Seria Trylogia Klątwy - Danielle L. Jensen

Lubisz magię, czary i niezwykłość? Chcesz poznać świat tajemny, niezwykły, dostępny nielicznym osobom? Trolle i opowieści o nich nie są Ci obce? Takie walory na pewno znajdziesz w "Trylogii klątwy", książce pełnej magii i tajemnic, a dokładnie rzecz ujmując w trzech księgach dla koneserów literatury oderwanej od rzeczywistości.

"Trylogia klątwy" to niezwykła lektura, dla osób lubiących to, co niebanalne. Od pięciu wieków trolle mieszkają pod ruinami samotnej góry, tam musiały znaleźć swój dom. Klątwa czarownicy wepchnęła je w to miejsce, ale jest szansa, że coś ją przełamie. Trolle porywają Cecile, licząc, że właśnie ona je uwolni. Dziewczyna jest nieszczęśliwa, ale musi przetrwać trudne chwile. Trolle w tej historii mają ogromny urok, któremu trudno się oprzeć.

Danielle L. Jensen jest kanadyjską pisarką, która bazuje na magii i opisywaniu fantastycznych, nierealnych wydarzeń. Na pewno warto sięgnąć po jej książki, ponieważ pozwolą zanurzyć się w świecie fantazji i niezwykłości. Szczególnie polecamy: "Porwaną", "Ukrytą łowczynię" oraz "Waleczną czarownicę", czyli całość niezwykłego dzieła.