Seria Szkolni Przyjaciele

“Szkolni przyjaciele” to doskonała seria podręczników, kart i ćwiczeń dla dzieci. Edukacja szkolna jest bardzo ważna, a wraz z cyklem wszystko staje się łatwiejsze.

“Szkolni przyjaciele” pomogą Twojemu dziecku zagłębić się w świat edukacji. Na naukę zawsze trzeba mieć sposób. Właśnie dlatego, podręczniki z niniejszej serii mają wielki potencjał powodzenia. W zależności od przedmiotu, jaki akurat jest opracowywany, trzeba zastosować różne metody nauczania. Każda z pomocy naukowych przygotowanych w ramach tej serii pomoże w prawidłowym rozwoju dziecka, pokazując mu sposoby zdobywania wiedzy oraz umożliwiając łączenie przyjemnego z pożytecznym.

Z podręcznikami, ćwiczeniami i kartami pracy dziecko nauczy się czytać, pisać i liczyć. Bez trudu zaprzyjaźni się z matematycznymi zagadkami, pozna swoje środowisko, dowie się czegoś więcej o swojej historii, a zarazem będzie poznawać proste, choć pouczające teksty. Szczególnie karty pracy ze “Szkolnych przyjaciół” to prawdziwa moc zabawy, którą docenią uczniowie klas podstawowych. W odpowiednich miejscach będą tworzyć szlaczki przypominające litery, dobierać kolory do tworzenia fantazyjnych wzorów oraz powielać motywy pokazane przez autorów. Pisanie to przecież jedna z najtrudniejszych sztuk do opanowania, która jednak może się okazać świetną rozrywką, jeśli tylko odpowiednio się do niej podejdzie.

“Szkolni przyjaciele” nauczą też dzieci odpowiedniej argumentacji oraz stawiania właściwych pytań. W ten sposób zdecydowanie łatwiej będzie im wchodzić w późniejsze życie. Nad całą serią pracował zespół autorów: Irena Zarzycka, Jadwiga Hanisz, Kinga Preibisz-Wala oraz Ewa Schumacher.

Bestsellery - podręczniki do 1 klasy szkoły podstawowej

Nowości - podręczniki