki, którego wszyscy nazywają „Czarnym”. Dla postronnych jest zwykłym szarym obywatelem, który pracuje na swój własny dochodowy biznes. Mężczyzna zajmuje się szukaniem i sprowadzaniem luksusowych samochodów na specjalne życzenie zamożnych klientów. Tak brzmi oficjalna wersja i przykrywka jego prawdziwego zajęcia. Jakub jest ryzykantem i nie boi się pobrudzić sobie rąk, siedzi w tym zbyt głęboko. Czarny zajmuje się przerzutem kradzionych luksusowych samochodów za wschodnią granicę. Nie jest to sprawa prosta, czasami problematyczna, zawsze może pójść coś nie tak, a ON bardzo tego nie lubi. Z resztą czy można mu się dziwić? Tego wieczoru okazało się, że nie czekają go miłe chwile z obecną panienką, z którą się spotykał, ale robota. Wraz ze swoimi ludźmi miał dopracowane wszystko wręcz na ostatni guzik, mimo wszystko Czarny twardo stąpa po ziemi i wie, że takie zlecenia nigdy nie są idealne. Coś nie wyszło. Ktoś zawalił, ale kto? Z sześciu samochodów, którymi miał się „zaopiekować” było jedynie pięć. Co się stało z szóstym? On tego z pewnością tak nie zostawi! Szóstym samochodem podróżuje pewna kobieta, która nie lubi takiej roboty, ale nie ma wyjścia. Rita kieruje się nim w stronę Białorusi, jak polecił jej ojciec miał czekać tam na nią klient. To kobieta, która wie, jak o siebie zadbać, myśli o wszystkim, o przebraniu, jednak nie jest ze stali. Kiedy pojawia się w umówionym miejscu pod skórą czuje, że coś jest nie tak. Za dużo czasu mija, a klienta jak nie było tak nie ma, w końcu pojawia się ktoś, jednak nie jest do niej miło nastawiony. Nawiązuje się strzelanina, a ona, żeby przetrwać musi brać nogi za pas. Ranna, zmęczona, dociera do granicy, musi tylko znaleźć sposób, aby dotrzeć na polską stronę. Decyduje się na to, aby wejść do auta na polskich blachach i poprosić o pomoc. Jak myślicie, do jakiego samochodu weszła? Czarny pomimo tego, że był zdenerwowany i skupiony na swojej sprawie decyduje się podrzucić pisklę na drugą stronę. Co będzie, kiedy się zorientuje, że osoba, której tak poszukuje znajduje się w jego samochodzie? Kim jest Rita?

  „Sprawa Rity” naprawdę mnie do siebie przyciągnęła. Anna Wolf wykonała kawał dobrej roboty, podłoże sensacyjne było wspaniałe. Ta książka idealnie sprawdziłaby się, jako film akcji, mamy tutaj wszystko morderstwa, pobicia, brutalność i intrygę. Ktoś za bardzo szarogęsi się na podwórku Czarnego, a ON musi dowiedzieć się, co się dzieje. Co się liczy w życiu? Kasa, układy i powiązania, bez nich z pewnością Jakub miałby problemy. Autorka ukazuje nam brudny świat, który potrafi wciągnąć w swoje macki nawet kogoś takiego, kto ze wszystkich sił chciałby się trzymać od niego z daleka. Anna Wolf zadbała tutaj o realizm, kiedy czytamy o brutalności nie będzie jedynie używała angielsko-herbatkowych zwrotów, język, którym się posłużyła w „Sprawie Rity” jest ostry, szorstki i dynamiczny, dostosowany do bieżących wydarzeń. Bardzo podobali mi się bohaterowie, pomimo mrocznych powiązań mieli w sobie wiele światła. To książka dla czytelników, którym nie wadzą przekleństwa i dosadne epitety mówiące o niekompetencji współpracowników. W „Sprawie Rity” jest więc wiele humoru, z którego słyną książki Anny Wolf, ja jestem pozytywnie zaskoczona, jak przyjemnie się czytało książkę osadzoną w rodzimym kraju w jej wykonaniu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  @[Adres usunięty] nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Autorka znanych i lubianych braci Tarasów pokusiła się tym razem o usytuowanie fabuły w polskich realiach. Przekonajmy się więc czy Jakub Wrocki vel Czarny i polski romans mafijny wydany przez @wydawnictwoniezwykle okaże się również hitem na miarę serii "Gangsterów"Na początku muszę powiedzieć że przywykłam do realiów zagranicznych w książkach i bardzo rzadko zdarza mi się sięgnąć po książkę z fabułą osadzoną w Polsce. Jednak znam twórczość @[Adres usunięty] nie od dziś dlatego bez najmniejszych wątpliwości sięgnęłam po Sprawę Rity. I nie zawiodłam się, cieniutka książka która pochłonęłam w nie więcej niż dwie godziny z fabułą i bohaterami godnymi najlepszych zagranicznych autorek. No i ci polscy gangsterzy. Nie miałabym nic przeciwko gdyby powstała ekranizacja Sprawy.... Jest dynamicznie, tajemniczo, zagadkowo,niebezpiecznie. Jest po prostu tak jak nas czytelników przyzwyczaiła Anna Wolf z tą różnicą że akcja dzieje się w Polsce. Lena/ Rita/ Klara to typ bohaterki która nie da sobie w kaszę dmuchać więc gdy trafia wprost do samochodu Czarnego zaczyna się ostra jazda i to pod każdym względem. Czarny to znów bohater jakich lubię męski, stanowczy, władczy i nieustraszony tak mi się wydawało dopóki nie pojawił się na tapecie kolejny kolorowy "Szary"mężczyzna który trzęsie chyba całym miastem. Gdy więc na jaw wychodzą tajemnice sprzed lat ujawnione przez ciotkę Jankę nikt z bohaterów nie spodziewa się chyba jaka wojna się rozpęta i jakie będą jej skutki. A swoją drogą kończąc czytać książkę zadaję sobie pytanie co u licha stało się z ciotunią? I jakie światło na całą historię rzuci prawdziwa tożsamość i więzy krwi Rity? Kawał genialnej, trzymającej w napięciu historii zaserwowała nam @[Adres usunięty]. Kto z was już czytał? Jeśli się zastanawiacie to ja wam mówię bierzcie i czytajcie. Będzie ogień, jazda bez trzymanki,porachunki czyli to co kochamy najbardziej

