Rządy wilków

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Ilość stron
576
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Nasza cena: 36,97 zł 49,00 zł Taniej o: 25%

Poznaj zakończenie mrożącej krew w żyłach dylogii o dzielnym Nikołaju. Wkrocz do tajemniczego i brutalnego świata przedstawionego w książce "Rządy wilków" i odkryj wszystkie jego sekrety. Nadchodzi śmierć i upadek.

Młody król Nikołaj staje naprzeciw wielkiemu zagrożeniu. Oto powstaje król demonów, a jego fjerdańska armia szykuje się do wojny. Rusza, by zniszczyć ludzkość. Nikołaj będzie musiał wykorzystać całą swoją pomysłowość i urok, a nawet obudzić drzemiącą w nim bestie. Nie dostrzega jednak, że za pyłem wzbitym przez maszerujące demony czai się znacznie potężniejsza siła.

Nina Zenik jest królową w żałobie. Prowadząc samotną vendettę, próbuje uleczyć zranione serce. Nie widzi, że jej działania powodują jedynie większy ból i wprowadzają ją w błędne koło, które zaprowadzić może jedynie na szafot. W ten sposób nie uczci śmierci męża ani nie uratuje swojego kraju.

Jedynie Zoya dostrzega prawdziwe niebezpieczeństwo i jest w stanie przełknąć gorycz licznych strat i porażek. Szykuje się, by ponownie stanąć u boku niedoświadczonego króla oraz wyciągnąć Ninę z otaczającego ją mroku. Czy Burzowa Wiedźma zdoła zjednoczyć ludzi, nim demony opanują Ziemię?


O autorce

Książki autorstwa Leigh Bardugo szybko stają się bestsellerami. Autorka znana jest z powieści dark fantasy skierowanych do dorastającej młodzieży. Tworzy książki, które dostarczają czytelnikom ogromnych emocji. Towarzystwo oryginalnych bohaterów z pewnością uprzyjemni niejeden wieczór i uniemożliwia zaśnięcie do późnych godzin nocnych! Pierwsza część Dylogii Nikołaja nosi tytuł "Król z bliznami". Autorka znana jest przede wszystkim z Trylogii Griszy, w której skład wchodzą: "Cień i kość", "Oblężenie i nawałnica" oraz "Zniszczenie i odnowa".

Recenzje (5)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Rzadko zdarza się, że druga część dylogii jest ciekawsza od pierwszej, ale Rządy Wilków są tutaj wyjątkiem. To co jednak te dwie części mają ze sobą wspólnego to, to, że ostatnie 150 stron jest istną falą emocji, zmuszającą czytelników do głębokiego wdechu i odreagowania. Dylogia Nikołaja łączy wcześniejsze części (Trylogię Cień i kość i Dylogię Szóstki Wron) idealnie włączając bohaterów poprzednich tomów w historię zmagań odbudowy Ravki, tym samym przypominając nam (kolejny raz), że jest to świat przemyślany i spójny. Ravka jest bohaterem tragicznym, nie ma chwili wytchnienia pomiędzy kolejnymi wojnami, klęskami, mrocznymi siłami, czarnymi charakterami - a mimo to chciałabym tam żyć. Wprowadzam nowe powiedzenie: żyć "jak Nikołaj Lancov" - czyli mimo wielu przeciwności losu wciąż zachowywać pogodę ducha.

