Seryjni mordercy

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 13
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,87 zł
Nasza cena: 29,26 zł 44,90 zł Taniej o: 35%

SERYJNY MORDERCA WG DEFINICJI DOPUSZCZA SIĘ TRZECH LUB WIĘCEJ MORDERSTW W ODDZIELNYCH EPIZODACH.

SERYJNE MORDERSTWA SĄ POPEŁNIANE DLA PATOLOGICZNEJ ŻĄDZY ZUPEŁNEGO PANOWANIA NAD OFIARĄ.

Seryjni mordercy terroryzowali ulice polskich miast XX i XXI wieku.

Dlaczego popełniali okrutne zbrodnie i nie czuli potem skruchy?

Gdzie rodzi się zło i czy można mu zapobiec?

CO KRYJE UMYSŁ MORDERCY?

Skąd bierze się w człowieku bestia, zdolna do najokrutniejszych czynów?

Oto historie Tadeusza Ołdaka, Karola Kota, Bogdana Arnolda, Władysława Mazurkiewicza, Władysława Baczyńskiego, Stanisława Stańczyka, „Młotkarza z Torunia” czy „Wampira z Radomia”.

Autorzy bestsellerowych kryminałów, psycholog sądowy oraz profiler w fascynujący i przerażający zarazem sposób przenikają umysły psychopatycznych morderców.

Na kartach tej mrocznej książki poznajemy myśli i uczucia bestii. Tu rodzi się zło
Recenzje (13)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubisz mroczne opowieści ? Jesteś fanem brutalnie opisanych zbrodni? Jesteś odważny i masz silną wole odporną na ciche szepty? Masz mocny żołądek? To opowieści idealne dla ciebie!

  „Seryjni Mordercy” to opowiadania ośmiu różnych autorów.

  Jan Gołębiowski jako Tadeusz Ołdak – profil kryminalny. Uświadamia nam co kieruje mordercą. Pomaga sprawdzić , czy my sami nie mamy morderczego genu.

  Adrian Bednarek jako Karol – chłopiec z bagnetem. Za dnia w szkole wzorowy uczeń. W klubie wyborowy strzelec. Grzeczny , godny podziwu. Wieczorami i w dniach wolnych bezlitosny nożownik. Wampir. Każdy dorosły , każde dziecko a nawet cielęta w rzeźni się go bali. W tej historii widzimy rządzę przejmującą kontrolę , łaknienie krwi. Dosłowne. Seksualne fantazje ale i więzy rodzinne i przyjaźń – z bagnetem.

  Max Czornyj jako Bogdan – władca końskich much. Człowiek , który po prostu pragnie miłości. Miłości prawdziwej i wiecznej. Silnej. Niestety natrafia na niegodne , brudne dziewczyny wykorzystujące go. Kto jest biedny w tej historii? Oszukiwany przez piękne kobiety czy prostytutki mieszkające w kadzi do prania w łazience istnego „ terrarium”?

  Marta Guzowska jako elegancki spowiadający się mężczyzna. Da wskazówki jak postępować , aby zrealizować zbrodnię doskonałą.

  Marcel Moss jako Sławomir T. Pokaże , że lepiej być czujnym jeśli chodzi o kontakty z obcymi… Szczególnie gdy jest się kobietą. Atrakcyjną kobietą…

  Marek Stelar wchodzący w skórę Baczyńskiego – Jest dobrym przykładem tego , że morderstwo w dobrej wierze nie istnieje.

  Marcel Woźniak wcielający się w rolę Młotkarza z Torunia był dla mnie zagadką i zaskoczeniem. Dużo od niego oczekiwałam i dostałam naprawdę mroźne zakończenie , chociaż jak na tą książkę jedno z łagodniejszych.

