Seria Lincoln Rhyme

“Lincoln Rhyme” to bestsellerowa seria thrillerów, której głównym bohaterem jest niezwykle inteligentny i błyskotliwy były policjant!

Jeśli szukasz intrygującej serii, w której napięcie trzyma aż do ostatniej strony, trafiłeś idealnie. Lincoln Rhyme to bohater, który nie boi się niczego, a na dodatek potrafi rozwiązać dosłownie każda sprawę.

Dawno temu Rhyme był funkcjonariuszem działu kryminalnego, niezwykle skutecznym i błyskotliwym. Pracował w Wydziale Zabójstw, a następnie w stworzonym przez siebie Wydziale Badania i Zasobów w policji. Niestety, mimo że jego kariera zapowiadała się obiecująco, niespodziewanie przerwał ją tragiczny wypadek. Podczas badania miejsca zbrodni na bohatera spadła belka i został przykuty do łóżka. Może jedynie ruszać głową, ramionami i jednym palcem, ale mimo to nie zrezygnował z dalszego rozwiązywania spraw. Został więc policyjnym konsultantem i wraz ze swoją partnerką Amelią Sachs dalej zajmują się rozwiązywaniem zagadek morderstw.

Seria stała się kultowa i bestsellerowa, a zekranizowana część “Kolekcjoner kości” okazała się hitem. Autor doskonale buduje napięcie, tajemnicę i grozę. W skład serii wchodzą takie pozycje jak “Kamienna małpa”, “Mag”, “Pogrzebani”, “Tańczący Trumniarz”, “Puste krzesło”.


O autorze

Jeffery Deaver jest amerykańskim, bestsellerowym pisarzem. Wielokrotnie nagradzany. Zanim zajął się pisaniem, pracował jako dziennikarz, a następnie adwokat dla dużej firmy. W 1990 roku postanowił zająć się wyłącznie pisaniem.

 • Nocny obserwator

  Przychodzi w nocy. Patrzy, jak śpisz. I czeka… Lincoln Rhyme i Amelia Sachs powracają z kolejną mroczną sprawą. Kiedy pewna kobieta zdaje sobie sprawę, że ktoś w nocy sforsował pozornie nie do zdobycia zamek w drzwiach jej mieszkania i poprzestawiał rzeczy osobiste, podczas gdy ona spokojnie spała,...
  Książka, op. miękka
  33,32 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • Szlif

  W sobotnie południe w salonie jubilera i szlifierza diamentów na Manhattanie zostaje dokonane potrójne morderstwo, którego ofiarami padają właściciel i jego dwoje klientów. Sprawca z niewiadomego powodu zostawia na miejscu zdarzenia kamienie warte pół miliona dolarów. Pozostawia przy życiu świadka...
  Książka, op. miękka
  28,75 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • Kolekcjoner kości. Lincoln Rhyme. Tom 1

  Nowe wydanie najsłynniejszej serii kryminalnej mistrza intrygi Jeffery`ego Deavera! Jeszcze niedawno Lincoln Rhyme był głównym kryminologiem nowojorskiej policji; doskonałym profilerem, który potrafił zrozumieć każdego zabójcę. Teraz Rhyme nie potrafi zrozumieć nawet siebie, bo wypadek przy pracy...
  Książka, op. miękka
  33,32 zł
  dostępny za 19 dni