Snajper wchodzi pierwszy

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Ilość stron
320
Wydawnictwo
Nasza cena: 29,36 zł 44,99 zł Taniej o: 35%

Jak wygląda życie zawodowego snajpera, od którego skuteczności zależy życie całego oddziału? "Snajper wchodzi pierwszy" to autobiografia byłego dowódcy GROM-u, który postanowił podzielić się swoimi doświadczeniami i koszmarem przeżytym w Afganistanie.

Za młodzieńczych lat był podwórkowym rozrabiaką, który ciągle ładował się w nowe kłopoty. Z czasem zaczął nabierać powagi. Poszukując sensu życia, stał się zawodowym żołnierzem, który na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro kraju. W książce opisuje zmiany zachodzące w wojsku na przestrzeni lat. Opowiada również o trudnych decyzjach i moralnych dylematach, które zmuszony był podejmować. To od nich zależało życie wielu ludzi.

W publikacji snajper szczegółowo relacjonuje także specjalistyczne szkolenie snajperskie oraz brutalne życie w koszarach. Nawet między swoimi nie ma miejsca na słabość. Następnie rozwiewa mgłę niejasności na temat krwawej wojny, która zyskała mylącą nazwę działań stabilizacyjnych w Afganistanie. Najskuteczniejszy polski snajper odkrywa kulisy swoich akcji i w brutalnie szczery sposób mówi o strzelaniu do ludzi i wchodzeniu w umysł wroga. Chwila zawahania może oznaczać śmierć całego oddziału. Trzeba działać szybko i skutecznie. Tylko jak po tym koszmarze zachować godność, pozostać przy zdrowych zmysłach i wrócić do normalnego życia?

Michał Wójcik i Przemysław Wójtowicz stworzyli wstrząsającą książkę o życiu zawodowego snajpera, który ma ratować życie towarzyszy i zabijać każdego, kto może im zagrozić. Bezkompromisowo opisują jego szkolenie, obowiązki i rozwiewają wszystkie wątpliwości związane ze snajperstwem. Michał Wójcik jest również autorem takich książek jak "Made in Poland", "Wojna nadejdzie jutro. Żołnierz legendarnego Kedywu AK ostrzega" czy "Ostatni. Historia cichociemnego Aleksandra Tarnawskiego ps. "Upłaz"".


Opinie o książce

Przemek Wójtowicz szczegółowo opisuje specjalistyczne szkolenie snajperskie i jednocześnie przedstawia brutalną rzeczywistość życia wojskowego w koszarach. Równie brutalnie, przez pryzmat swojego celownika optycznego, pokazuje, jak wygląda wojna zwana działaniami stabilizacyjnymi w Afganistanie. To nie jest zabawa dla ludzi o słabych nerwach, ale tylko ludzie wrażliwi mogą opanować związane z nią szaleństwo, zachować godność i wrócić do normalnego życia.


Pułkownik rezerwy Piotr Gąstał, były Dowódca Jednostki Wojskowej GROM

Historia pisana przez człowieka, który z osiedlowego rozrabiaki stał się profesjonalnym żołnierzem, patriotą. Wspomnienie przekształcającej się armii - czasem pełnej niedorzeczności. Refleksja nad trudnymi decyzjami, podejmowanymi nie tylko za siebie. Przewodnik dla pasjonatów strzelania precyzyjnego pisany ręką praktyka. Wielu w lekturze odnajdzie siebie, wierzę, że dostrzeże motywację, zrozumie, że mimo przeciwności warto!

Generał broni rezerwy dr Mirosław Różański

Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Twórczość Pana Michała Wójcika jest mi bardzo dobrze znana.

  Uważam, że Pan Michał Wójcik jest to nie tylko bardzo sprawdzonym pisarzem w swojej dziedzinie, ale potrafi być perfekcyjnie przygotowanym do każdego wywiadu ze swoim rozmówcą i to daje się łatwo odczuć, kiedy czyta się jego zaadresowane pytania do rozmówcy, z którym to przeprowadza wywiad.