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Jasna sprawa 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jasna sprawa

Kolejna wspaniała książka Małgorzaty Kursy.Weronika - pokiereszowana przez życie młodziutka dziewczyna z dwójką dzieci, nieufna i ostrożna, nastawiona na egzystencję bez drugiej połówki.Radek - chłopak, który nie ma pojęcia o problemach finansowych, cierpi na przesyt zainteresowania ze strony płci...
Sprawa hoffmanowej 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa hoffmanowej

Góry strzegą tajemnic lepiej niż ludzie. "Co stało się pod Lodową Przełęczą?" "Tajemnicza śmierć trzech osób!" "Dwie noce przy zwłokach" - takimi nagłówkami wita zakopiańskich turystów sierpniowy poranek 1933 roku. Kilka dni wcześniej w góry wyrusza prokurator Hoffman z dwunastoletnim synem i żoną...
Sprawa Lemoine`a 0/5 Nasza cena:
34,00 zł 40,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Lemoine`a

W 2021 r. będziemy obchodzić 150 rocznicę urodzin Marcela Prousta, w 2022 r. setną rocznicę jego śmierci. Sprawa Lemoine’a to niejako książka jubileuszowa. Jest to zbiór nigdy niepublikowanych w języku polskim „pastiszy” młodego Prousta, który uczył się pisania, naśladując swoich „ukochanych,...
Wstydliwa sprawa 0/5 Nasza cena:
19,14 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wstydliwa sprawa

Podróże bywają ekscytujące. I niebezpieczne.Co za ironia losu... To miała być podróż marzeń odpoczynek dla ciała i ducha pod egipskim słońcem u boku jakiegoś egzotycznego królewicza z Baśni z tysiąca i jednej nocy. A tu, zamiast relaksującej aury, chaos wielkiej metropolii. Mieszkający w tym samym...
Absolutnie fantastyczna sprawa 4/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Absolutnie fantastyczna sprawa

Wędrująca przez Nowy Jork o trzeciej nad ranem dwudziestotrzyletnia April May napotyka na ulicy gigantyczną rzeźbę. Zachwycona widokiem trzymetrowego transformersa w samurajskiej zbroi, namawia swojego kumpla Andy’ego do uwiecznienia znaleziska w krótkim filmiku, który szybko ląduje na YouTubie....
Sprawa meursaulta 0/5 Nasza cena:
28,00 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa meursaulta

Gniewna rewizja słynnej powieści Alberta Camusa Obcy. Narratorem książki jest Harun, brat Araba zamordowanego przez Meursaulta na rozpalonej słońcem algierskiej plaży. Siedząc w barze i rozmawiając z nieznajomym, Harun próbuje zrekonstruować wydarzenia sprzed ponad siedemdziesięciu lat i...
Ostatni bus do Coffeeville zabawna opowieść o smutnych sprawach 4/5 Nasza cena:
27,05 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni bus do Coffeeville zabawna opowieść o smutnych sprawach

Nancy ma alzheimera, a Eugene znowu ma w życiu jakiś cel - pomóc jej umrzeć. Tak jak jej obiecał niemal pięćdziesiąt lat wcześniej, gdy oboje byli młodymi amerykańskimi studentami, a Nancy przeczuwała już, że będzie cierpieć na tę chorobę, podobnie jak jej mama i babcia. Gdy nadchodzi czas, aby...
Zimowe serca 4/5 Nasza cena:
21,65 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zimowe serca

Świąteczna opowieść autorki bestsellerów – Anny Wolf! Erick Walker nie wierzy w cuda. A jednak pewnego zimowego dnia tuż przed Bożym Narodzeniem zdarzyło się coś niezwykłego. Nieznajoma uratowała Ericka, kiedy jego samochód zsunął się ze skarpy prosto do rzeki. Nie wiedział, że była to Tara...
Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,00 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2

