Seria Dziewczyna na miesiąc


Jej życie zmienia się w ciągu jednej chwili, ona jednak nie załamuje się, wie, że musi uratować siebie i swoją rodzinę. "Dziewczyna na miesiąc" niejednokrotnie Cię zaskoczy.

Szukasz nowej, ciekawej publikacji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. Audrey Carlan przygotowała dla Was serię książek "Dziewczyna na miesiąc". Historia głównej bohaterki została podzielona na cztery części. Każda z nich to kolejne wydarzenia z jej życia. Wciągająca fabuła powoduje, że ciężko jest się oderwać od tej lektury.

Główną bohaterką serii "Dziewczyna na miesiąc" jest młoda, zbuntowana dziewczyna Mia Saunders. W pierwszej części "Dziewczyna na miesiąc. Styczeń - luty - marzec" dowiemy się, jak w jednej chwili zmieniło się całe życie kobiety. Marząca o aktorstwie bohaterka będzie musiała zatrudnić się jako pani do towarzystwa by spłacić dług swego ojca, który leży teraz na łożu śmierci. Trzy miesiące i trzech różnych klientów. Za każdym razem Mia musi odegrać nową rolę.

Kolejna część "Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień - maj - czerwiec" to ciąg dalszy walki kobiety o zebranie miliona dolarów. Tym razem bohaterka pomoże sportowcowi w zmianie wizerunku, zostanie modelką, a także wkroczy w świat bogactwa i polityki.

W trzeciej części "Dziewczyna na miesiąc. Lipiec - sierpień - wrzesień" dowiadujemy się, że dziewczyna musi jeszcze spłacić połowę długów - pół miliona dolarów. Wciąż pracuje jako dziewczyna do towarzystwa. Tym razem zagra w teledysku i będzie udawać zaginioną siostrę. We wrześniu sytuacja diametralnie się zmieni. Stan zdrowia jej ojca ulegnie pogorszeniu, przez co dziewczyna musi wracać do domu i nie będzie mogła spłacić kolejnej raty długu. Jak Mia poradzi sobie w tak dramatycznej sytuacji?

W ostatniej części ,,"Dziewczyna na miesiąc. Październik - listopad - grudzień" Mia znajduje nową pracę w programie telewizyjnym. Czy to wystarczy by spłacić dług? Czy zdoła ochronić siebie i rodzinę?

Audrey Carlan to amerykańska pisarka i autorka wielu bestsellerów. Pisarka w swoich książka skupia się przede wszystkim na wątkach miłosnych, co sprawia, że jej publikacje są wyjątkowe i przyciągają do siebie kolejnych Czytelników.