Seria Śledztwa Anety Nowak - Ryszard Ćwirlej

Seria kryminalna, która pozwoli Ci rozwiązać niejedno śledztwo. Zobacz, jakiej historii uda Ci się dzisiaj przyjrzeć i baw się dobrze.

 

"Śledztwa Anety Nowak" to książki, składające się na serię powieści kryminalnych. Należą do nich: "Jedyne wyjście", "Ostra jazda", "Szybki szmal" oraz "Naga prawda". Skupiają się one na śledztwach, w których udział bierze młoda policjantka, Aneta Nowak.

 

Kiedy wszystko się zaczyna, Aneta Nowak wcale nie jest wybitnym śledczym którego warto angażować w każdą sprawę. Pracuje na wiejskim posterunku i chociaż na razie tylko przygotowuje wszystkim kawę i chętnie przynosi drożdżówki współpracownikom, jest niebywale ambitna. To zdecydowanie mocno zaangażowana motocyklistka, która ma niezłą intuicję, a ta przydaje się przy wielu sprawach.

 

Czytelnik przyjrzy się śledztwu w sprawie porwania nastoletniego syna lokalnego biznesmena. W kolejnej książce będzie miał okazję dowiedzieć się, czemu jedna z prostytutek, pracujących przy drodze, została zastrzelona. Odbiorca dowie się również, dlaczego pewien starszy mężczyzna powiesił się we własnym domu. Warto też przyjrzeć się zwłokom kobiety, znalezionym w łóżku ważnego urzędnika.

 

Ryszard Ćwirlej jest polskim pisarzem oraz dziennikarzem telewizyjnym. Urodził się pierwszego listopada 1964 roku w Trzciance. Był wykładowcą na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jego najpopularniejszą serią jest "Cykl o milicjantach", na który składają się także książki, należące do "Śledztw Anety Nowak".