  Leigh Bardugo dostarczyła nam scenę wyjętą z Bitwy o Ziemię (Avengers: Koniec gry) i Bitwy Bękartów (Gra o tron), umieszczając z tych filmów to co najlepsze i udowadniając, że potrafi trzymać czytelnika w napięciu. Zakończenie utrzymuje mnie w przekonaniu, że w kolejnej książce z serii znajdziemy się znów w Klubie Wron i ta myśl będzie mnie pocieszać w oczekiwaniu na jej premierę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka zdecydowanie lepsza od pierwszej części dylogii, pochłonęłam ją w kilka dni. Jednak moim zdaniem akcja działa się trochę zbyt szybko, Bardugo próbowała przekazać zbyt dużo w zbyt krótkim czasie. Mimo to daję mocne 4 gwiazdki, ponieważ autorka idealnie zamknęła (a może raczej na nowo otworzyła...? o tym musicie się przekonać sami!) wątek głównego bohatera. Kocham książki z warsztatu Leigh Bardugo, od czasu przeczytania "Szóstki wron" wracam do jej pozycji regularnie, i "Rządy wilków" na pewno znajdą się na mojej liście do ponownego przeżycia niesamowitej przygody z naszym Korol Rezni, Królem z Bliznami, oraz jego przyjaciółmi i poddanymi. Polecam z całego serca!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejna świetna książką Bardugo. Dość długo zajęło mi przekonanie się do tej autorki, tym bardziej odczucia po przeczytaniu "Trylogii Griszów" nie pomogły. Wprowadzenie do tego wspaniałego uniwersum było, według mnie bardzo nudne. Jednak mimo wszystko sięgnęłam po polecaną dylogię "Szóstki Wron" i nie zawiodłam się. Polubiłam to uniwersum i bohaterów. Jednak "Król z Bliznami" oraz "Rządy Wilków" skradły moje serce. Świetna i wciągająca fabuła, o której myślałam na długo po zakończeniu książki. Super rozbudowana postać Zoyi (która stała się moją ulubioną postacią) oraz wątek przygód Niny i Hanne. Końcówka rozkłada na łopatki, serio. Ostatnie strony, budzą nadzieję, że być może dostaniemy kolejną porcję świetnej fantastyki od Leigh Bardugo i na to liczę! Każdemu kto polubił dylogię "Szóstki Wron", polecam zabrać się za "Rządy Wilków", świetna książka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Leigh Bardugo to już klasa sama w sobie. Oto autorka, która stworzyła niepowtarzalne uniwersum, które jednak nie tak od razu zyskało w naszym kraju popularność. Choć Trylogia Grisha została wydana już lata temu, to wiele osób jej twórczość poznało dopiero dzięki Szóstce wron. Teraz śmiało można już powiedzieć, że jej książki to mocne bestsellery, a Rządy Wilków, które zamówiłam z księgarni Tania Książka to już kolejna powieść ze świata Griszów, która w pełni zadowoli wszystkich fanów tej autorki.

  Zdecydowanie ciężko jest mi pisać o tej książce w taki sposób, aby nie zdradzić zbyt wiele faktów mających ogromne znaczenie dla fabuły. Widzicie, to jest właśnie problem z opiniami na temat książek, które stanowią już kolejne rozbudowanie uniwersum – ciężko wypośrodkować informacje tak, aby zachęcić do lektury tych, którzy jeszcze go nie zgłębili, żeby nie wyjawić tego, co powinno tak naprawdę być dla nich zaskoczeniem w trakcie czytania. Dlatego być może będziecie mieć wrażenie, że chwilami piszę nieco chaotycznie, że czegoś tutaj brakuje, ale wierzcie mi – to dla waszego dobra.

  Choć teoretycznie Król z bliznami i Rządy wilków to dylogia skupiająca się na postaci Nikolaja Lantsova (mój drugi ulubieniec tego uniwersum, zaraz po Darklingu), to jednak Bardugo nie zapomniała o wielu innych bohaterach, którzy dumnie trwali u boku młodego następcy tronu Ravki. Tutaj nie tylko Lantsov ma sporo do powiedzenia, ale również wiele innych, niesamowicie znaczących postaci, które mieliśmy już okazję (a może i nie) poznać w poprzednich książkach z tego uniwersum. Zdecydowanie wiele rozdziałów przypada w udziale Zoyi – muszę przyznać, że ta dziewczyna pokazała tutaj niesamowitą wiarę, zawziętość, oddanie i honor. Pojawia się również perspektywa Genyi, kobiety o niesamowicie dobrym sercu, czy Niny, znanej fanom Bardugo z Szóstki Wron, ale to i tak nie wszystkie punkty widzenia, jakie się tutaj pojawiają…

  Widać, że dla Bardugo każda postać jest naprawdę bardzo istotna i ważna, że zajmuje specjalne miejsce w jej sercu i na pewno ciężko jest jej chwilami stawiać ich w tak okrutnych sytuacjach. Wojna wymaga ofiar i Ci, którzy się tutaj pojawiają, doskonale o tym wiedzą. Muszą liczyć się z utratą wszystkiego, co kochają. Muszą podejmować trudne decyzje, ryzyko, myśleć o dobrze ogółu, wyzbywają się egoistycznego myślenia. To naprawdę doskonale skrojeni bohaterowie, z krwi i kości, kierujący się konkretnymi zasadami moralnymi, odważni, mający swoją historię, przeszłość, która ich zbudowała. To jest w tym wszystkim niesamowicie piękne – że widzimy, co ich ukształtowało (oczywiście najlepszy efekt jest wtedy, kiedy znamy wszystkie książki z uniwersum).

  Rządy Wilków to powieść, która niekoniecznie musi się zakończyć szczęśliwie. Bardugo nie boi się podejmować radykalnych kroków, które są bolesne nie tylko dla nas, ale także dla tych wszystkich postaci, które zdążyliśmy już pokochać. I wiecie, chociaż zawsze będę trzymać stronę Darklinga, czyli zupełnie przeciwną w odniesieniu do tego, co reprezentują sobą pozostali bohaterowie, to mimo wszystko naprawdę ich lubię. W tej książce widać, że każdy zasługuje albo na drugą szansę albo na odkupienie win, że czasami musimy zapomnieć o osobistych pobudkach i spojrzeć na wszystko z szerszej perspektywy, że nawet ci najgorsi potrafią się zreflektować i zasługują na spokój i wyzwolenie.

  Książkę czyta się w tempie błyskawicznym, jest wspaniale napisana, bohaterowie jak zwykle są wspaniali i nadal się rozwijając, podejmując trudne decyzje i mierząc się z niesamowitymi przeciwnościami losu, z bólem rozstania, z poświęceniem, z odkupieniem win. Akcja jest świetna, nie brakuje tutaj motywu wojny i dworskich intryg, pojawia się też kwestia wiary, a najcudowniejsze jest to, że naprawdę mocno łączą się tutaj losy bohaterów z całego uniwersum. Pojawiają się Wrony, pojawia się Alina… A zakończenie jasno daje do zrozumienia, czego jeszcze możemy się w tym świecie spodziewać. Bardugo jeszcze z nami nie skończyła.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Genialne pisanie Bardugo jest doskonale widoczne w tej książce. Sprawiło ono, że wszystkie poszczególne historie łączyły się w całość w subtelny sposób. Moje oczekiwania co to "Rządów wilków" były wysokie, ale lektura im podołała. Powolna historia z dobrym zakończeniem. Leigh wykonał niesamowitą robotę nad rozwojem postaci - tożsamość każdej z nich jest dopracowana, złamane serca są prawdziwe, akcja jest inspirująca. Przy tym wszystkim postacie były związane z tą książką. To było niesamowite zakończenie dotychczasowych osiągnięć, a obecna na końcu nuta kolejnej podróży, która ma nadejść, budzi nadzieje. Naprawdę wierzę, że dostaniemy więcej!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Najczęściej kupowane razem
 • -25%
  Król z bliznami

  Król z bliznami

  Staw czoło swoim demonom… albo je uwolnij.Młody król, bohater wojenny. Książę z demonem skrywającym się w jego sercu. Mieszkańcy Ravki nie wiedzą, co Nikołaj Lancov przeżył podczas krwawej wojny domowej, i młody król zamierza dopilnować, by tak zostało. Jednakże z każdym dniem drzemiąca w nim...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 33,95 zł 45,00 zł
  w magazynie
 • -26%
  Królestwo kanciarzy. Szóstka wron. Tom 2

  Królestwo kanciarzy. Szóstka wron. Tom 2

  Kaz Brekker i jego ekipa dopiero co przeprowadzili skok przekraczający najśmielsze wyobrażenia. Zamiast jednak dzielić sowite zyski, muszą walczyć o życie. Zostali wystawieni do wiatru i poważnie osłabieni; dokucza im brak funduszy, sprzymierzeńców i nadziei. Na ulicach miasta trwa wojna. Wzajemna...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 33,20 zł 45,00 zł
  w magazynie
 • -28%
  Zniszczenie i odnowa. Trylogia Grisza. Tom 3

  Zniszczenie i odnowa. Trylogia Grisza. Tom 3

  Żołnierka. Przywoływaczka. Święta. Losy kraju spoczywają w rękach Przywoływaczki Słońca, która utraciła moc, tropiciela, który skalał swój honor, i żałosnych niedobitków wspaniałej niegdyś magicznej armii. Zmrocz zasiadł na tronie cienia i włada krajem, a osłabiona Alina Starkov wraca do zdrowia po...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 28,02 zł 39,00 zł
  w magazynie
 • -43%
  Cień i kość. Trylogia Grisza. Tom 1

  Cień i kość. Trylogia Grisza. Tom 1

  Żołnierka. Przywoływaczka. Święta.Osierocona i nikomu niepotrzebna Alina Starkov jest żołnierką, która wie, że może nie przeżyć swojej pierwszej wyprawy do Fałdy Cienia - połaci nienaturalnego mroku, na której wprost roi się od potworów. Kiedy jednak jej pułk zostaje zaatakowany, Alina wyzwala w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 22,23 zł 39,00 zł
  w magazynie
 • -27%
  Oblężenie i nawałnica. Trylogia Grisza. Tom 2

  Oblężenie i nawałnica. Trylogia Grisza. Tom 2

  Żołnierka. Przywoływaczka. Święta. Moc Aliny Starkov wzrosła, ale wszystko ma swoją cenę. Jest Przywoływaczką Słońca, poszukiwaną na Morzu Prawdziwym, prześladowaną wspomnieniem swoich ofiar w Fałdzie Cienia. Niestety ona i Mal nie zdołają zbyt długo wymykać się wrogom. Zmrocz bardziej niż...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 28,43 zł 39,00 zł
  w magazynie
 • -41%
  Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

  Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

  Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,41 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Niewidzialne życie Addie LaRue

  Niewidzialne życie Addie LaRue

  „Nigdy nie módl się do bogów, którzy odpowiadają po zmroku”. Francja, rok 1714. Uciekająca sprzed ołtarza młoda dziewczyna imieniem Adeline popełnia niewyobrażalny błąd. Zawiera umowę z diabłem. Faustowski pakt nakłada na nią ograniczenie – możliwość wiecznego życia bez szansy na bycie zapamiętaną...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 29,48 zł 49,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Królowa niczego. Okrutny książę. Tom 3

  Królowa niczego. Okrutny książę. Tom 3

  Kontynuacja bestsellerowych powieści Okrutny książę i Zły król, zwieńczenie trylogii. Magiczny i niebezpieczny świat elfów, pełen tajemnic, intryg i skrywanych namiętności. Królowa niczego to ukoronowanie cyklu o okrutnym księciu i złym królu pióra bestsellerowej autorki Holly Black. Czytać taką...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,97 zł 37,91 zł
  w magazynie
 • -38%
  Okrutny książę. Tom 1

  Okrutny książę. Tom 1

  Krwawa zbrodnia na zawsze odmienia los trzech sióstr. Zostają porwane do świata elfów, bajecznego Elysium. Upływa dziesięć lat; Jude pragnie za wszelką cenę odnaleźć swoje miejsce w krainie elfów – lecz dumni elfowie gardzą śmiertelniczką, a wzgardliwszy od innych jest książę Cardan, najmłodszy i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,63 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Zły król. Okrutny książę. Tom 2

  Zły król. Okrutny książę. Tom 2

  Ziemia kryje szczątki tych, którzy musieli odejść, ale to dopiero początek.... Najpierw bestialski mord, potem krwawa rzeź królewskiej rodziny i nieoczekiwana koronacja – ale tak, to był dopiero początek. Niemało trzeba sił, by zadawać cios za ciosem i nigdy nie poddawać się znużeniu. O tak, to...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,02 zł 37,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Dziewiąty dom 5/5 Nasza cena:
29,18 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewiąty dom

Hipnotyzujący debiut w powieściach dla dorosłych Leigh Bardugo. Opowieść o władzy, przywilejach, mrocznej magii i morderstwie pośród elity z Ivy League. Alex Stern to ostatnia dziewczyna, jaka mogłaby znaleźć się na pierwszym roku w Yale. Rzuciła szkołę i jako jedyna przeżyła potworną,...
Królestwo kanciarzy. Szóstka wron. Tom 2 5/5 Nasza cena:
33,20 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królestwo kanciarzy. Szóstka wron. Tom 2

Kaz Brekker i jego ekipa dopiero co przeprowadzili skok przekraczający najśmielsze wyobrażenia. Zamiast jednak dzielić sowite zyski, muszą walczyć o życie. Zostali wystawieni do wiatru i poważnie osłabieni; dokucza im brak funduszy, sprzymierzeńców i nadziei. Na ulicach miasta trwa wojna. Wzajemna...
Król z bliznami 4/5 Nasza cena:
33,95 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Król z bliznami

Staw czoło swoim demonom… albo je uwolnij.Młody król, bohater wojenny. Książę z demonem skrywającym się w jego sercu. Mieszkańcy Ravki nie wiedzą, co Nikołaj Lancov przeżył podczas krwawej wojny domowej, i młody król zamierza dopilnować, by tak zostało. Jednakże z każdym dniem drzemiąca w nim...
Szóstka wron. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,95 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szóstka wron. Tom 1

