Seria Egzamin ósmoklasisty. Repetytorium

Marzy ci się najlepsze liceum w mieście? A może zależy ci na klasie sportowej lub takiej z rzadko spotykanym profilem kształcenia? Zadbaj o to, żeby osiągnąć zadowalające wyniki na egzaminie ósmoklasisty! Pomogą ci w tym repetytoria i zestawy próbnych testów dla uczniów ósmej klasy szkoły podstawowej.

Egzamin ósmoklasisty to niezwykle ważny test, którego wynik ma przesądzający wpływ na dalsze możliwości edukacyjne, a co za tym idzie kwalifikacje zawodowe w dorosłym życiu. To, ile punktów uzyska się z egzaminu z języka polskiego, matematyki i języka obcego przesądza o wynikach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Dlatego ambitni uczniowie poświęcają mnóstwo czasu na jak najlepsze przygotowanie się do tego sprawdzianu.

Pilna nauka w szkole i rozwiązywanie zwykłych prac domowych to jednak za mało: aby cieszyć się naprawdę dobrymi rezultatami, trzeba stale utrwalać wiadomości i jak najwięcej ćwiczyć. W usystematyzowaniu wiedzy nabytej na lekcjach języka polskiego i matematyki, a także powtarzaniu słówek i struktur gramatycznych przyswojonych w ramach nauki angielskiego (lub innego języka obcego) pomagają repetytoria z serii "Egzamin ósmoklasisty" wydawnictwa Greg.

Repetytorium ósmoklasisty - polski, angielski i matma już nie takie straszne!

Podręczniki podsumowujące dotychczas zdobyte wiadomości zawierają liczne zadania egzaminacyjne skonstruowane dokładnie tak, jak te spotykane w prawdziwym teście. Na końcu książek znajdziesz rozwiązania z obszernym omówieniem, które pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości i zrozumieć zadanie.

Powtórka materiału przed ważnym sprawdzianem to podstawa, aby osiągnąć dobry wynik i dostać się do wymarzonego liceum. Nie zapominaj też o ćwiczeniach: to one pozwolą ci zapoznać się ze schematem zadań egzaminacyjnych oraz nabyć umiejętność sprawnego odpowiadania na pytania. W każdej z tych czynności pomogą ci podręczniki z serii "Egzamin ósmoklasisty repetytorium".