Seria Kobiety Z Odzysku - Izabella Frączyk

Lubisz poświęcać czas na lektury, które Cię zaskoczą? Sprawia Ci przyjemność czytanie książek utrzymanych w wakacyjnym klimacie? W takim razie seria "Kobiety z odzysku" autorstwa Izabelli Frączyk spełni Twoje oczekiwania!

Seria pod tytułem "Kobiety z odzysku" przedstawia losy trzech kobiet, które poznają się niespodziewanie na wakacjach w Egipcie. Losy przyjaciółek są zaskakujące. Książka wywiera na czytelniku całe spektrum emocji, od śmiechu aż po wzruszenie. Ze względu na prosty język i ciekawe losy bohaterek czyta się ją szybko i przyjemnie.

Kłopoty i tarapaty, w jakie wpadają kobiety, przywodzą na myśl dobry serial. "Kobiety z odzysku" to wspaniała lektura na leniwy wieczór pod kocem w towarzystwie kubka z ulubioną herbatą. Nie jest to lektura wymagająca, świetnie sprawdzi się więc do relaksu.

W skład serii zatytułowanej "Kobiety z odzysku" wchodzą trzy pozycje (kolejność chronologiczna):

- "Kobiety z odzysku"
- "Trudne wybory"
- "Ryzykowne decyzje".

Autorka, Izabella Frączyk, słynie z bestsellerowych powieści obyczajowych. Jej dzieła doceniają czytelnicy w całym kraju. Stworzyła między innymi trylogię zatytułowaną "Stajnia w Pieńkach" oraz cykl pod tytułem "Wszystko nie tak", składający się z dwóch tomów. Jest też autorką znanej i lubianej przez czytelników w Polsce serii "Śnieżna grań". Izabella Frączyk jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz WSHiFM w Warszawie.