Sześcioro niebezpiecznych wyrzutków. Jeden niewykonalny skok. Przestępczy geniusz Kaz Brekker otrzymuje ofertę wzbogacenia się ponad wszelkie wyobrażenie wystarczy w tym celu wykonać zadanie, która z pozoru wydaje się niewykonalne: włamać się do niesławnego Lodowego Dworu (niezdobytej wojskowej...
Język cierni 5/5 Nasza cena:
29,43 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Język cierni

Leigh Bardugo, autorka z listy bestsellerów New York Timesa, zainspirowana mitami, baśniami i folklorem stworzyła cudownie klimatyczny zbiór opowiadań, których akcja wprost skrzy się od zdrad, zemsty, aktów poświęcenia i miłości. Wejdźcie do świata griszów... Miłość przemawia kwiatami. Prawda...
Wonder Woman 5/5 Nasza cena:
25,20 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wonder Woman

Zostanie jedną z najsławniejszych bohaterek wszech czasów: WONDER WOMAN. Na razie jednak jest Dianą, księżniczką Amazonek, a jej walka dopiero się zaczyna…Marzy o tym, żeby zaimponować swoim legendarnym siostrom-wojowniczkom, ale kiedy wreszcie nadarza się ku temu okazja, odrzuca swoją szansę na...
Cień i kość. Trylogia Grisza. Tom 1 5/5 Nasza cena:
22,23 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cień i kość. Trylogia Grisza. Tom 1

Żołnierka. Przywoływaczka. Święta.Osierocona i nikomu niepotrzebna Alina Starkov jest żołnierką, która wie, że może nie przeżyć swojej pierwszej wyprawy do Fałdy Cienia - połaci nienaturalnego mroku, na której wprost roi się od potworów. Kiedy jednak jej pułk zostaje zaatakowany, Alina wyzwala w...
Zniszczenie i odnowa. Trylogia Grisza. Tom 3 5/5 Nasza cena:
28,02 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zniszczenie i odnowa. Trylogia Grisza. Tom 3

Żołnierka. Przywoływaczka. Święta. Losy kraju spoczywają w rękach Przywoływaczki Słońca, która utraciła moc, tropiciela, który skalał swój honor, i żałosnych niedobitków wspaniałej niegdyś magicznej armii. Zmrocz zasiadł na tronie cienia i włada krajem, a osłabiona Alina Starkov wraca do zdrowia po...
Żywoty świętych 5/5 Nasza cena:
28,08 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żywoty świętych

Zanurzcie się w świat stworzony z epickim rozmachem przez autorkę międzynarodowych bestsellerów, Leigh Bardugo, sięgając po pięknie ilustrowaną replikę „Żywotów Świętych” – Istorii Sanktia. Zawiera ona opowieści o świętych zaczerpnięte z powszechnie uwielbianych powieści i nie tylko. Oto magiczna...
Audiobook Język cierni mp3 0/5 Nasza cena:
26,81 zł 29,79 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Język cierni mp3

Książka z uniwersum Griszów Miłość przemawia kwiatami. Prawda wymaga cierni. Wsłuchajcie się w opowieści ze świata stworzonego przez Leigh Bardugo, autorkę z listy bestsellerów "New York Timesa". Ta książka to cudowny zbiór opowiadań, zainspirowany mitami, baśniami i folklorem.
King of Scars 0/5 Nasza cena:
43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

King of Scars

Nikolai Lantsov has always had a gift for the impossible. No one knows what he endured in his country`s bloody civil war-and he intends to keep it that way. Now, as enemies gather at his weakened borders, the young king must find a way to refill Ravka`s coffers, forge new alliances, and stop a...
Six of Crows 0/5 Nasza cena:
48,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Six of Crows

Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable - perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore. Criminal prodigy Kaz Brekker is offered a chance at...
Wybrane bestsellery
Marvel - komiksy, zabawki, gadżety Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marvel - komiksy, zabawki, gadżety Mechaniczna zbroja Wolverine'a 76202

Zestaw rozszerzający do zabawy w nurkowanie i pływanie na grzbiecie delfina! Przygotuj się na fantastyczną zabawę na plaży. Przebiegnij przez drewniany pomost, ale uważaj na wyskakujące z wody Cheep Cheepy! Wskocz do wody z trampoliny, robiąc przy tym imponujące salta, aby zdobyć dodatkowe cyfrowe...
LEGO Minecraft Królicza farma 21181 5/5 Nasza cena:
111,99 zł 139,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Królicza farma 21181