Drugi tom serii, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Tarasow zapłacisz mi za wszystko i będziesz smażył się w piekle. - Jordan Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła, że jego serce zabiło...
Pakiet Gangsterzy. Tom 1-2: Serce gangstera, Zemsta gangstera 5/5 Nasza cena:
47,51 zł 77,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Gangsterzy. Tom 1-2: Serce gangstera, Zemsta gangstera

Serce gangstera. Gangsterzy. Tom 1 Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała, że jej brat Nick wpadnie na tak egoistyczny pomysł. Pokazał groźnemu gangsterowi pewne zdjęcie, sugerując, że to właśnie ona mogłaby być zabezpieczeniem spłaty karcianych długów. I mimo iż Nick próbował...
Pokusa Gangstera. Gangsterzy. Tom 4 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokusa Gangstera. Gangsterzy. Tom 4

Czwarty tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! „Wspiąłem się po szczeblach w tym światku mafijnym i nikt nie zabierze mi tego miejsca”. Kuzynka Avy – Melissa Martinez – prowadzi w miarę normalne życie. Studiuje i stara się nie rzucać w oczy. Nie chce mieć nic wspólnego z...
Pakiet Gangsterzy Tom 1-4: Serce gangstera, Zemsta gangstera, Ryzyko gangstera, Pokusa gangstera 0/5 Nasza cena:
95,09 zł 155,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Gangsterzy Tom 1-4: Serce gangstera, Zemsta gangstera, Ryzyko gangstera, Pokusa gangstera

Serce gangstera Pierwszy tom nowej serii mafijnej! Ponad milion odsłon na Wattpadzie! " – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga. – Milion – odpowiada przez zaciśnięte zęby". Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała,...
Wybrane bestsellery
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Gryfonów. Pamiętasz misję ratunkową Weasleyów? A przyjęcie w rocznicę śmierci? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu....
Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2

Sójcze Pióro i Lwi Płomień odkrywają, że to Gołębia Łapa jest trzecim kotem z przepowiedni zwiastującej trójkę, która w swoich łapach trzyma potęgę gwiazd. Teraz muszą odkryć dokładne znaczenie słów tej przepowiedni. Gdy poznają mroczne plany Tygrysiej Gwiazdy względem klanów, ich zaufanie do...
Bibliotekarka z Saint-Malo 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bibliotekarka z Saint-Malo

Nowa powieść Maria Escobara, autora bestsellerów „Kołysanka z Auschwitz” i „Dzieci żółtej gwiazdy” Taki list mógł napisać tylko ktoś, kto kocha książki miłością bez granic. Jocelyn Ferrec, bibliotekarka i pasjonatka literatury, boryka się z samotnością po tym, jak jej ukochany mąż Antoine wyruszył...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów. Pamiętasz rozsadzanie mandragory z profesor Sprout? A przeprosiny Erniego Macmillana? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Krukonów. Pamiętasz chochliki kornwalijskie Gilderoya Lockharta? Albo kto straszył w łazience dziewcząt? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy...
Nowe rozdanie 0/5 Nasza cena:
16,19 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowe rozdanie

Nowe rozdanie. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów Megan Donell po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam okazuje się, że dziewczyna ma zagrażającego życiu krwiaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Lekarz mówi Erickowi, że stan jej zdrowia musi...
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
Mikołajek. Żeśmy się ubawili 0/5 Nasza cena:
24,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Żeśmy się ubawili

– Mamo, mogę zaprosić kolegów ze szkoły, żeby przyszli do nas pobawić się jutro po południu? – spytałem. – Nie – odpowiedziała mama. – Po tym, jak ostatnim razem byli u nas twoi koledzy, trzeba było wstawić dwie nowe szyby w oknie salonu i odmalować twój pokój. Wielka kolekcja najlepszych przygód...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin

Kolejny tom w edycji specjalnej z okazji dwudziestolecia pierwszego wydania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic to okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Ślizgonów. Pamiętasz pojedynek profesora Snape’a z Gilderoyem Lockhartem? A spojrzenie bazyliszka? Ta edycja zawiera...
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 0/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści Słodki oszust bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia wspólnie spędzonych chwil uparcie do niego wracają. Wie, że tęsknota za tą „o wiele za młodą” dziewczyną jest bezcelowa. Nie może jej zaoferować...
Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1 0/5 Nasza cena:
9,09 zł 12,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1

Kudełek to bardzo wesoły i rezolutny kłębek kurzu, który mieszka samotnie pod podłogą u pani Cecylii. Jego życie zmienia się, kiedy do jego norki wprowadza się Grubelek. Odtąd nic już nie jest takie samo. „Dom” to pierwsza część „Historii spod podłogi”. To opowieści o przyjaźni i wspólnym...
Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia 0/5 Nasza cena:
16,95 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia

Puzzle dwuelementowe skierowane do dzieci od 2 lat. Zabawka składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula