Spełniacze

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
200
Rok wydania
2019
Inne wersje (2)
eBook, pdf, mobi, epub
za 26,99 zł
Audiobooki mp3
za 16,99 zł
Nasza cena: 30,44 zł 34,99 zł Taniej o: 13%

Spełniając marzenia innych, spełniasz się i Ty!
To miał być zwyczajny projekt na studia.
Dominika, Maciej i Julian mieli pomysł, by spełniać marzenia. Zaczęło się od listów dzieciaków z pobliskiego Oratorium, jednak dzięki determinacji trójki przyjaciół i z pomocą profesora Kellera, swoją działalność rozpoczęła Fundacja Spełniacze.
Dwanaście miesięcy w roku - dwanaście marzeń do spełnienia.
Małgorzata Falkowska zaprasza czytelników w niezwykłą podróż pełną dobra, miłości i wzajemnej tolerancji. Dwanaście wyjątkowych listów, dwanaście wyjątkowych historii, wielu naprawdę życzliwych ludzi. Poznaj Fundację Spełniacze, jej założycieli i dzieciaki, którym pomogli.
Niektóre marzenia spełniają się same, innym trzeba trochę pomóc.
Recenzje (4)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Z wielką przyjemnością przystąpiłam do lektury Spełniaczy, o których w ostatnim czasie było bardzo głośno w internecie oraz które zbierały zadowalające opinie. Zdążyłam już poznać trochę twórczość autorki, więc tym bardziej ciekawość mnie zżerała czego mam się spodziewać tym razem.

  Dominika, Maciej i Julian to trójka przyjaciół, którzy wspólnie założyli Fundację Spełniacze, która ma na celu spełniać marzenia dzieciaków, którym nie jest łatwo w życiu. Dominika to niezwykle wrażliwa dziewczyna, która bardzo emocjonalnie podchodzi do każdego marzenia, Dominik jej partner w związku to chłopak, który jest skryty i który nie lubi ukazywać uczuć wśród tłumów, natomiast Julian to niezwykle wesoły chłopak na którego zawsze można liczyć. Wspólnie pragną spełniać w roku 12 marzeń, po jednym w każdym miesiącu. Przed nimi wcale nie takie proste zadanie jakby mogło się wydawać. Bo oprócz chęci do takich działań, trzeba mieć też wielką determinację i wytrwałość, aby znaleźć również różnych sponsorów do spełnienia niektórych dziecięcych pragnień.

  Do Fundacji napływa ogrom listów z marzeniami, a więc wybór tych 12 wcale nie jest taki prosty jakby mogło się to wydawać. Oczywiście chcieliby ich spełniać więcej, ale nie są w stanie tego zrobić. Cały swój wolny czas poświęcają na poznawanie swoich marzycieli i organizację ich marzeń, często nie znajdując czasu na własny odpoczynek.

  W tej części poznajemy 6 niezwykłych dzieciaków i ich marzenia. Każde z nich jest inne i całkowicie różni się od pozostałych. Może pomyślicie sobie, że te dzieci pragną tylko i wyłącznie jakiś dóbr materialnych, ale muszę Was wyprowadzić z błędu, bo nie w każdym przypadku tak jest. Te dzieci często marzą o czymś, co nie wiąże się z żadną rzeczą, a np. z daną osobą, bądź konkretnym wydarzeniem. Mamy Karolinę, która marzy o prawdziwej peruce, aby nie musiała się wstydzić swojego wyglądu po wypadku jaki ją spotkał. Mamy Eryka, który marzy o miejscu, które będzie tylko jego licznej rodziny, w którym spokojnie mogliby spędzać wspólnie czas. Jest Milena, która marzy o nauce baletu. Jest Remek, który marzy o wspólnym spędzaniu czasu z rodzicami. Mamy Agnieszkę, która marzy o prawdziwym urodzinowym przyjęciu. I na koniec jest Lilka, która marzy o odnalezieniu swojej siostry.

  „- Gdybym była tobą, wierzę, że ktoś dla mnie zrobiłby to samo. – Jej oczy nagle zwilgotniały. – Marzenia nie spełniają się same, trzeba im trochę pomóc. Jednak nie każde z nich można zrealizować w pojedynkę. Do twojego byłam potrzebna właśnie ja.”

  Każde z tych dzieci jest wyjątkowe na swój sposób. Każdemu chciałoby się pomóc. I na tym właśnie skupiają się Dominika, Maciek i Julek. A Wy możecie razem z nimi uczestniczyć w tym procesie zagłębiając się w ich historiach, jednocześnie poznając małych marzycieli jak i ich samych.

  Najnowsza książka Małgorzaty Falkowskiej pokazuje nam, że zawsze warto pomagać. Że tak naprawdę nie ważne ile się posiada, lecz ile się daje od siebie samego. Wcale nie trzeba być bogatym, by pomóc spełniać czyjeś marzenia. Tutaj potrzebne są chęci i determinacja, a najlepszą zapłatą za to jest uśmiech dziecka, któremu się pomogło. Sama chętnie chciałabym być członkinią takiej fundacji. Urzekające jest to, że niektóre dzieci proszą o coś, co na pozór powinni mieć zawsze, serce się kraje jak czyta się o ich cierpieniu. A wy jak uważacie, warto pomagać? Czy sami podjęlibyście się takiej pomocy?

  Książkę czyta się niezwykle szybko. Prosty język autorki, świetna kreacja bohaterów i ogrom emocji zawartych w tej niepozornej wielkości książce sprawia, że trudno ją odłożyć choć na moment. Znajdziecie tutaj historie, jakich na świecie każdego dnia toczy się miliony.

  „Nie była o to zła na Julka. Wiedziała, że chłopak miał rację. W dzisiejszym, zabieganym świecie powinno się dbać o najważniejsze wartości, do których zalicza się rodzina. Wcale nie pieniądze, za którymi wraz z mężem podążała od lat.”

  Musiałabym jedynie Falkowską mocno wstrząsnąć za zakończenie. Pisałam już to nie raz, takie zakończenia powinny być karane, tak nie wolno postępować z czytelnikiem.

  Spełniacze to nowość, którą trzeba przeczytać.

  "Spełniacze" to niezwykła książka, która niesie w sobie ogrom dobra i ciepła. Bohaterowie którzy nie są idealni, mają własne problemy, ale mimo wszystko chcą nieść dobro dla tych młodszych. Bo marzenia są po to, aby je spełniać, i tak jak pisze autorka niektóre spełniają się same, a niektórym trzeba trochę pomóc. Polecam z całego serca!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Z wielkim zaciekawieniem sięgałam po nową książkę Małgorzaty Falkowskiej. Zwłaszcza, że jej duet z Darią Skibą bardzo mnie rozczarował i pozostawił niesmak. Zawsze jednak daję drugą szansę, dlatego też zdecydowałam się na Spełniacze - zwłaszcza, że sam pomysł był czymś nowym w wydawniczym świecie.

  Poznajemy trójkę młodych studentów - Dominikę, Maćka i Juliana. Zwyczajny projekt na studiach, który polegał na spełnianiu marzeń dzieci z różnych sfer, okazał się genialnym pomysłem na założenie fundacji - w ten sposób mogli zyskać większą pomoc. Z chęcią pomaga im profesor Keller, który w trudnych sytuacjach naprawdę ratuje im tyłki.

  Wszyscy lubią to, co robią. Zwłaszcza Dominika, która ma naprawdę dobre serce - jak to kobieta bym powiedziała. Między nią a Maćkiem jest też uczucie. Zaś Julek to taki trochę lekkoduch, ale bardzo pozytywny.

  Marzenia dzieciaków są naprawdę przeróżne - jedne wymagają jakiegoś nakładu finansowego, a inne wręcz przeciwnie. Wszystkie są prawdziwe. Nie są przesadzone, nie ma tutaj miejsca na jakieś udziwnienia. Autorka naprawdę świetnie przedstawiła nie tylko działania naszych bohaterów, ale także emocje tych wszystkich dzieci, które marzą o tym, by to właśnie ich list został przez studentów wybrany.

  Przy każdym marzeniu byłam bardzo zainteresowana. Każde dziecko jest inne, ma różne potrzeby i jak na swój wiek, większość z nich jest naprawdę dojrzała.

  Ale znajdziemy tutaj też coś więcej niż motyw spełniania marzeń. Jak już wcześniej wspomniałam, mamy tutaj wątek miłosny (między Maćkiem a Dominiką), dzieciństwo spędzone w domu dziecka. W dodatku jednego z bohaterów dotyka coś, na co nikt nie był przygotowany. Jest to zaskakujące i co najgorsze - pojawia się pod koniec książki a my zostajemy tylko z pytaniami. Już teraz nie mogę doczekać się drugiej części, bo jestem bardzo ciekawa, co takiego Autorka przygotowała dla naszych bohaterów.

  Książkę czytało mi się bardzo dobrze. Styl jest dobry, łatwy w odbiorze, nie ma zbyt długich i nudnawych opisów. Może jedynym minusem jest to, że ta książka to tylko 193 strony historii :D

  Podsumowując, szczerze polecam! Autorka zaskoczyła mnie i to pozytywnie. Cieszę się, że ponownie dałam jej szansę i z niecierpliwością czekam na dalsze losy Spełniaczy.

  Recenzja pochodzi z bloga [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Dominika, Maciej i Julian to trójka przyjaciół, którzy realizując projekt na zajęcia, nie zdawali sobie sprawy, że ON może zmienić ich życie i przyczyni się do wielu uśmiechów.

  Raz w roku młodzi uczniowie wybierają dwanaście listów, dwanaście marzeń, które dzięki nim mogą się spełnić.

  Zaczynając czytać najnowszą powieść Małgorzaty Falkowskiej „Spełniacze” domyśliłam się, iż będzie to wyjątkowa książka, a dalsze strony utwierdziły mnie tylko w tym przekonaniu.

  Sam pomysł na fabułę jest bardzo interesujący. Trójka przyjaciół pragnie spełniać marzenia dzieci, które w swoim życiu nie miały łatwo. Zawsze były pomijane lub nie do końca rozumiane. Młodzi ludzie, wkładając serce w swoją pracę, starają się pomóc dzieciom, by mogły poczuć się dowartościowane i wyjątkowe. Nie chodzi tu o wyszukane prezenty, a w większości o drobne gesty, dzięki którym możemy być szczęśliwi. I taki właśnie jest przekaz tej książki.

  „Wszystko da się zrobić, jeśli się czegoś bardzo chce".

  Nie trzeba wiele, by uczynić kogoś szczęśliwym. O tym przekonali się bohaterowie książki „Spełniacze". Nie tylko podopieczni fundacji okazali się na swój sposób wyjątkowi. Jej założycieli wiąże ciekawa relacja. Każdy z nich pochodzi z innego domu, każdy ma jakieś oczekiwania od przyszłości i każdy z nich poczuł zawód w przeszłości. Połączyła ich jednak przyjaźń, dzięki której tworzą zgrany zespół i wiedzą, że mogą na sobie polegać.

  Książka posiada wiele różnych emocji, które towarzyszyły mi od samego początku aż po ostatnią stronę. Opowiada o czynieniu dobra, skłania do refleksji oraz do podjęcia działań, które sprawią, że nie tylko na naszej twarzy pojawi się, bo „Spełniając marzenia innych, spełniasz się i Ty!”

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Pierwszy raz spotykam się z twórczością pani Małgorzaty. I jestem nią zachwycona! Książka jest inna niż wszystkie. Przepełniona jest dobrocią. Aż miło się czyta. Czy wy jako dzieci mieliście marzenia? Marzenia ,które nie mogły się spełnić?

  🎁

  Spełniacze jest to opowieść o trójce studentów, którzy dzięki jednej pracy domowej stworzyli organizację spełniającą marzenia. Marzenia dzieci ,które nie mają w życiu lekko. 12 miesięcy ,a na każdy miesiąc przydzielony jest jeden list. 12 listów pełne nadziei ,które może się spełnią. 12 dzieci nie wiedzących o tym ,że to właśnie ich listy zostaną wybrane pośród setek innych."Niektóre marzenia spełniają się same, innym trzeba trochę pomóc"...

  🎁

  Książka jest sama w sobie niesamowita. Były łzy wzruszenia , ekscytujące momenty i dużo odczuwalnego ciepła bijące z samej treści. Fabuła dobrze wykreowana. Nie można było się nudzić ,a każda kolejna strona coraz bardziej przybliżała nas do cudownego zakończenia każdego z listów. Czytając ją siedziałam jak na szpilkach. Nasi bohaterowie pomimo dobrych intencji nie mieli łatwo. Opracowanie każdego z listów i pozyskiwanie pieniędzy na każde marzenie nie jest proste. Za co jestem pod wrażeniem tak dobrej organizacji. Bardzo polubiłam naszych bohaterów w szczególności Dominikę. Dziewczyna ma bardzo dobre serce. I daje z siebie wszystko ,by mali marzyciele mieli jak najlepsze wspomnienia. Nie podoba mi się końcówka. Byłam w szoku, kiedy kończyłam czytać. Autorko to tak nie może się skończyć ,chce kolejną część. Chce dowiedzieć się ,co wydarzyło się dalej i jak potoczyły się dalsze losy bohaterów.

  Polecam wam zajrzeć do tej pozycji. Jest inna niż wszystkie. Czytając ją będziecie bardzo poruszeni ,w szczególności tymi listami. A może i wy spełnicie choć jedno marzenie dziecka. I świat stanie się lepszym.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Paleta marzeń 0/5 Nasza cena:
44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Paleta marzeń

Magda, mimo swojego młodego wieku, ma już za sobą bagaż doświadczeń, a najważniejszą osobą w jej życiu jest córka Pola. Choć dobrze sytuowani rodzice zapewniają jej bezpieczeństwo finansowe, nie może realizować swoich pasji i czuje się niczym ptak zamknięty w złotej klatce. Pewnego dnia Magda widzi...
Pakiet: Paleta marzeń, Wernisaż 0/5 Nasza cena:
27,64 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Paleta marzeń, Wernisaż

Dwie powieści w cenie jednej! Miłość i sztuka w bestsellerowej „Palecie marzeń” Małgorzaty Falkowskiej oraz w rewelacyjnym „Wernisażu” Oskara Salwy! Paleta marzeń Magda, która mimo młodego wieku ma już za sobą bagaż doświadczeń, pewnego dnia widzi w gazecie portret córki i pozywa ulicznego malarza...
Zaskocz mnie 4/5 Nasza cena:
32,19 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaskocz mnie

ONA ma pasję, za którą skoczyłaby w ogień. Ma marzenia. ON wymarzoną pracę i życie, które wydaje się innym niemal idealne. Antek i Jagoda są niczym ogień i woda. Ona, bez planów na przyszłość, żyjąca "tu i teraz". On, poukładany, planujący przyszłość i zakochany w swojej dziewczynie. Czy tych dwoje...
Na lodzie 4/5 Nasza cena:
27,29 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na lodzie

Uczestnictwo w olimpiadzie to cel każdego sportowca. Dla Leny, łyżwiarki figurowej, kwalifikacja na igrzyska w Pjongcznagu to efekt ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń. Gdy niefortunny wypadek zaprzepaszcza jej szansę na udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, dziewczyna się załamuje. Bliscy,...
Porozmawiajmy o pierwszej miłości 5/5 Nasza cena:
26,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porozmawiajmy o pierwszej miłości

Pierwsza miłość. To coś więcej niż uczucie. To siła. To coś, co siedzi głęboko w nas. Czasami zainteresowanie jest jednostronne, dusząco nieodwzajemnione. Zauroczenie, które nie przeradza się w nic więcej. Ale gdy nadchodzi dzień, w którym zainteresowanie jest obustronne, wyczekiwane i...
Paleta marzeń. Na zawsze razem 0/5 Nasza cena:
29,22 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Paleta marzeń. Na zawsze razem

Były mąż kontra prawdziwa miłość. Kto będzie zwycięzcą? Czy Magda i Alek odnajdą się mimo przeciwności? Po bolesnej rozmowie z Magdą Alek nie wyobraża sobie dalszego życia w Toruniu. Decyduje się poszukać na nowo swojego miejsca, nie oglądając się za siebie. Magda szybko żałuje swojej decyzji i...
Po co komu biała kredka 5/5 Nasza cena:
15,92 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Po co komu biała kredka

Tysiące pytań i tysiąc odpowiedzi… A gdyby tak zadać jedno i na nim skupić swoją uwagę? Skoro świat pozwala nam pytać, nie bójmy się poddać próbie odpowiedzi. „Po co komu biała kredka?” jest jedną z tych prób i oby nie ostatnią.
Serce w kopercie 4/5 Nasza cena:
29,30 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce w kopercie

Czy w ferworze świątecznych przygotowań jest czas na miłość? Poznajcie Natalię – studentkę, wegetariankę i przedsiębiorczą dziewczynę, która by zarobić na życie przerabia kupione w second handach ubrania. A do tego… nienawidzi świąt. Rezolutna dziewczyna poznaje w randkowej aplikacji Janka –...
Laos 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Laos

Nieważny jest ból, gdy masz odwagę powrócić w głąb siebie... Czy da się ukoić ból po nieodwracalnej stracie? Tragedia, która spotkała Gabi, niejednego by załamała. Ona jednak wie, że musi przynajmniej starać się żyć dalej i troszczyć się o najpiękniejszą z pamiątek, jakie pozostały po jej wielkiej...
Paleta marzeń 4/5 Nasza cena:
19,64 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Paleta marzeń

Magda, mimo swojego młodego wieku, ma już za sobą bagaż doświadczeń, a najważniejszą osobą w jej życiu jest córka Pola. Choć dobrze sytuowani rodzice zapewniają jej bezpieczeństwo finansowe, nie może realizować swoich pasji i czuje się niczym ptak zamknięty w złotej klatce. Pewnego dnia Magda widzi...
Wyspa singli 0/5 Nasza cena:
16,39 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyspa singli

Jak daleko można posunąć się w walce o widza i o siebie nawzajem? Chyląca się ku upadkowi stacja telewizyjna szuka pomysłów na doścignięcie konkurencji. Tworzy kontrowersyjny reality show, w którym główną nagrodą jest... miłość. Michał, Karina i Marta zaczynają zaciekłą rywalizację na oczach...
Ilias 4/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ilias

Gorący romans na jednej z greckich wysp Miłość nie szuka podobieństw, wystarczy jej wzajemne przyciąganie! Gabi ma dziewiętnaście lat, niedawno zdała maturę. Równocześnie z egzaminami maturalnymi zakończyła się jej znajomość z Markiem - dwuletni związek, w którym pokładała nadzieje. By nie myśleć o...
Wybrane bestsellery
Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
43,15 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do informatyki. Zakres podstawowy szkoły ponadpodstawowej składa się z 4 rozdziałów: 1. Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera w nauce i firmie 2. Linux i inne systemy operacyjne 3. Programowanie i rozwiązywanie problemów za pomocą komputera 4. Komputer pomaga w nauce...
Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5 4/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym...
Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej 0/5 Nasza cena:
36,81 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej

NOWA EDYCJA 2021-2023 „Spotkania z fizyką” dla klasy 8 szkoły podstawowej to podręcznik przyjazny w nauce, przedstawiający zagadnienia fizyki w zrozumiały sposób. Ułatwia zrozumienie zjawisk fizycznych i rozbudza ciekawość świata mi.n. dzięki czytelnie przekazywanym treściom, przykładom z życia...
Billy Summers 0/5 Nasza cena:
28,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Ponad słowami dla klasy 3 część 2, obejmujący dwudziestolecie międzywojenne oraz wojnę i okupację, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Ma uporządkowaną strukturę: poszczególne obszary nauczania są...
Pacjenci 4/5 Nasza cena:
37,34 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pacjenci

Sztuczna nerka, nowe serce. O początkach transplantologii Autor bestsellerowych Ginekologów i Stulecia chirurgów. Tym razem Jürgen Thorwald opowiada o powstaniu i rozwoju jednej z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących dziedzin medycyny – transplantologii. Opisując historie...
Kak raz. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Szkoła ponadpodstawowa 0/5 Nasza cena:
51,17 zł 52,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kak raz. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Szkoła ponadpodstawowa

Cykl podręczników Как раз jest przeznaczony dla uczniów liceum i technikum rozpoczynających naukę języka rosyjskiego od podstaw i niezdających matury z tego przedmiotu; nacisk został położony na realizację treści nauczania i kształcenie umiejętności wskazanych w...
Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
47,59 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy został opracowany z myślą o wszystkich uczniach, którzy kontynuują poznawanie tej dziedziny wiedzy. Podstawy te ułatwiają poznawanie świata, zrozumienie wielu zjawisk, procesów oraz pozwalają lepiej i bezpieczniej żyć. Podręcznik do...
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Oblicza geografii 2" do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie aktualnych problemów współczesnego świata. Ułatwia naukę geografii...
Biologia 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
43,15 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do biologii, zakres podstawowy dla szkół ponadpodstawowych składa się z 3 działów: 1. Ewolucjonizm 2. Ekologia 3. Różnorodność biologiczna Podręcznik Biologia 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja z zakresu podstawowego zawiera treści...
Życie Pi 0/5 Nasza cena:
29,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie Pi

Powieść zdobywcy Nagrody Bookera. Ponad 17 milionów sprzedanych egzemplarzy. Kultowa adaptacja filmowa w reżyserii Anga Lee. Szesnastoletni Hindus Piscine Molitor, nazywany Pi – który jest jednocześnie wyznawcą hinduizmu, chrześcijaninem i muzułmaninem – po szczęśliwym dzieciństwie spędzonym w...
Język Polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
51,98 zł 56,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Język Polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do języka polskiego, zakres podstawowy i rozszerzony dla szkół ponadpodstawowych składa się z 3 działów: 1. Młoda Polska 2. Dwudziestolecie międzywojenne 3. Literatura wojenna Podręcznik Język polski 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 liceów ogólnokształcących i techników i...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula