Seria Kupidyn w spódnicy - Magdalena Trubowicz

Nie znasz jeszcze humorystycznej serii “Kupidyn w spódnicy”? To najwyższy czas przygotować się, że będzie to Twoja ulubiona seria książkowa.

Dotychczas ukazały się trzy pozycje autorstwa Magdaleny Trubowicz: “Kącik zagubionych serc” (2017), “Miłość w kolorze bieli” (2018) i najnowsza “Zakochani w słowach” (2019).

Seria “Kupidyn w spódnicy” to cykl książek poświęconych odnajdywaniu miłości nie tylko do siebie, innych, ale także o leczeniu złamanych serc. W końcu strzała kupidyna dosięgnie każdego z nas. Wystarczy okazać odrobinę cierpliwości, gdyż miłość nie czeka na nas za drzwiami. To każdy samodzielnie musi ją odnaleźć, lub ewentualnie korzystając z pomocy biura matrymonialnego - Kupidyn w spódnicy.

Pierwsza z książek otwierająca cykl to “Kącik zagubionych serc”. Poznajemy tu historię 42-letniej Wandy, której życie z dnia na dzień zmienia się, a ona sama mówi sobie dość. To czas na zmiany, dlatego Wanda postanawia rzucić sobie wyzwanie i podjąć pracę w biurze matrymonialnym Kupidyn w spódnicy. Czy trudne jest leczenie złamanych serc? I jak się odnaleźć w nowej rzeczywistości? Wszystko dopiero przed Wandą. Śmiech i łzy gwarantowane.

Kolejna powieść to “Miłość w kolorze bieli”, która jest kontynuacją losów Wandy. Tym razem akcja powieści rozgrywa się w nietypowym salonie sukien ślubnych. To tutaj przyszłe panny młode przeżywają dylematy, zawody, dramaty i poznają różnych kawalerów. Lecz tym razem to nie o Wandę będzie chodziło, lecz o narzeczoną byłego męża. Czy coś może pójść nie tak? Przeczytaj.

Czy miłość może czekać pomiędzy regałami biblioteki? “Zakochani w słowach” to ostatnia książka z serii “Kupidyn w spódnicy”, w której głównym bohaterem jest nieśmiały bibliotekarz, Tomasz. Tym razem Magdalena Trubowicz zabiera nas w świat męskich rozterek miłosnych. Czy skromny bibliotekarz jest w stanie spełnić swoje marzenia? Kto mu w tym pomoże? I czy miłość może kryć się tuż pod nosem? Jeśli tak to nie obędzie się bez zaskoczenia. Przekonaj się sam.