Seria Kaczogród

Jesteś fanem zwariowanych przygód bohaterów z Kaczogrodu? Sięgnij po najlepsze komiksy, które dadzą Ci okazję do wyśmienitej zabawy razem z ulubionymi postaciami. Wśród dostępnych tu albumów, znajdziesz wiele interesujących tytułów. Sprawdź koniecznie serię "Kaczogród"!

Kaczogród to fikcyjne miasto, położone w Stanach Zjednoczonych. To właśnie w nim mieszkają główni bohaterowie komiksów ze świata Kaczora Donalda. Dołącz do Sknerusa McKwacza, Donalda, Hyzia, Dyzia i Zyzia, a także pozostałych postaci z niezwykłego świata, by przeżywać z nimi wiele niezapomnianych, a przy tym całkiem zwariowanych przygód! Najlepsze komiksy o niezwykłych kaczkach, odnajdziesz wśród propozycji z serii "Kaczogród".

Jeśli lubisz zwariowany humor, opowieści pełne przygód i emocji, to komiksy z serii "Kaczogród" są stworzone właśnie dla Ciebie. Zabawne historyjki nadają się zarówno dla młodszych, jak i starszych Czytelników. W proponowanych komiksach odnajdziesz najciekawsze przygody, w których nie zabraknie głównych bohaterów, jak i pozostałych postaci: Braci Be, Diodaka, Gogusia czy Granita Forsanta.

Wśród komiksów o Sknerusie McKwaczu, niesfornym Donaldzie i uroczych braciach, Hyziu, Zyziu i Dyziu, odnajdziesz historie autorstwa Dona Rosy, amerykańskiego twórcy komiksów (ur. w 1951 roku). Autorem kaczych przygód jest także Carl Barks (1901-2000), uważany za najwybitniejszego artystę komiksowego, przedstawiającego perypetie bohaterów ze świata Walta Disneya. Amerykański scenarzysta i grafik tworzył opowieści, które zaskakują wciągającą fabułą i doskonałą narracją.

Poznaj opowieści prosto z kaczego świata i sięgnij po najlepsze komiksy, oferowane w ramach serii "Kaczogród".

Komiksy z serii Kaczogród