  Już ostatni z autorów Łukasz Wroński – „Nazywał się Stańczyk syn Józefa”. Główny bohater popełnia najgorszą ze zbrodni i adekwatną wymierzoną przez kolegów z celi karę. Po latach jednak się wywija. Nie na długo , ale jednak. Robak ucieka spod buta. Szkoda tylko , że a to co uczynił w przeszłości wysoką cenę zapłacił jego Syn…

  Jeśli mam być szczera ze wszystkich tych opowiadań Max Czornyj i Adrian Bednarek wykonali swoją pracę doskonale. Jeśli chodzi o Marcela Woźniaka i Łukasza Wrońskiego u mnie dostają drugie miejsce. Marek Stelar niestety na trzecim. Opowiadaniami , które mnie nie porwały , troszkę nudziły były „Spowiedź eleganckiego mężczyzny” Marty Marty Guzowskiej i niestety na ostatnim miejscu , nie ubliżając autorowi „Sławomir T” Marcela Mossa. Momentami czułam się jakby czytała wattpada- BMW , alkohol i seks...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Seryjni mordercy to zbiór opowiadań, z których każde porusza nie tyle temat zbrodni popełnionych przez ludzi uznanych na przestrzeni lat za polskich seryjnych morderców, co ich emocji. Nie jest to więc zbiór suchych faktów. Możemy wejść w psychikę mordercy, poznać motywy nim kierujące i ogrom jego psychozy. Czy są to emocje, które faktycznie odczuwali? Tego nie możemy być pewni, jednak autorzy autentycznie wczuli się w ich postaci penetrując zakamarki zwyrodniałych umysłów.

  Każda z historii opiera się na znanych faktach, co nie pozostaje bez wpływu na wrażenia jakie wywiera. Czy przerażenie, obrzydzenie, niepokój odczuwane przy lekturze są przez to mniejsze? Z pewnością nie. Świadomość, że każdy z nich mógłby być naszym sąsiadem, czy kolegą z pracy jest porażająca. Pokazuje, że za fasadą normalności skrywa się czasem oblicze prawdziwej bestii.

  Makabryczne teksty Adriana Bednarka, Maxa Czornyja, czy Marcela Mossa równoważą nieco mniej drastyczne Marcela Woźniaka, Marty Guzowskiej, czy Marka Stelara. Dopełnieniem jest rozdział napisany przez Jana Gołębiowskiego odkrywającego przed czytelnikiem tajniki profilowania.

  Jeśli nie obawiacie się, że udzieli Wam się mrok wypełniający dusze zwyrodnialców, to sięgajcie śmiało po tę lekturę. Mocne emocje gwarantowane.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kilku autorów bestsellerowych kryminałów, psycholog sądowy oraz profiler, postanowiło przybliżyć nam sylwetki seryjnych morderców, którzy terroryzowali ulice polskich miast.

  Według definicji mordercę można nazwać seryjnym, gdy dopuszcza się trzech lub więcej morderstw w oddzielnych epizodach. Autorzy postanowili odpowiedzieć na kilka dręczących nas pytań: Dlaczego popełniali oni tak okrutne zbrodnie? Czy czuli później wyrzuty sumienia? Gdzie szukać źródła całego zła, które czyni z człowieka bestię?

  Czy można mu zapobiec?

  "Seryjni mordercy" to zbiór ośmiu opowiadań opartych na faktycznych wydarzeniach. Tadeusz Ołdak, Karol Kot, Bogdan Arnold, Władysław Mazurkiewicz, Sławomir T. (wampir z Radomia), Władysław Baczyński, „Młotkarz z Torunia” (autor nie podaje jednoznacznie jego imienia i nazwiska) oraz Stanisław Stańczyk.

  Oto główni bohaterowie. Najbardziej przeraża mnie fakt, że z pozoru byli zwyczajnymi ludźmi, żyjącymi obok nas.

  "Ludzie wierzą w pozory. Nie rozpoznają tego, co naprawdę siedzi w drugim człowieku. Najczęściej widzą to, co chcą widzieć".

  Nie będę opisywać wszystkich opowiadań, wspomnę tylko, że wszyscy autorzy są mi znani, więc mniej więcej wiedziałam, czego mogę się po nich spodziewać. Obce było mi tylko nazwisko Jana Gołębiewskiego,

  profilera kryminalnego, który przedstawił bardziej naukowe podejście.

  Moją uwagę zwróciło opowiadanie Adriana Bednarka, który bardzo umiejętnie wcielił się w postać Karola Kota. W rankingu na najbardziej okrutne i krwawe opowiadanie wygrywa, Max Czornyj a Marcel Moss zapisze się w mej pamięci, dzięki pewnej arogancji w mowie i czynach.

  Autorzy przedstawili całe spektrum morderczych zapędów, w trakcie lektury czułam prawdziwą zgrozę pomieszaną z obrzydzeniem. Tylko ludzie ludziom mogli zgotować taki los...

  Premiera 28/10/2020

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Chociaż niezbyt często zdarza mi się sięgać po zbiory opowiadań, tak obok książki Seryjni mordercy z działu książek kryminalno-sensacyjnych znalezionej w księgarni Tania Książka, zdecydowanie nie mogłam przejść obojętnie. Składają się na to tak naprawdę dwa powody. Pierwszym z nich jest fakt, że owa publikacja została oparta na faktach – zebrane w niej opowiadania to fabularyzacja kryminalnych przypadków, morderców grasujących na ulicach różnych miast Polski w XX i XXI wieku. Druga kwestia to to, że wśród autorów tego zbioru znalazło się moich dwóch ulubionych twórców: niezastąpiona Marta Guzowska i zaskakujący czytelników Max Czornyj.

  Oczywiste zatem wydaje się być stwierdzenie, że to właśnie ich opowieści najbardziej przypadły mi do gustu, ale śmiało mogę napisać, że każdemu autorowi udało się oddać swój własny styl i wizję zaprezentowania danej historii. Oczywiście w formie tak krótkiej, jaką jest opowiadanie, nie sposób odpowiednio zaprezentować każdy element danego przypadku, ale też jest sztuką wybranie tego, co najistotniejsze. Pokazanie tego tak, żeby czytelnik chociaż dostrzegł pewien motyw i podłoże działania, żeby wiedział, jakie metody stosował dany oprawca oraz aby odkryć, czy dosięgnęła go sprawiedliwość.

  Mimo że faktycznie każda z tych historii mogłaby być materiałem na pojedynczą, bardziej rozbudowaną powieść, to i tak autorom udało się w bardzo opisowy sposób zaprezentować popełniane zbrodnie. Jednym nieco bardziej, drugim nieco mniej. Jedni nie bali się przekraczać pewnych granic i stosując mocny, dosadny język opisywali myśli czy też działania zabójców (chociażby Czornyj czy Moss). Niektórzy próbowali nawet wcielić się w danego „bohatera”, wejść w jego skórę za sprawą pierwszoosobowej narracji. Trzeba przyznać, że każdy przypadek był nieco inny, chociaż wiadomo, że są pewne cechy, które łączą wszystkich morderców. Jedno jest pewne – wszystkie opowieści były brutalne i przerażające.

  Wnikanie w umysły seryjnych morderców to zarazem sztuka, jak i igranie z ogniem. Podziwiam profilerów, którzy zajmują się tym na co dzień, bowiem naprawdę nie mają łatwego zadania. Podziwiam pisarzy, którzy z oprawców robią głównych bohaterów swoich powieści czy właśnie opowiadań – tutaj naprawdę trzeba mieć wyczucie, odwagę i wyobraźnię, a także zrobić mocny research. Co ciekawe – jednym ze współautorów owej antologii jest właśnie psycholog sądowy i profiler, który przybliża nam w pierwszym rozdziale kilka ciekawych przypadków, z którymi spotkał się w trakcie rozwoju swojej kariery. W pewien sposób daje nam również obraz tego, jak wygląda jego praca.

  Mamy tutaj do czynienia z typowo kryminalnymi opowieściami, jednymi bardziej brutalnymi, drugimi nieco mniej. Jedne są nawet napisane w sposób bardzo wyszukany, z klasą – tutaj zdecydowanie przoduje Marta Guzowska proszę Państwa (zwrot nieprzypadkowy!). Dobrym uzupełnieniem są noty biograficzne, choć nie pojawiają się zawsze i też nie są zbyt rozległe – bardziej skupiają się już na tym, jak dany morderca został ukarany, a niejednokrotnie była to kara śmierci. A większość z nich i tak do ostatniej chwili nie okazywała skruchy i potrafiła napluć strażnikom w twarz.

  Śmiało mogę napisać, że ten zbiór to istna gratka dla fanów mrocznych historii kryminalnych. Dla wszystkich tych, którzy przepadają za motywem seryjnych morderców. Pamiętajcie jednak o tym, że tutaj jest to wszystko o tyle bardziej dosadne i przerażające, że wydarzyło się naprawdę. Choć autorzy nie podjęli się opisywania wszystkich zbrodni, a tylko jednej wybranej bądź ewentualnie kilku, to mimo wszystko są to opowieści oparte na faktach – wciąż jednak naprawdę znakomicie sfabularyzowane.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Seryjni mordercy, wydawałoby się że to Niebezpieczni ludzi tym czasem żyją wśród nas. Mogą być naszymi sąsiadami, znajomymi, a nawet należeć do rodziny a my na pierwszy rzut oka nie jestemy w stanie stwierdzić że obok nas czai się prawdziwe zło..

  Książka Seryjni mordercy, swoją premierę miała już jakiś czas temu. Powiem szczerze, lubię książki o takiej tematyce, natomiast świadomość że to co czytałam wydarzyło się na prawdę, dodatkowo wznieciło we mnie strach.

  Osiem najsłynniejszych kryminalnych autorów. Osiem prawdziwych historii, osiem morderców...

  W każdej z nich, autor wcielił się w mordercę, przybliżając nam sylwetkę mordercy, jego uczucia, emocje, oraz to co najważniejsze czyli profil psychologiczny!

  To co mną wstrząsnęło i to bardzo to pochodzenie zbrodniarzy. Każdy z nich posiadał życiowe plany, ba w niektórych przypadkach nawet byli osobami dobrze wykształconymi. Co więc pchało ich do popełnienia zbrodni?

  Podniecenie, głosy w głowie, smak krwi?

  Muszę przyznać że najbardziej podobał mi się profil mordercy napisany przez adrianbednarek.

  Jak dla mnie był najlepiej dopracowany i w pełni ukazywał jakie zmiany zachodzą w umyśle mordercy ( chorego, slyszacego głosy).

  Każdy z autorów idealnie odzwierciedlił swoją postać, wzbudzając we mnie nie tylko strach ale i ogromne zainteresowanie kryminalną stroną naszego kraju. Dzięki @maxczornyj poznałam już kilka seryjnych polskich morderców, ale chyba ta książka, uzmysłowiła mi to jak wielu ich jeszcze było.

  Zadziwiające są dla mnie ramy czasowe popełnianych przestępstw. Tłumaczyłam to sobie w taki sposób, że czasy w których grasowali Ci mordercy nie były łatwe. Były to okresy powojenne, w których ludność była naszpikowana krwawymi obrazami, więc może rozlew krwi i fascynacja ludzkim ciałem była dla nich czymś "normalnym" choć ciężko jest mi to pojąć.

  Bardzo podobała mi się różnorodność mordów. Autorzy nie skupili się jedynie na gwałtach i morderstwach, ale także pokazali aspekty psychologiczne morderców, co dla mnie było ważne, gdyż w jakiś sposób próbowałam zrozumieć co takiego zawierał ich umysł.

  Książka jest świetna ale i przerażająca! Jak wiele demonów może znaleźć się wokół nas?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 8 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Wielbiciel 4/5 Nasza cena:
30,16 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielbiciel

Stali się niewolnikami nieobliczalnego człowieka, który porwał ich córkę, a potem zawładnął ich życiem. Nowy thriller psychologiczny Maksa Czornyja, autora bestsellerów. Porwana dziewczynka, okrutna śmierć, tajemnice z przeszłości i szantaż. Trzy różne osoby, trzy różne historie, jedna obsesja. W...
Sekret perfum 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekret perfum

Fleurette, jedyna córka w zamożnej rodzinie Delacroix trudniącej się wyrobem perfum, zostaje zmuszona do poślubienia człowieka, który budzi w niej odrazę - Aimery′ego De Lasseta, szefującego wiodącej fabryce pachnideł we Francji. Jedynie katedralne dzwony, wzywające na front w noc poślubną...
Przedpiekle 0/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przedpiekle

