Seria 365 Dni - Blanka Lipińska

Seria "365 dni” to cykl powieściowy stanowiący połączenie romansu i literatury sensacyjnej. To jakby “Ojciec chrzestny” spotkał “50 twarzy Greya”. Porwana przez mafię Laura ma 365 dni, aby pokochać sycylijskiego dona.

Niedługo Laura będzie obchodzić dwudzieste dziewiąte urodziny. Aby to uczcić, wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół wyjeżdża na wakacje u podnóża Etny. Drugiego dnia wyjazdu, gdy Laura ma świętować, dzieje się coś nieoczekiwanego - dziewczyna zostaje porwana przez sycylijską mafię. Porywaczem okazuje się stojący na czele mafijnej rodziny Massimo Toricelli. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Postrzelony, leżąc w śpiączce, gdy jego serce przestało bić na moment, ujrzał nieznajomą dziewczynę. Jak się okazuje, ujrzał właśnie Laurę Biel. Teraz mafijny przywódca daje dziewczynie 365 dni na to, aby go pokochała.


Tak zaczyna się historia, która stanowi połączenie romansu i powieści gangsterskiej. Sensacyjna akcja na każdym niemal kroku przeplata się tu z namiętnością, która wybucha płomieniem pod palącym słońcem Sycylii.

Wszystko to sprawia, że zarówno “365 dni”, jak i kontynuację tej powieści - “Ten dzień” - czyta się zdumiewająco dobrze. To plejada wyrazistych postaci, zaskakujących zwrotów akcji, gorących scen i trzymającej w napięciu fabuły.


O autorce

 

Blanka Lipińska to autorka do bólu szczera, budząca wokół siebie liczne kontrowersje i kochana przez media. Twierdzi, że o seksie można mówić równie swobodnie, co o przepisie na pomidorową. Blanka jest z zamiłowania kucharzem, z zawodu zaś wizażystką. Pracuje jako menadżerka nocnych klubów. Pisze z potrzeby duszy, nie dla pieniędzy. Stąd właśnie jej wyrazisty, bezkompromisowy styl, wobec którego nie można pozostać obojętnym! Dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne części cyklu “365 dni”.

 • -35%
  Zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni

  Zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni

  Zestaw trzech książek bestsellerowej serii "365 dni" autorstwa Blanki Lipińskiej. Pełna erotyzmu i sensacyjnych zwrotów akcji powieść o losach Laury Biel porwanej przez szefa sycylijskiej mafii, która porównywana jest do światowego bestsellera "50 twarzy Greya”, podbiła serca polskich kobiet.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 77,87 zł 119,79 zł
  w magazynie
 • -35%
  Zestaw 2 książek: 365 dni + Ten dzień

  Zestaw 2 książek: 365 dni + Ten dzień

  Zestaw dwóch bestsellerowych książek Blanki Lipińskiej "365 dni" to romans łączący w sobie elementy powieści sensacyjnej i erotycznej. Młoda kobieta zostaje uprowadzona przez mafijnego bossa. Ma 365 dni, aby go pokochać. "Ten dzień" Ten dzień to sequel bestsellerowej powieści 365 dni...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 51,88 zł 79,80 zł
  w magazynie
 • -35%
  Kolejne 365 dni

  Kolejne 365 dni

  Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - kogo ocalić: ukochaną czy ich dziecko... Jakiego wyboru dokona Massimo? Czy życie bez Laury będzie miało dla niego jeszcze sens? Czy...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,99 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -35%
  Ten dzień

  Ten dzień

  Dalsza część opowieści o relacji Laury i Massimo. Czy Ojciec Chrzestny mafii będzie potrafił być czułym tatą? Czy Laura zaryzykuje wychowywanie dziecka w świecie pełnym zagrożeń? Jak ukryje ciążę przed najbliższymi? I najważniejsze - czy wytrzyma u boku apodyktycznego Dona, który niczego na świecie...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  365 dni

  365 dni

  Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca.... Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu – w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny, dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,94 zł 39,90 zł
  w magazynie

Bestsellery - książki erotyczne dla kobiet

Nowości - książki erotyczne dla kobiet