Pukka

Herbata to z pewnością jeden z najbardziej ulubionych napoi ludzi na całym świecie. Pozyskuje się go z rośliny Camellia sinensis, która pochodzi z Azji Wschodniej, ale obecnie uprawiana jest w większej ilości regionów świata. Liście przechodzą proces więdnięcia, zwijania, utleniania, suszenia, aby ostatecznie stworzyć różne rodzaje i smaki herbaty.


Kolekcja herbat Pukka


Firma Pukka stworzyła specjalną kolekcję herbat, które nie tylko są specjalnie przygotowywane, aby jeszcze bardziej oddawać wspaniały smak, ale także wytworzone przy pomocy najwyższej jakości składników (jak korzeń imbiru, nasiona kopru, czy czarny bez). W zanadrzu producenci mają wiele smaków uwielbianego napoju, które ciężko znaleźć u kogo innego, a są to m.in.:


  • herbata cytrynowo-imbirowa,
  • herbata cytrynowo-imbirowa,
  • herbata potrójnie cynamonowa,
  • herbata cynamonowo-jabłkowa,
  • herbata lukrecjowo-cynamonowa.


I wiele innych wariantów, które miłośnicy herbaty z pewnością pokochają.


Herbata Pukka i jej wspaniały skład


Jak już wcześniej wspomniano, wszystkie wyroby herbaciane firmy Pukka są wykonywane przy użyciu jak najlepszych i jak najwyższej jakości składników. Większość z nich nie ma żadnych dodatków chemicznych, konserwantów, barwników. Są one wytwarzane w stu procentach ze składników pochodzenia naturalnego. Pochodzą one z ekologicznych, zrównoważonych upraw. Warto także podkreślić, że herbaty Pukka są bezkofeinowe.


Niezależnie od tego, czy wolisz filiżankę czarnej herbaty na początek dnia, czy kojący napar ziołowy wieczorem, z Pukka znajdziesz napój na każdy dzień. Usiądź wygodnie, zaparz kubek ulubionej herbaty i znajdź najlepszy wariant dla siebie!