Seria Zapomnij, że istniałem - Beata Majewska

Seria "Zapomnij, że istniałem" to kolejna świetna wizytówka dla twórczości Beaty Majewskiej. Czytelnicy pokochają te historie całym sercem, które z pewnością niejednokrotnie rozbawią ich do łez i zmuszą do refleksji. Powieści o zakazanej miłości, nietypowych relacjach i trudnych decyzjach. O bohaterach, którzy wciąż szukają samych siebie, jednocześnie niezwykle mocno pragnąc kogoś u swojego boku. Poznaj świat Luizy, Rafała i innych, sięgając po polską serię autorstwa Beaty Majewskiej.

"Zapomnij, że istniałem" wciąż podbija serca polskiego świata czytelniczego. Ten zbiór trzech emocjonalnych, namiętnych w swojej fabule książek robi wrażenie i jest idealnym wyborem na nudne popołudnia czy jesienne wieczory.

W skład cyklu wchodzą następujące tomy:

- "Zapomnij, że istniałem",
- "Pamiętaj, że byłam",
- "Obiecaj, że wrócisz".

Jako pierwszych czytelnicy poznają Luizę Mleczko i Rafała Snarskiego. Bohaterzy "Zapomnij, że istniałem" pochodzą z dwóch zupełnie odmiennych światów. Ona - piękna, ale skryta kobieta, mieszkająca na wsi. Z charakteru twardo stąpająca po ziemi, z wyglądu bardzo urodziwa, a mimo tego wciąż nie znalazła tego jedynego. On - zawodowy bokser związany z gangiem, który po wielu latach obcowania z tym światem w końcu chce z niego uciec. Trafia do wioski z nadzieją, że uda mu się rozstać z przeszłością, choć życie nauczyło go braku uczuciowości i budowania bezpiecznego, choć niewidzialnego muru wokół siebie.

Między tym dwojgiem dochodzi do ostrego, nieprzyjemnego spotkania, ale z czasem może ono przerodzić się w zupełnie odmienną relację.

"Pamiętaj, że byłam" to historia Weroniki, która w jednej chwili traci wszystko oraz Nikity, który znacząco przyczynił się do tej sytuacji. Weronika traci swoje jedyne dziecko oraz pamięć i świadomość, a jej dotychczasowy partner spokojnie patrzy na to, co dzieje się z jego ukochaną. Nikita bardzo szybko zapomina o krzywdzie kobiety i zostawia ją na lodzie, a Weronika musi zmierzyć się z trudnym i niesprawiedliwym światem sam na sam.

Trzecią częścią cyklu jest "Obiecaj, że wrócisz". Historia toczy się wokół syna zamordowanego przez gangsterów ojca - Bruna, który sam spróbuje wymierzyć sprawiedliwość oraz Rosjanki Wiery, która nieświadomie staje się pionkiem w tej grze.

Bestsellery - romanse, powieści romantyczne dla kobiet

Nowości - romanse, powieści romantyczne dla kobiet