  Tym razem byłam, ciekawa jak poradzi sobie z osobowością, która w zasadzie musi prowadzić walkę ze samym sobą w osamotnieniu, a czasem uczestniczy w grze, której stawką jest życie własne i innych.

  Człowiekiem, o którym zechciał opisać autor, abyśmy my jako czytelnicy poznali, jego wykonywaną trudną codzienną pracę związana z pełnioną misją zawodową jest Pan Przemysław Wójtowicz najskuteczniejszy polski snajper w Afganistanie w książce pt. '' Snajper wchodzi pierwszy''.

  Pozytywnie ujęła mnie ze strony Pana Przemysława Wójtowicza inicjatywa z części uzyskanej ze sprzedaży książek przekazania funduszy na Rzecz Stowarzyszenia Poległych Rodzin Żołnierzy '' Pamięć i Przyszłość''.

  Książka ta składa się z pięciu części podzielonych na podrozdziały, zamieszczonej w niej dobraną literaturę przedmiotu – bibliografię oraz zawiera zdjęcia z prywatnego archiwum Pana Przemysława Wójtowicza, które są przedstawieniem, jak wygląda praca snajpera i związane z nią elementy przybliżające z bliska warunki jej wykonywania.

  Pan Przemysław Wójtowicz według mnie to nie tylko mocny typowy sportowy wojownik, odważny ryzykant, który lubi wykazywać się zawodowo, by móc poczuć prawdziwe spełnienie i zachowuje sam w sobie niezwykłego zawodnika chcącego być sobą, nie oglądać się za siebie, a dać szansę innym sprawdzenia się nie patrząc na opinię innych.

  Ciekawostką dla mnie największą było podczas czytania tej oto książki, że Pan Wójtowicz potrafi zaskoczyć udzielaniem odpowiedzi na zadane mu pytania przez autora.

  Tak na dobrą sprawę nie ma dla niego takiego pytania, gdzie ON sam nie czuje, się niepewnie odpowiadając na nie, ale widoczna jest wyraźna obserwacja nad tym, co mówi i ma tego świadomość.

  Dla mnie Pan Przemysław Wójtowicz jest wyjątkową osobą, gdyż nigdy się nie poddaje, w tym, czego się podejmuje, wykonania kolejnego ryzykownego zadania narażając własne życie na jego utratę bądź też nie.

  W trakcie poznawania jego całościowej biografii zawodowej ujęło mnie to, że ten niby skromny mężczyzna ma sobie to coś niezwykłego, z czym musi, na co dzień borykać się w pracy zawodowej będąc, nieomylnym zachowując do samego końca twarz pokerzysty.

  Bardzo dobrze czytało mi się wspomnienia autorstwa Pana Przemysława Wójtowicza zamieszczone w tej książce zobrazowanej tym, co może być najcenniejszego osobiście dla niego samego zaprezentowane w rozmowie z Panem Michałem Wójcikiem.

  Warto przeczytać tę książkę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Michał Wójcik i Przemysław Wójtowicz odbyli rozmowę w formie wywiadu i z tego zapisu powstała ta publikacja.

  Przemysław Wójtowicz to najskuteczniejszy polski snajper w Afganistanie. Z wywiadu wysuwa się jednak postać skromna, choć znająca swoją wartość. Na pewno pobyt w Afganistanie odcisnął swoje piętno na snajperze, nikt nie wraca po takich doświadczeniach taki sam. Jak dowiadujemy się w czasie lektury, Przemysław Wójtowicz z powodu obrażeń musiał zrezygnować z bycia snajperem na misji.

  Mogłoby się wydawać, że to po prostu zwykła rozmowa, zapisana w formie książki, jednak już od samego początku z kolejnych linijek tekstu wyzierają wielkie emocje. Możemy poczuć się, jak byśmy razem ze snajperem niejako oddawali strzał, którzy miał uchronić ludzkie istnienia. Niekiedy przy tym jednak ktoś inny musiał zginąć.

  ,,Snajper wchodzi pierwszy" to jedna z tych niełatwych pozycji, bo jakiekolwiek wyboru by się nie dokonało zawsze istniało ryzyko, że będą ofiary w ludziach. Uporanie się z takim obciążeniem na pewno nie jest łatwe, jeśli nie niemożliwe. Drugą sprawą jest kwestia bardzo trudnego szkolenia, które należało przejść i dokształcania się.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka ukazała się akurat w momencie, jak nasze oczy są skierowane na Afganistan. Na to, co się tam dzieje, jak władzę przejęli bezwzględni Talibowie. Ludzie uciekają z tego piekła na ziemi. Ale tak naprawdę nie wszyscy mogą opuścić Afganistan. Co czeka tam ludzi po opuszczeniu kraju przez wojska amerykańskie? Wielka niewiadoma. A może wiadomo, tylko nie dopuszczamy tych drastycznych myśli do siebie …

  W takim piekle przebywał na misji autor i bohater opowieści Przemysław Wójtowicz. Młody chłopak z blokowiska w Nowej Hucie długi czas nie wiedział, czym chce się w życiu zająć. Różne zajęcia przychodziły mu do głowy, ale los skierował jego zainteresowanie na wojsko. Po wielu zawirowaniach trafił do elitarnej i tajnej jednostki przyszłych saperów. Czy to było spełnienie jego marzeń? Czy widział się w takiej roli?

  Kim jest Przemysław Wójtowicz? Najbardziej znanym i skutecznym polskim snajperem w Afganistanie. Swój pobyt na misji skończył kilka lat temu, ale sława pozostała na lata. Bohater ujawnia nam kulisy szkoleń, niszczenia ducha młodego żołnierza przez starszyznę. Coś, czego Przemysław nie mógł zrozumieć i zaakceptować, z czym nie mógł się pogodzić. Poznajemy szczegóły pobytu na misji, wiemy tyle, ile autor nam zdradza. A wiadomo, że tajemnica nie pozwala powiedzieć za wiele. Ale to, co możemy wyłowić z tego otwartego i bardzo szczerego wywiadu jest bardzo bolesne i tragiczne, smutne i niepokojące. Trudno takie informacje osobie będącej z boku przyjąć do wiadomości. A bohater był w centrum tych wydarzeń, na linii ostrzału, walczył o życie i ochraniał życie innych. Zadanie, które przed nim postawiono sprawiało, że codziennie ocierał się o śmierć. Ona nie robiła na nim już większego znaczenia, oswoił się z nią. Walczył samotnie, bo snajper to samotny wilk, podążający swoimi ścieżkami, nieodkrytymi i niebezpiecznymi. Dlaczego snajper najlepiej czuje się w swoim towarzystwie? Dowiesz się sięgając po wywiad z najbardziej znanym snajperem.

  Snajper wchodzi pierwszy to bolesna opowieść o życiu, samotności i poświęceniu. Obraz wojny i walki z punktu widzenia wojownika o sprawiedliwość i pokój. Z tej powieści bije smutek i ból, zdecydowanie widoczna jest szczerość bohatera. Przekonanie, że jego walka ze złem ma sens i cel. Czy było tak rzeczywiście? Czy to tylko złudzenie optyczne i przekonywanie samego siebie?

  Przemysław Wójtowicz dawał z siebie wszystko, dumnie i z ochotą uczestniczył w wielkich i niebezpiecznych akcjach. Dla mnie jest bohaterem? A dla naszego kraju? Jak został potraktowany, jak ranny wrócił z misji? Jaką opiekę i wsparcie otrzymał? Wstyd i żenada. Zatem odpowiedź jest pewnie znana.

  Bardzo pasjonująca lektura, czyta się z wypiekami na twarzy. Zaznaczę, że tematyka trudna i niepokojąca, dla ludzi o mocnych nerwach, którym czyhająca wkoło śmierć nie jest obca, i której się nie boją. Ale te zwierzenia chwytają za serce, ujawniają rozmiar i skalę niebezpieczeństwa, na które bohater się decydował.

  Polecam gorąco, niesamowicie emocjonująca i wzruszająca, nie tylko dla fanów tematyki wojskowej, ale dla każdego, kto szuka odpowiedzi na pytanie, czy jego praca ma sens? Czy działa dla dobra wielu ludzi czy zaspokaja tylko swoje malutkie potrzeby? Po tej lekturze pojawi się wiele pytań, na które odpowiedzi należy poszukać, odbywając podróż w głąb siebie ...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Mój pierwszy elementarz. Czytamy metodą sylabową 5/5 Nasza cena:
11,97 zł 19,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój pierwszy elementarz. Czytamy metodą sylabową

Mój pierwszy elementarz - czytamy metodą sylabową to książka dla najmłodszych dzieci, które chcą nauczyć się czytać. Metoda sylabowa jest uznawana za najskuteczniejszą i najszybszą, pozwala na bezproblemową naukę. Umożliwia uniknięcie długotrwałego literowania wyrazów i czytania bez zrozumienia.
Pierwszy oddech. Jak współczesna medycyna ratuje najbardziej kruche życie 5/5 Nasza cena:
27,15 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwszy oddech. Jak współczesna medycyna ratuje najbardziej kruche życie

Jak kruche, a jednocześnie wytrwałe może być ludzkie życie? Jakie problemy stają przed dzieckiem i jego rodziną, gdy miesiącami oglądają się jedynie przez ścianę inkubatora, a każde krótkie wzięcie na ręce jest odnotowane i wyliczone? Czy powinniśmy bliżej przyjrzeć się życiu płodowemu, jeśli...
Mój pierwszy słownik angielsko-polski polsko-angielski 0/5 Nasza cena:
17,21 zł 22,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój pierwszy słownik angielsko-polski polsko-angielski

Mój pierwszy słownik angielsko-polski, polsko-angielski to idealna książka dla każdego małego ucznia, który rozpoczyna naukę języka angielskiego. Pełen zabawnych kolorowych ilustracji zachęci do nauki każde dziecko. Zawiera ponad 4000 haseł - słów, które są najbardziej potrzebne dzieciom na...
Król maciuś pierwszy 0/5 Nasza cena:
16,79 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Król maciuś pierwszy

Dzieci wciąga, wzrusza i uczy, a dorosłym daje do myślenia! Książka, która w pełni zasłużenie zaliczana jest do klasyki literatury dziecięcej. Jest to przemawiająca do wyobraźni historia chłopca, który zostaje królem i na własnej skórze przekonuje się, że bycie dorosłym nie zawsze jest łatwe, a...
Mój pierwsze słownik niemicko-polski polsko-niemiecki 3/5 Nasza cena:
9,74 zł 12,98 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój pierwsze słownik niemicko-polski polsko-niemiecki

Mój pierwszy słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki to wymarzona książka dla najmłodszych dzieci, które rozpoczynają dopiero naukę języka niemieckiego. Zawiera ponad 4000 haseł - słów, które są najbardziej potrzebne dzieciom na pierwszym etapie nauki, a wybór ten powstał we współpracy z...
Disney maluch Mój pierwszy atlas zwierząt PON-1 0/5 Nasza cena:
23,49 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Disney maluch Mój pierwszy atlas zwierząt PON-1

„Mój pierwszy atlas zwierząt” to wyjątkowa książka dla ciekawych świata maluszków. Który zwierzak ma doskonały węch i czy zebra jest czarna w białe paski, czy może jednak czarna w białe paski? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w atlasie. Książka pomoże maluszkowi zapoznać się ze zwierzętami...
Mój pierwszy słownik ortograficzny 5/5 Nasza cena:
12,66 zł 16,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój pierwszy słownik ortograficzny

Mój pierwszy słownik ortograficzny to pozycja dla wszystkich dzieci, które zaczynają swoją przygodę z edukacją. Adresowany do najmłodszych dzieci zawiera wyrazy najbardziej potrzebne dzieciom, które spotykają na co dzień, w szkole, w...
Wewnętrzne przebudzenie pierwszy krok ku świadomemu życiu 0/5 Nasza cena:
30,45 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wewnętrzne przebudzenie pierwszy krok ku świadomemu życiu

Nowe, poprawione wydanie uznanej już za klasykę w dziedzinie rozwoju osobistego książki zawiera nowe, inspirujące rozdziały będące wynikiem ewolucji integracji oddechem w ciągu ostatniej dekady. Autor z niesłychaną prostotą opisuje odkryty przez siebie proces prowadzący do przebudzenia się z...
Droga do finansowej wolności. Twój pierwszy milion w siedem lat 0/5 Nasza cena:
43,41 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Droga do finansowej wolności. Twój pierwszy milion w siedem lat

Numer 1 na listach niemieckich bestsellerów non-fiction (Spiegel) przez 110 tygodni z rzędu! Opublikowany w 30 językach, sprzedany na całym świecie w prawie 10 milionowym nakładzie.Życie w bogactwie to Twoje prawo od momentu narodzin! Ta książka okaże się najlepszą inwestycją Twojego życia; 10...
Zasługujesz na sukces! Zarób swój pierwszy... 5/5 Nasza cena:
59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zasługujesz na sukces! Zarób swój pierwszy...

Zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć swoją efektywność biznesową? Awansować w pracy lub rozpocząć prowadzenie własnego biznesu? Obawiasz się, czy sobie poradzisz?Nie wiesz jaką formę prowadzenia biznesu wybrać? Nie masz pewności czy poradzisz sobie z budowaniem zespołu, sprzedażą, aspektami...
Ostatni snajper 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni snajper

Kevin Lacz, snajper SEAL Team Three, najgroźniejszego oddziału SEALsów, pokazuje codzienność walki i służby tej elity elit sił specjalnych: ekstremalne warunki, bezpardonowa walka i wyczerpujący wysiłek fizyczny to rzeczywistość trudna, wymagająca, ale też sprzyjająca budowaniu najsilniejszych...
Mój pierwszy przewodnik. Jaki to ptak? 0/5 Nasza cena:
12,30 zł 15,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój pierwszy przewodnik. Jaki to ptak?

Ptaki są wszędzie. W mieście, w lesie, na łące. Tylko spójrz w górę! Pięknie śpiewają, tworzą wspaniałe klucze na niebie, czasem wymagają Twojej pomocy. Zacznij obserwować życie, charaktery i zwyczaje ptaków. Naucz się rozpoznawać gatunki, poznaj ptasie sekrety, doceń ich inteligencję. Do...
Wybrane bestsellery
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Uwikłana 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
O psie, który uratował święta 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który uratował święta

O psie, który uratował święta to nowa świąteczna opowieść W. Bruce’a Camerona, autora bestsellerowych książek z cyklu Był sobie pies! Kiedy rodzinne święta stają pod znakiem zapytania, czy jeden szczeniak może zmienić bieg wydarzeń? Julianna Goss, żona wiecznie zapracowanego Huntera i mama...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
25,59 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
Święto ognia 4/5 Nasza cena:
30,68 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Święto ognia

Tata tańczy  za szybą. Podnosi rozmazane  przez deszcz ręce  i kołysze  rozmazaną przez deszcz głową, ma zamknięte oczy i ja w końcu też zamykam swoje, i śpię, i budzę się rano, i znowu jesteśmy razem. Łucja  wierzy,  że  przed  wspomnieniami  uratuje  ją  balet.  Nastka  obserwuje  świat  przez ...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
27,37 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 0/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 0/5 Nasza cena:
106,46 zł 146,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2

Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula