Punkty zapalne

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
392
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,03 zł
Nasza cena: 24,22 zł 39,90 zł Taniej o: 39%

Policja w Woking rozpoczyna poszukiwania kilkuletniej Izy Wolańskiej, córki polskiej imigrantki. Pogrążona w rozpaczy matka dziewczynki nie potrafi w żaden sposób pomóc funkcjonariuszom, natomiast brak jakiegokolwiek tropu nie pozwala wytypować podejrzanych ani nawet wskazać motywu ich działania. Funkcjonariusze czują, że upływający czas nieubłaganie zmniejsza szansę na uratowanie dziecka.

W tym samym czasie Redfernowi przydzielone zostaje śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa przy Monument Road. W spływającym krwią pokoju odnaleziono ciała pięćdziesięcioletniego taksówkarza, Muztara Abbasiego, i jego żony. Początkowo policjant zakłada, że ma do czynienia ze zbrodnią na tle religijnym. Wkrótce znika jednak także syn ofiar i sprawa przyjmuje nieoczekiwany obrót…

Usiłując odnaleźć zaginioną dziewczynkę i wyjaśnić zagadkę mrożącego krew w żyłach morderstwa, Redfern nie może zapomnieć o własnych problemach – tajemniczy mężczyzna, który pozostaje nieuchwytny, zagraża już nie tylko jemu, ale też jego bliskim. Czy inspektorowi uda się zatrzymać nieznajomego, zanim ten posunie się o krok za daleko?

Recenzje (12)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Ej, nie samobiczuj się tutaj. Po prostu ludzie to nie sprawy do rozwiązania. Rusz trochę to swoje gliniane serce".

  Inspektor Redfern ma tylko dwie ręce a spraw do rozwiązania zdecydowanie więcej. Priorytetem staje się odnalezienie kilkuletniej dziewczynki, Izy Wolańskiej, porwanej sprzed własnego domu. Rodzice dziewczynki, pomimo morza łez i rozpaczy o pewnych faktach zawzięcie milczą, chociaż w tym wypadku czas jest na wagę złota. Równocześnie lokalną społeczność szokuje krwawe morderstwo małżeństwa Abbasich. Dowody wskazują na motyw religijny sprawców, aczkolwiek pewność przesłania coraz więcej znaków zapytania. Myśli Redferna zaprząta również brak kontaktu z Martą Sokolińską oraz Podpalacz, człowiek – cień, którego stać na wszystko.

  Samotny szeryf

  Nie da się ukryć, że Redfern nie jest typem lidera zespołu. Zbyt często zdarza mu się działać na własną rękę, zostawiać pewne informacje tylko dla siebie i porywać się z motyką na słońce. Ale – policjanci z Woking wcale nie ułatwiają mu zadania. Wewnętrzne spory o kompetencje, docinki, roszady kadrowe, naciski z góry i brak rąk do pracy w obliczu dwóch poważnych śledztw nie mogą przekładać się na dobre wyniki. W „firmie” wszyscy powinni stanowić rodzinę a w tym przypadku zbyt wiele zgrzyta. Redfern podjął się roli samotnego szeryfa, ale czy jest w stanie sprawdzić każdy trop? A może wystarczy posłuchać dobrej rady dziadka Siwiaszczyka?

  "Powiem ci tak, Dawidek: żeby nie dać się wiatrom zmian, nie możesz stać murem. Musisz być choć trochę – zawiesił głos – przewiewny".

  "Wyobraźnia robi ze zmęczonym umysłem, co chce"

  O „Punktach zapalnych” można z całą pewnością powiedzieć, że to soczysty, wielowątkowy a przy tym starannie zaplanowany kryminał. Autorka co chwilę podrzuca nowe wątki, nowych podejrzanych z taką precyzją, że nie mamy wątpliwości, że rozwiązanie zagadki jest na wyciągniecie ręki. I tak nie jeden raz droczy się z czytelnikiem.

  Nowe informacje zamiast rozwiewać wątpliwości, jeszcze bardziej je nasilają. Przepracowanie, brak precyzji i świadkowie, którzy nigdy nie są stuprocentowo szczerzy – w takich warunkach śledztwa nie mogą się błyskawicznie posuwać do przodu. Zresztą, cudów w tej branży nie ma – jest żmudna praca, szukanie motywów i dostrzeganie czasem oczywistych rzeczy. Chcąc nie chcąc, komplikowanie spraw leży w policyjnej naturze. Mamy za to kawał porządnego śledztwa, z porażkami i sukcesami, z podskórnym niepokojem, poczuciem zagrożenia, ale też i satysfakcji. Redfern jako głównodowodzący potrafi przykuć uwagę, pomimo że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Ba, improwizacja już na stałe wpisała się w jego życie.

  Kryminalne Woking

  Po lekturze "Punktów zapalnych" Woking stało mi się bliższe. Każda wędrówka, przemierzanie tych samych uliczek i zaułków, co bohaterowie, coraz więcej mówi o tym mieście. O jego charakterystycznych miejscach, historycznych budynkach, ale chyba najwięcej o niuansach życia w Woking. O jego wielokulturowości, walce z uprzedzeniami, o problemach imigrantów czy przemocy domowej. Sporym zaskoczeniem są historie o bolączkach mieszkaniowych czy medycznych, które burzą nieco idealistyczny obraz Wielkiej Brytanii jako miejsca lepszego do życia niż Polska.

  Opisując historie mieszkańców Woking, autorka zaskoczyła mnie nutkami humorystycznymi – nigdy nie zgadniecie, co prawie zgubił Siwiaszczyk na lotnisku ani kto musi odmawiać litanię do Matki Boskiej Korkowej. Ale potrafi też przemycić nostalgię, pisząc:

  "(…) przypomniał mu, że starość to stan pogłębiającej się samotności. Jak drzewo na skraju lasu, które z biegiem lat ma do zaoferowania światu coraz mniej – już nie szum liści, a trzeszczenie pnia, nie potęgę, a zgrabiałe gałęzie".

  "Punkty zapalne" to soczysty kryminał, z wieloma intrygującymi wątkami, odsłaniający mroczną stronę Woking. Przewodnikiem po tym mieście jest charyzmatyczny Redfern, walczący ze złem, z niemiłosiernie upływającym czasem i własnymi demonami do utraty sił. Czego potrzeba więcej? Hmm, kolejnego tomu?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „To jest świetne! Czytajcie” – na tym mogłabym zakończyć dzisiejszy post.

  Ale czuję, że to za mało. Ta książka zasługuje na więcej.

  Jestem wymagającą czytelniczką, ciężko mnie zachwycić tak, że odbiera mi głos.

  Annie Rozenberg się udało.

  Gdy skończyłam czytać wczoraj „Punkty zapalne”, to pierwszą moją myślą było: „Matko, jakie to było dobre!”.

  „Punkty zapalne” może i od początku mnie nie wciągnęły, ale ciekawość co będzie dalej, zwyciężyła i brnęłam w dalszy rozwój wydarzeń. I była to bardzo dobra decyzja. Świetny pomysł na fabułę. Dwie, całkiem różne sprawy. Pierwsza dotycząca porwania małej dziewczynki, druga okrutnego morderstwa dwójki ludzi w mieszkaniu zalanym krwią. Obie wydają się ze sobą niepowiązane. Ale są. W tle przewija się szukanie przez Redferna pewnej kobiety i kogoś, kto na niego poluje. Oprócz tego jest jeszcze wiele innych wątków i właśnie owa wielowątkowość to jedna z najbardziej widocznych cech powieści. Bywa tak, że jak duża ilość różnorakich wątków, mogą wyjść niedopracowane, ale i wprowadzić chaos, ale na pewno tak nie jest u Rozenberg. Jestem pełna podziwu dla tego, jak bardzo autorka wszystko dopracowała w każdym najmniejszym detalu. Nic nie jest zbędne, nic nie jest niezrozumiałe. Wszystko ma swoje miejsce jak w układance. A połączenie niektórych spraw jest po prostu mistrzostwem.