LEGO® Minecraft® Królicza farma 21181 - zestaw konstrukcyjny i króliczy domek do zabawy; świetny prezent dla graczy w Minecrafta; zawiera tresera, króliki i zombie; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (340 elementów) Przygody z gry Minecraft® w domu w kształcie ogromnego królika Zbuduj...
Moje skarby 5/5 Nasza cena:
104,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje skarby

Gra pełna niezwykłych, rzadkich i fascynujących przedmiotów! Któż nie lubi zbierać ciekawych przedmiotów, które często można znaleźć na przeróżnych szlakach, plażach czy w głębokiej dziczy? Jednak niewielu jest prawdziwych kolekcjonerów, potrafiących stworzyć naprawdę unikatowe zbiory. Zostań...
Puzzle Pucio. Historyjki obrazkowe Nasza Księgarnia 5/5 Nasza cena:
31,15 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio. Historyjki obrazkowe Nasza Księgarnia

Historyjki obrazkowe znajdziemy w każdym gabinecie logopedycznym, przedszkolu i wielu innych bliskim dzieciom miejscach. Dają one okazję do dobrej zabawy, a przy tym wspomagają rozwój m.in.: mowy na różnych poziomach (od poszerzania zasobu słownictwa po rozwój umiejętności opowiadania i prowadzenia...
Noc na ulicy Czereśniowej 5/5 Nasza cena:
24,69 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Noc na ulicy Czereśniowej

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Nocna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat. Zapada noc. Ludzie i zwierzęta układają się do snu. Ale nie wszyscy spędzą tę noc w ciepłym łóżku....
Jadzia Pętelka wita dzidziusia 5/5 Nasza cena:
15,29 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jadzia Pętelka wita dzidziusia

Pętelkowie przywitali nowego członka rodziny. Jadzia jest bardzo przejęta, bo przecież niełatwo być starszą siostrą. Czasem trzeba zabawiać dzidziusia, kiedy płacze albo pomagać tacie w zmienianiu pieluch. A czasem można też... trochę się zezłościć! Zwłaszcza gdy trzeba dzielić się mamą z małym,...
Magnetyczna mapa świata Brimarex 5/5 Nasza cena:
71,84 zł 77,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magnetyczna mapa świata Brimarex

Brimarex Top Bright Magnetyczna mapa świata Magnetyczna mapa świata firmy Top Bright. Pozwól swojemu dziecku rozwijać zdolności językowe i topograficzne od najmłodszych lat! Duża, kolorowa, edukacyjna, 88 elementowa mapa świata z opisami w języku polskim pomoże Twojemu dziecku od najmłodszych lat...
Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu 5/5 Nasza cena:
30,40 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Apartament w hotelu Wojna. Reportaż z Donbasu

Donieck to miasto jak każde inne – pod warunkiem że nie weźmie się pod uwagę wojny na jego przedmieściach, pustek na ulicach i strachu z tyłu głowy. Mamuka jako czternastoletni chłopiec brał udział w wojnie w Gruzji, po latach wylądował na froncie w Donbasie, gdzie strzelał do Rosjan z automatu,...
Mortalista 4/5 Nasza cena:
28,36 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mortalista

Od śmierci nie można uciec. Nigdzie. W trakcie sprzątania domu, w którym niedawno natrafiono na zwłoki, zostaje odnaleziona sieć tuneli. Firma specjalizująca się w porządkowaniu miejsc zbrodni, odnajduje w nich makabrycznie upozowane ciała dzieci. Czy lubiany przez wszystkich, emerytowany...
Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim 5/5 Nasza cena:
9,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim

Киця-Миця! Історії про Кицю-Мицю підкорили серця...
Baby born. Lalka Little sister 36 cm Zapf Creation 5/5 Nasza cena:
160,88 zł 167,59 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Baby born. Lalka Little sister 36 cm Zapf Creation

Młodsza siostra uwielbia chodzić do przedszkola. Dziewczynka nie mogła się doczekać swojego pierwszego dnia w grupie Misów. W końcu jest dużą dziewczynką i potrafi sama wytrzymać. Poza tym, że ma ruchome kolana, maluch jest ogólnie dość elastyczny. To sprawia, że zakładanie i zdejmowanie jej...
Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców

Kurs składa się z: podręcznika oraz plików MP3 tekstami dialogów. Każda lekcja składa się z: dialogu i jego tłumaczenia, objasnień gramatycznych, słownictwa wraz z wymową, ćwiczeń,objaśnień realioznawczych. Курс для тих,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula