Bob Budowniczy

Szukasz treści, które jednocześnie będą bawiły i uczyły twojego malca? Świetnie, seria z przygodami Boba Budowniczego powstała właśnie po to, by edukować poprzez zabawę. Wraz z Bobem i jego maszynami Twoje dziecko przeżyje niesamowite przygody i pozna siłę przyjaźni. Przyjaciele z placu budowy (koparka, betoniarka, dźwig, spychacz i walec) odkryją przed twoim maluchem tajniki naprawy wielu maszyn i pozwolą znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących dziecko pytań.

Seria o "Bobie Budowniczym", znana i popularna na całym świecie od wielu lat, rozbawi do łez nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Akcja rozgrywa się w świecie, gdzie ludzie i maszyny współpracują razem, rozwiązują nowe zagadki i problemy oraz naprawiają zepsute sprzęty. Z pewnością przypadnie do gustu młodych amatorów majsterkowania, którzy lubią rozbierać wszystko na części i sprawdzać jak jest zbudowane.

Każda książeczka z serii opowiada osobną historię, w zabawny sposób ukazując nie tylko sytuacje z placu budowy, ale także relacje między poszczególnymi bohaterami, oparte na współpracy, przyjaźni i wyrozumiałości. Tytułowy Bob, noszący żółto-czerwoną koszulę, brązowe buty i kask budowniczego, będący jego znakiem rozpoznawczym, jest bohaterem bystrym, zawsze chętnym do pracy i pomocy ludziom będącym w potrzebie.

Niemniej rezolutna okaże się gromada towarzyszących mu przyjaciół i maszyn. Odważna i wesoła koparka, strachliwy dźwig, uwielbiająca muzykę betoniarka czy walec, który boi się ciemności. Wszystkie maszyny stanowią tak różnorodną gromadę, że każde dziecko bez wątpienia znajdzie swojego ulubieńca.

W serii nie zabraknie również czarnych charakterów. Leniwy strach na wróble, który jest najbardziej nierozgarniętym dowcipnisiem na całym placu budowy, nie raz przekona się, że współpraca jednak popłaca, a najśmieszniejsze żarty to te, z których śmiejemy się z innymi.

Dla ekipy Boba nie ma rzeczy niemożliwych, żaden projekt nie jest za trudny. Budowniczy doskonale wie, że każdy problem da się rozwiązać. Jego sztandarowym hasłem jest przecież: Czy damy radę? Tak damy radę! Decydując się na książeczki z serii o Bobie bądź gotowy na dużą dozę ekscytujących i pouczających przygód, które zapadną w pamięci na długo.

Zwróć także uwagę na pozostałe tytuły, które ukazały się w serii, bowiem każda z osobna stanowi nową porcję przygód.

Produkty z serii Bob Budowniczy

Może zainteresują Cię również