Seria Między nami

Seria intuicyjnych podręczników do nauki języka polskiego. Książki, które pozwolą się rozwijać uczniom, stawiając na ich kreatywność i wykorzystując ich wyobraźnię.

"Między nami" to podręczniki i ćwiczenia, stanowiące kompletny zestaw pomocy naukowych dla uczniów szkół podstawowych. Cała seria została skonstruowana w taki sposób, by propagować wśród dzieci i młodzieży sztukę czytania, która w wielu środowiskach niemal zanikła. Dzięki tej umiejętności zdobędą przecież niezbędną wiedzę oraz zgłębią interesujące ich zagadnienia z dowolnej dziedziny. W książkach zawarte zostały też słowa zachęty odnośnie korzystania z bogactwa dostępnych zasobów literatury.

Podręczniki i ćwiczenia z serii "Między nami" są też w odpowiedni sposób dopasowane do potrzeb dzieci, tak, by móc realizować także te dotyczące uczniów, którzy mniej radzą sobie z tym konkretnym przedmiotem szkolnym. Formuła, na jakiej opierają się te książki, była dopracowywana przez lata, by stanowić jedno z najlepiej przygotowanych źródeł wiedzy dla młodych ludzi. Pojawiają się w nich mądre teksty, które są dopasowane do wieku swoich odbiorców, by mogły się okazać w pełni zrozumiałe.

Seria stawia także na różnorodność. Poszczególne zadania można dopasowywać do profilu konkretnego ucznia, tak, by miał poczucie, że stale się rozwija, a nie realizuje czyjeś cele. Nie bez znaczenia pozostają również ilustracje wykorzystywane w treści. To z nich skorzystają ci z uczniów, którzy polegają na wzroku.

Produkty z serii Między nami