"Każdy człowiek musi przejść w życiu przez piekło. Przynajmniej raz". Kiedy w brutalny sposób zostaje zamordowana prostytutka, a zamieszeni w sprawę są poseł i policjant, przez Alanem Bergiem stoi prawdopodobnie najtrudniejsza sprawa w karierze. Wplątany w sieć śmiertelnie niebezpiecznych tajemnic,...
Seria z komisarzem Forstem, tom 5. Zerwa 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Seria z komisarzem Forstem, tom 5. Zerwa

Zbocza gór znów spłynęły krwią. W środku sezonu turystycznego na Rysach odnalezione zostają zwłoki starszego mężczyzny, a sposób działania sprawcy prowadzi wyłącznie do jednego wniosku: wrócił ten, którego wszyscy się obawiali. Oprócz monety w ustach, na nagim torsie ofiary znajduje się wycięty w...
Dworek w Miłosnej 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dworek w Miłosnej

Wyobraź sobie długą, wysadzaną strzelistymi drzewami aleję, wiodącą do pełnego wspomnień dworku w stylu angielskim. Zajrzyj do rosarium z ogrodnikiem Antonim, przejdź się nad staw, odetchnij zapachem lawendy… Zajrzyj do miejsca, gdzie przeszłość splata się z teraźniejszością. Daj się uwieść...
To jedno zdjęcie 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To jedno zdjęcie

Piękna opowieść o uczuciu, które tli się niczym drobna iskra, i tylko czeka by wybuchnąć z całym miłosnym żarem. Eugenia Lipiec wie czego chce i zwykła sięgać po to bez wahania. Gdy dostaje propozycję wyjazdu do Londynu, nie zastanawia się długo i wyrusza w drogę, która ma ją zaprowadzić na szczyty...
Najmilszy prezent 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najmilszy prezent

Najmilsze prezenty to te niespodziewanie, przecież wiesz. Takie, na które wcale nie liczysz, a one się pojawiają, jakby je ktoś wyczarował. Przy ulicy Wierzbowej stoi dziewięć domów. Każdy z mieszkańców ma swoje troski, gnębią go nierozwiązane problemy z przeszłości, czegoś się boi i o czymś...
Szóste okno 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szóste okno

Prawda boli, ale kłamstwa mogą zabić. Po śmierci męża Natalie Gray wiąże się z jego najlepszym przyjacielem, Edem Cooperem. Kobieta pragnie, aby zastąpił ON ojca jej dorastającej córce, Scarlett, z czasem jednak zaczyna podejrzewać, że intencje mężczyzny nie są do końca czyste. Natalie próbuje...
Pudełko z marzeniami 5/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pudełko z marzeniami

Najzabawniejsza świąteczna komedia romantyczna! Zdradzony przez narzeczoną i oszukany przez wspólnika trzydziestoletni Michał marzy o tym, aby zacząć nowe życie. Kiedy dowiaduje się, że podczas II wojny światowej jego rodzina ukryła w małym miasteczku na północy Polski skarb, wyrusza na jego...
Głosy z zaświatów 5/5 Nasza cena:
25,17 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głosy z zaświatów

Seweryn Zaorski stara się na nowo ułożyć sobie życie, kiedy do zakładu patomorfologii w Żeromicach zaczynają trafiać ciała małych dzieci z okolicy. Nikt nie potrafi rozwiązać zagadki śmierci młodych ofiar, nic bowiem nie wskazuje na to, by zostały zamordowane. Seweryn jest jednak przekonany, że...
Fracht 0/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fracht

W sztormową styczniową noc na Bałtyku tonie polski prom kolejowo-samochodowy. Stojący na skraju bankructwa armator prosi o pomoc w ustaleniu przyczyn swojego dawnego kolegę ze szkoły, Aleksandra Galla. To, co Gall odkryje w ładowni zatopionego statku, zszokuje nawet jego samego i sprawi, że wraz z...
Wojenna miłość 5/5 Nasza cena:
27,25 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wojenna miłość

Prawdziwa historia miłości, która wbrew wszystkiemu rozkwitła między dwojgiem ludzi z dwóch krańców świata, którzy podczas II wojny światowej walczyli o wolność. W sercu okupowanej przez nazistów Europy następuje przypadkowe, przelotne spotkanie dwóch osób. Jedną z nich jest bojowniczka ruchu...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula