Seria Ćwiczenia Z Pomysłem

Seria Ćwiczenia z pomysłem to nowa seria zeszytów ćwiczeń, które zostały dostosowane do aktualnie obowiązujących norm programowych oraz wymagań MEN. Są to publikacje przeznaczone do nauki w szkole podstawowej, dla klas 1-3.

Seria została podzielona na części, biorąc pod uwagę nie tylko materiał, jaki muszą opanować na danym etapie uczniowie szkół podstawowych, ale również dzieląc go wedle dziedziny humanistycznej, matematycznej oraz przyrodniczej. Poszczególne części dają więc uczniom możliwość zapoznania się z różnymi definicjami, terminami, materiałami w formie podstawowej, z przedmiotów, z którymi zetkną się również w późniejszych latach nauki.

Serię odznacza bogactwo ćwiczeń, także z elementami edukacji technicznej, plastycznej oraz muzycznej. W tychże zeszytach ćwiczeń uczniowie znajdą różne typy zadań, między innymi ulubione wycinanki i naklejki. Jest to doskonale przygotowana seria, pod względem podziału materiału, typów ćwiczeń, atrakcyjnej szaty graficznej i przejrzystego układu ułatwiającego naukę.

  • Ćwiczenia z pomysłem. Klasa 1. Część 2

    Seria zeszytów ćwiczeń do klasy 1, dostosowanych do podręcznika MEN Nasz elementarz i dostępnych w ramach dotacji. W 4 częściach ćwiczeń znajdują się treści z edukacji polonistycznej, społecznej, matematycznej i przyrodniczej z elementami edukacji technicznej, plastycznej i muzycznej. Materiał...
    Podręcznik
    15,50 zł
    wysyłka w 48 godzin