  Bardzo podobało mi się też ukazanie przebiegu śledztwa. Często jest tak, że pozostali zaangażowani policjanci to tło, a tutaj jest pokazana ich praca zespołowa i nie tylko. Szukanie tropów, przedstawianie faktów, błądzenie, każdy ma swoje zadanie i dorzuca swoje do rozwiązania. Razem układają puzzle, by znaleźć winnego.

  David Redfern sprawia wrażenie postaci bardzo prawdziwej. Jak to bywa w kryminałach, główny bohater nigdy nie jest kryształowy i składa się z wielu wad. David jest bohaterem, który nie w każdym wzbudzi pozytywne odczucie. Nie stał w kolejce po super moc, a przy jego tworzeniu chyba zapomniano wlać trochę „dbania o zdrowie”, samotność też nie jest mu obca, a i jego życie przypomina raczej wchodzenie pod górkę niż z niej schodzenie. Ale jest dobry w tym, co robi i wzbudza sympatię swoją relacją z dziadkiem. Razem z nim szukałam dowodów i błądziłam po Woking w poszukiwaniu rozwiązania.

  Zakończenie jest zaskakujące. Całość jest tak zamieszana, że nie ma szans, by przewidzieć, kto jest tutaj winnym. Ciągle coś umyka, czegoś brakuje, wychodzą nowe tajemnice, ale i kłamstwa. Nie zabraknie emocji, bo chodzi o dzieci i ich cierpienie. Na długo zapamiętam scenę u Straussa przy końcu książki, bo myślałam, że na tym stole leży… Nic wam nie powiem więcej. Ale po tej scenie musiałam wziąć głębszy oddech.

  „Punkty zapalne” są takim kryminałem, których chciałabym czytać więcej. Dopracowana fabuła i świetni bohaterowie, zaskakujące zakończenie, towarzyszące podekscytowanie i zaciekawieni. Czego chcieć więcej? Kolejnej książki autorki na pewno!

  Polecam! Polecam! Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Anna Rozenberg ponownie trafiła w punkt! Za sprawą drugiego kryminału, zapala w czytelnikach emocje, które nie gasną jeszcze długo po zakończeniu lektury.

  „Punkty zapalne” to kryminał, który udowadnia, że debiut autorki nie był dziełem przypadku, lecz Pani Anna tym dziełem potwierdza swój kunszt tworzenia. Tutaj wszystko jest idealne, zachwycające, wręcz zwalające z nóg.

  Czytając tę książkę mogłem w pełni poczuć emocje jakie targały inspektorem Redfernem, wręcz mogłem postawić się w jego roli. A to za sprawą sugestywnego języka Anny Rozenberg. Autorka stworzyła bohatera silnego, bohatera z którym aż chcemy się utożsamiać. Silny charakter, mocna osobowość sprawiały, że nie kto inny, tylko ON mógł poradzić sobie z tym wszystkim, co zgotowała mu autorka tej książki. A nam tym samym zgotowała atrakcyjną ucztę.

  „Punkty zapalne” zabierają nas do Woking. To właśnie tutaj zaginęła Iza, córka polskiej imigrantki. Policja postawiona na nogi dąży do odnalezienia kilkuletniej dziewczynki. A sprawa nie jest łatwa. Brak jakiegokolwiek śladu nie ułatwia organom ścigania znalezienie punktu zaczepienia. Zwłaszcza, że upływający czas gra na ich niekorzyść.

  Jednocześnie zostajemy wtajemniczeni w sprawę morderstwa, do którego doszło przy Monument Road. W jednym z pokoi znaleziono ciało Muztara Abbasiego i jego małżonki. Na domiar złego syn ofiar znika bez śladu. Czy mamy więc do czynienia z morderstwem na tle religijnym? Dlaczego małżeństwo musiało zginąć? Czy obie te sprawy można połączyć w jeden wątek?

  Na te pytania odpowiedzi poszukiwać będziemy wraz z Redfernem. Lecz to nie koniec emocji. Te podgrzeją jego osobiste problemy bowiem po piętach depcze mu tajemniczy mężczyzna. Nie tylko inspektor jest w niebezpieczeństwie, lecz co gorsze jego najbliżsi.

  Anna Rozenberg stworzyła historię, która rozpala nasze emocje, a poznawanie każdego jej punktu gwarantuje ciarki na całym ciele. Autorka kreśli kryminalną intrygę z precyzją, dbałością o każdy jej szczegół. Jeśli chcecie przekonać się jakie emocje wywołuje pełnokrwisty kryminał, to „Punkty zapalne” doskonale Wam to uświadomią. Sięgając po tę książkę musicie być świadomi, że Wasze obowiązki pójdą na boczny tor. A wy pędzić będziecie w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

  Taki kryminał jest wart zapomnienia o otaczającym nas świecie. Ten kryminał wprowadzi Was do świata, z którego nie będziecie chcieli wyjść. A ja mam ogromna nadzieję, że ponownie będziemy mogli do niego wkroczyć i wraz z Redfrenem wziąć udział w kryminalnej zagadce, która zapiera dech w piersiach. Pani Anno proszę o więcej. W imieniu swoim i Pani czytelników.

  Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Czwarta Strona Kryminału.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Redfern zastanawiał się, ile jeszcze mężczyzna o nim wie i co chce osiągnąć, zapalając kolejne punkty na mapie jego życia."

  "Punkty zapalne" to drugi tom serii o Davidzie Redfernie. Policjant dostaje kolejne sprawy do rozwiązania, więc jego prywatne śledztwo musi zaczekać. Zaginięcie kilkuletniej dziewczynki i morderstwo małżeństwa przyprawi tamtejsze służby o niezły zawrót głowy. Dwie sprawy, prywatne problemy inspektora sprawiają, iż mężczyzna musi postanowić, co jest priorytetem. Sprawa przyjaciela, Adriana Bonesa, ciągnie się za nim jak cień, co tylko dodatkowo frustruje Redferna. Kto kręci się w życiu inspektora? Komu tak naprawdę zagraża nieznajomy mężczyzna?

  Autorka ponownie rzetelnie przeprowadziła czytelnika przez trudy śledztwa, co widać poprzez dobry research, ale też sprawiła, że ciekawość sięgnęła zenitu. Dla mnie jest to świetny kryminał, w którym poboczne wątki mają tak naprawdę duże znaczenie. Wszystko w końcu składa się w jedną całość, a zaskoczenie maluje się na twarzy czytelnika. Pani Anna potrafi zrobić delikatny zamęt po to tylko, by wszystkie części układanki znalazły swoje miejsce. Jestem zaskoczona wrażeniami, jakie wywarła na mnie nowa powieść autorki.

  Poruszone zostały tematy społeczne, które na szczęście zostały wplecione w fabułę na tyle, by nie przyćmiło najważniejszego - motywu. Miałam wrażenie, że takie wydarzenia zdarzyły się naprawdę i w sumie pewnie nie jest to dalekie od prawdy. Gdzieś na świecie dzieją się takie rzeczy. Może nawet bliżej, niż myślimy.

  Co do głównego bohatera, to muszę przyznać, że naprawdę go polubiłam. Bardzo realna postać, którą moglibyśmy spotkać na ulicy. Nie jest opryskliwy, nie przeskakuje między budynkami jak to bywa w filmach akcji. Wraca wspomnieniami do "przyjemniejszych" czasów, nęka go przeszłość, która nie chce odpuścić, ma swoje słabości, ale przy tym wiernie oddaje się swojej pracy. Popełnia błędy jak każdy człowiek, ale potrafi się na nich uczyć.

  W moim odczuciu drugi tom jest łatwiejszy w odbiorze, przez co podobał mi się bardziej. "Maski pośmiertne" mają w sobie wątek historyczny, w którym się gubiłam. Tu natomiast autorka postawiła na ciemniejszą stronę ludzkiego bytu. Do czego doprowadzi czytelnika finał tej części? Będziecie zdziwieni, ale dowiecie się bardzo szybko, ponieważ książka wciąga od pierwszych stron i naprawdę ciężko ją odłożyć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W Woking zaginęła kilkuletnia dziewczynka. To córka polskich imigrantów. Tropów i podejrzanych brak. Wydaje się, że dziecko rozpłynęło się w powietrzu. A czas biegnie.

  W tym samym czasie dochodzi do brutalnego morderstwa małżeństwa Abbasich. Syn ofiar znika. Czy ma coś wspólnego z morderstwem?

  Nowy szef obie sprawy przydziela Redfernowi i jego zespołowi. David oprócz tego musi zmierzyć się z przeciwnikiem, który zagraża jemu i jego bliskim. Czy zdąży znaleźć prześladowcę?

  "Punkty zapalne" to druga książka Anny Rozenberg. Debiut autorki, czyli "Maski pośmiertne", był świetny. Z przyjemnością, więc sięgnęłam po kolejną część. Czy jestem równie zachwycowana jak przy pierwszej części?

  Muszę powiedzieć, że Anna Rozenberg wie jak napisać rasowy kryminał. Dwie trudne do rozwikłania sprawy, masa emocji, fałszywych tropów i intrygujący główny bohater to znaki rozpoznawcze tej książki.

  Postać inspektora Redferna jest świetnie wykreowana. Mężczyzna jest silny, opanowany i empatyczny. Bardzo podoba mi się jego relacja z dziadkiem. Łączy ich szorstka męska przyjaźń, ale również miłość i troska o siebie nawzajem. Dodatkowo Redfern walczy z chorobą, która przysparza mu dużo bólu i cierpienia.

  Zagadki kryminalne są ciekawe i trudne do rozszyfrowania. Ja nie domyśliłam się ich rozwiązania. Jestem ciekawa czy ktoś z Was to rozszyfrował?

  Nie wszystkie wątki zostały zakończone, więc bardzo liczę na kolejną część. Mam nadzieję, że nie będzie trzeba długo czekać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Maski pośmiertne 5/5 Nasza cena:
32,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Maski pośmiertne

Mroczna przeszłość powraca zawsze w najmniej oczekiwanym momencie.Lipiec 2013 roku. Inspektor David Redfern otrzymuje wezwanie do akcji udaremnienia zamachu w katedrze w Guildford. W czasie interwencji odkrywa, że terrorystą jest jego dawny przyjaciel i partner, Adrian Bones. Broniąc się przed...
eBook Maski pośmiertne mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,03 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Maski pośmiertne mobi epub

Mroczna przeszłość powraca zawsze w najmniej oczekiwanym momencie. Lipiec 2013 roku. Inspektor David Redfern otrzymuje wezwanie do akcji udaremnienia zamachu w katedrze w Guildford. W czasie interwencji odkrywa, że terrorystą jest jego dawny przyjaciel i partner, Adrian Bones. Broniąc się przed...
Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9 5/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9

Idealna rodzina. Szczęśliwe małżeństwo, kochająca żona i oddany mąż, dla którego dwójka dzieci jest całym światem. Wydawało się, że nic nie zakłóci idylli, którą cieszyli się Skalscy. Do czasu. Pewnej nocy sąsiedzi słyszą krzyki dochodzące z domu, a kiedy policjanci zjawiają się na miejscu,...
Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3. Okładka filmowa 0/5 Nasza cena:
32,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3. Okładka filmowa

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w...
Pakiet Joanna Chyłka Tom 1-13: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament, Kontratyp, Umorzenie, Wyrok, Ekstradycja, Precedens, Afekt 0/5 Nasza cena:
317,82 zł 502,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Joanna Chyłka Tom 1-13: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja, Oskarżenie, Testament, Kontratyp, Umorzenie, Wyrok, Ekstradycja, Precedens, Afekt

Kasacja Manipulacje, intrygi i bezwzględny prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar. W kancelarii "Żelazny&McVay" sprawę prowadzi Joanna Chyłka, nieprzebierająca w środkach prawniczka,...
Ostatni dom na zapomnianej ulicy 5/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni dom na zapomnianej ulicy

Oto historia seryjnego mordercy, ale nie tylko. To także opowieść o porwanym dziecku, zemście i śmierci. Oraz o pewnym zwyczajnym domu na końcu zupełnie przeciętnej ulicy. Wszystkie te historie są prawdziwe, a jednocześnie w każdej z nich kryje się kłamstwo… Jedno jest pewne – pod ciemnym lasem na...
Widowisko 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Widowisko

Podczas parady ulicznej rozpoczynającej festiwal teatralny w Olsztynie ginie jeden z miejskich urzędników. Morderstwo zostało rozegrane w widowiskowy sposób, a policjanci odkrywają, że narzędzie zbrodni służyło wcześniej jako rekwizyt na scenie. Psycholog Zygmunt Rozłucki po raz kolejny zostaje...
Histeria 5/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Histeria

Największy obłęd bierze się z niemocy. Komisarz Bruno Wilczyński popada w obsesję – nie może pogodzić się z tym, że wciąż nie udało mu się wsadzić za kratki psychopatycznego mordercy. Musi jednak wyruszyć w nowy pościg, gdy na warszawskim Ursynowie kobieta zostaje brutalnie zamordowana....
Sztuka śmierci 3/5 Nasza cena:
37,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sztuka śmierci

CARYCA ROSYJSKIEGO KRYMINAŁU W SZCZYTOWEJ FORMIE! W teatrze „Nowa Moskwa” dochodzi do tajemniczego przestępstwa - napadu na L.A. Bogomolova, reżysera i dyrektora teatru. Śledztwo prowadzą Anastazja Kamieńska i jej młody kolega z Pietrowki, detektyw Anton Staszis. Rozpoczęte dochodzenie pokieruje...
Pakiet: W obcej skórze, Nie ma innej ciemności, Smak strachu 0/5 Nasza cena:
68,80 zł 89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: W obcej skórze, Nie ma innej ciemności, Smak strachu

Daj się wciągnąć w londyńskie śledztwa detektyw Marnie Rome! Poznaj cykl powieści z inspektor Marnie Rome, londyńską detektyw, bohaterką nagradzanej serii kryminalnej.   "W obcej skórze". Tom 1 Ponury i deszczowy Londyn. W ośrodku dla ofiar przemocy domowej inspektor Mar­nie Rome i jej partner Noah...
Piąte przykazanie 4/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piąte przykazanie

Po uzyskaniu licencji detektywa Dioniza Remańska kupuje dom w Strzygomiu, przyjmuje kilka prostych zleceń i powoli rozkręca firmę. Pewnego dnia w agencji pojawia się Maria Pisarek – kobieta twierdzi, że jej syn, Paweł, który zdaniem policji zaginął, został tak naprawdę zamordowany. Kobieta...
Wszyscy słyszeli jej krzyk 5/5 Nasza cena:
32,64 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszyscy słyszeli jej krzyk

Nowa powieść mistrza kryminału retro i trzykrotnego zdobywcy nagrody Wielkiego Kalibru Jest rok 1929. W Poznaniu trwa Powszechna Wystawa Krajowa, prezentująca gospodarczy dorobek dziesięciu lat Niepodległej Polski. Ściągają na nią przybysze z całego kraju, nie tylko ci, których interesuje wielka...
Wybrane bestsellery
Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie 0/5 Nasza cena:
69,51 zł 79,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie

PAKIET 3 KSIĄŻEK: Powrót do Jedwabnego, Powrót do Jedwabnego 2, Powrót do Jedwabnego 3 - To tylko Polin. Zapis wielkiej gry i manipulacji, dla których fundamentem stały się kłamstwa o zbrodni w Jedwabnem, a paliwem Justice for Uncompensated Survivors Today - Ustawa 447. Kulminacyjna praca...
Billy Summers 5/5 Nasza cena:
29,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Singielka 0/5 Nasza cena:
19,01 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Singielka

Singielka. Saga rodziny Donellów Meg ucieka przed Erickiem do Londynu. Tam postanawia zacząć życie od nowa. Znajduje mieszkanie, pracę w uroczej kawiarni i ludzi, którzy stają się jej nowymi przyjaciółmi. Wśród nich jest Tom, syn szefów dziewczyny i chyba ostatni porządny facet. I gdyby nie wyrzuty...
Ocal mnie. After. Tom 3 5/5 Nasza cena:
35,69 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ocal mnie. After. Tom 3

Największy fenomen książkowy ostatnich lat! Bestsellerowa seria o Tessie i Hardinie. Powieść, która doczekała się miliarda odsłon w serwisie wattpad. Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina, i na to, co zdarzyło się później. Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a...
Triumf chaosu. Koło Czasu. Tom 6 4/5 Nasza cena:
48,24 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Triumf chaosu. Koło Czasu. Tom 6

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie Koło Czasu się obraca, wichry losu omiatają ziemię, a Rand al'Thor walczy o zjednoczenie narodów przed Ostatnią Bitwą. Walczy z pułapkami zastawionymi przez nieśmiertelnych...
Miłość w zamkniętej kopercie 5/5 Nasza cena:
39,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość w zamkniętej kopercie

Birdie Maxwell miała na pieńku ze Świętym Mikołajem. Cztery lata temu poprosiła go o coś naprawdę ważnego, ale zawiódł. Mama nie wyzdrowiała. Po namyśle dziewczynka zdecydowała się dać mu ostatnią szansę i ponownie napisała do niego list, choć do Bożego Narodzenia pozostało kilka miesięcy. Sadie,...
Złamane więzi 5/5 Nasza cena:
31,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane więzi

Czwarty tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Kiara i Nino ze Złamanych emocji powracają! Kiara zawsze marzyła o kochającej się rodzinie. Nigdy nie sądziła, że stworzy ją z jednym z braci Falcone. Teraz ma coś, o co warto walczyć. Nino i Kiara zostali naznaczeni przez traumatyczne...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 5/5 Nasza cena:
17,43 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5 5/5 Nasza cena:
24,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym...
Zestaw 2: Zaproszeni przez Boga klasa 4 Religia podręcznik + ćwiczenia 5/5 Nasza cena:
32,69 zł 34,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zestaw 2: Zaproszeni przez Boga klasa 4 Religia podręcznik + ćwiczenia

Zestaw podręcznik oraz ćwiczenia z serii Zaproszeni przez Boga przeznaczony jest do nauki religii w klasie 4 szkoły podstawowej. Książki wchodzące w skład tego zestawu zgodne są z najnowszą ramą programową. Numer dopuszczenia MEN: AZ-21-01/10-KR-2/12
Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2

Przygody niepokornej buntowniczki w XVIII-wiecznej Europie! Felicity Montague ma dość udawania, że ciekawią ją towarzyskie herbatki, plotki i pudrowanie twarzy. Woli nastawiać kości, czytać książki medyczne i marzyć o zostaniu lekarką. Minął rok, od kiedy zupełnie przypadkowo wzięła udział w...
Podpalaczka 5/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Podpalaczka

Charlie McGee jest dzieckiem wyjątkowym, obdarzonym nadludzkim darem, zdolnością pirokinezy: potrafi siłą woli zdalnie rozniecić ogień. Rodzice dziewczynki, Vicky i Andy, uczestniczyli kiedyś jako ochotnicy w tajemniczym eksperymencie sponsorowanym przez tajną amerykańską agencję rządową,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula